Повод за съмнение

  • 26 355
  • 179
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: X
Само да отбележа, че вкъщи всички сме с пароли на телефоните си.  Mr. Green

И правилно, ако ти го откраднат или го загубиш, настава ужас.

На мъжа ми телефона е с отпечатък, в случай на съмнения винаги мога да му отрежа пръста. Blush Или айде, по-кроткото - да го изтощя от секс и да отключа телефона, докато е припаднал.

# 121
  • Мнения: 30 051
Струва ми се, че мъжът ти няма да се възпротиви на последното... Mr. Green Wink

# 122
  • Мнения: 3 748
Те и банките вярват на клиентите си, но си връзват химикалките...
Сега по темата - дойде ли момент да се съмняваме един в друг, значи връзката ни е към края си.

# 123
  • Мнения: 5 508
Не прочетох всично, но ... Добре, че с моя не ни гони параноята, та горко ни.
Стоя си аз сега в бг-мамма, ровя, а отгоре пустия Вайбър ту се вписва, ту отписва. И това с домашния нет, а не с мобилния, който сд чуди на българска или румънска клетка да се 'закачи', че съм ма метри от границата 😂
За година и нещо не съм погледнала във фейсбука на приятеля ми, макар често да съм в тях преди него, а профила да си стои отворен ...
Отделно това със следенето с GPS ме подсети за случка с познати. Жената в болница, очакват до ден-два да започне раждане. Голямото й дете е със смарт часовник и е на разходка с втория си баща. Ние звъним на бащата да се видим тъй като са приятели с моя. Идва той с лапето, казва на жена си 'Ще съм еди-къде-си' ама нямаше места, та седнахме на друго заведение и на момента се звъни 'Ти ... Защо? Какво правиш там? С кого си там? Зизу и Х са качили снимка от еди-къде-си преди малко ...' Бе, луда работа.
Не разбирам такова поведение. Не е нормално просто.

# 124
  • Мнения: 2 500
Моят мъж е в командировка в момента. Явно трябва бързо да видя по вайбъри, месинджъри, скайпове и т.н кога е на линия и дали не си чати с някоя.Thinking
( ненормална работа)
На моя мъж знам всички пароли(знам къде са записани). Никога и за секунда не ми е минавало през ума да влизам и да чета. Той сам, ако си няма самоконтрол, аз не мога да го спра. В една връзка няма ли доверие, работата не е добре. Обидно и унизително е някой да те дебне и да те следи.

# 125
  • Мнения: 30 051
Моят мъж е в командировка в момента. Явно трябва бързо да видя по вайбъри, месинджъри, скайпове и т.н кога е на линия и дали не си чати с някоя.Thinking
( ненормална работа)
На моя мъж знам всички пароли(знам къде са записани). Никога и за секунда не ми е минавало през ума да влизам и да чета. Той сам, ако си няма самоконтрол, аз не мога да го спра. В една връзка няма ли доверие, работата не е добре. Обидно и унизително е някой да те дебне и да те следи.

+1  bouquet

Моят също ходи почти всяка седмица командировки....не му е чиста работата!  Mr. Green Whistling

# 126
  • Мнения: X
Моят мъж е в командировка в момента. Явно трябва бързо да видя по вайбъри, месинджъри, скайпове и т.н кога е на линия и дали не си чати с някоя.Thinking
Скрит текст:
( ненормална работа)
На моя мъж знам всички пароли(знам къде са записани). Никога и за секунда не ми е минавало през ума да влизам и да чета. Той сам, ако си няма самоконтрол, аз не мога да го спра. В една връзка няма ли доверие, работата не е добре. Обидно и унизително е някой да те дебне и да те следи.
А, той може направо да я е взел на командировката.....    Laughing
Я си представи, че ти си го "пратила" в Каспичан, пък GPS ти го показва във Видин....      Joy

# 127
  • Мнения: 14 654
На 15 септември чух двама ученика да си говорят в рейса за проследяващата програма, която техните били инсталирали на телефона на единия. Та въпросният ученик каза на приятеля си, че най-редовно си оставя телефона вкъщи, докато е навън, за да мисли майка му, че си седи у тях и си учи. Като порасне още малко и проима гадже, това умно момче ще има и два телефона, единият от които винаги ще е на точното място и време и на него няма да има неподходящи чатове.
Пък вий следете и децата, и половинките, само не си мислете, че те не са по-умни от вас.

# 128
  • Мнения: 125
На 15 септември чух двама ученика да си говорят в рейса за проследяващата програма, която техните били инсталирали на телефона на единия. Та въпросният ученик каза на приятеля си, че най-редовно си оставя телефона вкъщи, докато е навън, за да мисли майка му, че си седи у тях и си учи. Като порасне още малко и проима гадже, това умно момче ще има и два телефона, единият от които винаги ще е на точното място и време и на него няма да има неподходящи чатове.
Пък вий следете и децата, и половинките, само не си мислете, че те не са по-умни от вас.


Освен гпс,има и разговори,история,браузъри и всичко,което се рефрешва на 5 минути.
Винаги,можеш да звъннеш и да видиш. Wink Пък вие си мислите,че някой е по-умен,най-умен. и тн. Wink

# 129
  • Мнения: 14 654
Да, можеш да звъннеш, но детето "си спира звука на телефона, докато учи" и затова не вдига на майка си. И тя вярва, че то учи, щом gps-а показва, че си е вкъщи и не вдига телефона Simple Smile А майка, която си следи детето, после да не се чуди защо то на нея не ѝ се доверява - ами няма да ти се довери, след като и ти никога не си му се доверил, ами си го следил, все едно е престъпник.

# 130
  • София
  • Мнения: 29 047
Да, "виновен до доказване на противното" е доста лош подход.

# 131
  • Мнения: 6 496
Според мен, щом нещо те съмнява, трябва да го провериш дори и просто за да се успокоиш. Да се живее със съмнение в партньора би се отразило далеч по-зле на отношенията между двамата.
    Аз лично съм от хората, които мразят да им пипат вещите , да им бъркат в чантата, джобовете, да им пипат комп. или тел.  без позволение. Иначе ако се наложи на някой да ползва нещо мое, няма проблем, стига да ме уведоми, помоли и т.н. Въпреки че когато някой ми ползва тел. или комп. винаги ми е изнервено и обикалям около него и му дишам във врата  Laughing. Не че имам нещо да крия, няма нищо такова, просто така се чувствам относно вещите си.
    ММ пък хич го няма с комп. и телефоните, та и през ум не му минава да седне да ги рови, но....
Ако се случи да съм пред компа късно вечер, понякога цъфва зад гърба ми с думите- Ти какво правиш там?. - Ами на, виж- е отговорът , и го оставям да повиси и да си задоволи любопитството  Laughing.
Просто предпочитам да го допусна и по-навътре в личното ми пространство, отколкото да създавам поводи за съмнения. 
      А сега ще се опитам да разведря малко обстановка с един действителен случай. 
  Често се случва да ползвам скайп със включена камера и съответно и ММ да се включва във разговорите. Една вечер си бях изтеглила един филм на компа , но точно по средата на филма ММ се прибра  и станах да слагам масата. Съответно филмът го спрях на пауза , по случайност точно когато някакъв пич, актьор, беше на кадър. Сядаме ние да се храним и по едно време ММ се провиква
- Къв е тоя бе  Shocked
- Кой бе мило  newsm78
- Оня дет ме гледа бе  Shocked
А ние сме сами в къщи и започвам да си мисля, че милото го хваща някаква шизофрения  Joy
 JoyО JoyОтне ми известно време да зацепя че всъщтност гледа към компа  hahaha
И още толкова да обясня , че това не е скайпа , а кадър от филм, и че всъщтност оня от среща не го гледа  hahaha
 

# 132
  • Мнения: 30 051
Не ми се налага да обяснявам защо гледам този или онзи актьор, защо слушам еди кой си певец, че и даже си свалям снимки от нета. Нито пък дали си чатя и какво точно си казвам с някого, още по-малко къде се намирам в момента. Нямам нужда да проверявам нищо, понеже не се съмнявам. Започнат ли съмненията, отиде коня у ряката....!!!

Нито искам подобен контрол да налагам върху мъжа ми.

Моя гледна точка!

ПС: Не знам как ще съм с детето. По скоро ще се притеснявам за това дали е в безопасност, но в тийнейджърска възраст мисля, че нищо няма да има особен успех.....

# 133
  • Мнения: 6 496
Малко си чела между редовете. Аз също не се налага да обяснявам какво правя и кой актьор гледам. Наложи се да обясня обаче защо актьорът гледа ММ  Joy
   А защо пък всички да си мислят , че започнат ли съмненията, или че кривне ли мъжо от пътя, значи че всичко е свършило. Когато човек започне да гледа встрани от връзката с определена цел и намерения, това означава че нещо не е наред. За съжаление , малко са хората които ще седнат и ще обяснят на половинката си че еди какво си във връзката им куца и трябва да се промени. Повечето приемат положението за константа и започват да търсят трети човек, който да запълни празнината.
    Ако разберете навреме обаче че половинката ви се оглежда, бихте имали шанс да се замислите какво е това което куца, и дали наистина положението е неспасяемо или всичко може да се оправи.
     Много са наистина мъжете които изневеряват, но малко от тях са хроничните женкари с които няма оправия. Повечето изневеряват просто за да си прекарат добре, а оттук идва и въпросът - Защо аджеба им се налага да си прекарват добре със друга жена, и защо не могат да го направят със своята партньорка? Същото важи и за жените

# 134
  • Мнения: 30 051
Малко си чела между редовете. Аз също не се налага да обяснявам какво правя и кой актьор гледам. Наложи се да обясня обаче защо актьорът гледа ММ  Joy

Не, прочетох го добре, даже два пъти.

JoyО JoyОтне ми известно време да зацепя че всъщтност гледа към компа  hahaha
И още толкова да обясня , че това не е скайпа , а кадър от филм, и че всъщтност оня от среща не го гледа  hahaha

И ако беше скайпът?!?

    Ако разберете навреме обаче че половинката ви се оглежда, бихте имали шанс да се замислите какво е това което куца, и дали наистина положението е неспасяемо или всичко може да се оправи. 

Аха, ако достатъчно дълго го шпиониране и ровите в нещата му, ще сте психически подготвени, ако реши да кръшне, ще имате време да го вържете, ако той дотогава не ви е бил шута, че му ровите в личните вещи...!

Общи условия

Активация на акаунт