ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 52

  • 87 325
  • 773
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 5 234
И аз съм на 17-ти ден.
Също като Belakova нямам драстична промяна, но здраве да е.
Домат също ям вместо плодове.
По едно време взеха, че ми избиха пъпки по лицето, а по принцип нямам и беше супер странно.
Тия дни ще се претегля и ще се захранвам, но ще редувам с напълно плодови дни или плодово-зеленчукови, защото искам още резултати.

# 376
  • Мнения: X
Ден 3 от 10 дневното захранване, кантарът не е мръднал и си стоя на 50кг.
Закуска: Банани
Обяд: Салата и зеленчуци на пара без подправки
Вечеря: Зелен фасул на пара и салата с домат

Супата я пропускам, защото не ми се яде, утре направо ще сложа малко кисело мляко при зеленчуците.

# 377
  • Мнения: 576
Знае ли някой колко калории се приемат дневно с режима?
Няма ограничение в калориите, а в грамажа на плодовете -до 1кг. на ден. Ако имаш повече килограми за смъкване трябва да избягваш калорични плодове като банан, ананас. Сушените плодове също не се препоръчват.

Черрап,благодаря за отговора но не ме разбра?въпросът ми е колко калории са дневно с режим като този?Аз например ги смятам така-1кг плодове,пъпеша и динята ги дават 30калории/100гр значи около 300калории се приемат само...та затова питам правилно ли ги смятам?

# 378
  • Мнения: 50
Правилно смяташ. Ако ядеш 1 кг банани - това са около 1000 калории, ако е грозде - около 700,  а ако е пъпеш или диння - 300 - 350 калории.
Друг е въпросът по колко и от какво ядеш

# 379
  • Мнения: 656
Здравейте, отново, аз минах през плодолечението за мен рекордния брой дни 7 Simple Smile Възхищавам се на волята на някои дами, но е важно да се отбележи, че от гладуване или плодуване няма да свалите мазнинки(освен ако не са наистина последните 2 кила, от които имате нужда). Аз съм на 1200 кал. истинска храна на ден, с които свалих истински см. и мазнини, като тегло 8 кг. за 2 месеца, като продължавам. НЕ ЧУВСТВАМ ГЛАД, но свалям. Свалих минимум 1 размер, може би 1.5 размера, защото бях в голяяям размер, сега съм в М Simple Smile Всички ми казват, че съм се стегнала доста, а аз ходя само с клинове и си личи. Като число 7-8 кг.може да не е фрапантно, но явно е от където трябва.
 За мен гладоЛЕЧЕНИЕТО  наистина е за изчистване на организма от токсини, но 7 дни не са достатъчни.

Ако гладувате и не виждате видима разлика в мерките - недейте се заблужава. И 30 дни да гладувате, ще свалите мега яко мускулна маса, вода и може би някое кило мазнина. И ще увиснете като торба, ако няма силови тренировки(не кардио):

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 22:30 от lady_fade

# 380
  • Мнения: X
Ден 4 от захранването. Няма промяна в килограмите.
Закуска: банан,кафе с мед
Обяд: зеленчуци на пара без сол и мазнина, но с кисело мляко
Вечеря: зеленчуци на пара, салата с домат и краставица

От утре ще включа малко овесени ядки с малко кисело мляко.

# 381
  • Мнения: 50
Ден 18. Тегло 59,7, без да съм посещавала WC-то тия дни. Довечера трябва да взема мерки, въпреки че не усещам дискомфорт.
Закуска - нектарини
Обяд: домати - един огромен голям розов обелен домат. Не мога да кажа, че ми беше много вкусен обаче
Сега следобед - едно авокадо, от най-малките
Вечеря - не зная още, може би нектарина пак или авокадо, мммм Simple Smile
Дали би било злоупотреба, ако заменя вечерята с авокадо през оставащите два-три дена?
Кафе не пия още, което е постижение за мен  Simple Smile
От два дена нямам и главоболие, което ме съпъстваше почти през цялото време. Лекарства обаче никакви не съм пила.

# 382
  • Мнения: X
Ден 18. Тегло 59,7, без да съм посещавала WC-то тия дни. Довечера трябва да взема мерки, въпреки че не усещам дискомфорт.
Закуска - нектарини
Обяд: домати - един огромен голям розов обелен домат. Не мога да кажа, че ми беше много вкусен обаче
Сега следобед - едно авокадо, от най-малките
Вечеря - не зная още, може би нектарина пак или авокадо, мммм Simple Smile
Дали би било злоупотреба, ако заменя вечерята с авокадо през оставащите два-три дена?
Кафе не пия още, което е постижение за мен  Simple Smile
От два дена нямам и главоболие, което ме съпъстваше почти през цялото време. Лекарства обаче никакви не съм пила.

Много е важно WC-то през режима да е всеки ден. Вземи си Сена Форте на таблетки, 3 таблетки преди лягане, но гледай на следващия ден да си вкъщи, защото ефектът е леко неприятен....

# 383
  • Мнения: 50
Чак не мога да вярвам, че стигнах до 19-ти ден. Наистина след 15-16-ия ден ти става все едно и си с усещането ,че може така да караш завинаги
Днес сутринта, преди тоалетна и то, кантара ми показа 0,500 грама надолу. Може би до края на захранването все пак ще стана 58. Тази сутрин - 59,2 кг
Иначе вчера само закуската ми беше плод. След това домат, следобед и вечеря - пак авокадо.
Броя си  го за захранване вече
Плодовете си ги оставям като опция за десерт
Забравих да си взема морков или краставица за обед, за съжаление, а тук в офиса имам само .... авокадо от вчера Laughing
Заминавам в края на другата седмица на почивка и ми се иска до тогава да съм се захранила
И тук ми е въпроса: При положение, че не ям неща като хляб, овесени ядки, елда и тн трябва ли да се захранвам с тях. Или - просто за всеки случай - за да свикне стомаха с един вид по-груба храна?
Днес ще хапна домат или краставица, утре и зеле и от неделя смятам да включа картоф.

Благодаря на всички отзовали се по моя въпрос  Simple Smile

# 384
  • Мнения: X
Аз поизбързах със захранването и включих малко повечко кисело мляко и ориз със зеленчуци. Имам доста физическо натоварване и няма как Simple Smile От захранването насам съм смъкнала още килограм. Утре ми е ден 6 и започвам сиренето и кашкавала Simple Smile

# 385
  • Мнения: 50
Да се отчета и аз днес. За мен това е 4-ти ден от захранването. На 19-тия ден вечерта включих краставица, в събота - морков, а в неделя си направих крем супа от 1 картоф, 1 морков, която разделих за две хранения.
Признавам си обаче, че добавих малко сол, нямаше как да я преглътна така. По принцип ям много безсолна храна, така че количеството е било може би 1 грам за цялата супа.
Днес менюто ми също ще е крем супа от 1 картоф, 1 морков, шепа грах и един домат. Добавих две лъжици ябълков оцет. За съжаление лимон не мога да ям
Като килограми съм повече от доволна. Въртя се около 58,9 и 59,1, което означава около 6,5 свалени килограма.
Утре ще добавя в храната малко зехтин и още някой зеленчук, може би тиквичка.
От там нататъка нямам идея как да продължа.
Млечни не ми се иска да включвам за сега , защото езика ми така и така не се изчисти, а 5-6 дена захранване ми се струва много малко.
Ще се върна на първа страница да чета пак, но там сепрепоръчват храни като хляб, овесени ядки и др подобни, които на мен не са ми ок
Живо ме интересува в кой днес включвате риба и морски деликатеси

Очаквам с нетърпение включване и от другите "участници"
Хубав ден

# 386
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
На мен днес ми е 8 ден. -2.5кг свалени, чуствам се добре. Прегрешенията са ми, че пия по едно лате през ден, ядох малко орехи 2 дни (по около 30гр). Аз съм висока 174 и тръгнах от 65кг. Целта е да видя 5 отпред. Ходя 3 дни в седмицата на фитнес. Мисля да карам и тази седмица (общо 14 дни) и после захранване.
Успех на всички

# 387
  • Мнения: X
Аз поизбързах със захранването, но ми се налага поради тежки тренировки, включих протеинови барове и месо ( на ден 9).
Ям обилно за обяд, като за вечеря само по едно кисело мляко.
Чувствам се добре, въпреки захранването не съм качила нито грам, но това е заради тренировките, изчислих, че изразходвам около 1200ккал на ден само от спорт.

# 388
  • София
  • Мнения: 2 438
Да се отчета и аз днес. За мен това е 4-ти ден от захранването. На 19-тия ден вечерта включих краставица, в събота - морков, а в неделя си направих крем супа от 1 картоф, 1 морков, която разделих за две хранения.
Признавам си обаче, че добавих малко сол, нямаше как да я преглътна така. По принцип ям много безсолна храна, така че количеството е било може би 1 грам за цялата супа.
Днес менюто ми също ще е крем супа от 1 картоф, 1 морков, шепа грах и един домат. Добавих две лъжици ябълков оцет. За съжаление лимон не мога да ям
Като килограми съм повече от доволна. Въртя се около 58,9 и 59,1, което означава около 6,5 свалени килограма.
Утре ще добавя в храната малко зехтин и още някой зеленчук, може би тиквичка.
От там нататъка нямам идея как да продължа.
Млечни не ми се иска да включвам за сега , защото езика ми така и така не се изчисти, а 5-6 дена захранване ми се струва много малко.
Ще се върна на първа страница да чета пак, но там сепрепоръчват храни като хляб, овесени ядки и др подобни, които на мен не са ми ок
Живо ме интересува в кой днес включвате риба и морски деликатеси

Очаквам с нетърпение включване и от другите "участници"
Хубав ден


Опитай с булгур един от дните - с морков, лук и зеле става много вкусно.
След това може (малко)ориз със спанак или нещо друго по-зелено.
Не зная организмът ти как понася леща или боб, но те са добра подготовка за по-силен протеин.

Тъй като не ям месо, а само риба, за мен тя е от най-тежките храни, които приемам, и гледам да е към края на захранването. Ти си изкарала 19 дни, значи опитай поне до 15-я да изкараш без млечни и риба. Или поне ги вкарай през ден, за да не ти е тежко.
Адмирации, 19 дни е постижение!

# 389
  • Мнения: 50
get_real, благодаря за отговора!

На мен пък точно житото, ориз, овес и тн са храни,  които не ми се отразяват добре. Става ми тежко, често получавам от тях и киселини,. Обратно - след  месо, риба и яйца винаги ми е леко на стомаха.

С бобовите нямам проблем, обичам и ям чат-пат. Днес след супата с грах ми е супер. Не изпитвам глад и ми е комфортно и сито
Все пак ще послушам съвета и ще се постарая максимално да отдалеча консумацията на местни продукти.
Smile  Въпреки, че в петък заминавам за едно прекрасно място с много рибни деликатеси

Идеята с булгур ми хареса, предполагам, че и всички у дома ще харесат такова ястие
След захранването със зехтин ще приготвя точно това

На всички - хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт