Чакаме с копнеж ОКТРОМВРИйският бебевалеж! - Тема 12

  • 34 005
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 289
Симона, честито!
Аз не пиша особено често, но ви чета и много мило ми става за всяка, която пише, че е родила и всичко е наред. Simple Smile Аз имам още месец до термин, но както бях споменала, заради миома докторът ме настройва евентуално за секцио, но има време да се прецени окончателно. А мен от този тип раждане ме е страх доста повече.
Та, Симона, казваш "изтръпнали крака", а не е ли все едно "ги няма", докато трае упойката? Пък като отпуска да е изтръпването? Плашещо ми е това усещане за парализираност часове...

# 61
  • Мнения: 670
Aми в началото е все едно ги няма. Но не мисля,че е страшно защото това е момента е който реално вадят бебето и те интересуват ред други неща ,а момента в който осъзнах ,че съм като "без крака" беше като ме преместиха на леглото и ми наместиха тялото в позата която трябва Simple Smile 30-40 Мин след това вече мърдаха Simple Smile а през това време бях заета да гледам снимките на детето и да въртя телефони Simple Smile 3 часа по-късно вече се движех ,а сега дори се въртя в леглото Simple Smile

# 62
  • Мнения: 289
Браво! Simple Smile Бебето прави ли вече опити да суче? Не знам какъв е реда в Тина Киркова за носенето на бебетата.

# 63
  • Мнения: 1 872
Симона, да ти е честита малката Мария. Мерси и че ни успокои толкова за секциото.

Аз за сега се глася за нормално, обаче на бебчо главата не е слязла на изхода още. АГ-то ме предупреди, че ако вземе че се извърти с лицето напред (в момента му е назад) може и да се наложи да раждам секцио.

Утре съм пак на преглед и ще видим какви ги е свършил дребосъчко тая седмица, че голямо шаване падна.

# 64
  • Мнения: 670
Ами в реанимация съм и чак утре по обед казаха,че ще ме местят . Когато преместят дават бебето Simple Smile честно много се радвам,че се роди ,но не ми беше до нея през деня ,хахаха . То съм схваната ,не мога нито да я взема ,нито е комфортно Simple Smile утре вече ,ще е друго и ще се учим на сукане и гушкане Simple Smile
Един съвет - вземете си тапи за уши! Ако попаднете в стая с някой който не може да спи в 2 часа ,да не се будите като говори я по телефон,я с някоя санитарка и да пишете във форума по това време 😁😁😁

# 65
  • Мнения: 18 455
Тапи си имах на предното раждане. Grinning Съквартирантката ми хъркаше като дъскорезница.

Аз пак будувам посред нощ. Май хванах, че ако си позволя следобедно фрапе, така става.

# 66
  • Мнения: 313
Симона аз искам да родя в същата болница и ще съм ти благодарна, ако споделиш при кой лекар роди. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 670
Zimaaa при Семра Акташ Simple Smile

# 68
  • Мнения: 410
amalilnka, аз забременях на 59кг., бебето е 3кг.На 19.09. бях на преглед при тази АГ дето искам да ме изражда. Кофтито е, че тя от 22.10. е в отпуск и ми предложи евентуално майка и да я замести, ако родя след 22.10.Дано да родя до 22, че не ми се преносва, а пък и ми се ще да е везни нашето момиче.Божа работа. Иначе и аз съм с 3-та степен плацента, ти къде ще раждаш?
Ами смятам във Вита да раждам.
Иначе в 33 гс малката беше 1.8кг. Тоест преди три седмици... ЗСега се надявам да съм я докарала до 2.5 поне Simple Smile Иначе браво на теб и твойта госпожица, тя направо отгледана вече Simple Smile

# 69
  • Мнения: 65
Честита радост! Нека бъде здрава и благословена!

# 70
  • София
  • Мнения: 18 700
Жива и здрава сладка Мария.
Мен пък нощем ме стяга все едно като преди цикъл много неприятно. След малко съм на ЖК после ще кажа кво що,

# 71
  • Мнения: 35 110
Аз нощем като ставам го усещам все едно се е свила на вързоп и е по диагонал на корема ми. Вашите така ли правят? Попринцип си е легнал настрани ама нощем го усещам така..

# 72
  • София
  • Мнения: 18 700
При мен не. Дупи се над  пъпа постоянно. Но поограничи движенията осезаемо.

# 73
  • София
  • Мнения: 874
Благодаря за новата тема, Деси Flowers Hibiscus

Мони, да е жива и здрава Мария, да расте щастлива и благословена и много радост да ви носи Heart

Абе Жана вярно къде изчезна???
Благодаря ви, че ме мислите Hug
В петък си отидохме на село, че ММ помага на нашите и не искаше да ме оставя сама, а там мобилния ми интернет адски забиваше и не ми отваряше форума. Та щяхме утре да се прибираме, но днес свършиха с работата, дойдохме си и ей ме на и мене тука Laughing
Кейти, Лизи, понеже за вас знам, че датите наближават - пожелавам ви успех и леко и бързо да мине. Hug Пожелавам го и на себе си, макар че имам още някой и друг ден.
Мони, разказът ти за секциото ми звучи обнадеждаващо, макар че честно казано бая си ме е страх...

Надявам се Стефи да се включи и да пише как са с малкия. Simple Smile

Мерси, Жани, и на теб и всички чакащи момичета и аз пожелавам всичко да мине леко и бързо и безпроблемно и да си гушнем скоро здрави бебчета. Hug
И аз се притеснявам от тези "изтръпнали крака" и не само... абе, все така си ме е страх де. Аз съм си ужасна паника по принцип!

# 74
  • Мнения: 670
Друг съвет - проверете дали в болницата имат стерилизатор ! В моята нямат и момичето с което съм в стая си хвърля коластрата която малкия не успее да изсмуче защото няма как да стерилизира помпата. Сега поръчвам на моя мъж каква да ми купи електрическа (иначе мислех на тенджерата) . Избрах си 3 - Бертони , Nubu и cangaroo .

Общи условия

Активация на акаунт