Искам да кажа ... (138) през септември 2017

  • 275 356
  • 4 511
  •   1
Отговори
# 4 410
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
То,санким ( и чунким  Laughing) в магазините са нови  ooooh!.Като ги пробват 5-6 човека, колко да са нови. Като знам и как се връщат дрехи, в срок до 30 дни  ooooh!...спокойно може да ги поносиш и да ги върнеш, че и парите да си вземеш.  Shocked Та,да са ви честити покупките...то са си подаръци,направо  Peace.
Оф,ми завидях ви  Crossing Arms.
Поотметнах туй-онуй,обаче сякаш иска дрямка да ме обори  Laughing. Момчетата ме гласят да ходим на кино и вино,трябва да събера сили  Whistling.

# 4 411
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моето момче ме подреди на магазина, а той си стяга гаража, че да поеме новите пелети и костилки за парното. Много обича да изхвърля и добре че свекървата не е наоколо. Доста неща е приготвил за казана. Снощи и тази вечер той е готвачът, та освен аз да приготвя виното.

# 4 412
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Just, ще поизчакам още малко, че да го досрамее да ходи с пробитите маратонки Imp Познавам си стоката Simple Smile
Благодаря, че попита за майка ми. Добре е, да. Още не са излезли резултатите, но ... каквото-такова.

Уф, трябва да подхващам малко служебна работа вкъщи. Освен, че в момента съм отворила форума на служебния лаптоп, още нищо друго не съм свършила.

# 4 413
  • Мнения: 10 711
ЕлиТ, точно сутринта със сина разглеждахме сайта на Декатлон за гуменки и нищо не ни хареса, поровихме в Матстар и му предложих от моделите с ластиците отстрани, но нещо не му допаднаха, а трябват, защото си носи маратонките, а чантата ще е пълна и препълнена. Ето тук има модели, може да склони с ластик: http://matstar.bg/shop/majki-gumenki/
За образованието сега започвам да разбирам като кажат, че са скъпи учебниците. Досега нали бяха безплатни и само помагала купувахме, но сигурно около 300 лева ще излязат. Днес чакахме доставка и пак ги нямаше всички.

# 4 414
  • Мнения: 12 043
Откъде купувате чорапи на момчетата?Нещо толкова просто се оказа проблем.До мин.година детето носеше  номер 35, а от лятото носи 37.Вчера бях в Н енд М,детските модели до 35 или 36, мъжките- от 42:нагоре.37, 38 за момче няма, а дамските личи, че са дамски.Влязох днес в др.магазин, пак нямаше като за крак 37

# 4 415
  • Пловдив
  • Мнения: 23 946
Аз "сготвих" от сръбската скара Simple Smile Плескавици Simple Smile

# 4 416
  • София
  • Мнения: 6 003
Откъде купувате чорапи на момчетата?Нещо толкова просто се оказа проблем.До мин.година детето носеше  номер 35, а от лятото носи 37.Вчера бях в Н енд М,детските модели до 35 или 36, мъжките- от 42:нагоре.37, 38 за момче няма, а дамските личи, че са дамски.Влязох днес в др.магазин, пак нямаше като за крак 37

Чорапи купувам от Уайкити. Също и от Лидъл  Mr. Green Бедна работа, какво да правиш ooooh!

# 4 417
  • Пловдив
  • Мнения: 23 946
Чорапи 38-40 номер купувам на едро от Метро. Последно купих 50 чифта черни. Защото единия е 38, другия 39-40, аз 40 и ги носим кооперативно.

# 4 418
  • Мнения: 3 663
И аз купувам от Лидъл и от Уайкики, хубави са им чорапите. Като видя и купувам, никога не са излишни чорапи и гащи трябва да има по много.

# 4 419
  • София
  • Мнения: 6 003
Чорапи 38-40 номер купувам на едро от Метро. Последно купих 50 чифта черни. Защото единия е 38, другия 39-40, аз 40 и ги носим кооперативно.

За Метро не се бях сещала. Обаче таз работа у нас няма да стане. Всеки си иска ревностно чорапите. Затова и едно роботче за чифтосване моля, че и да може да запомни кои на кого са. Laughing
Тази пролет обаче купихме два еднакви комплекта, защото имат картинки от Стар Уорс. Уж щяхме само за мъжа ми да купуваме, обаче купихме и за големия. До сега не е имало проблем, защото него все го няма. Сега ще се върне и ще трябва да пера чорапите на единия отделно от тези на другия и да внимавам като ги простирам и прибирам, иначе ще има мърморене.

# 4 420
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Коте, ще му ги покажа Hug

Светкавичке, аз купувам от където намеря. Последно взех от магазинче за бельо. Децата носят чорапи за маратонки, а дребният предпочита в свежи цветове, та всички цветове без розови и без цветенца не са женски (нищо че за такива ги продават) Simple Smile Добре, че всеки си има предпочитания и Златото носи нормални чорапи, иначе няма да мога да оправя кой чорап на кой е Crazy

# 4 421
  • Мнения: 10 711
Откъде купувате чорапи на момчетата?Нещо толкова просто се оказа проблем.До мин.година детето носеше  номер 35, а от лятото носи 37.Вчера бях в Н енд М,детските модели до 35 или 36, мъжките- от 42:нагоре.37, 38 за момче няма, а дамските личи, че са дамски.Влязох днес в др.магазин, пак нямаше като за крак 37

Аз вземам от Peek&Cloppenburg - избор всякакъв - терлици, къси, по-дълги, но той е 42 номер обувки вече... Във фейса ми се появяват български на Пирин Хил, но не съм поръчвала от тях, а в Celio имаше намалени, защото им бяха смачкани кутиите. Преди 2-3 години май и ние имахме такъв проблем и помня, че купувах бамбукови на Фазан от Фантастико - меки и приятни бяха, може още да ги има, доста са разтегливи, обикновени също съм вземала и са добри. Преди му вземах най-редовно от Зара, той обича да са му по-шарени чорапите с картинки и т.н.
Иначе ако са ми харесали купувам минимум по 5 чифта от модел на единия и 5 на другия и няма сортиране - това съм го научила тук от Янтра bouquet още преди години като го прочетох го приложих и рязко намалих времето за сортиране.

# 4 422
  • Пловдив
  • Мнения: 23 946
Именно. Аз купих 50 чифта еднакви, черни. Скоро - последния месец, с подготовката за училище и тазгодишните размери на краката.

Миналата година бяха тъмно сини (още са, но на старшия брат му умаляват).

# 4 423
  • Пловдив
  • Мнения: 23 946
А който иска уникални чифтове чорапи - моля, да си ги чифтосва сам. Понеже няма кандидати - каквото купя - това е.

# 4 424
  • Мнения: 1 794
Чорапи купуваме отвсякъде,където ни харесат.В пералното стоят индивидуални панери за мръсните  дрехи.Чорапите се поставят в отделни мрежички,като тия за пране на сутиени или фино бельо.Мрежичките са белязани с нещо като стикер,после в сушилнята.Изсушените чорапи,както  са в мрежичката заминават при притежателя си,а той да си ги чифтосва,както си ще.Мръсни чорапи извън тия мрежички просто не пера.

Общи условия

Активация на акаунт