ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 382
  • 773
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
7 ден на плодове от мен.
Утре ще дам отчет относно килограмите.
Мислех да направя 10 дни, но ми предстои един много дълъг планински преход и много физическа активност (7 дневна програма с плуване) от 13.07 и реших утре да стартирам 10 дневното захранване за да мога да ям по-калорична храна за да не губя мускулна маса.

# 361
  • Мнения: 50
Днес - 15-ти ден за мен. От два дена не пия кафе и сутринта забелязах, че  езикът ми е много обложен. Надявам се през тази една седмица преди захранването да се изичисти.
 За статистиката: 3 свалени килограма първата седмица и 1,8 кг втората. До моята цел остават 2,2 кг.
CheerUp, моля, споделяй захранването ден по ден. Би било много полезно за такива като нас, които нямат опит в този начин на хранене

# 362
  • София
  • Мнения: 2 444
Езикът е обложен от изхвърлянето на токсини, това е добре. Явно спирането на кафето е проработило. Успех!

# 363
  • Мнения: X
Днес - 15-ти ден за мен. От два дена не пия кафе и сутринта забелязах, че  езикът ми е много обложен. Надявам се през тази една седмица преди захранването да се изичисти.
 За статистиката: 3 свалени килограма първата седмица и 1,8 кг втората. До моята цел остават 2,2 кг.
CheerUp, моля, споделяй захранването ден по ден. Би било много полезно за такива като нас, които нямат опит в този начин на хранене
Лично за мен захранването е по-важно от самото плодуване, тъй като, ако не се направи плавно може да се предизвика йо-йо ефект и проблеми със стомаха
Ден 1 от захранването
Закуска: Банан
Обяд: Домат с краставица ( без сол и мазнина)
Вечеря: картофи на пара ( без никакви подправки, сол и т.н)

За утре същото меню, но ще увелича леко количествата.
Лично аз, сол включвам чак на 7 ден от захранването.


# 364
  • Мнения: 3 833
И аз захранвам след 12дни плодуване.Наесен ще го направя пак ,но стриктно с цел детокс и зфраве.Този път и кафе пих първите дни и с плодовете прекалявах,но опитах и видях,че мога.Чай не съм пила.Вчера ,з вечеря ядох зеленчуци.Тази вечер ще е салата без сол.Утре обяд картоф и е сряда тръгвам за бг и ще пътувам 20ч.и ще бъде мъка.Ще си направя кутийки с плодове и зеленчуци.И после не знам дали няма да омажа положението.Колко дни е захранването и как се храните след това?

# 365
  • Мнения: X
Аз спазвам захранването обяснено в началото на темата. Правя го 10 дни като след това още 4-5 дни гледам да вкарвам плавно месо.
Като цяло не ям никаква захар, не пия алкохол (дори и бира), не ям пържено, избягвам свинско и телешко.
От месата хапвам само домашно пилешко и риба.

# 366
  • Мнения: 576
Здравейте!Ще приемете ли още еди член във вашата група?
Накратко да се представя:
Имам около 10 излишни кг,които не мога да сваля и поддържам последните почти 3г.Идеално се чувствах на 55кг които впоследствие стрес станаха 65,67кг.
Целта ми засега поне да достигна 60-те.Реших да направя 10 дни ,с 10 дни захранване.
Днес ми е 5 ден плодуване.Днес ми беше и най-тежкия ден от началото.Очаквах да да е втория или третия както е било преди.
Не меря и тегля плодовете,ям предимно диня,пъпеш,череши и кайсии.Имам леки отклонения , но не мисля че в фатално освен може би за пречистващия ефект.
Вчера по препоръката от първа страница изпих чаша английска сол,ефекта не ми допадна,вчера и днес си чувствам корема ужасно.Имам непрекъснато къркорене в червата и корема което продължава и в момента.Определено не искам повече
Да чув за анг.сол.Не ми понесе.
Ами това е.
Приятна вечер и хубави резултати на всички!

# 367
  • Мнения: X
Здравейте!Ще приемете ли още еди член във вашата група?
Накратко да се представя:
Имам около 10 излишни кг,които не мога да сваля и поддържам последните почти 3г.Идеално се чувствах на 55кг които впоследствие стрес станаха 65,67кг.
Целта ми засега поне да достигна 60-те.Реших да направя 10 дни ,с 10 дни захранване.
Днес ми е 5 ден плодуване.Днес ми беше и най-тежкия ден от началото.Очаквах да да е втория или третия както е било преди.
Не меря и тегля плодовете,ям предимно диня,пъпеш,череши и кайсии.Имам леки отклонения , но не мисля че в фатално освен може би за пречистващия ефект.
Вчера по препоръката от първа страница изпих чаша английска сол,ефекта не ми допадна,вчера и днес си чувствам корема ужасно.Имам непрекъснато къркорене в червата и корема което продължава и в момента.Определено не искам повече
Да чув за анг.сол.Не ми понесе.
Ами това е.
Приятна вечер и хубави резултати на всички!

За пречистване може да използваш Сенна Форте на таблетки. Английската сол е доста силно пречистващо средство. При мен винаги има болки в корема и къркорене дори 3 дни след прием.

# 368
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Приемате ли нови попълнения? Аз започнах режима днес. Мислех да започна с кето режима (преди съм сваляла кг с него), но реших този режим понеже ми се ядат плодчета, особено сега лятото.
Закуска: ябълка
Обяд: диня
Вечеря: диня
Имам за сваляне 5кг. Мисля да направя режима 10-14 дни.

# 369
  • Мнения: X
Ден 2 от 10 дневното захранване.
В момента съм 50кг, но съм доволна, защото изчистих само мазнини и сега мога да се похваля с оформени мускули, особено на корема.
Закуска: Кафе с банан
Обяд: Домати и краставици
Следобедна закуска: Банан
Вечеря: Картофи на пара с домат

Утре ще приготвя постната супа с картоф, зелен фасул, тиквичка, селъри ( за да има солен вкус), лимон и копър.
Нямам търпение.
По време на режима ми липсват много млечните продукти, тъй като основно това консумирам.

# 370
  • Мнения: 576
Знае ли някой колко калории се приемат дневно с режима?

# 371
  • София
  • Мнения: 2 444
Отчитам от 2+2, ден 3  - захранване с печен картоф. Иначе през деня червени боровинки и нектарини.
Днес е третият ден, реших да се захраня, защото в петък ще имам обилно хранене и до тогава трянва да съм влязла в нормален режим. Зная, че е малко, но се подготвям за по-дълги през юли и през август.
За два дни, въпреки че не е това абсолютната цел, - 2,7 кг. Т.е. От 57,9 на 55,2
Утре няма да съм 55,2, защото днес захраних с картоф, но това ми е втората цел след общата здравословна.
Отдавна не бях правила повече от 1+1 и се чувствам супер.
Успех, чета ви!

Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 22:50 от get_real

# 372
  • Мнения: X
Знае ли някой колко калории се приемат дневно с режима?
Няма ограничение в калориите, а в грамажа на плодовете -до 1кг. на ден. Ако имаш повече килограми за смъкване трябва да избягваш калорични плодове като банан, ананас. Сушените плодове също не се препоръчват.

# 373
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Днес бях на:
Закуска: 2 банана
Обяд: грозде
Следобяд: грозде
Вечеря:диня
Сутин пия чисто кафе, не мога без него. Реших да се премеря в петък, на 5-ят ден. Много бях подута днес....

# 374
  • Мнения: 50
17-ти ден за мен. Днес за първи път не ме наболява глава и не се чувствам скапана физически.
Общо свалени килограми до момента - 5,4 кг.
Вчера вечерях авокадо. Много ми е добре на стомаха след него. След плодове обикновено не чувствам такава ситост, а по-скоро поддут стомах.
Тия дни мисля да заместя някои от храненията с домат, за да мога да направя по-плавен преход към захранването, което ще започна сигурно в събота или неделя, още не съм решила.
За последните 10 дена нямам промяна в мерките, но дънките са ми една идея по-широки
Като цяло нямам вид на отслабнала след 17 дена гладуване и никой не го е отбелязал
Очаквам по-видими резултати след захранването и след стабилизиране на теглото
Хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт