Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 18 (пълнолетна)

  • 24 229
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Адорейшън много съжалявам Disappointed Relieved
Мими, стискам палци.

От утре има ли започваща група или с Инджи да почвам от 9-ти? Чудя се още, искам възможно най-бързо, пък на 08-ми имам работна вечеря, на 09-ти фирмен пейнтбол с пиене и ядене и като си знам слабия ангел, лошо ми става. Трябва ми някой да ме вкарва в правия път Simple Smile

Пак подкарахте едни хубави чаши, слатаки, мезенца.... не е за гледане.

# 661
  • София
  • Мнения: 4 142

Ох, тука ша умра от глад. Свекито само мекици, тутманици, баници прай..... Tired

Хайде, до после  Heart Eyes  Heart Eyes


Взимам я! Ама, няма и да ти я върна Heart Eyes Hug Ето, това е свекърва мечта! Heart Eyes
Мамексче, Joy Joy rotfImao rotfImbo жИсток виц, неочакван и  Joy Joy още се хиля, кат се сетя Heart Eyes
Кате,  Heart Eyes на този младеж му грабвам  книжката, стори ми се интересна, пък и не съм я чела. А, така ще открия гледката за другите момичета

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Кате,  Heart Eyes на този младеж му грабвам  книжката, стори ми се интересна, пък и не съм я чела. А, така ще открия гледката за другите момичета

С това грабване да не грабнеш и нещо между страниците  newsm78 Blush hahaha hahaha hahaha

Отчитам
З - сливи
О - салата и пица със зеленчуци
В - сУадоУеа, рчш

Джулке, дън си охърбавяла според критериите на свеки Thinking

# 663
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Да, ама на Гелето чушките са по-хубави! Ха! Joy
Туй с мекицити като оплакване ли трябваше да го приемам? Thinking

Сега сериозно.
Адорейшън, толкова съжалявам...Не мога да си представя колко си съкрушена..
Мими, стискам..
Тудоро, излЯна ли от дупката Kiss

На всички ви пращам целувки.
Днес менюто: закуска - пропусната, обяд - патладжан в дом.сос и млечна салатка + фпх, вечеря пилЯнци и салатка.
Оцветено в зИлено.Kissing Heart

# 664
  • Мнения: 28 788
Привет банда, благодря за стиснатите палчета.......засега нещата са под контрол! bowuu
След дофтура излязох на разходка Embarassed Embarassed, ометох един огромен сладолед Рафи.....мислех си да не вечерям но не би....две филийки с лютеничка! Blush
Десито не каза как върви тези дни РХ при нея, но при мен явно не върви! Blush
Адорейшънче.....гушки, много тъжно....! Cry
И аз не мога издържа на мекици и тестяци.....нема ли нещо мръвчица! Джулието каква е тази асма по средата на седмицата....та не доде за 4 дни пак на морето.....да не са дошли пернатите! newsm78 Ти си голям герой честичко да навестяваш свеки! Hug

Последна редакция: чт, 31 авг 2017, 21:06 от mimi.7299

# 665
  • Мнения: 2 313
Изядох си динята.  Mr. Green
Утре:
З - грозде
О - телешко с гъби
В - пъстърва и салата домати
Иринитке само странички ли?  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке е при толкоз ядене как си гладна?! rotfImbo Joy Hug Hug Heart Eyes
Долче бързо да се оправяш!  Grinning  Heart Eyes  Hug Hug
Занатке приятно четене на Тютюн.  Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
scrye поводи се има, престрашавай се и почвай.  Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Вангобче грабвай я мила.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Деми е що в зелено?  hahaha Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Миме признат грях, не е грях.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
И чайчето . Hug Hug Hug

# 666
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ми Кате, щото пиша от измислената нова версия Joy

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 5 813

Тудоро, излЯна ли от дупката Kiss

СпУред тебИ, дъл съм навънка hahaha
Шило в торба не седи, както и тУдора в дупка hahaha ТяснУ мий Joy Joy Joy

Кате, ся кУ пУпаднИ нящу между страничкитеее....няма да съм махнаджийкаа hahaha

# 668
  • Мнения: 2 087
Не съм ви чела. След малко ще се поправя. Една снимчица на новия маникюр от телефона :

След малко ще се включа по адекватно.

# 669
  • Мнения: 28 788
ОООО, Стреличка чуден маникюр....за Гръцко ще пътувам на 16.09. само да е живот и здраве, Жгмъцона вече е там.....! Heart Eyes Или май се бъркам....бързо да каже! Crazy

Последна редакция: чт, 31 авг 2017, 22:51 от mimi.7299

# 670
# 671
  • Мнения: 2 087
Миме благодаря. Планирам нещо от 15 до 18-ти, жалко че ще се разминем. Радвам се, че всичко е наред с прегледа. Blue Heart
Наборче гледам пак си разбунила страстите с някаква книга. А това под книгата бива, не че не обичам да чета де.Purple Heart
Джулка под асмата не е за кафе май. Свеки за пример имаш.Blush
ИриниткаGrinning
Вангоби за съжаление в новата версия няма прегръдка и получаваш Kiss
Деми, Скрай, Занатка и всички неспоменати много Yum
Обмислям сериозно да се включа в групата от 9-ти защото положението май ще излезе извън контрол. Днес менюто беше :
З - нямах време
О - 2 кебапчета със салата
Сл.з. - грозде
В - кюфте и малка филийка
Май трябва да е оцветено и позадраскано, но от новата версия оцветяването не ми се получава. Лека от мен.
Миме хотела е прекрасен. Благородно завид !

# 672
  • Мнения: 5 396
Ох, банда, недейте така с тези книги. Сега се намирам в период, в който не мога да си избера книга за четене Crossing Arms Имам над 1200 книги в четеца и нищо не ми хваща окото Rolling Eyes

# 673
  • Мнения: 28 788
Ох, банда, недейте така с тези книги. Сега се намирам в период, в който не мога да си избера книга за четене Crossing Arms Имам над 1200 книги в четеца и нищо не ми хваща окото Rolling Eyes
Балки, ми зарежи малко книгите....в таз Германия толкова ли никъде не ходите, не се събирате, не се разхождате? newsm78
Стреличкааа, защо не дойде по ранооо, никой това лято не ни навести с Иринитка! Сърдита съм Crossing Arms

# 674
  • Мнения: 3 347
Мимчо не си права,седмица бях на Слънчака,шофьор съм,никакъв проблем да съм в Бс когато и където...съобщих,поканих ви бургазлийки да кажете кога и къде.Нямаше интерес Rolling Eyes.
Волейболистите ни ядът бой Cry,2:0 за сърбите,дано намерят сили за обрат Hands Pray..

Общи условия

Активация на акаунт