Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 40 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 78 886
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 840
Скрит текст:
За тези от вас, с кожи на моите години, със суха, повяхнала, уморена кожа, горещо препоръчвам това вълшебно нещо
https://www.avon.bg/prodykt/339/
+1  Peace

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 748
Скрит текст:
За тези от вас, с кожи на моите години, със суха, повяхнала, уморена кожа, горещо препоръчвам това вълшебно нещо
https://www.avon.bg/prodykt/339/
+1  Peace
Аз не успях да се сработя с този крем. Не попива и стои като филм върху лицето и шията.

# 722
  • Мнения: 2 643
От металическите червила имам лош опит с новите на Есенс , ужасно не покривно лепкаво , 7лв директно в кофата(взех си лилавото)

В аптеки Сеиба имат мостри на Биодерма , малки тубички с крем .хем сме колеги (работим в един общ обект) и пак им се свиди и правят физиономии като ги помоля да ми дадат една да пробвам.бях си харесала една мостра , ама те толкова не им се занимаваше , че не знаех от кой точно крем е, защото серията е голяма и не си купих после  ooooh! а много добре ми се отрази на лицето.

# 723
  • Мнения: 2 840
Скрит текст:
За тези от вас, с кожи на моите години, със суха, повяхнала, уморена кожа, горещо препоръчвам това вълшебно нещо
https://www.avon.bg/prodykt/339/
+1  Peace
Аз не успях да се сработя с този крем. Не попива и стои като филм върху лицето и шията.
При мен усещането е за напоена и гладка кожа....но тя моята си поема всичко,т.к. е доста суха

# 724
  • Мнения: 5 024
Ох, как им се свидят тия мостри, все едно от джоба си ги плащат.  ooooh!
Едвам ми дадоха след обикаляне в 3 аптеки и то в началото излъгаха, че нямало, ама се намери в крайна сметка хах..

Много ми е интересно как ще реагират от самите марки, ако разберат, че масово отказват да дават безплатните им мостри докато тече кампанията.

# 725
  • Мнения: 2 630
Ох, как им се свидят тия мостри, все едно от джоба си ги плащат.  ooooh!

Свиди им се ами, нали за тях няма да останат. Имах позната, която работеше в аптека и бе доста горда от себе си, като ми се похвали, че не си купува кремове и фдт-ни. Взимала си мострите.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Да не остана по-назад и аз си взех и от Виши и от Ла Рош. Laughing Пробвах този крем-https://remedium.bg/anti-age/vichy-liftactiv-supreme-anti-wrinkle-cream-50ml.html,разкошна богата консистенция,ухае хубаво и се разтапя направо в кожата без да лепне или да оставя мазен филм. Heart Eyes Кофти,че съм доста млада още за него,а така да ми хареса. Sad

# 727
  • Мнения: 2 232
И на мен с голяма мъка ми дадоха Ла лош. От Виши им свършили. От друго място ги взех. Имаха от два вида, но ми дадоха само от единия и пак с много уговорки да купя нещо. По принцип съм ползвала и двете марки и съм доволна. Ако производителите знаеха как пазарувам козметика, сами щяха да ми пратят мостри вкъщи. Исках да пробвам и Юсерин с филър, но никъде няма мостри. А бих си го купила.

# 728
  • Мнения: 5 024
Аз исках да пробвам от Вишито Aqualia Thermal, но не ме огря. Ако ми откажат още някъде ще пиша до самата фирма да видим как ще реагират, съвсем сериозно съм се зарекла.
Защото имах позната от голяма верига аптеки, която казваше, че не давали мостри, ако не им направиш поне 100лв сметка и лъжат хората, че не са им свършили.
Нека ги проверят от фирмите дали наистина нямат мостри като се подаде сигнал, че не дават поради тази причина.

# 729
  • Мнения: 2 232
Аз на Юсерин писах. Чакам отговор. От доста време го наблюдавам крема.  Но едното ми око много сълзи от някои кремове и не смея да купя без проба  

# 730
  • Мнения: 17 546
Много е неприятно самото отношение, все едно просиш нещо безплатно, което струва доста! Онзи ден пак в аптека влязох за разтвор за лещи, имам карта за тази аптека, купувам хранителни добавки и почти всичко, което се предлага в аптека и ми потрябва от там, и като загледах новият флуид на Виши, ми казаха, че ако го купя, ще получа талон за 10 лв отстъпка, но го виждах за пръв път и им казах, че искам да се информирам първо какъв е, що е. Ами не, не ми предложиха от мострите, за да се информирам лично от намазване и не казаха, че талона е в комплекта! А последната ми покупка от там беше 15 мл околоочен крем за близо 60 лв + други неща за още 40! И не е като да не ме познават и да влизам само за аспирин. Добри сметки правя. А една колежка преди време ми донесе една торба тестери на някакъф флуид фон дьо тен и на Неовадиол на Виши. Ама като ви казвам торба, разбирайте буквално - поне по 50-60 пакетчета и от двете неща. Приятелка и ги дала, дето работи в рекламна агенция, пък тя освен сапун и вода нищо друго не ползва и ми ги даде. Раздавах, раздавах, свършиха май, но може още да се търкалят някъде. Нито едното, нито другото мазило бяха подходящи за мен. И сега като ви прочетох, ми ядосах се! Виши имат форма за контакт, пишете им. Аз им написах мило писъмце.

Скрит текст:
Здравейте, Vichy!
Случайно научих от мои приятелки за тестерните комплекти на ваши нови продукти, но се обръщам към вас с молба да се свържете с аптеките, които ви представляват в тази кампания, защото масово се крият тези комплекти от дамите, работещи в аптеките и не се дават на клиентките. Онзи ден се поинтересувах в една аптека Медея от новия флуид Vichy Slow Age, обясниха ми, че ако искам да го купя, ще получа талон за 10 лв отстъпка, но понеже не го купих,  а казах, че първо ще се информирам от сайта ви за свойствата му, съответно мострен комплект не ми беше предложен. Тогава не знаех, че въобще има такъв и талонът е в него. Това изглежда изключително... не знам как да го нарека по-фино... но да речем, най-малко некоректно! Комплектите не са достъпни за клиентите, а ако знае някой за тях и попита, започват да увъртат: ама не е подходящ за вашата кожа; май нямаме повече, сега ще погледна... а, останал едничък! Ти да видиш! А кампанията едва сега започна... Мои приятелки се оплакаха от същото отношение - от запитване в три аптеки, едва в четвъртата някой със снисхождение се съгласява да ви даде един комплект и то от немай къде. Така не очаквайте успешна кампания и нови клиенти! За да купя крем от 60 лв искам най-малко веднъж да го пробвам, но някак смятам за по-удачно да е поне два пъти. А то... човек се чувства като просяк. Ми някак не ми е приятно след това да си дам парите за продукт на марка, която не проявява уважение към клиентките си, за което са виновни посредниците между вас и нас. Няма и да питам повече за тези комплекти, а някои продукти изглеждат обещаващо...
Много неприятно, много...

Поздрави,

# 731
  • Мнения: 5 024
Браво!!!  bouquet
междудругото и при мен направиха така в Медея - казаха ми, че само ако си купя новия серум ще ми дадат талонче за 10лв., а не и че талонът е в комплекта с мостри.
Казаха ми, че няма мостри, а като отвориха шкафа беше пълен в крайна сметка.

# 732
  • Мнения: 17 546
Да де, амо ето онзи ден в друга Медея питах за Ла рош и даже ме питаха едно, или две искам. Ама от там минах случайно, а другата е до нас и от нея пазарувам стабилно.
Не е съвсем навсякъде, но на повечето места ги крият!

# 733
  • Мнения: 5 024
За жалост по- често се крият да, масово е. Не мога да обикалям целия град докато попадна на фармацефт, който е на кеф и ми даде.  Мисля и аз да им пиша, ти във фб ли писа?
Кажи после какво са ти отвърнали  Peace

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На мен така ми се направиха като исках мостри на Филорга и Лиерак,уж първо каза,че нямат,а после вика ще погледна все пак.Пита на кои точно кремове желаете на Филорга,казах на Тайм Филър,а тя излезе след малко и каза,ах съжалявам точно на този нямаме. Laughing Laughing А на Лиерак направо каза,че не им изпратили мостри да дават... Сега се сетих и за Виши,на крема Slow age нямат мостри,питах я как очакват продажби без да има мостри,тя мълчи.Иначе омазани като маймуни и цял ден се чепкат.

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 20:36 от Bright Crystal

Общи условия

Активация на акаунт