Форумски липси - 5

  • 171 608
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: X
Да. И има най-хубавият син, по нейни думи. Не, че ние не си мислим същото за нашите гарджета. Тя просто го заявява гръмогласно.

# 1 201
  • Мнения: 13 082
Явно да. Има най-красивия син на света, всички го гледат и му се дивят. Май тя си беше взела бавачка от първия ден вкъщи с бебето. Плюс таткото и бабата.

# 1 202
  • Мнения: 25 695
Изоставате, дами. Сега на мушка е свекървата.  Laughing

# 1 203
  • Мнения: X
Тя се оттегли от темата за свекървите, след като беше разпозната там като преобразената ОХ'АМАН.

# 1 204
  • Мнения: 13 082
Изостанала съм. Явно трябва да наминавам и в СО 😁

# 1 205
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Намери ли си поне един свестен любовник?
 С неиния постен немец, беше винаги леко изнервена и незадоволена 🤪
(Охаман)

# 1 206
  • Мнения: X
Не, сега е обсебена от сина си.

# 1 207
  • Мнения: 13 082
Е що така незадоволена 🤔 Мъжа не беше ли по-млад от нея или аз се бъркам.

# 1 208
  • Мнения: 19 108

Не мисля. По-скоро Биг сити прилича на една Лаура СГ - брокерката.

Нали не мислиш, че Лаура беше нов потребител?

# 1 209
  • Мнения: 54 613
И аз не мисля.
Но за пръв път видях Мамасита толкова ядосана.

Липсва ми Хърмаяни.
Беше се появила, после пак се загуби. Tired

# 1 210
  • Мнения: 2 228
Неее, тя е интелигентна и образована, но изключително емоционално незряла, поради което писането ѝ е странна смесица от интересна мисъл и детинско тръшкане. ОХ'АМАН изключително ѝ подхождаше като ник. Може би го е избрала като самоирония.
Постовете ѝ изглеждат някак си "на бързо" написани, а определено е човек, който има какво да каже. В предишното си мнение колкото се шегувах, толкова и бях искрена. И определено не я мисля за глупава! Ти добре си я описала.

Какви правила трябва да наруши някой, за да му наложат бан?Thinking

# 1 211
  • Мнения: 19 108
И аз не мисля.
Но за пръв път видях Мамасита толкова ядосана.

Липсва ми Хърмаяни.
Беше се появила, после пак се загуби. Tired
Още се чудя какво толкова се беше ядосала, личеше си, че беше много измислен образът, но е факт, че Мамасита и сега вдига леко кръвното, когато стане дума за Лаура.

Хърмаяни, която е юрист ли, защото има и други Хърмаянита. От години не съм я засичала.

# 1 212
  • Пловдив
  • Мнения: 14 626
Бегли спомени имам от ОХ’АМАН, нямаше да я свържа с Етт и Боди. Хем съм шматка, ама тази я разпознах по глупостите дето дрънка 😆
Аз пък обратно - етт нямаше да я свържа с първите два профила. Съвсем стандартно и нормално ми звучи с последния ник. Където съм я чела.

-----------

Я, я, я раздухайте - защо се е ядосала Мамасита?

# 1 213
  • Другата България
  • Мнения: 37 578
Лутка е прекалено дръзка да е Естел- нищо общо.
Аз съм убедена, че е същата.

# 1 214
  • Мнения: X
Не бях чела публикации на Лутка, сега ги погледнах набързо. Не знам защо мислите, че е Естел, на мен по нищо не ми прилича на нея.
Наистина ли Дадос е отново тук?Expressionless Коя е? Пак ли се държи по същия начин? Колко ме е кълнала на лични...
Сега остава и Полина да цъфне:)

Общи условия

Активация на акаунт