Форумски липси - 5

  • 171 527
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Коя Полина?
Този ник го свързвам с потребителка, която славеше чалгата, казваше, че е дискриминирана заради здравословните си проблеми и бълваше огън и жупел по някаква девойка, отмъкнала любовта на живота й. Всичките й постове бяха болднати.

# 1 216
  • Мнения: 19 014
Същата е Полина, но май е банната. Лутка е Естел, Гимпи е Дадос.

# 1 217
  • София
  • Мнения: 23 096
Сега остава и Полина да цъфне:)
Идея нямам как попаднах на Полина във фейса. А, сетих се - в групата за децата, задържани от социалните служби в Норвегия. Та там Полина пишеше нейните си тъпотии и разбира се отнасяше доста критика. Все същата си е, няма развитие към добро.

# 1 218
  • Мнения: 22 036
Момичето беше видимо зле. Не ми се мисли на какво са подложени родителите и. Дано успее да постигне някаква самостоятелност.

# 1 219
  • Мнения: X
Не вярвам да има позитивно развитие. Физическите проблеми на Полина бяха най-малките. В главата беше и е тотално сбъркана, а това трудно се  оправя.

# 1 220
  • Мнения: 22 036
Съгласна съм, просто се поставям на мястото на родителите и. Мъчно ми е, ама те са си виновни. Лошото е, че тя накрая ще го отнесе.

# 1 221
  • Мнения: X
Да, общо-взето, това е положението.

# 1 222
  • Мнения: 39 318
Ъъъъъ, на Лутката кое и е дръзкото??? Последните и постове са от къде да си купи зимни гуми за колата и коя бензиностанция да зареди, че колата и сеца от бензина.

# 1 223
  • Мнения: X
В случай, че Фея е залипсвала на някого- върнала се е. Нищо, че и тя беше сърдита на форума от факта, че модератори й позабърсваха мнения /и теми/. Laughing

# 1 224
  • Мнения: 2 695
В случай, че Фея е залипсвала на някого- върнала се е. Нищо, че и тя беше сърдита на форума от факта, че модератори й позабърсваха мнения /и теми/. Laughing
Фея Кръстница ли?

# 1 225
  • Мнения: 420
Имаше една тиха луда, Аra-bella, много ми беше забавна. Основно в Хоби попадах на нея. То не бяха гоблени, парфюми, фотография, животни, пътувания, грим и какво ли не още. Какво стана с нея?

# 1 226
  • Мнения: X
В случай, че Фея е залипсвала на някого- върнала се е. Нищо, че и тя беше сърдита на форума от факта, че модератори й позабърсваха мнения /и теми/. Laughing
Фея Кръстница ли?

Баш тя.

# 1 227
  • София
  • Мнения: 28 579
Значи правилно съм предположила, че е тя. Беше много възмутена от форума. Вече явно не е.

# 1 228
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
С какъв ник?

# 1 229
  • София
  • Мнения: 28 579
На кирилица "Вяра нещо си".
Опитвам се да се сетя точно в коя тема я четох, за да видя ника ѝ.

Сетих се, ето я – http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=604983;sa=summary

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 17:39 от milenaka

Общи условия

Активация на акаунт