Фраксипарин, клексан, аспирин протект - тема № 13

  • 62 537
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Мерси много Hug
То аз от доста време пия магнезий, че ужасно много ме болят костите в областта на таза и слабините. Отдавам го на това, че изведнъж се разширих към 5-тия месец и до се съм качила около 15 кг. а съм в 29-та г.с.

# 76
  • София
  • Мнения: 820
Здравейте Simple Smile Случва ли ви се след инжекция да кърви продължително часове наред? Понякога се събуждам като след клане, дори непосредствено след инжекцията да няма никаква кръв.. Скоро бях писала за биене във външна част на бедрата .... Е ужасно е. Няма болка няма синини, нито кръв, всичко уж е ок, но на втори трети ден какви буци станаха и на двата крака..

# 77
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Чак часове наред на мен не ми се е случвало, но ако не натискам продължително време с памука може да ми кърви доста време иначе зацапвала съм тук таме с кръв мислейки че вече е спряло пък то после пак е протекло. Иначе на мен са ми казали че мога да ги бия в корема настрани от пъпа, но там отдавна не си слагам, горе в ръцете бия на трицепса и в горната част на краката отпред, странично от слабините нз как да обясня по-точно и лекарката ми каза че мога в най-високата част на дупето ама там не слагам, че няма да мога и да спя.

# 78
  • Мнения: X
Ако се нацели кръвоносен съд кърви повече.

# 79
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
А да ви попитам имате ли наблюдения за Мц Марковс, казаха ми там да отида за фетална морфология и някой от лвкарите може ли да ми препоръчате Blush

# 80
  • София
  • Мнения: 562
Аз ходих преди около 2 месеца на консултация при проф.Станева в Токуда и тя каза, че правят стъпки Анти Ха да се изследва и в Токуда. Тя се надява това да стане след септември месец.

# 81
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Аз ходих преди около 2 месеца на консултация при проф.Станева в Токуда и тя каза, че правят стъпки Анти Ха да се изследва и в Токуда. Тя се надява това да стане след септември месец.
Е супер, така ще е доста по-лесно и удобно

# 82
  • Мнения: X
Еха,ако могат да изследват антиХа в Токуда.
А Марковс са сред най -добрите за фетална морфология в цялата страна, европейски сертифицирани,.

Последна редакция: пн, 28 авг 2017, 15:50 от Анонимен

# 83
  • Мнения: 2 999
А да ви попитам имате ли наблюдения за Мц Марковс, казаха ми там да отида за фетална морфология и някой от лвкарите може ли да ми препоръчате Blush

Добър лекар и професионалист. Човекът се занимава само с това - ФМ. Горещо препоръчвам. Ходих при него само веднъж, но не е моя доктор - Михова повече си я харесах. Така че спокойно можеш да отидеш при него.

# 84
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
А да ви попитам имате ли наблюдения за Мц Марковс, казаха ми там да отида за фетална морфология и някой от лвкарите може ли да ми препоръчате Blush

Добър лекар и професионалист. Човекът се занимава само с това - ФМ. Горещо препоръчвам. Ходих при него само веднъж, но не е моя доктор - Михова повече си я харесах. Така че спокойно можеш да отидеш при него.
А за кой лекар става въпрос, Димитър Марков ли защото видях че има още един Марков...  А при Д.Марков има часове за октомври чак което е много далечно за мен... и се се чудя къде да си запазя час и при кой лекар

# 85
  • Мнения: X
Баща и син са, няма значение при щой.Проблемните случаи ги обсъждат.

# 86
  • Мнения: 2 999
Да, за Димитър Марков. Ами да за жалост при добрите специалисти се чака много. За останалите нямам представа.
Другият вариант е Михова, Чачева, Чавеева.

# 87
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Да, за Димитър Марков. Ами да за жалост при добрите специалисти се чака много. За останалите нямам представа.
Другият вариант е Михова, Чачева, Чавеева.
И те ли са в Марковс, защото не им видях имената?

# 88
  • Мнения: 2 999
Да, за Димитър Марков. Ами да за жалост при добрите специалисти се чака много. За останалите нямам представа.
Другият вариант е Михова, Чачева, Чавеева.
И те ли са в Марковс, защото не им видях имената?

Не, Михова и Чачева са в Надежда. Чавеева е в Щерев.

# 89
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Мерси много, сега ще започна да звъня Blush

Общи условия

Активация на акаунт