Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 18 (пълнолетна)

  • 24 219
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джули, ти затова си другарката на групата-как иначе се устоява на такЪви изкушения  Hug Hug Hug
bowuu
Точно така!  Mr. Green Hug  Hug

Познайте ко прай свеки, мекици ooooh!
Но аз пия кафенце, под асмата.
Стреличке,  Hug да, до неделя сме тук.

Мамекс  Heart Eyes , на теб ти се привиждат, а на мен са ми под носъ.  Mr. Green

Курдов, бързо възстановяване!  Hug
Благодаря ти!  bouquet

Десиии, супер маникюр на прекрасен орхидейски фон, Heart Eyes
Хайде, и аз да почерпя,  Heart Eyes  Heart Eyes
Скрит текст:





# 706
  • Мнения: 2 844
Добро утрооо Hug Hug
Почерпете се, денс имаме празник Heart Eyes Heart Eyes



Деска и Стреличка Hug Hug прекрасни ноктенца Heart Eyes
Деска Hug Hug да си изкараш стрехотно във французко, и естествено чакаме снимчици Heart Eyes Heart Eyes
Джулс Hug Hug много са те измъчили вчера, ама днес ще се реваншират свекитата Heart Eyes Heart Eyes
Кати Hug Hug и аз съм по тефтерите Mr. Green Mr. Green А страхотни книжки слагаш напоследък hahaha hahaha даже и Ир Hug Hug си заразила Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ничия Hug Hug Сиси Hug Hug малчовците днес да слушкат Heart Eyes Heart Eyes
Мамекс Hug Hug и ние се каним да ходим утре на море, надявам се да става
Вангоби Hug Hug лютеничка ли прави, че реши да я опиташ Heart Eyes Heart Eyes
Курдов Hug Hug благодаря ти друже, и дано вече нямаш никакви разправии с доктори Heart Eyes Heart Eyes
Прекрасен петъчен ден ви пожелавам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 10:30 от Indji11

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мдаааа, каквато нощта, такъв и деня.... Joy
Започваме подобаващо, Ирко  Wink Heart Eyes

Ха, добър ден  bouquet


Ничияяяя, така обичам канцеларски материали, имам сто красиви тефтера, тетради, цветни листчета за думите по английски, цветни химикали да подчертавам, атрактивни показалци за книга, имам един златист ангел с пискюл за разделител от Орифлейм, един с перли и рози от галерия Ромео и Жулиета hahaha....ММ казва, че половината от удоволствието ми да уча език е, защото мога да си пиша, подчертавам, ограждам....! hahaha hahaha И май е прав newsm78 newsm78


Мимоуз,
все едно, че си описала мен  Heart Eyes Heart Eyes

Деско, маникюра е прекрасен! Точно мой стил!
Стреличке, слагат обезмаслител, но самата ми плочка не задържа лак. То каквато притежателката, такава и плочката - шантава работа Joy

Сиси, Стреличке,
за момента нямам планове за 15.18.09. Така че трябва да съм на линия и да се видим!

Честит празник Джулс и Инджи! Желая ви здраве и щастливи дни с близките ви!
Джулс, в тази връзка, някакви прелитащи от южната ни съседка newsm78


Кате,
туй мойсторчЕ, дъл ша можИ да ми ковне някой друг перваз Thinking newsm78 Joy

Айде, аз ще търча по петъчни задачи, че стана обяд....

А, като писах обяд - днес съм на плодове! Сливи и круши....неочаквано опасна комбинация hahaha hahaha

Аааааааааааааааа, Гелееее, к'ви са тез толумбичкиииииииииии
нИ моаааааааааааааа #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 708
  • Мнения: 28 518

Джулс, в тази връзка, някакви прелитащи от южната ни съседка newsm78


Айде, че есенната миграция на пернатите почти свърши, щърковете отлетяха....! hahaha hahaha
Джулиетааа, взимам от втората чиния, вие си яжте тулумбите...! newsm68
Оле, мале, сега видях и чеверметата на Инджиии ooooh! ooooh! Joy Joy Joy bouquet bouquet
Весел празник момичета и споделени мигове със семейства и приятели!!!! bouquet

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 10:39 от mimi.7299

# 709
  • Мнения: 2 085
Деси маникюра е страхотен, много стилен. Права е Мими като за Франция.Blue Heart
Жгмъци успех с иглите. Взех координати на ф-та за почистване, ако все още представлява интерес за теб звънни когато ти е удобно. Purple Heart
Сис засега е на около 50 процента сигурно. Като наближи ще кажа и разбира се ще се съобразим с  малчо, а  Иринитка ако е свободна  много ще се радвам да се видим и с нея.Purple Heart
Относно почистването
Скрит текст:
За пръв път съм доволна от такава фирма, преди време правих нещастни опити с други такива и бях отаяна.
 Много бързо и качествено си свършиха работата. Даже си направих абонамент за основно почистване 2 пъти месечно срещу скромните 55 лв на посещение, така че може би от сега нататък ще живна малко и ще имам повече свободно време.
Курдов бързо възстановяване и честит септември и на теб.Purple Heart
Наборче много приятен този ден на майстора.Kiss
Чакам една пералня да  приключи и отлитам.

# 710
  • Мнения: X
Курдов, да се оправяш!

Жулс, Инджи, честит празник, милички!

Целувкии!

# 711
  • Мнения: 2 844
Благодаря Мими Иринита Сиси Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes всички да сме здрави, с близките и любими хора Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Сиси, Иринита, Мими, в Бургас съм за няколко дни! Все още се чувствам ужасно и не знам дали съм подходяща компания, но ще се радвам да се видим! Мъжът ми каза, че ако не се задействам аз, ще ви потърси, а после ще се изтърси на срещата с мен и Дребосъчка!

Чудесни маникюри видях!
Още исках да пиша, но не помня какво съм прочела! Честно!

Инджи, Джул, честит празник!

# 713
  • Мнения: 2 844
Сиси, Иринита, Мими, в Бургас съм за няколко дни! Все още се чувствам ужасно и не знам дали съм подходяща компания, но ще се радвам да се видим! Мъжът ми каза, че ако не се задействам аз, ще ви потърси, а после ще се изтърси на срещата с мен и Дребосъчка!

Чудесни маникюри видях!
Още исках да пиша, но не помня какво съм прочела! Честно!

Инджи, Джул, честит празник!
Благодаря, миличка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Но наистина се задействай - ще ти се отрази добре Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 2 313
Миме май всички баби са такива!  Mr. Green Joy Heart Eyes Hug Hug Hug
Курдов чакаме те на 4! Бързо да се оправяш!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug Hug Heart Eyes
Жулиетке дай от туй кафе под асмата де.  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Инджи честит ти празник! Весело изкарване!  cheers baloni bouquet Hug Hug Heart Eyes

Иринитке ша може, що да не може. Ма баш за первази ли го ареса?  hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Наборче ква си вредна и уфатна!  Mr. Green Grinning Hug Hug Heart Eyes
Сиска, Адорейшън  love001 newsm51 Hug Hug
Взех си от всички вкусотии, Мерсаж!  bouquet Heart Eyes Grinning

# 715
  • София
  • Мнения: 2 008
Хубав празник днес да имате  Heart Eyes Джули, Инджи, страшна почерпка, ама наистина ме е страх точно от такива прекрасности, преследват ме докато се предам  Heart Eyes Mr. Green

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Джулиетааа, взимам от втората чиния, вие си яжте тулумбите...! newsm68


Аз като видях толумбичките и изобщо не стигнах до втората и трета и т.н. снимки. Толкова бързо затворих скрития текст, че...

Адорейшънче, до кога си в Бургас???
Моята програма е: тази вечер - вила
Утре - към 11,00 трябва да съм в Бургас на една среща с бивши колеги и след това - вила
Неделя - предполагам, че най-късно в 16-16,30 ще съм в Бургас, така че става да се видим.
Понеделник - мога и на обяд и вечерта.

Казвайте, коя кога може и да се събираме Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 717
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Честит празник, Джулка, Инджи!  Heart Почерпките ви сЕино ни ги видях Sunglasses
Тудоро, радвам са, чи си са издърпала за косата.Heart Силна мума си ти Kissing Heart
Стреличка, Деси, красиви ръце и нокти Heart
Деска, приятно прекарване във Франция Kissing Heart
Кате, мързи ме да превключвам и ей тъй си се мъча Joy
Сиси, Kissing Heart
Ох, четох и забравих...

Да кажа меню: ябълка, тиквички с домати и малко свинско запеченко +фпх, вечеря - яйчица сваренки и салата.


# 718
  • Мнения: 3 347
Жулке,Инджи,честит празник момичета!Ако имаме други-и на тях.
Определихте ми менюто с тез почерпки -винско със свинско Sunglasses

# 719
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Благодаря виии!  Heart Eyes  Heart Eyes  bouquet

Хайде, кафенце, докат не съм Укъсняла пак,  Crazy



Тудорке, слава Богу няма прелитащи засега, Mr. Green
И днес свеки продължава с тестото ooooh!, добре че не е направила баклава, щот за нея не гарантирам отФърляне. Joy
Ч-то се отложи за утре, та обядвах Ица на очи, с прясна лютеничка. Flutter
Довечера пуйчица. Whistling

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 14:50 от Juls14

Общи условия

Активация на акаунт