Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 18 (пълнолетна)

  • 24 220
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 28 518
Мимчо не си права,седмица бях на Слънчака,шофьор съм,никакъв проблем да съм в Бс когато и където...съобщих,поканих ви бургазлийки да кажете кога и къде.Нямаше интерес Rolling Eyes.
Волейболистите ни ядът бой Cry,2:0 за сърбите,дано намерят сили за обрат Hands Pray..

Ох, Мамекситаааа как никъв интерес, ама ти мина кат ракета.....ееех, айде догодина....то си спомням един ден пишеше, че хапваш на Хепи, а мен ме бяха запратили пак по некви пътуванияяяяя!  #Cussing out

# 676
  • Мнения: X
Как сте, милички?

Мими, радвам се, че добре е минал прегледа.
Иринитко, така те искам! Никакви дупки! Simple Smile
Вики, страхотно чайче, супер книжка..Мммм Simple Smile
Жулс, браво на свеки, ама не ти е лесно да устоиш. Удари му 1 Ф със салатка и мезенце, оххх, колко обичам тестяните раУти и аз, ама..
Стреличке, супер маникюр.
Мамексита, аз не разбрах, че ще идваш към Бс и си мобилна.
На мен ми е трудно да мърдам до Сл.Бряг с малчо, затова си замълчах. Simple Smile
Долче, как е мама? Дано мине добре зъболекаря на малката.
Деми, хареса ми менюто ти за днес.
Заната, как е момчето?
И аз се радвам на чайчетата. Пия си ги чисти, без подслаждане.

Емка, в Стоматологията на партера в ляво, работеше 1 докторка, не й помня името, руса жена.
Мн съм доволна и от стоматолог хирург във Вн, ако ти трябва да потърся името.

Вангобче, Инджи, Деси, Жгмъцка, Скрай, всички голямо гуш!

Аз днес хапнах яйчица, за вечеря леща гореща. Хванал ме е студ, да не повярва човек. Доживях! Снощи излизах с яке. Simple Smile
А иначе все ми беше горещо и едвам дишах. Идва есента, страхотно!
Колко обожавах лятото преди, сега жадувам за пролет и есен, но без валежи. Жалко, че почти се изгубиха тези 2 сезона и от джапанки минаваме на ботуши..

За утре планирам яйчица, пържолки.
От тел. не мога да оцветявам с тази нова версия..

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Мимчо не си права,седмица бях на Слънчака,шофьор съм,никакъв проблем да съм в Бс когато и където...съобщих,поканих ви бургазлийки да кажете кога и къде.Нямаше интерес Rolling Eyes.

Ми, аз къде съм била newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Баси! Мога ли да съм чааак толкова разсеяна!
То, вярно, че чета между редовете, ама този път съм чела през два.
Че беше не Слънчака, беше....ма що не съм видяла любезната покана!!! Banghead Rage

Стреличке, много еУегантен маникюр!
Аз, с таз мойта, мазна плочка не мога да задържа никакъв лак. Не гел, ни дявол..да взема да пробвам с лак за паркет или яхтен. Белким се получи!
Мимоуз, този скромен и невзрачен хотел Телчо ли го изба Outta Joint hahaha

# 678
  • Мнения: 28 518

Мимоуз, този скромен и невзрачен хотел Телчо ли го изба Outta Joint hahaha
Разбира се, че Телчо, съмняваш ли се у него, естествено под моето вещо ръководство и "благи" напътствия....!!! hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 2 313
Деми ми смени я де.  Mr. Green Grinning Heart Eyes Hug Hug
Иринитке е чак за паркет...  rotfImbo Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Наборче страхотни ноктета!  newsm10 Grinning Heart Eyes Hug Hug
Миме леко с узото у гръцко, само по 1-2.  Mr. Green Joy Хотела е супер! Hug Hug Heart Eyes
Балки не точно книжката се коментира.  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Мамексче и да паднат и да бият пак ще се ... гордеем.  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Сиска и аз си обичам есента, лятото много ми е жега.  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Лека и мека от мене. И за лека нощ...  Mr. Green Hug Hug
Скрит текст:

# 680
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ооохххх, ко да ви кажа.....До ся ядохме и пихме пУд асмата.  Crazy
Мъжкото свеки явно мий видял жадния и гладен поглед днес (наистина щях да умра от глад, щото освен тез изброените нямаше друго за ядене, пък яйца не ми се праиха), та, осигурил човека Ф-то и скарата. Та са пооблажих таз вечар,  Whistling . И диня Апнах. Ама късно ядох.
Иначе, кой ме пита (Демс  Heart Eyes ), да, оплакване беше, щот както Тудорка е казала, явно за свеки сме охърбавяли и трябва да имаме сурати кат мекици и бутчета кат тутманици,  Joy  Joy

Страх ме е от следващите дни.  Mr. Green
Но утре може да има чеверме

Мимс, страхотен хотел. Иначе да, герой съм аз, почти всеки месец сне у свекитата. ММ като го стегне шапката и тук.... Ко да го прая, нали мойте чушки са по-Убави,  Joy  Joy
Свекито ми е добра душица, да. Не ми се сърди, че не ям мекици.  Joy
С такъв зор свалих 1 килограм, ся да го върна ли..... Joy

Кате, къдей муй книжката на тоз?  Mr. Green  Joy  Joy

# 681
  • Мнения: 2 313
Прочел я е.  hahaha Joy Joy Mr. Green

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Ай,ся,който може да спи!Ко ли ми трябваше да надзъртам....

# 683
  • Мнения: 5 358
Кате, стана въпрос по някое време и за Тютюн на Димитър Димов, та затова реагирах така. В крайна сметка си разгледах четеца и погледът ми попадна на това:
Скрит текст:

Да ѝ имам корицата на тази книга Laughing Laughing

# 684
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ай,ся,който може да спи!Ко ли ми трябваше да надзъртам....
Joy  Joy

# 685
  • Мнения: 3 347
Гадна вечер Imp!
И волейболистите паднаха,гледам Гришо и той,и книжки няма...Stuck Out Tongue Winking Eye,да знаете само Балки я е прибрала Grinning.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 8 801

Кате,  Heart Eyes на този младеж му грабвам  книжката, стори ми се интересна, пък и не съм я чела. А, така ще открия гледката за другите момичета

С това грабване да не грабнеш и нещо между страниците  newsm78 Blush hahaha hahaha hahaha

Joy  Joy

# 687
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ехо, бандичка, Ко праЙти?
Адорейшън  Hug spoko знам, че е много тежко, преживяхме го сравнително скоро и много ни тежи все още  Hug
Мими, ми как да кажа, днес
з - грозде, о - кашкавал на фурна със салата домати и чушки със сирене, сз - малко смокини, в - скара, ама с биричка  с приятели  Blush
Опитвам се, но като сме с приятели навън и прегешавам малко, а то няма смисъл с прегрешения  Embarassed
Не знам дали ви се похвалих, но
Скрит текст:
понеделник забягвам за седмица до французко - служебно съм в командировка - ще летим до Париж, а срещите са ми в Рен, но събота ше останем за ден в Париж, преди да се върнем  Party
Та по този повод днес се вапцах - коса, маникюр, педикюр  Flutter
Яд ме е за нашите спортисти - днес не им беше ден, освен за футбола - поне те спечелиха изненадващо Simple Smile
Кате, ти що слагаш младежи без книжка?
Мамексито,  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Много  Hug Hug Hug на всички, който може да спи, да спи, който не може... да си намери книжка или нещо под нея  Blush

# 688
  • Русе
  • Мнения: 8 801
който може да спи, да спи, който не може... да си намери книжка или нещо под нея  Blush
Joy  Joy

Дескаа  Heart Eyes , хубу да си изкараш у Франс, ще чакаме снимки от Рен, Париж го знайми,  Mr. Green  Joy

# 689
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Нямам време, ама за едно кафенце и момченце с книжленце  Wink Wink Wink , ей ви, на  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes:

                             

Общи условия

Активация на акаунт