Спечелете детски куфар American Tourister

  • 23 439
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Тези харесах:



# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Тъй като съм от Велико Търново и бях в командировка в София изборът остана мой от Mall Витоша

# 32
  • София
  • Мнения: 668
Ето изборът на двете ми момчета -2ри клас и втора група.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Изборът на моя син

# 34
  • Мнения: 218

Ето избора на нашия бъдещ първокласник.

# 35
  • Мнения: 261
Тази раница ни е любима.

# 36
  • Мнения: 910


Ние харесахме тази раничка Simple Smile

# 37
# 38
  • Мнения: 1 565

Снимката НЕ отговаря на правилата за участие в играта.

# 39
  • Мнения: 22 432
А организаторите няма ли все пак да благоволят да се изкажат по повод дискриминативните условия на играта им?!?

# 40
  • Мнения: 10 687
Има доста снимки, които са направени през витрината. Виждат се отраженията на снимащите. Бихте ли обяснили защо тези снимки на участници, които дори не са си дали труда да влязат в магазина да отговарят на условията на играта, а снимка от сайта - не? В този ред на мисли, нормално е хората от други градове да недоволстват. Аз си направих труда да вляза в реален магазин , наистина да разгледам и да снимам. Докато гледам масово се пускат снимки , направени през витрина Simple Smile Те допускат ли се за участие?
Предварително благодаря за отговора.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Тази раница си избрахме ние:

# 42
  • Мнения: 1 180
Благодарим на всички за коментарите и активността в темата.

Съжаляваме, ако по някаква причина някои от вас са се почувствали дискриминирани от условията на играта. Това дали участието в дадена кампания изисква наличие на достъп до интернет, присъствие в конкретен обект, покупка на дадена стока, регистриране на етикети, касови бележки или нещо друго, е изцяло по преценка на организатора на съответната игра и всеки е в пълното си право да не взема участие в нея, ако дадените условия не го удовлетворяват.

Изискването за посещение на магазина е с цел да можете да се запознаете реално с предлаганите артикули, да усетите качеството на материалите и да разгледате интериора на чантите, раниците и куфарите на марката, за да направите най-добрия избор за себе си и детето си.

Уточнения за валидно участие в играта:
- Снимките, направени през витрината на обектите "А.Т.Г. Лайфстайл" също се считат за валидно участие, както и тези вътре в магазина.
- Всеки участник може да публикува по повече от една снимка, но това не му дава право на повече от едно участие в тегленето на наградата.
- Снимки, свалени от интернет или заснети от рекламни материали и каталози, не се считат за валидно участие в играта.

Пожелаваме успех на всички участници!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Точно така. Има условия. Винаги ще има доволни и недоволни.
Сега някой е виновен, че прави нещо.
Като организатор има право да определи правилата.


Качвам и аз нашия избор. Спряхме се на нещо нетрадиционно за детска серия, а в същото време мнооого ефектно и разбира се, Дард Вейдър. Кой младеж не го оценява?



http://prikachi.com/images.php?images/815/9166815X.jpg

# 44
  • Мнения: 376
Здравейте:) Вашите продукти са с качество и ги използваме активно с моите две дъщери.
Каката стартира с раничка пчеличка - първият си учебен ден в яслата, сега тази раница е при малката ми дъщеря.
Продължи градината с нова Мики Маус и сега идва ред на училище.
Изборът ние за ето тази:

Общи условия

Активация на акаунт