Форумски липси - 5

  • 171 683
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: X
Неее, тя е интелигентна и образована, но изключително емоционално незряла, поради което писането ѝ е странна смесица от интересна мисъл и детинско тръшкане. ОХ'АМАН изключително ѝ подхождаше като ник. Може би го е избрала като самоирония.

# 1 186
  • Мнения: 25 765
Е ето, виж какви важни и съществени неща не виждам. Laughing
Е, то едва ли има някой, който да следи целия форум (освен администратори и модератори).
Всеки има някакви наблюдения от темите, които следи. И когато някой ти се набие на очи... Си правиш съответните изводи.
И обратно – ако някой се вихри в теми, които не следиш, разчиташ на услужливи съфорумци и подобни на тази теми, за да влезеш в час с форумските клюки.  Laughing

# 1 187
  • Мнения: 5 265
Како Сийке, не само че има потребители които следят цял форум, а има и такива които следят два форума. Как става това и кога имат време за личен живот и работа не мога да ти кажа, но е факт.

# 1 188
  • Мнения: 25 765
Всеки с дарбата си. Някои – да бълват глупости на килограм, други – да четат глупости на килограм. Трети – да помнят кой къде какво е писал... Четвърти – да не помнят какво са писали преди половин час или в съседна тема...
Светът е шарен, всеки си шета на акъла. То затова е и интересно, де.  Laughing

# 1 189
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Аз като си чета от преди години писанията не винаги се разпознавам (нямам навика да гледам авторите), че и даже не винаги съм съгласна със себе си. Ти да видиш.

# 1 190
  • Мнения: 19 179
Богинята съм чела, че е с мъжки профил Биг сити нещо-си.

# 1 191
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Богинята съм чела, че е с мъжки профил Биг сити нещо-си.

...найтс, май. Да и аз съм срещала заподозрявки. Както и Борил за Ша.

# 1 192
  • Мнения: 5 265
Богинята съм чела, че е с мъжки профил Биг сити нещо-си.
Ха ха ха сериозно ли ей това вече е новина

# 1 193
  • Мнения: 11 573
Лутка е прекалено дръзка да е Естел- нищо общо.

# 1 194
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Богинята е жена.

# 1 195
  • Мнения: X
Лутка е прекалено дръзка да е Естел- нищо общо.
Да, и аз мисля така. Естел имаше много мил подпис, който съвсем не мога да свържа с Куклата.

# 1 196
  • Мнения: 25 765
Аз като си чета от преди години писанията не винаги се разпознавам (нямам навика да гледам авторите), че и даже не винаги съм съгласна със себе си. Ти да видиш.

Е, щом не си тръгнала да спориш със себе си, няма страшно.  Laughing
И аз съм попадала на свои стари мнения, с които не съм съгласна. Ами, пораснала съм, сменила съм си гледната точка, опита или приоритетите... Или пък някой ме е убедил и съм приела неговите доводи.

# 1 197
  • Мнения: 15 960
Богинята съм чела, че е с мъжки профил Биг сити нещо-си.
Не мисля. По-скоро Биг сити прилича на една Лаура СГ - брокерката.

# 1 198
  • София
  • Мнения: 24 839
Богинята съм чела, че е с мъжки профил Биг сити нещо-си.

Тоя- биг сити найт?
Ми, то си е жива шизофрения, без извинения.
Аз че въобще не обследвам никовете, едно, ама не съм очаквала, че толкова хаховци  пишат тук, пък аз  ги уважавам, съчувствам, окуражавам, че и им опонирам. Banghead doh
Баси, сега почва да ми просветва защо понякога трудно се осмисля просто изречение..........

# 1 199
  • На топло
  • Мнения: 4 130
ОХ'АМАН ли беше бременна?
И женена за германец вегетарианец?
А всъщност я влечаха други мъже 😅
Има нов профил, а роди ли?

Общи условия

Активация на акаунт