Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 18 (пълнолетна)

  • 24 223
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug Hug
Ир, Heart Eyes грабвам му кафенцето на тоз младеж, а на момичетата оставям да проверят другото Grinning
Иринитко,   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes замълчах си, че леко ме досрамя да отговоря, както подобава Joy Joy
Деси,   Heart Eyes чудничко да си изкараш Hug
Ехе, Джулка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes как обичам чеверме с винце Whistling Whistling
Стреличке  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мими, Heart Eyes не успях аз да стискам палци, но момичетата са го направили и заради мен, радвам се че си ок Heart Eyes
Аз вчера о.к.х плодовия с лютеница и ляб и то късно #Crazy
Слагам закуска и ви целИвам всичките Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 2 085
                                    Добро утро,
Ир и аз си взимам кафето, книжката и останалите подробности на тези които имат повече време.Blue Heart
Вангоби динята е супер.Green Heart
Деска приятна командировка. Всичко що е у Франция ме привлича, а Париж ........... Пусни снимчица и на твоя маникюр, май и миналия път ги правихме заедно. Purple Heart
Иринитка нали слагат обезмаслител, толкоз ли е мазна. Благодаря !:yellow_heart:
Сис ако наистина ми се получи идването в БС или някъде наоколо ще сигнализирам своевременно. Ти как си през септември, по-точно 15-ти - 18-ти, Мимето я изпуснах.Green Heart
Емка как е времето на морето ? Мина ли зъбобола на ТМ ?
Наборче  така, така разбунвай страстите отвреме навреме я с някоя книга, я с някоя възглавница, че иначе явно ни става скучно и не пишем.Blue Heart
Джул и днес ли ще под асмЪта ?Yellow Heart
Май имаше и друго, ама с тоз акъл толкоз. Днес менюто планирам пак да е основно белтъчини. От тях задържам, поне не качвам, застопорила съм се на 67,1. Днес денят отново се очертава да е особено "вълнуващ" - около 9 чакам поч.фирма да изпере холната гарнитура и да измият прозорците, след  това трябва да отида да си подам заявление за нов задграничен паспорт, после среща с една приятелка и като връх на всичко трябва и да поработя. Та след малко яхвам метлата. Лек и успешен ден ! Много ЦАЛУФКИ.Blush

# 692
  • София
  • Мнения: 2 008
Здравейте, милички  Hug
Деси, много приятно, че ще имате допълнително време  Hug
Стреличка, чудни ноктенца  Hug
Мими, радвам се, че всичко е наред  Hug
Иринита, никакви дупки повече  Hug
Джули, ти затова си другарката на групата-как иначе се устоява на такЪви изкушения  Hug Hug Hug
усмихнат ден на всички  Hug

# 693
# 694
  • София
  • Мнения: 11 117
Добрутро!  Hug


Занатка, обожавам "Тютюн" .  Flutter


И аз!
Даже съм кръстена на Ирина.  Wink

Отивам на игли после имам 100 задачи и ако имам време ще ви видя!  Hug

# 695
  • Мнения: 28 523
Добро утро девойчицииии! bouquet
Стреличка, тежък ден, но ще успееш с всичко! Hug
Вангобче, чудна динка! Hug
Ничия Hug
Айде и Ирчето развалихте с тия "книги".....и тя взе да "чете", а време няма милата.....! Heart Eyes
Джулието, моята свеки също беше изумена как не ям нейните тутманичета, бухтички, мекички....затова пък внучка й ги яде #Cussing out и скоро ще стигне баба си по кила..... ooooh! ooooh!
Момичета днес е вече първи септември, тъжно, но бавно и славно настъпва есента.....няма да се натъжаваме, зимата има вино и пържоли!!! chef bowuu chef
Деси, Франция, ах Франция.....!!!! Hug Да си купиш парфюм, моля те.....нямат нищо общо с тези в Б-я! Naughty
Кате аз узо може и да не пия, ама какво ще правя с яденето душо, пуста Гърция зле се отразява на кантара! newsm78 newsm78 Hug

# 696
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Ир страхотно събуждащо кафе!  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Вангобче аз моята я апнах вчера.  hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Наборче щом си с метлата всичко ще свършиш!  Joy Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Ничия не каза какви са новите придобивки от вчера.  newsm78 Hug Hug Hug Heart Eyes
Жгмъцка успех с иглите и задачките!  Heart Eyes Hug Hug Grinning
Миме нема да ядеш, а ша дегустираш и готово.  hahaha Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug Hug
Балки приятно четене на точно таз книга. Егати корицата.  hahaha Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Иринитке поспа ли?  Joy Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Мамексче Ир даде книжка.  rotfImbo Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Деска ша чекаме младежи от французко от тебека.  hahaha Страхотно изкарване!  Heart Eyes Hug Hug
Жулиетке днес да не забравиш кафето. От сега го чекам.  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes

# 697
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро, момичета и момче (мисля, че поне чете Wink)!
Ир, благодаря за кафето, книжката, настроението Hug
Вангоби, благодаря за закуската, ще си взема малко за по-късно  Hug
Стреличке, изпълнявам веднага Simple Smile. ВЕрно, че и миналия път се гласихме по едно и също време Heartpulse
Скрит текст:
Джуле, обещавам снимки от Рен Gift Heart
Миме, естествено, това е сигурно Simple Smile Последните ми парфюми си купих точно от пътувания зад граница, ами... убедена съм в това
Скрит текст:
сега съм с коралово Bvlgari и черен Boss Nuit - искам да е нещо друго Wink ще си измисля
А ти в Гърция - яж морски дарове и салати, разделно е Hug
Кате, грабвам едно чайче и отивам до унито, че да не пропусна някоя задачка, която трябва да свърша, преди да тръгна (написала съм си писмо със задачи Grinning) А младежи няма да има - ММ е с мен Grinning Grinning, освен ако си разделим задачките - на мен младежи, на него - девойки Joy Joy
Хубав и усмихнат ден, прекрасни bouquet

# 698
  • Мнения: X
Вангобче, супер закуска!
Вики, мерси за чайчето.
Стреличке, ще се радвам да се видим, засега 15-18 нямам ангажименти, пиши като наближи. Единствено се съобразявам с това кога спи малчо.
Мими тогава ли ще е у Гръцко? А Иринитка на линия ли е? Да се съберем. Simple Smile

Ничия, как сте? Мн си кратка.
Деско, весело във Франция! Чакаме снимчици.
Жгмъцко, дано ти е лек деня!

Айде, мацки и Курдов, до после!
Пожелавам ни слънчев, но прохладен и усмихнат Септември. :*

# 699
  • София
  • Мнения: 2 008
Катенце, аз съм скучна откъм пазар-бяхме в Лидъл; още по-скучна съм с моята "любов" към всякакви "канцеларски", та се сдобих с...тетрадка  Mr. Green И разбира се намаза малката-игра с букви, че голям мерак да ги учим:)
Искам да си купя панталон и блузи за работа, ама никъде не мога да си харесам  Thinking или не знам къде да ходя...та ако се снабдя с нещо ша са поФаля  Mr. Green
Мимчо, как да откаже детето на бабините изкушения:) А бабите не може ли да се спрат да правят таквиз неща?! Naughty и моята майка ни посрещя все с баници , тамън си помисля, че волята ми е по-голяма и като ме погали по носа тази миризма... Praynig
Сис, едва сега си допивам кафето  Crazy преди него ми е малко проблематично  Mr. Green

# 700
  • Мнения: X
Това си е запазена марка на всички баби!
Моята баба я свързвам с кекс и плодова торта.
Ама замирише ли ми на мекици, баници, не мога да издържа. Рядко правя вкъщи, че направя ли, мога да омета промишлено количество. Малкия какъвто е злояд и нищо не иска. ММ пък на работа и аз уж за тях правя, а всъщност ям ли ям..
Имам нов миксер и забърках кекс скоро, малкия дори не го вкуса.. Sad Познайте колко ядох..

Затова пържолки, яйчица, салатки за днес, да няма изкушения!

Малчо вади 4 зъба наведнъж, милия. Sad
Преживява на хляб, айрян, рядко супа или десерт от кухнята.
Др не иска, само хвърлям храна.
А колко лакоми дечица има, той никога не е "просил храна" от масата, ей така да му се дояде от нашата манджичка, никога, все не ще.
Скоро бяхме на детски имен ден, всички деца се наредиха дс грабят от тортата, той не опита и хапка.
Яд ме е, защото готвя и се старая, обичам да готвя, но той не яде и това е..

Ничия, поразгледай, все някоя ризка, панталонче ще ти хареса.

# 701
  • Мнения: 3 347
Ничия и аз тъй преди кафето No Mouth,ник'ви книжки не могат да ме изкушат.
Утре ще става ли за море,как мислите?Дават го топло,но септември все пак Rolling Eyes.Иначе днес доволно с кантара-пак видях 1-чка Sunglasses.
Ако знаете вчера как идиотски паднах от колелото...блъснах се в паркирал джип докато си ровя компютърчето да го настроя Joy,голям срам,че и хиляда човека ме видяха Blush.
Жулке привиждат ми се сега домашни милинки и тутманици .Unamused

# 702
  • Мнения: 2 313
Деска супер е! Любимия ми цвят! А на ТМ кажи, че имаш поръчка от групата за снимки на младежи, и ти понеже не искаш да ни разочароваш та затова се налага да снимаш.  Mr. Green  Joy Grinning Heart Eyes Hug Hug Hug
Сиска то не може нов миксер, а да го не пробваш!  hahaha Mr. Green  Grinning Hug Hug Heart Eyes
Ничия ти тетрадки, а аз тефтери - голяма слабост са ми.   ooooh! Mr. Green Heart Eyes Hug Hug
Мамексче е тоз джип защо ти е спрял на пътя, бива ли така!  Mr. Green Joy Hug Hug Heart Eyes
И нали е петък - ден на майстора та...


Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 09:58 от viki_kati

# 703
  • Мнения: 28 523
Ауааааа, Деси маниккюрът е убийствен, обожавам този цвят и много фино декориран, като за франсетата! smile3501
Сиси, Ничия на нашата баба сто пъти сме й казали да не прави такива неща и да не храни детето с тях, но тя не се разбира от дума....ще си гледа внучката дебела после, ама нейна работа! #Cussing out
Ничияяяя, така обичам канцеларски материали, имам сто красиви тефтера, тетради, цветни листчета за думите по английски, цветни химикали да подчертавам, атрактивни показалци за книга, имам един златист ангел с пискюл за разделител от Орифлейм, един с перли и рози от галерия Ромео и Жулиета hahaha....ММ казва, че половината от удоволствието ми да уча език е, защото мога да си пиша, подчертавам, ограждам....! hahaha hahaha И май е прав newsm78 newsm78

# 704
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Здравейте , банда!

Честит празник на Джулллл, Инджи и друг некой ако има! На другите честит СЕПТЕМВРИ!


Аз ви чета редовно! Подготвям се за нисък бръснещ старт и завръщане от 4 септември.

Иначе за моите болежки:
Скрит текст:
във вторник вечерта ходих в спешен ЧАСТЕН ортопедичен кабинет. Платих 48 лв (всъщност дадох 50 и не ми върнаха) за една инДЖекция, качих се прегърбен на колата и.... пред блока слязох като нов! В сряда вдигнах над 40 градуса температура заради обратното акне, направих до 10 вестника и го пратих и бегом при д-р Славчев. Без уговорки, само с пълна упойка, ми сцепи г...а. Лежах там до 16 и се прибрах барабар с дренажа  и превръзките. Та от вчера съм добре. Даже ходихме - аз и моята огромна превръзка, която прилича на памперс, до павилиона за 4 часа.

Много ви се радвам на всичките! ОБИЧАМ ВИ! Two Hearts Heart Exl Heart Exl Heart Exl Heartpulse Revolving Hearts Heartbeat Gift Heart

Последна редакция: пт, 01 сеп 2017, 10:12 от КУРДОВ

Общи условия

Активация на акаунт