Форумски липси - 5

  • 171 568
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 28 631
Единствено Бабилия помня повече. Че и подписа ѝ. Много я харесвах. Останалите не ме интересуват особено.

# 661
  • Мнения: 1 283
Това да си измисляш живот и това да преследваш, разучаваш, и дебнеш определени хора във форум, е еднакво чалнато...

Както е чалнато да ти липсва някой/някоя си от някакъв форум... ooooh!

# 662
  • Мнения: 17 546
Ами липсват си хората... На мен никой не ми липсва!

# 663
  • Мнения: 54 478
На мен пък тази Лиска ми стана банална.
Аз не я знам, но ми втръсна.

# 664
  • Мнения: 4 275
Аз съм я чела. И честно, не разбирам какво толкова се прехласват по нея

# 665
  • Мнения: X
Аз не съм съвсем отскоро наоколо, но не знам коя е Лиска, както и много други. Което не значи, че те не могат да липсват съвсем наистина и виртуално на някого. Аз имам безценни запознанства създадени тук и ако единствената ми връзка с тези хора е форумът, а те вземат че изчезнат от него, загубата ще е епична.

Между другото Бърдс Флу пак се изцепи поради липса на умения за изказване на сарказъм. Не искам да я нападам и не го правя, просто всеки път като я чета, тя не прави нищо освен да се засилва като стар куц бейзболист, воден единствено от желанието да си начеше егото, което обичайно води само до патетика.

Извинете за отклонението, дължи се на ужасно силната ми памет, а и по принцип по Коледа е хубаво да се сещаме за другите.

# 666
  • Мнения: X
Е, хайде стига с тоя сарказъм и с тези крайни мнения. Чак пък тупане в гърдите и оприличаване с Бай Ганьо...що за сравнения?! Хората си питат. Това, че се интересуваме къде е някой, не означава, че ще умрем без него, но защо пък да не ни липсва чувството за хумор, интересния изказ, съветите, гледната точка на даден потребител.
Тъй като се включвам в темите главно с битови въпроси, биха ми липсвали хора, които дават компетентни съвети по отношение на черна и бяла техника, строителство, ремонти, счетоводство. Интересни са ми и потребители от темите за театър, стилове музика, кино, книги и т.н. Това колко отдавна съм във форума нито помня, нито ме интересува, какво остава да седна да се тупам в гърдите Simple Smile То пък една гордост...по-скоро подигравки получавам, че пиша и чета тук, хич не се ползваме с добро име навън...Simple Smile

# 667
  • София
  • Мнения: 62 595
За тази Лиска се пита протоколно, дори не зная какво за нея питат хора ни в клин, ни в ръкав, които изобщо не са в час. От почти десет години съм във форума и не съм я чела, а хора, още по онова време беше форумен призрак. И по-добре, ако не се е появила, да не се появява. Един друг форумен призрак се появи преди време - Кенга, и се видя какви ги окъка. Затова на призраците мястото им е в отвъдното.

# 668
  • Мнения: X
Анди, с тоя призрак прозвуча като другаря Маркс. Почти на "Един призрак броди из Европа-призракът на комунизма" го докара.  Joy

# 669
  • София
  • Мнения: 62 595
Направо пророчески, както показа историята. Wink
Добре, де, защо трябва да слагаме тези тъпи емотикони! Да върнат старите! Човечетата изглеждат като дупета.

# 670
  • София
  • Мнения: 16 199
Лиска не беше ли с тризнаците? С епичната снимка на три бебета в проходилки в хола и текст "блъскащи се колички"?

# 671
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Лиска и деца! Simple Smile Не е същата.
Помня я Лиска, и да, беше си колоритна и запомняща се. Не случайно все още се помни.

# 672
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиска не е говорила за семейството си, ако има такова.

# 673
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Лиска не е говорила за семейството си, ако има такова.

Имам някакъв спомен, че е споделяла, че има съпруг и иска дете, но е било тоооолкова отдавна, че може и да я бъркам с друг потребител  Simple Smile

# 674
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Има май, спомням си бегло, че е споменавала за свекърва.

Общи условия

Активация на акаунт