Искам да кажа ... (135)_14.08-20.08

  • 61 727
  • 936
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 101
В стил XXL - в Италия за сефте видях на автомат за презервативи на Durex да продават и вибратори.
Сега като се налага да слагам бански и осъзнах, че съм като човечето на Мишелин - давам от всичко по много.

Последна редакция: ср, 16 авг 2017, 23:32 от rire

# 436
  • Мнения: 1 794
Flowers HibiscusAnimal RacehorseFlowers Hibiscus

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 09:46 от Малко Трънче

# 437
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 067
В стил XXL - в Италия за сефте видях на автомат за презервативи да продават и вибратори.
Ей на това се вика комплексно обслужване.  Joy Помислили са и за двата пола.

Трънче, малко дребни ми идват снимките.
Ей така се разхлаждат хлапетата, а и доста възрастни:

И един градски пейзаж:

Последна редакция: ср, 16 авг 2017, 23:48 от YanaDG

# 438
  • Мнения: 1 794

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 09:47 от Малко Трънче

# 439
  • Мнения: 3 101
Опцията прикачи от устройство само за мен ли не работи?

# 440
  • Мнения: 15 745

Аз,като/ако ги намеря моите,ще ги снимам  Mr. Green hahaha

И аз, и аз hahaha  hahaha

Но си ги харесвам де. Най-положителното е, че мога да нося всякакви дрехи. И не ми се налага да нося сутиен, направо откачам, когато няма как и трябва да сложа. И да си купувам не обичам, но имам няколко за зор заман.

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 29 118
Добро утро!
Прекрасни снимки видях!
И ме разсмяхте последните няколко страници 💣

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 9 038
Добро утро!
Аз корема трябва да поприбера, но ме мързи да правя упражнения Simple Smile
Излежаваме се още малко и отиваме на плажа.

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 29 118
Лина какви упражнения правиш за корема? И аз искам да го прибера,но нещо не ми се отдава.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 9 038
Лина какви упражнения правиш за корема? И аз искам да го прибера,но нещо не ми се отдава.

Засега никакви Wink

# 445
  • Мнения: 16 901
Лина какви упражнения правиш за корема? И аз искам да го прибера,но нещо не ми се отдава.

Засега никакви Wink
Тези и на мен ми се получават много добре Wink
Добро утро!

# 446
  • Мнения: 1 794
Аз моя корем всяка сутрин го убеждавам да си остане у дома.Отпуска един вид,ама неще!Харесва му с мен,много съм била добра?!

# 447
  • Мнения: 23 630
Добро утро. Simple Smile

И аз си влача корем още от 2то раждане, ама те минаха 4г и половина.
Невероятен мързел съм явно.

# 448
  • Мнения: 1 794
Ха,Добро утро!
Само черпя,аз съм на кафе.

# 449
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Аз като се преборя със себе си да мина на режим, първо свалям от корема. После идва ред на циците, ама не се сърдя, и без това искам малко да се смалят спрямо сегашния размер. И най-накрая, с най-голям зор падат крака и задни части. Съдба, какво да правиш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт