Не искам брак, а секс

  • 57 556
  • 807
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 122
Ако не става химията в леглото, не става нищо. Така че, критерии там е добре да има.
Ако стане химията в леглото, а друго нищо пък не стане, какво правим? newsm78

Ами бързо ще се изчерпа такава химия. И ще се приключи. Така че общо взето не е проблем.

# 661
  • Мнения: 1 283
За мен положението, че нещата тръгват от леглото е все едно основното да се сервира преди ордьовъра. Такива отношения не ми се виждат хармонични.

# 662
  • Мнения: 14 614
Химията се случва много преди леглото, така че ако я има в общуването, няма да липсва и в спалнята, то какво е сексът ако не също вид общуване, само че по-специално, защото не се прави с кой да е? Поне хората с минимален интелект споделят тази гледна точка, за приматите не знам - сигурно е бройка онодени женски.

# 663
  • Мнения: 7 122
Химията се случва много преди леглото, така че ако я има в общуването, няма да липсва и в спалнята, то какво е сексът ако не също вид общуване, само че по-специално, защото не се прави с кой да е? ...

И аз така мисля, но понеже много пъти съм чела за химия в леглото, та съм си решила вече, че съм оперирана (направо вид инвалид) от някакво чувство, което повечето хора имат. Joy (И все пак на мен така си ми е добре. Сигурно съм свикнала. Joy )

# 664
  • Мнения: 30 793
Въобще не мога да си представя как ще се случи химия в леглото, ако извън него сте практически непознати...освен ако не сте на по 16-19, макс. до 24, движени главно от хормони.

# 665
  • София
  • Мнения: 24 807
Въобще не мога да си представя как ще се случи химия в леглото, ако извън него сте практически непознати...освен ако не сте на по 16-19, макс. до 24, движени главно от хормони.

Ами, затова е химия, а не философия. Peace
Затова и рядко се случва.
Не е въпрос на възраст, а на късмет.

# 666
  • Мнения: 30 793
Между другото, сексът създава близост, така че го допускам- но не знам къде е идеята да пропуснеш останалите проверки и да минеш на ниво "имаме ли химия в леглото". Това си е опасно и води до драми.

Ми ако имате химия в леглото, изповлюбите се, но извън леглото се окаже гадняр? И вече ти е приспано критичното усещане за това кое не е наред. Неща, за които друга жена би го отсвирила с насмешка и с право на половин среща, ти ще ги приемаш и ще си затваряш очите, заслепена от химията.

# 667
  • Мнения: 7 122
Между другото, сексът създава близост, така че го допускам- но не знам къде е идеята да пропуснеш останалите проверки и да минеш на ниво "имаме ли химия в леглото". Това си е опасно и води до драми.

Ми ако имате химия в леглото, изповлюбите се, но извън леглото се окаже гадняр? И вече ти е приспано критичното усещане за това кое не е наред. Неща, за които друга жена би го отсвирила с насмешка и с право на половин среща, ти ще ги приемаш и ще си затваряш очите, заслепена от химията.

А, точно!

# 668
  • Мнения: 30 793
Аз като разправям, че трябва да се отложи сексът, не го правя от пуританство, а именно от грижа на жените да им е спокойно. Щото от драмите се образуват бръчки.

# 669
  • Мнения: 1 292
Скрит текст:
Между другото, сексът създава близост, така че го допускам- но не знам къде е идеята да пропуснеш останалите проверки и да минеш на ниво "имаме ли химия в леглото". Това си е опасно и води до драми.

Ми ако имате химия в леглото, изповлюбите се, но извън леглото се окаже гадняр? И вече ти е приспано критичното усещане за това кое не е наред. Неща, за които друга жена би го отсвирила с насмешка и с право на половин среща, ти ще ги приемаш и ще си затваряш очите, заслепена от химията.
Но нали точно за това са връзките без обвързване? Не ти се налага да го търпиш извън моментите в които е най-добрият за теб. Защо трябва да приемаш нещо, което не искаш - вземи само хубавото Simple Smile

Не мога да бъда добър човек - какво да правя - да се замонаша? Колкото и да съм какъвто съм нормално е да искам да имам връзка и то с жена, която си заслужава.

# 670
  • Мнения: 26 106
Скрит текст:
Между другото, сексът създава близост, така че го допускам- но не знам къде е идеята да пропуснеш останалите проверки и да минеш на ниво "имаме ли химия в леглото". Това си е опасно и води до драми.

Ми ако имате химия в леглото, изповлюбите се, но извън леглото се окаже гадняр? И вече ти е приспано критичното усещане за това кое не е наред. Неща, за които друга жена би го отсвирила с насмешка и с право на половин среща, ти ще ги приемаш и ще си затваряш очите, заслепена от химията.
Но нали точно за това са връзките без обвързване? Не ти се налага да го търпиш извън моментите в които е най-добрият за теб. Защо трябва да приемаш нещо, което не искаш - вземи само хубавото Simple Smile

Не мога да бъда добър човек - какво да правя - да се замонаша? Колкото и да съм какъвто съм нормално е да искам да имам връзка и то с жена, която си заслужава.
Там е работата. "Хубавото" за всеки е различно. За един е случаен секс в тоалетната на някой клуб, за друг е топло гушкане след секс с човек, който е чакан цял живот.
Обаче, видиш ли, някои решават, че искат да имат всичко. Ми не може, пичове. Не може да искаш умна, красива, добра жена и в същото време тайничко да задиряш колежки "мръсници" за разнообразие. Това е тотална липса за вкуса (есенцията) на живота и всичко, което ти се стоварва, е (може би защото си задник) резонно.

Не говоря на вас, гадняр, а хипотетично на търсещите каймака на живота.

# 671
  • Мнения: 1 292
Цитат
...
Там е работата. "Хубавото" за всеки е различно. За един е случаен секс в тоалетната на някой клуб, за друг е топло гушкане след секс с човек, който е чакан цял живот.
Обаче, видиш ли, някои решават, че искат да имат всичко. Ми не може, пичове. Не може да искаш умна, красива, добра жена и в същото време тайничко да задиряш колежки "мръсници" за разнообразие. Това е тотална липса за вкуса (есенцията) на живота и всичко, което ти се стоварва, е (може би защото си задник) резонно.

Не говоря на вас, гадняр, а хипотетично на търсещите каймака на живота.
Но в случая нямам нищо против дамата с която съм да отговаря и на двете неща. Да не прозвучи погрешно - "мръсница" в леглото, магьосница в кухнята Simple Smile Освен това образно казано защо трябва да ям сандвичи навън, като си имам пържола у дома? Simple Smile

# 672
  • Мнения: 26 106
Защото и пържолите писват. Simple Smile Въпросът е да си наясно с вътрешния си компас и да разграничаваш кога можеш и дали да похапваш за разнообразие и боклучава храна.
И най-важното – че хората не са храна или предмет.Wink

# 673
  • Мнения: 1 283
По мъжката логика, няма ли да ти писнат пържолите и да ти се прииска сандвич? newsm78
Секс в тоалетна на заведение, особено пък с непознат ми звучи  Sick Sick Няма по-сигурен път да хванеш всякакви бубинци... Thinking

# 674
  • София
  • Мнения: 24 807
еш на ниво "имаме ли химия в леглото". Това си е опасно и води до драми.

Ми ако имате химия в леглото, изповлюбите се, но извън леглото се окаже гадняр? И вече ти е приспано критичното усещане за това кое не е наред. Неща, за които друга жена би го отсвирила с насмешка и с право на половин среща, ти ще ги приемаш и ще си затваряш очите, заслепена от химията.

Няма такова нещо, като приспано отвън критично усещане заради химията в леглото.
Приспиваме си усещанията ние по наша воля, а всъщност много добре си даваме сметка защо няма да се омъжим за въпросния, нищо че секса е божествен.
Ако се прави компромис, то е защото има и друг бонус. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт