Астрология - 10 тема

  • 37 143
  • 733
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 882
Хайде да ни е честит ингреса на Юпитер в Скорпион днес Simple Smile

# 601
  • SF
  • Мнения: 21 564
Може да е емоционално отделяне.
Не ти приписвам никакви катаклизми и не те вкарвам във филми, просто разсъждавам по темата. Следродилна депресия, умора, емоции, насочени в друга посока - как да отслабна, как да си запазя кариерата... Моя роднина роди бебе и реши да се върне веднага на работа. Бебето, ама съвсем бебе, се отгледа от прабаба му и приятелки на майката. Неговата баба, майката на майката на бебето, почина почти веднага след раждането му, което докара траур в дома му и донякъде повлия на настроението около раждането му. Майката не се чувстваше добре у дома и съответно реши, че й е по-важно да се върне и да се занимава с работата си. Вкъщи имаше проблеми с бащата на детето си, с който по-късно се разделиха.

Плутон на АС е индикатор за смърт, която се е случила в съвсем ранна детска възраст. В зависимост от това на колко градуса от АС е Плутон, може да се изчисли на колко години се е случила тази смърт на принципа градус - година.
А кой точно си е отишъл, показва домът, в който попада Скорпион.

# 602
  • SF
  • Мнения: 21 564
Хайде да ни е честит ингреса на Юпитер в Скорпион днес Simple Smile

Аз очаквам да ми донесе нова работа. Понеже съм Скорпион, при мене това всичкото съвпада и с наталното ми Слънце (скоро ще бъде точен). А Юпитер дава и нови шансове за развитие.

# 603
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
...- как тогава се обяснява дечицата, които умират няколко дена след раждането си?
..

Те идват на този свят, като урок за родителите. Счита се, че в отвъдния свят - душите общуват и са в групи, като "класове", общности - според интереси и колко са напреднали. Има по-напреднали, които помагат на другите, могат да са ментори и могат доброволно да влязат в таква роля на "урок" за друга душа. Понякога идват, за да подкрепят. Колкото и налудничаво да звучи, аз усещам таква подкрепа от малкия син. Освен, че е урок за мъжа ми (голяма слабост му е и коректив), на мен ми оказва пълна подкрепа, моорална и физическа. Едно малко човече, а има невероятна прозорливост и зрялост, особено, когато съм най-слаба и уязвена.



...Аз съм Марс в съвпад със Сатурн , което правело Робокоп Simple Smile Така че не смятам да се предавам!   Whistling
Единственото положително проявление на Сатурн може би. Войнствено съм настроена - ще осиновяваме засега, още не знае , но... натам вървиме като гледам.
 Wink
....

Това много ми хареса  Peace bouquet smile3525

От консултацията с Трифон запомних, че съм с много Сатурн, може би от асцеднента и под влиянието на Марсови и Меркуриери звезди. Много Марс и Сатурн, подкрепени от Меркурий. И те разбирам/усещам много добре Simple Smile А в картата Марс е в Телец и на някакво място, което му се отразява, като съвпад с Венера. той не разглежда просто в кой знак е планетата, а точно на кое място в съзвездието и кои звезди я огряват. На няколко пъти подчерта много силна сексуалност.

Мисля, че ако се консултираш с астролог, като него, с неговия подход - ще имаш и друга гледна точка  bowuu bowuu bowuu



...Добре Аленка ама ние не помним тогава какво е било.
Каквото и да сме правили, сега очевидно не го, поне в някои случаи де... затова не ми е ясно, защо все "изкупуваме грехове", за които даже и не подозираме.
...

Аз не го възприемам, акто изкупуване на грехове. А ето така - ами хубаво - сгазили сме калта някога, сега искаме да имаме възможност да се научим да не го правим. Осъзнаването, че сто минава през болка. Защото, когато не ни боли си свиркаме и не обръщаме внимание.

Последна редакция: вт, 10 окт 2017, 10:22 от a.l.e.n.a

# 604
  • Мнения: 3 882
Есме, пожелавам ти го, пожелавам го и за себе си - отдавна го чакам и искам

# 605
  • Мнения: 3 882
Аленка, благодатя и на теб за разсяснението, прави сте и ти, и Сотис, но човек няма как да не си ги задава тези въпроси, когато нещата около него са зле.

Иначе и на мен Трифон ми каза, че Сатурн ми е много силен в картата -най-силната планета в хороскопа.
Да ви споделя и друго интересно - аз нямам братя/сестри, знам, че майка ми е била бременна с дете, когато съм била на 5, но не е знаела-цветна бременност е било. Малко след това се е наложило да я правят операция на окото. По-късно са й казали лекарите, че не може да задържи бебето, защото плода най-вероятно ще е доста увреден.
Трифон каза, че при мен, Марс и Сатурн са в съвпад със съзвездието на братята/сестрите и те умират още преди да са родени - тоест няма как да имам братя или сестри.
Каза, че бебето е било момче.

А как исках като малка, всяка Коледа се молех да ми даде брат/сестра.

# 606
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Когато започнах да разглеждам сайтове за ведическа астрология - първите, на които поапднах бяха за т.нар "Рождена звезда" - Birthstar или Janma Nakshatra. Оказа се, че така наричат накшатрата, в кяото се намира Луната, по време на раждането. При западната астрология смe свикнали да делим пътя на слънцето на 12 зодии, а във ведическата има т.нар накшатри и те са 27 на брой. Ето как се вместват:



Още няколко в скрития текст:

Скрит текст:



Тази накшатра, в която е Луната - се нарича рождена звезда. Моята е в Ашлеша, а ако нямате карта, в която да видите Вашите - можете да проверите с този калкулатор - http://www.prokerala.com/astrology/nakshatra-finder/

# 607
  • Мнения: 15 619
Алена, в диаграмата, която си дала, има и планета под накшатрата. Управител ли е?

# 608
  • SF
  • Мнения: 21 564
Май трябва отново да отворим паралелна тема за начинаещи.
Гледам картите на Алена с голямо неразбиране. Моята Луна е в Близнаци и под близнаци има МАрс, Раху и Юпитер.

# 609
  • Мнения: 3 882
Моята е Purva Bhadrapada  newsm78 не че знам какво означава

# 610
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Май трябва отново да отворим паралелна тема за начинаещи.
Гледам картите на Алена с голямо неразбиране. Моята Луна е в Близнаци и под близнаци има МАрс, Раху и Юпитер.

Трябва да видиш по сидерал къде е. В кой знак и коя накшатра. Ползвай калкулатора  Peace

# 611
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Алена, в диаграмата, която си дала, има и планета под накшатрата. Управител ли е?

Да, макар, че ми се струва, че за някои съм срещала по няколко. Вероятно са изписани първостепенните. За моята  Janma Nakshatra - Ашлеша четох тук https://ru.vedicencyclopedia.org/wiki/%D0%90%D1%88%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%B0

Управител е Меркурий, както е и на схемата  Peace

Има търсачка горе, може да се изкара инфо и за другите накшари.

# 612
  • Мнения: 9 152
Много богат калкулатор. Изчислява и много други неща.  Grinning
Моята накшатра е Bharani. (Не знам как би звучало на български)

Научих и че според ведите съм родена в неделя.
Защото в първите часове след полунощ, още преди изгрев Слънце, се счита, че новият ден още не е дошъл.

# 613
  • SF
  • Мнения: 21 564
Май трябва отново да отворим паралелна тема за начинаещи.
Гледам картите на Алена с голямо неразбиране. Моята Луна е в Близнаци и под близнаци има МАрс, Раху и Юпитер.

Трябва да видиш по сидерал къде е. В кой знак и коя накшатра. Ползвай калкулатора  Peace

Тя се премести в Телец и е в последната третина - Марс.

# 614
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
Алена, в диаграмата, която си дала, има и планета под накшатрата. Управител ли е?

Да, макар, че ми се струва, че за някои съм срещала по няколко. Вероятно са изписани първостепенните. За моята  Janma Nakshatra - Ашлеша четох тук https://ru.vedicencyclopedia.org/wiki/%D0%90%D1%88%D0%BB%D0%B5%D1%88%D0%B0

Управител е Меркурий, както е и на схемата  Peace

Има търсачка горе, може да се изкара инфо и за другите накшари.
Аз също, затова се зачудих, дали не ми е останало нещо погрешно в съзнанието.
 Благодаря ти за отговора! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт