ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 43 011
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 178
Скрит текст:
Да, малкия е изключително сладък Heart Eyes
Аз днес цял следобед, а и сега хващам само 2-3 канала smile3515 smile3506 заради лошото време явно, бях решила да изгледам поне първия епизод на №, но не успях.
И по-нататък няма да мога, ще започнат пак лекциите, а те ще са през уикенда Laughing Здраве да е. Не го пуснаха по друго време значиии, удобно за Марга Mr. Green
Лени wavey

Марги  Hug Hug Hug

Добре съм, доколкото е възможно  bouquet

# 706
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Не била изпитвала любов, не знаела какво е това и после поискала да махнат този абзац, ама те пък взели че го публикували, скараха се с журналистката, оная каза че ще предостави записите на интервюто, а после нещо тихомълком се споразумяха, нямаше записи и журналистката взе да се извинява, ама изказването си остана в първоначалния си вид hahaha Неси беше превела цялата драма hahaha След 1-2 месеца на хоризонта официално се появи Гинчо и светофар сторито и на Сера неграмотните намеци секнаха hahaha
Журналята щом пак подхванаха Кака явно им е много скучно, напоследък около Ча голяма тишина и ето на...

ПП Помелинче wavey

# 707
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Радвам се, че се разписа, Лени Hug Още повече ще се радвам ако наистина се чувстваш добре Peace

 Съпоставка Laughing Нашите по-убави, не са само кожа и кости Mr. Green

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 21:49 от Маргарита Н.

# 708
  • София
  • Мнения: 178
Скрит текст:
Не била изпитвала любов, не знаела какво е това и после поискала да махнат този абзац, ама те пък взели че го публикували, скараха се с журналистката, оная каза че ще предостави записите на интервюто, а после нещо тихомълком се споразумяха, нямаше записи и журналистката взе да се извинява, ама изказването си остана в първоначалния си вид hahaha Неси беше превела цялата драма hahaha След 1-2 месеца на хоризонта официално се появи Гинчо и светофар сторито и на Сера неграмотните намеци секнаха hahaha
Журналята щом пак подхванаха Кака явно им е много скучно, напоследък около Ча голяма тишина и ето на...

ПП Помелинче wavey

Ивче  Hug Hug Hug


Радвам се, че се разписа, Лени Hug Още повече ще се радвам ако наистина се чувстваш добре Peace

 
Скрит текст:
Съпоставка Laughing Нашите по-убави, не са само кожа и кости Mr. Green

Когато махна и кортикостероидите ще съм добре.
С тях не съм много ОК. bouquet

# 709
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Латиносите щели да правят ТТ за повторение на двойката Mr. Green Май на 14 този месец, не разбрах много, но на няколко пъти срещнах хаштага....



Помелинче,
Скрит текст:
аз съм била на кортикостероиди за седмица, слагаха ми венозно в системата с антибиотика, наложи ми се след операция на мъдрец Rolling Eyes За кратък период беше и не успях да усетя страничния ефект, но майка ми е асматичка и ги приема от години, та  те разбирам Rolling Eyes Спасяват живот, но ужасно увреждат тялото, дано вече да се оправиш и да нямаш нужда от такива тежки лекарства

# 710
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нищо не може да ме учуди вече, Whistling не и след като толкова скоро след сериала включиха дадена екранна двойка и във филм. А патроните ни са с общ мениджър, не е невъзможно..... Хазал и Ча в главните роли, а Мишока ще режисира hahaha

# 711
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Нищо не може да ме учуди вече, Whistling не и след като толкова скоро след сериала включиха дадена екранна двойка и във филм. А патроните ни са с общ мениджър, не е невъзможно.....
Да да, представи си нов проект с патроните и режисьор Мишо Joy Joy Joy Нали с Хазал имали планове за нов проект който той да режисира. Дано да не му хрумне и да играе в него че съвсем ще изплаши феновете и.
Между другото преди месец някъде, срещнах информация че последният игрален филм с негово участие ще ходи на Оскарите в раздела за чуждестранни проекти, нещо такова.

# 712
  • Мнения: 27 518
 Лени  hug

Скрит текст:
Внучето ще ти дава сили . На колко стана ?






   латиносите чок готин колаж са избичили за хатщага  ай дано като ги повторят  незнайно кога да има такава сцена   Crazy  Те са заети с  проекти .  Ако НИ има втори сезон ша има си чЕкат латиносите  Joy  .Фатих Аксой ги събра  колко му е пак да ги събере.

 Тази година наред са Елчин и Ардуч и жената на Кеню  с онзи

  На мен ми е все тая  за тия !



 пеещи Чачо и Ръзата

https://www.youtube.com/watch?v=vwAOzhrSjII




   Ча ша режисира общия проект на Хазал и мишока  hahaha след тва АлитУ ша режисира техния ша му призлее на любовните кадри  Mr. Green Joy

Последна редакция: нд, 08 окт 2017, 14:52 от femmi2

# 713
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301

   Ча ша режисира общия проект на Хазал и мишока  hahaha след тва АлитУ ша режисира техния ша му призлее на любовните кадри  Mr. Green Joy

Звучи уместно tooth Така и двамата ще се изживяват като режисьори hahaha

# 714
  • София
  • Мнения: 178
Лени  hug

Скрит текст:
Скрит текст:
Внучето ще ти дава сили . На колко стана ?






   латиносите чок готин колаж са избичили за хатщага  ай дано като ги повторят  незнайно кога да има такава сцена   Crazy  Те са заети с  проекти .  Ако НИ има втори сезон ша има си чЕкат латиносите  Joy  .Фатих Аксой ги събра  колко му е пак да ги събере.

 Тази година наред са Елчин и Ардуч и жената на Кеню  с онзи

  На мен ми е все тая  за тия !



 пеещи Чачо и Ръзата

https://www.youtube.com/watch?v=vwAOzhrSjII




   Ча ша режисира общия проект на Хазал и мишока  hahaha


Феми, мила, права си  Hug Hug Hug

Скрит текст:
Всеки момент, когато съм добре ми го оставят,
дори и днес чакам да ми го доведат. Вече е на 1 година
и е моята голяма любов  Crazy Crazy Crazy

# 715
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
 
Скрит текст:
Ехаа, вече е на една годинка душицата newsm32 Много да радва всички ви, Лени Heart Eyes

Феми, мен пък нещо не ме кефи колажа, от огромното тяло на Ча почти се е загубило това на Хазал Mr. Green

# 716
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Ама Марги те винаги са си така- огромен Ча и Хазал като калинка в ръцете му, мен ме кефи  Mr. Green
Главите им са от сцената под дървото край басейна от 62-ра серия, телата доколкото се вждат кой знае чии са hahaha
Те милите латиноси така си хаштагват любимците и вече има не повторени, а потретени латино двойки и си мислят че и тук ще сработи ама....

# 717
  • Мнения: 21 201
 wavey

Навремето да съберат двама отново в нов проект бе направо мечта за феновете, а сега вече е съвсем в реда на нещата.
SET
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241937%2F7ba2f7abb6afe … pl_wall_-58199741


Кукла. Heart Eyes
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456241931%2Fbe9b68fc1a55c … pl_wall_-58199741

# 718
  • Мнения: 27 518
 Ча нали иска да режисира та мой сефтето да е с мишока  Mr. Green


 Коя е таз бе ?








Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 13:24 от femmi2

# 719
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410

 Коя е таз бе ? АО не съм го зяпала задълбочено

Как коя, орлицата, пу че и забравих името hahaha Така го е награбила че ще го вдигне от земята Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт