СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 9

  • 111 915
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 922
Скрит текст:
 Моля, ще дигате пушилка за някакви си 26 000 лв,които разхвърлени по години са 4000 годишно на човек и то заслужени, малко са даже на фона на работата,която вършат и ползите за децата.  Пък и на прокурор-https://news.bg/bulgaria/uvolniha-rayonen-prokuror-ot-sofiya.html,  http://btvnovinite.bg/article/49699-Korumpirani_prokurori_sa_pre … tyavali_dela.html ми е толкова трудно да вярвам, не ми се говори за корупцията сред тях, имам личен опит и все пак мога да направя една проста сметка, че българинът за истинските крадци мълчи и безропотно плаща https://www.actualno.com/business/spasjavaneto-na-ktb-shte-struv … ht-news_56360.htm , ама то е законно моля ви се.
Кой е истинския престъпник, някой задава ли си въпроса неее, цялото общество, политиците,управляващите, които разпределят бюджета https://news.bg/education/balgarskite-uchiteli-sa-s-nay-niskite- … ati-v-evropa.html , гласуват се по 5 милиона за ограмотяване на неграмотен избирател, законно е разбира се ,че електората не може  да запомни печелившата комбинация,  имат нужда цяла година да учат как правилно да гласуват. И гражданското общество мълчи, преглъща.
Кое е законно, моля , а благословиите под масата за вкаран ученик никой не може да ги докаже, родителите са доволни, евтинко е за ... бона детето без зор вкарано в училище детето.
Масова практика по цялата страна от някои директори.Публично видяхме морала на Стоянов, да се скъсаш от работа не става, плащайте си десятъка и благословиите валят, е досещаме се какви са благословиите. Учителска заплата и курсове не му стигали  да живее, а директорска му стига , сам намеква, че валят благословиите без труд, чудо християнско.
 Айде пак ще смятам, в Европа, която ни смята за раково болни от корупция все ощеhttp://www.mediapool.bg/gardian-oblatsi-ot-koruptsiya-sa-nadvisn … s-news273598.html не се брои за корупция до 10% , толкова е неписаната тарифа в западния свят, към стандартите на който не сме се доближили и по показател корупция. Ако някой е възмутен от европейските стандарти да си спомни историята , това са "бивши" колонизатори, които продължават по "законен" начин експлоататорската си политика.
  Има една малка част родители, които за успех не считат децата им да станат от силните и корумпираните  на деня и имат нужда от качествени учители за децата си, за да станат децата им  разумно разсъждаващи и да напуснат потъващия кораб България.Народ който два пъти избра фашистите си (комунистите) за управляващи няма бъдеще.
 
Направо ме отвращава Вашият Морал! Недоказаният десятък да Ви е проблема! Но "някакви си 26 000 лева" дадени от родители за услуга, която не са получили - как се нарича това - "заслужени"?! Не си ли получават заплащането за положеният труд, както и осталите учители, водещи курсове?
Не виждам нищо морално и в кварталният изказ!

# 736
  • Мнения: 111
Разбрах те от първия път селена6, друго си е да дадеш ... бона и да получиш място, всичко си е точно, плащаш получаваш, а коя беше образователната услуга за която платихте, а не я получихте, ясно ми е към какъв тип сделки имате вкус.

# 737
  • София
  • Мнения: 922
Понеже администратора реши, че поста ми е неподходящ: пак ще попитам - Ти кога си плати десятъка?
По отношение на платените услуги - има курсове, там си дадох парите - нищо скрито, платих за услуга - да ми обучат детето. Но не бих казала, че да платиш и да не получиш нищо насреща е същото. Нямам случай да познавам Петя Тодорова, но това което излиза наяве и Вашата защита - Wildmama, ме кара да се гнуся. Отново пиша: Въпрос на възпитание е да уважаваш религията на другите - все пак не са тръгнали на "верска" война, макар и да не съм вярваща!

Последна редакция: пт, 02 фев 2018, 00:37 от selena6

# 738
  • Мнения: 111
И мене ме цензурираха заради разобличаване същността на църквата на Сион и споделяне на файла с видеото,  няма страшно, аз мога да разсъждавам и казах истината. Слепите не могат да виждат. Аз и десятък са несъвместими неща в който и смисъл да си го мислите. Много е просто да се сетиш какви са неспирните благословии за които говори Антони Стоянов в клипа,който любезно предоставих, но истината беше подложена на цензура, модератора е пристрастен.
  Има и други закони, светските са фалшиви, те се усещат.

# 739
  • Мнения: 84
На някои хора Църквата не им  пречи на дългогодишно приятелство с вярващите, напротив, с охота се възползват и облажват от близките си отношения,  но  щом ги пратят в заслужена пенсия започват да виждат нещата от друг ъгъл.
Атаката е най- добрата защита, нали?
Лятото тази стратегия проработи, а? Както и с предните директори, които уволнихте. Без доказателства.
Този път номерата ви са разкрити. Няма да е толкова лесно.
Жалко за СМГ.
Вкопчили сте се в  училището, смучете докато може. Толкова се компрометирахте, че никъде не ви искат, затова ще  му изпиете кръвчицата.

# 740
  • Мнения: 1 776
Избива ме на агресия от толкова простотия и природна тъпота.
Ето, че имало нещо хубаво в анонимността,на която обявих война.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт