ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 487

  • 42 872
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ханде Субашъ е актрисата, но не знам как беше героинята Mr. Green
Тук ми заприлича на Туба Mr. Green на Лабумски.....
Цитат

# 721
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Марги, аз когато я видях тази фотосесия, въпросната Ханде ужасно много ми заприлича на Туба. Тогава още много не ги знаех турските актьори и първоначално си помислих че е тя Crazy Тази фотосесия предхождаше АО така че не бях го гледала, знаех че Ча се снима в някакъв филм ама това имената хич хич не ги знаех....

Репортаж с Хазал от вечерята с Аамир Хан
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_327343

Нещо явно много им е любим този индиец, един куп звезди са се нащракали с него, Ердо и той в кюпа Laughing

# 722
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мда, определено си приличат двете. Явно не само на мен ми се е сторило Laughing
Туба-та с дълга коса по-добре изглеждаше Thinking Нещо в последно време ми е една погрозняла, остаряла Thinking
Цитат
Пък таз кака вЕрно както здраво го е вкопчила, още малко да го вдигне и понесе нанякъде tooth
Много хубаво орле, пу пу Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 21 201
Тя каката бе по-височка от него и като му налетя си рекох айдееее Ча, отнесоха те като пазарска чанта на гръб. ooooh!
Даже нашичкия в тази сцена леееко се бе понавдигнал, че да са си таман.
Не харесвам върлинести жени високи колкото половинките си или стърчащи като щъркели над тях.

# 724
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381


Любимият не Бенсу и направил в Прага предложение за брак Shocked

Наде не беше по-висока Ханде СубашЪ, но там някъде - с токовете на фотосесията е колкото него..... За съжаление такава е тенденцията последните години- турските актриси стават  все повече с моделска външност като от най-тъпите латино сериали и са все по-малко актриси също като тамошните. Мъжете все още някак успяват да ги подберат освен симпатични  и да могат да играят  Wink  Като имаме предвид и калпавите сценарии напоследък и приличащите си сериали, резултата е логичния....

На галата май не сме ги виждали с Ча от този  ъгъл  Grinning




Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 10:05 от Беллора

# 725
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 963
Ох, как пипа!  Crazy hahaha
Каквото пипа - пипа ... момата се зажени. Laughing

Хайде да и е хубав и сладък семейният живот на Бенсу!  thumbsup married
Момъкът е харен и много добре обезпечен, ще продължи да си я глезоти. Grinning

# 726
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Ох, как пипа!  Crazy hahaha
Каквото пипа - пипа ... момата се зажени. Laughing


Ми палав, кО да го праЙш Mr. Green
На Бенсу и пожелават да родяла 4-5 деца, там и било призванието, не актьорлъка. На мен на последната фотосесия много ми харесва Heart Eyes Гледах и видео от предложението, и се чудя как я удържаха краката и права, доста се огъваше и май си и поплака от щастие.

# 727
  • Мнения: 21 201
 wavey

Абеее кобилеста си е Ханде, но както и да е.
Сладка Бенсу. Heart Eyes
Въпросното видео с предложението за което Ивчето спомена.
https://vk.com/teammy?z=video308782521_456241929%2Ff63158f5f21e1 … _-58199741_327558

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 12:47 от Neidjal

# 728
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Продължаваме, няма ли край тази фотосесия бре hahaha

# 729
  • Мнения: 27 409
На части ни  пуснаха фосесията


 


 харесва ми полу блузката     и аз предпочитам такива  Peace




муцунка




Flutter



 Бенсуто   ако си мисли, че брачния живот е цветя и рози  се лъжи   Joy Някой изкараха месеци и са разведоха . Така е в шоу бизнеса като имаш пари.    Нения са оръсил за диамант .


 Тубата и Лабумски ги фотнали на  пазар .  Каква ша забъркахЪ  при това е родител ама както казва Марги мноУ шавлива .  Тия дето я харесват    пишат монтаж но си е самата истината .  


 

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 14:43 от femmi2

# 730
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Хазал със сътрудника на Йозгюр Мазур, Ферхат Казанджъ, вероятно подготвят някаква официална рокля нещо такова.... По събития съм забелязала че Хазал в повечето случаи е с дрехи на Йозгюр Мазур Peace
А като гледам снимката, съм сигурна че много скоро на мястото на неговата глава ще се озове Чачовата в поредния фотошоп tooth


ПП Феми точно на Бенсуто може би ще е цветя и рози, с този жених битовизвите  и тревогите за роли ще са по-надалеч от нея tooth

# 731
  • Мнения: 27 409
 Може и да си права Белл   . Мъжа и ще я гледа като цвете но ако е ревнив лошо .


 Официалната рокля да не е за Келебека  Thinking

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 16:52 от femmi2

# 732
  • Мнения: 21 201
На мен Хазал ми е сладка на тези й фотки без лунички.
Рейтинга за миналата седмица.

# 733
  • Мнения: 27 409
  ОщИ



 вана ли е тва кат си подава главата  Joy
 
 

# 734
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Брей, Бенсу с предложение за брак, кака ѝ пък се сгоди преди няколко месеца. Laughing
Нашия Мишок най-стиснат #Silly

Последна редакция: пн, 09 окт 2017, 15:52 от Маргарита Н.

Общи условия

Активация на акаунт