Форумски липси - 5

  • 179 365
  • 1 563
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25 772
 Party
Те си стоят, ама нужно ли е да се вадят без повод?
На мен не ми дреме. Лично за себе си говоря. Аз съм си аз, натурална. Т.е. и да ми се извадят стари публикации няма да се смутя. Скоро очаквам някой да се пробва. Ама аз си се харесвам като цяло.

От какъв зор да се пробва? То не е интересно като си тук. Трябва да зачезнеш, да им "залипсваш" на хората, че тогава да тръгнат да ровят за компромати.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
Е как, да ми намери компромат, да ми го извади, да се опита да ми свие перките...

# 737
  • Paris, France
  • Мнения: 18 037
Troy я помня с добро от темите за гел лаковете. Ставала съм свидетел на дрязги с нея и не мисля, че беше по нейна вина. Някои хора са прекалено чувствителни. Аз лично, предпочитам човек като Трой да ме светне набързо с полезна информация, отколкото лицемери да ми се мазнят. Трой не си криеше житието и в живота и в Килбърн в Лондон с гаджето не виждах нищо тъжно или обезпокоително. Бих живяла като нея с кеф. Звучеше като информиран консуматор. Някои от мненията и бяха в стил "царят е гол". Сигурна съм, че си живее доволно и щастливо някъде и не и дреме за нас. Запомнила съм я с изрядния маникюр, лакирана в яркия студено розов Shellac CND  Red Baroness, Tutti frutti или подобен. Ако някой е в контакт с нея, моля да я поздрави.

# 738
  • Мнения: 25 772
За ДонЖон/корн вал се сетих, че не съм го засичала скоро. И той имаше голяма лична трагедия и неосъществени мечти - съжаляваше, че не е жена, защото на колегите му жени татковците им купували коли и продавачите на сандвичи ги черпели безплатно със сандвич, а пък на него никой не искал да му купи сандвич или кола. Не че ми липсва, просто ми е любопитно какво стана с този потребител.

# 739
  • Мнения: 3 656
За ДонЖон/корн вал се сетих, че не съм го засичала скоро. И той имаше голяма лична трагедия и неосъществени мечти - съжаляваше, че не е жена, защото на колегите му жени татковците им купували коли и продавачите на сандвичи ги черпели безплатно със сандвич, а пък на него никой не искал да му купи сандвич или кола. Не че ми липсва, просто ми е любопитно какво стана с този потребител.

Вчера си писахме в една тема с него. Не бях много любезна май. За някакви вълнения с акули и делфини словоизливаше и се разсърди как тези акулски емоции не направиха чудото да го сметнем за УАУ.

# 740
  • София
  • Мнения: 62 594
Сетих се Трой с кой персонаж ми се слива - с Катрала. И сега не съм сигурна дали са различни хора, защото и в двата случая живеше в Англия, май в Лондон.

# 741
  • Мнения: X
Вчера си писахме в една тема с него. Не бях много любезна май. За някакви вълнения с акули и делфини словоизливаше и се разсърди как тези акулски емоции не направиха чудото да го сметнем за УАУ.

 Peace

ДонЖон го изядоха форумските акули...  Joy Много се смях на представите му за интересен мъж - защото бил на не знам си колко континента тази година и бил плувал с акули. А може съвсем безплатно да плува с пирани в бг-мамма. Mr. Green

# 742
  • Мнения: 64 926
Не съм го срещала този ДонЖон.

Катрала е коренно различна от Трой.
Трой е интелигентна.

# 743
  • София
  • Мнения: 62 594
Малко съм общувала и с двете, май с Катрала повече, сигурно заради живеенето в Лондон ги сливам. Да извиняват, ако съм ги засегнала нещо.

# 744
  • Мнения: 25 772
Вчера си писахме в една тема с него. Не бях много любезна май. За някакви вълнения с акули и делфини словоизливаше и се разсърди как тези акулски емоции не направиха чудото да го сметнем за УАУ.

 Peace

ДонЖон го изядоха форумските акули...  Joy Много се смях на представите му за интересен мъж - защото бил на не знам си колко континента тази година и бил плувал с акули. А може съвсем безплатно да плува с пирани в бг-мамма. Mr. Green

Хм, в коя тема това? Да отплувам и аз натам...

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
Нейде из Семейните отношения.

# 746
  • Мнения: 3 656
Вчера си писахме в една тема с него. Не бях много любезна май. За някакви вълнения с акули и делфини словоизливаше и се разсърди как тези акулски емоции не направиха чудото да го сметнем за УАУ.

 Peace

ДонЖон го изядоха форумските акули...  Joy Много се смях на представите му за интересен мъж - защото бил на не знам си колко континента тази година и бил плувал с акули. А може съвсем безплатно да плува с пирани в бг-мамма. Mr. Green

Хм, в коя тема това? Да отплувам и аз натам...

http://www.bg-mamma.com/?topic=855590.10200

Общата на Семейните.

# 747
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Катрала няма нищо общо с Трой, освен че и тя се замъкна в Лондон. Трой е някакъв медицински работник, но дали сестра или санитарка - не знам. Катрала няма нищо общо с болници. Кикамора пише в същите теми като Трой и се заяжда по същия начин. И тя е някъде в Англия и тя е давала да се разбере, че работи нещо като Трой.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 29 000
Само аз не видях циците на Катрала.

# 749
  • Мнения: 64 926
И аз не съм. Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт