Били ли сте агресивни към някой и защо?

  • 17 572
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 052
ефекта от презастрояването на София и безразборното и безобразно наблъскване на блок върху блок ... Ако на хората им е важна пейка пред блока за социален живот да купуват смо в блоков е пейка на входа . ще стане нормално да има такава във всеки вход.

# 46
  • Мнения: 7 006
ефекта от презастрояването на София и безразборното и безобразно наблъскване на блок върху блок ... Ако на хората им е важна пейка пред блока за социален живот да купуват смо в блоков е пейка на входа . ще стане нормално да има такава във всеки вход.

И да стане нормално да има пейка пред всеки вход,никога няма да стане нормално да си посрещаш гостите там.Защото на практика така се получава..Питам навлеците защо идват точно тук.."Ами ние при еди коя си,от еди си кой вход,че децата да си играят"..Ми "еди коя си" като иска да си социализира детето да си кани гостите в къщи,а не да ги събира пред нашия вход..

А снощи минах,някакво дете от другия вход риташе топка по стъклото на входа,минах,любезно обясних защо не се рита по вратата на входа топка..майката ме гледаше странно,а детенцето междувременно спря..Обаче,след няма 20 минути  най- демонстративно слезе таткото (някъв булгариш мачо,с мускули и татуси) и започнаха двамата да ритат.Те живеят в съседния вход.Обаче,им е кеф да ритат по нашите стъкла..Така се възпитават и отглеждат следващото поколение булгариш олигофрени,с личния пример на простотия и наглост.. ooooh!

# 47
  • Мнения: 9 052
Много странно. И ние сме играли пред входа. В София това си е нормално. Или още не си включила на темата градски игри

# 48
  • Мнения: 7 006
Много странно. И ние сме играли пред входа. В София това си е нормално. Или още не си включила на темата градски игри

Нищо не е нормално в описваната от мен ситуация
Децата от нашия вход са точно 4 на брой.

Как така става,че всяка вечер се събират към 20 (и повече ) деца,с по двама родители придружители и кое му е нормалното,да се вдигнеш от съседния квартал с колата семките и бирата,за да седнеш на хората на стълбите с цялото си домочадие,нямаш приятели в този вход,нищо..Отиваш и кибичиш..10 години подред това..





това е мястото..

представете си гледката от 20ина търчащи дечица и двойно повече възрастни.Скупчени на това пространство от 17 до 21 вечерта,боклуците и мизериите които оставят след тях,изобщо няма да коментирам..

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 14:14 от Какво?

# 49
  • Мнения: 9 052
Питай ги. Вероятно си имат при4ина. Вие пък ако си имате проблеми си се оправяйте със собствеността така, 4е да нямате проблеми. т.е. От улицата няма да ги изгоните и с това се примирете, площадката си оградете и си и се радвайте.

# 50
  • Мнения: 7 006
Питай ги. Вероятно си имат при4ина. Вие пък ако си имате проблеми си се оправяйте със собствеността така, 4е да нямате проблеми. т.е. От улицата няма да ги изгоните и с това се примирете, площадката си оградете и си и се радвайте.

Ма каква площадка,това е подхода към самия вход.Как да го оградим?Да преградим тротоара ли?
Два пъти циментираме стъпалата и сега пак се строшени.. ooooh!


А с питане  и мили очи,няма да стане,то е ясно..
Олио,белина и кетчуп му е майката..



П.п.Причина имат.Да.Казва се неземна простотия.Ясно е и без да ги питам,а и честно казано,не виждам разумна причина да вандалстваш из нечии вход.Ама то е до акъл и самосъзнание някак..Не до причини.. ooooh!

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 14:24 от Какво?

# 51
  • Мнения: 9 052
Мястото е велико. Ей сега паля колата и пристигам Слагай бири4ката в хладилника и купувай семките.
Цялата ли площадка е собственост на блока или само стълбите?
Направете им малък колизеум. От всякъде стълби и няма да се бутат докато седят.
Ти сигурна ли си, 4е не си превъртяла по темата? Просто ми зву4иш крайно и истери4но.

# 52
  • Мнения: 9 052
...
А с питане  и мили очи,няма да стане,то е ясно..
Олио,белина и кетчуп му е майката..


Дам и може да осъмнете без джамове. Дали подстъпа е ваша собственост ?

# 53
  • Мнения: 7 006
Мястото е велико. Ей сега паля колата и пристигам Слагай бири4ката в хладилника и купувай семките.
Цялата ли площадка е собственост на блока или само стълбите?
Направете им малък колизеум. От всякъде стълби и няма да се бутат докато седят.
Ти сигурна ли си, 4е не си превъртяла по темата? Просто ми зву4иш крайно и истери4но.


А,вече съм на ръба на търпението..Все пак 10 години,не са малко..
Комшиите отдавна поливат легените с вода отгоре,ама кибиците се разкарат за малко,па после пак се домъкнат..

Всъщност,причината да "истерясам" така тук в този форум,е защото знам,че доста от простакесите кибици, пишат тук и ще разпознаят мястото.Дано се усетят поне малко..


...
А с питане  и мили очи,няма да стане,то е ясно..
Олио,белина и кетчуп му е майката..


Дам и може да осъмнете без джамове. Дали подстъпа е ваша собственост ?

Входа е собственост на собствениците на апартаменти.Подхода е тротоар.Общинска собственост.
Като осъмнем без джамове,поне ще се изпокараме явно и може и престанат.

# 54
  • Мнения: 9 052
Дам, като съдя по епитетите , които употребяваш ... вярно с ие , 4е 10 г. между хора не са достатъ4ни. Мисля   3 то поколение може да се пооблагородят малко.

# 55
  • Мнения: 7 006
Дам, като съдя по епитетите , които употребяваш ... вярно с ие , 4е 10 г. между хора не са достатъ4ни. Мисля   3 то поколение може да се пооблагородят малко.


То  твоя начин на разсъждение,пардон,съдене, се видя до къде е..
Да ги питам за причината поради която години наред окупират входа ни и не се сещат сами,че това не е редно и пречат ?
 
Ама инак си права де.. за 10 години окупация от простаци,ъъм,пардон.."хора",ето резлутата Laughing

# 56
  • Мнения: 9 052
От общинската собственост не можеш да гониш хората, които не правят нищо нередно. Твоята имаш право да оградиш.

И нервите си имаш право да лекуваш.

# 57
  • Мнения: 7 006
От общинската собственост не можеш да гониш хората, които не правят нищо нередно. Твоята имаш право да оградиш.

И нервите си имаш право да лекуваш.

А от частната ни собственост,може ли да ги гоним?Или ти е трудно да направиш разлика между вход и тротоар? Laughing
Щото аз за частната питам,за входа и стълбите и всичките прилежащи стъкларии,фасада и прочее.И го поясних 100 пъти.
От там имаме ли право гоним и да си пазим имуществото или всяка дето е решила,че и е сенчесто и закътнко ,трябва да е добре дошла да си отглежда детето там,а ние живущите може би трябва да припадаме и от умиление,инак сме некви дебили с "болни нерви" дето не понасят "дечицата"?
Огромен парк на по-малко от 100 м.и поне 7-8 детски площадки в района,на още по-късо отстояние..
Ама не..Зора е за този вход..

Прочее,ситуацията описана от мен,е показателна как макар и след и години търпение,накрая му писва на човек и пада на нивото с простотията с която трябва да се справи.Нали това бе идеята на темата?Кога и (при какви ситуации) ни избива агресията?


Сега,това,че теб те кефи да се занимаваш с нервите ми и да се опитваш да си нещо си там..иронично саркастична, си е твой проблем.И извън темата,ще знаеш.
Ай със здраве.

# 58
  • Мнения: 9 052
аааа ,неАм нерви да се занимавам с твоЙте нерви ...

# 59
  • Мнения: 7 006
аааа ,неАм нерви да се занимавам с твоЙте нерви ...
Що лъжеш ся?
Това ти е четвъртия пост/спам/ в темата ,който посветен на моите нерви...А ,пардон.Трети.
В единия нещо ставаше дума за епитетите които употребявам и ползите от времето прекарано в "общуване" с кибиците пред входа..


Прочее,поне онагледихме в темата как протича една комуникация,когато  липсва желание за разбиране от двете страни,а едната страна предпочита да премине в лични нападки,вместо да се опита да проумее и другата гледна точка.Дано сме били полезни за другите които пишат в темата.

Общи условия

Активация на акаунт