Чакаме с копнеж ОКТРОМВРИйският бебевалеж! - Тема 12

  • 33 964
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 606
Симонка, честита дъщеричка! Да е жива и здрава и много радост да ви носи! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 18 268
Честито, Симонка, да ти е жива и здрава Мария и бързо възстановяване.

# 47
  • Мнения: 1 639
Мониии, чвстита бебкааа:) И аз.мерси за успокоителните думи! Че предишното беше.по соешност и не го усетих. Успех с кърменето и както казах вчера ще ми липсват твоите коментари:)

# 48
  • Мнения: 670
Благодаря момичета !
Ема ,спокойнооооо Simple Smile сега ,ще има да пиша "от опит" Хахахах и да съм си на всяко гърне мюрдията 😁❤💋

# 49
  • Мнения: 267
Ааа Мичето се родило!!Жива и здрава да ти е девойката и да успееш да и сътвориш всички празници така, така както си си мечтала💐😀Бързо възстановяване, Мони!

# 50
  • Мнения: 1 639
Абе Жана вярно къде изчезна???

# 51
  • Мнения: 670
Според мен Жана е нанякъде с мъжа си защото времето е готино за разходка на финала 😁 Иначе много се губи нещо ... Аз забравих ,че родих вече ...
Да се похваля за протокола - в 12 беше операцията ,в 16:30 вече движех крака и надигах дупе + да повърна 2 пъти чиста вода 😁 Единствено от повръщнето като си надуя корема усещам болка ,но тя е секундна

# 52
  • Мнения: 410
Здравейте и от мен.Аз също съм тревожна тези дни, хем ме е страх от раждането, хем искам да приключвам вече с тромавостта и големият корем. Качила съм 10кг., но съм само на корем, до 6 месец нямах никакъв. Други болежки нямам, мен също ме притеснява, че ще настъпи тотална социална изолация като се роди бебка, но дано се справим.Бебето ни е чакано и всички жертви си заслужават.
Добре дошла Цвети! Моят термин също е 23.10,и аз чакам момиченце, също ми е първа бременност, естествено не малко, а направо умирам от ужас за раждането. Така че, имаш един съмишленик в мое лице Wink . Аз съм се настроила за нормално раждане, но със сигурност, ще го обсъдим този петък с АГ, защото малката първо малко изоставаше, после нещо водите бяха на границата да са намалели , плацентата беше вече 3та степен в 33гс, та ще видим, каквото каже АГ , това.

Иначе момичета и аз съм качила 9 кг. , май е малко, ама какво да направя... аз почнах от много -73.5кг. Дано малката да е наддала, че ужас Simple Smile

# 53
  • Мнения: 670
Мамички,току що и разходка правих ! Simple Smile чувството беше изтръпнали крака и коремна болка,като мускулна треска Simple Smile изобщо не било толкова страшно 😂

# 54
  • Мнения: 1 102
Симонка, чистита радост! Цял ден не мога да честитя, а видях в първата минута Simple Smile Днес реших да излезем семейно в това прекрасно време, че не остана до моето секцио и само се спичам. Едвам стигнах на връщане от болки в чатала, но пък доволна от приятната разходка Simple Smile

# 55
  • Мнения: 18 268
Аз днес бая се поуморих - извървяни 7-8 км, качване по стълби, пазаруване и готвене. Доволна съм. Ама признаци за раждане - йок. И обикновени контракции нямам дори. Grinning

# 56
  • Мнения: 766
amalilnka, аз забременях на 59кг., бебето е 3кг.На 19.09. бях на преглед при тази АГ дето искам да ме изражда. Кофтито е, че тя от 22.10. е в отпуск и ми предложи евентуално майка и да я замести, ако родя след 22.10.Дано да родя до 22, че не ми се преносва, а пък и ми се ще да е везни нашето момиче.Божа работа. Иначе и аз съм с 3-та степен плацента, ти къде ще раждаш?

# 57
  • София
  • Мнения: 874
Симонка, а ти къде ражда? Извинявай, ако си писала вече!

# 58
  • Мнения: 670
Тина Киркова Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема, Деси Flowers Hibiscus

Мони, да е жива и здрава Мария, да расте щастлива и благословена и много радост да ви носи Heart

Абе Жана вярно къде изчезна???
Благодаря ви, че ме мислите Hug
В петък си отидохме на село, че ММ помага на нашите и не искаше да ме оставя сама, а там мобилния ми интернет адски забиваше и не ми отваряше форума. Та щяхме утре да се прибираме, но днес свършиха с работата, дойдохме си и ей ме на и мене тука Laughing
Кейти, Лизи, понеже за вас знам, че датите наближават - пожелавам ви успех и леко и бързо да мине. Hug Пожелавам го и на себе си, макар че имам още някой и друг ден.
Мони, разказът ти за секциото ми звучи обнадеждаващо, макар че честно казано бая си ме е страх...

Надявам се Стефи да се включи и да пише как са с малкия. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт