Повод за съмнение

  • 26 255
  • 179
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 407
Ама дори и да е онлайн човекът, дори и да си чати с някого...и какво?!?! Отчет да всяка минута ли трябва да дава, за всеки разговор, за поглед?!? Това не го издържам, честно! ...и не мисля, че е нормално. Ровене в чужд телефон  Sick Sick Sick отврат! Да не би, когато имате половинка, да ставате наистина половин човек? Не го разбирам и не го приемам.  Crossing Arms
Честността във връзката не зависи от броя на приятелите или пък разговорите. Зависи си от самия човек. Ако е женкар, и десет вериги да му овесиш на врата, няма файда... Ама пък за какво ти е такъв?

# 16
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Брей, в бг мама пълно с жени, които не ровят, а даже се и възмущават.И ако имат подозрения, сядат, разговарят културно разбира се. Получават обичайно отговора, че са луди и си въобразяват, посипват си главата с пепел и дерзаят , дерзаят праволинейно напред! Animal Ram

# 17
  • Мнения: 18 571
И половин век назад не беше редно да се рови в джобове ,портфейли  и каквото там имаше ,нет нямаше тогава.Това е  и себеуважение,освен уважение  на партньора.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 777
Вайбър и месинджър се задействат, когато си поискат. Няма да изброявам всички варианти- един от тях е казан горе с ъпдейтите. Аз, примерно съм забранила сам да се ъпдейтва и упорито не го за някои приложения. Всеки път, когато ми съобщава, че е outdated, минава онлайн приложението.
Веднъж пък се случи: той ми пише, аз изобщо не съм на телефона, не го виждам, после пак и така няколко съобщения. И след всяко изписвало online 1min ago, демек че го отварям и чета, а аз не съм си барвала телефона.

Встрани от ровенето и изискването на хистори, коментарът "поредната, която си мисли, че гаджето й няма право да погледне встрани" така написан беше неуместен. Ако "гледа встрани" с някоя, би било хубаво да знае, а не да я прави на маймуна. Всеки има право на всичко и женени да са, но право е и да иска да знае. (не коментирам случая дали е основателно, нито начините й)

# 19
  • Мнения: 222
При мен се е случвало често,при мъжа ми също.Показва ни на линия а аз и той сме заедно и виждам с очите си че той /аз не ползваме в този момент приложението.Показвало ме е и на друг адрес.Проблема е в приложението а ти се отпусни и не го следи толкова,това ще го подразни .

# 20
  • Мнения: 29 407
Не казвам дали има право да "погледне встрани" или не. Казвам, че това си е до човек и каквито и ограничения да му наложите, колкото и да му ровите в телефона, ако е решил да направи нещо, нищо няма да го спре.

Ако на вас ви ровят в телефона, нета и чата, няма ли да ви е леко /или много/ криво?  newsm78 Не знам, може и да не съм права, всеки си знае, но за мен е неуважително и грозно това нещо... Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 17 777
Да, не му искай хистори. А нали знаеш, че във вайбър може да се изтрият съобщенията, които си поискаш. Това не значи, че не е писал.

Впрочем ако някой се усъмни в мен и не е често, нямам проблем да метна сама някакво "доказателство" дали ще е копи пейст или директно хистори, зависи. Но ако директно ми каже: Дай ся да те проверя, ще избухна.

Натали, съгласна съм за ровенето. Друг коментар визирах.

# 22
  • Мнения: 1 701
Ровене в чужд телефон  Sick Sick Sick отврат! Да не би, когато имате половинка, да ставате наистина половин човек? Не го разбирам и не го приемам.  Crossing Arms
Всичко зависи от човека.   Peace

Децата не ви ли бъркат по телефоните или протмонетата?
Аз редовно си ползвам телефона на мъжът ми, и децата го ползват напоследък за игри. На съпругът ми дори няма да му дойде наум, че е нещо нередно.
А паролите ни за навсякъде са еднакви, така единият ако забрави, другият ще припомни.  Mr. Green

На въпроса на авторката, не се притеснявай, ни виждам причина.  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Ако на вас ви ровят в телефона, нета и чата, няма ли да ви е леко /или много/ криво?  newsm78
Точно. Какво като е онлайн, че не разбрах? Едно време като се запознахме с ММ живеехме в различни градове и всеки ден си чатехме в mIrc, тогава това беше актуално. СЛучвало се е той да е онлайн, а аз не, както и обратното, а там можеше да се провери кога въпросният човек е влизал последно. Направо си представям ММ да ми държи сметка що онзи ден посред нощ съм била онлайн???? Или аз на него? Направо смешка. Като имаш гадже нямаш право да говориш с други хора ли? Какво общо има това с кръшкане или нещо подобно, откога и разговорите са неприемливи? Вие вайбър само за свалки ли го ползвате? Егати, направо съм втрещена, че има хора, които разсъждават по подобен начин. Че и успяват връзка да завъдят, просто е невероятно.

# 24
  • Мнения: 29 407
Децата не ви ли бъркат по телефоните или протмонетата?
Аз редовно си ползвам телефона на мъжът ми, и децата го ползват напоследък за игри. На съпругът ми дори няма да му дойде наум, че е нещо нередно.
А паролите ни за навсякъде са еднакви, така единият ако забрави, другият ще припомни.  Mr. Green

Има разлика между ползване на чуждия телефон /например за обаждане или пък игра/ и ровенето в него с цел търсене на компромати.  Peace, още повече в искането на обяснения дали е бил или не бил онлайн... Whistling

Брей, в бг мама пълно с жени, които не ровят......

Да, не ровя, кое те учудва?

# 25
  • Мнения: 18 571
Мое  мнение   е цитирано като неприемливо.
Но  ако си нямате доверие,не нета  е виновен.И ако се дебнете и  прислушвате,нищо добро от това.
Ако има проблем,той  е  видим от други неща и когато е  все едно дали искаш връзката ,човека ,може да правиш скандали  колкото искаш.
Да  ровиш  където поискаш и  да доказваш вина  на някого.
Дано се изразих ясно.
да добавя-никой  не ми е бъркал в чанти и другаде, на  никого не съм бъркала.Има други начини за уверение,контрол ,тревога.

# 26
  • Мнения: 1 121
Верно, че и 50 год назад не е било редно да се четат чужди писма и да се ровят чужди джобове, верно и че тогава, както и сега си е имало хора, които са го правили. Факт е обаче, че технологиите доведеоха шпиономанията до неподозирани висини. Всеки се счита за едва ли не задължен да знае всичко за всички. Има и драстични случаи - "Ти защо не беше онлайн, какво правеше Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Почвам сериозно да се чудя не живеем ли наистина в Матрицата.
Още една ,решила,че  приятелят(дори не е съпруг още)е  нейна собственост и  няма право да поглежда  встрани от нея.
Съгласен. Някои наистина са прекалено притежателно настроени.
Брей, в бг мама пълно с жени, които не ровят, а даже се и възмущават.И ако имат подозрения, сядат, разговарят културно разбира се. Получават обичайно отговора, че са луди и си въобразяват, посипват си главата с пепел и дерзаят , дерзаят праволинейно напред! Animal Ram
И други, за които проверката е висша форма на доверие Simple Smile Simple Smile Simple Smile Те какво ли отношение получават от "половинките" ? Доволни ли са ? Wink

# 27
  • Мнения: 46 526
Темата не е - редно ли е да бъркам в телефона на гаджето. Тя гледа статуса му на своя телефон.
dottoressa, случвало ми се е да ми излиза дъщеря ми онлайн и тъкмо тръгнах да й се карам, че не спи, а си чати и видях телефона й в стаята при мен, закачен на зарядно. Така че според мен не е задължително.

Още една ,решила,че  приятелят(дори не е съпруг още)е  нейна собственост и  няма право да поглежда  встрани от нея.
Тя не се съмнява в поглеждане, а във връзка с друга жена. Хайде стига с тази либералност, не вярвам някоя от вас да си умира от кеф, ако мъжът й си чати нощем с други жени.

# 28
  • Мнения: 1 121
Темата не е - редно ли е да бъркам в телефона на гаджето. Тя гледа статуса му на своя телефон.
Точно това имах предвид. Вече е подозрително да не си постоянно online. Не могат да те следят. Технологиите са направени да изглеждаш винаги online, пък върви обяснявай после, че си бил в другата стая / нямаш сестра  Simple Smile

Тя не се съмнява в поглеждане, а във връзка с друга жена. Хайде стига с тази либералност, не вярвам някоя от вас да си умира от кеф, ако мъжът й си чати нощем с други жени.
Освен да не се кефи, може да се запита защо става така. И дали отговорите в  бг-мама (женкар, муньо, не те заслужава, изхвърли му парцалите, и т.н.) ще и помогнат да се почувства по-добре.

# 29
  • Мнения: 119
Освен да не се кефи, може да се запита защо става така. И дали отговорите в  бг-мама (женкар, муньо, не те заслужава, изхвърли му парцалите, и т.н.) ще и помогнат да се почувства по-добре.
логично е муньо - който има проблем с партньора си не го премества в чат с виртуални познанства, а или търси решение или си заминава. Какво е това състояние : флиртувам с интересни, секси особи (може някоя да клъвне), докато приятелката ми спи в леглото ни. Страхливец и мухльо - минимум.

Общи условия

Активация на акаунт