Форумски липси - 5

  • 171 562
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 19 059
Да, кукумицинке, абсолютно е малоумно да помня кой, какво казал и какво рекъл, в коя тема бил участвал или да си мръдна дори мишката, за да търся...
Аз ти казвам как изглеждаш, пък дали ще се обясняваш още 5 страници, твоя воля.

И колко пъти мръдна мишката, докато настояваше да ми обясниш за имагинерните скрининги и картотеки, и колко малоумно помня и търся?  Mr. Green

# 1 306
  • София
  • Мнения: 5 883
Далеч съм от твоите изяви, все пак на теб ти е основно занимание във форума. SunglassesStuck Out Tongue Winking Eye

# 1 307
  • Мнения: X
Да, кукумицинке, абсолютно е малоумно да помня кой, какво казал и какво рекъл, в коя тема бил участвал или да си мръдна дори мишката, за да търся...
Аз ти казвам как изглеждаш, пък дали ще се обясняваш още 5 страници, твоя воля.
Далеч съм от идеята да адвокатствам на кукумицинка, но аз имам подобна памет- и да искам, и да не искам, един куп информация остава в главата ми.

# 1 308
  • Мнения: 19 059
Далеч съм от твоите изяви, все пак на теб ти е основно занимание във форума. SunglassesStuck Out Tongue Winking Eye

Въпрос на приоритети и капацитет. Ако беше написала, че денонощно съм в бг-мама да чета хисторито на потребителите, нямаше да се занимавам да ти отговарям, защото няма нищо незаконно в това, макар и да не говори за особено добро психическо здраве. Но като ми сложиш потребителското име в едно изречение с маниакален скрининг, сканинг и картотекиране, и направиш "случаен" паралел с Вилико и нейните картотеки, държа да кажеш в прав текст, че намеците за незаконни действия с чужди снимки нямат нищо общ с мен, за да не запомни някой от твоите намеци, че се разпореждам с чужди снимки, които са на непублични личности, и върху моито нямам авторски права. Толкова държа да се изясняват подобни намеци за незаконни действия, че не би ми попречило и 50 страници да се обяснявам по темата.

# 1 309
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, кукумицинке, абсолютно е малоумно да помня кой, какво казал и какво рекъл, в коя тема бил участвал или да си мръдна дори мишката, за да търся...
Аз ти казвам как изглеждаш, пък дали ще се обясняваш още 5 страници, твоя воля.
Но не е малоумно да участваш в обсъждането в тази тема. Уж ти е малоумно, но си четеш точно за да се информираш.

И интересно, че са ми изтрили поста, в който ти казвам, че се излагаш, като правиш анализ на Куку, а твоите обяснения си стоят, как било малоумно, че някой помни какво е писано във форума.
Ми пак ще го напиша - някои имат добра памет, други като я нямат, си мислят че става с много ровене и свободно време.

# 1 310
  • София
  • Мнения: 5 883
Тръшни се още, кукумицинке, за нещо, което два пъти ти написах вече.
А ако желаеш, можеш да ме съдиш. Stuck Out Tongue Winking Eye


Не се безпокой за паметта ми, Лиляна, и ако обичаш, не ми пречи да се излагам. Sunglasses



# 1 311
  • Мнения: 54 474
Аз също имам добра памет, но в никакъв случай не мога да дам цитати, както тук умеят някои.
Просто съм запомнила.

# 1 312
  • Мнения: 25 647
Е, цитатите Гугъл ги помни. От теб се иска да знаеш какво и как да попиташ.  Simple Smile

# 1 313
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, освен памет, трябва да се добави и съобразителност за подходящо търсене, че да излязат цитатите.

# 1 314
  • София
  • Мнения: 5 883
То едно е да помниш, друго е маниакално да търсиш цитатите на всеки втори потребител, за да го захапеш по-качествено.
Кукумицинка с последното съм я запомнила, въпреки лошата си памет.


Иначе някои прочетени неща искам да ги забравя, но... what has been seen cannot be unseen.
Като посрещането на мъжа на Шантал и леопардовия й сютюен. Липсва тя. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 315
  • Мнения: 54 474
Именно.
И аз помня посрещането на Шанталов, но няма да си губя времето за търсене на цитати.

# 1 316
  • София
  • Мнения: 3 833
Няма да ви останат чорапогащИ от толкоз дране.  Trollface

Някой по-напред в темата беше споменал, че му липсва Таис. Е па и на мен. Не е като да съм комуникирала кой знае колко с нея, но ми беше бая приятно да я чета. Особено като разказваше за нейното куче.

# 1 317
  • Мнения: 10 628
Шоколадовата потребителка как се е преименувала? Засякох я на някакви снимки във ФБ и наистина изглежда все едно е прекалила с интервенциите Sad.

# 1 318
  • Мнения: 1 086
Тя се оттегли от темата за свекървите, след като беше разпозната там като преобразената ОХ'АМАН.
не съм се оттеглила от свеки темата, уишмастър, но не пиша, освен ако нямам някакви нови преживявания със свекърви.
иначе не се тръшкам, че ме доксваш ни в клин ни в ръкав, неприятно ми стана тогава със "смешките", които нарушаваха правилата на темата, да не се поства с ник. една трътла пък постваше лични раэговори с мен, чак эа майка ми беше писала.
аэ не съм эряла, това е ясно но е хубаво, че ти си, да ми служиш эа пример. эа интересуващите се, добре съм, синът ми е  супер красив и мъжът ми ме эадоволява Simple Smile))

# 1 319
  • Мнения: X
Шоколадовата потребителка как се е преименувала? Засякох я на някакви снимки във ФБ и наистина изглежда все едно е прекалила с интервенциите Sad.

Angel_wing.

Общи условия

Активация на акаунт