Vip Brother 2017 - тема 5 (02.10 - 08.10)

  • 233 344
  • 2 276
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 6 604
Ще я гледам единствено ако е с пухена мантия. Иначе -не. Smile
Надамила ли се е , м ?
Аз ще я пропусна, много мудно й тече мисълта и се изнервям.
Не каза нищо съществено. Освен, че е ДАМА и на 35 е открила нейния човек.😂😂😂😂😂😂
П.П. Май съжалява малко за " изповедите" си във ВБ. Направо си го каза, че ги е нахравила под въздействието на алкохола.

# 2 131
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Бих допуснала, че тенденциозно не са харесали манджата на Шефа, защото Алфредо рядко е в час, и по традиция не е разбрал какво трябва да прави.
Не допускам режисура, Шефа не би се съгласил за нищо на света.
Аз също не обичам сурово месо, пък ако ще е топа на топовете. Това , че някои първенюта припадат по изчанчени манджи, само защото ги е направил топа на топа, за мен не означава, че са вкусни. Простачка съм си, от село, и се храня вкусно Simple Smile
(това малко ми идва като с веганските хипер здравословни ястия. Майка ми прави от време на време опити, за мен не особено успешни, вегетарианка е жената и търси разнообразие. Мерси, ама традиционни картофени кюфтета предпочитам. Опитах и прехвалената киноа, която си е семе от щир, на салата. Накрая я изкълваха кокошките.)

# 2 132
  • София
  • Мнения: 20 209
Диди, благодаря за обзора.  bouquet Добре че не си изгубих времето да слушам пак едно и също. Това, че е дама, вече и глухите го чуха. То вярно, че казват, че една лъжа, повторена сто пъти ставала истина, ама за този случай не съм съвсем сигурна....  Laughing

# 2 133
  • Мнения: 2 114
За кои изповеди каза Мара, че били под въздействие на алкохола?

# 2 134
  • Мнения: 2 514
За кои изповеди каза Мара, че били под въздействие на алкохола?

Ами за онези, които направи в спалнята пред Цуни и Ваня Щерева - как Християн Гущеров я заплашвал какво ще види и какво няма да види, как си продала всички бижута, за да оцеляват с Марая и т.н.

# 2 135
  • Мнения: 827
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156003647947780&se … ype=3&theater
Всеизвестното боди на DSQ2....и тази снимка в деня на отварянето на бутика на бранда...Има нещо плоско и превзето в тази прехвалена диетоложка. Усилени напъни да е световно известен  модел,суета,но на мен лично ми е много изкуствена и фалшива-като се започне от визията й и се стигне до "кариерата и дипломата".

# 2 136
  • Мнения: 14 972
И аз мерси. И  Гала не гледам , вие тук сте ми предостатъчни , за да си представям ситуациите.
Коментарите в темата са ми доволно , както и самото предаване. Особено , след като го видях Антон отворкото как се е сгънал в Къщата , айде нЕма нужда някой да ми казва кое как му се струва. Все едни психолози са , та минавам спокойно и без тях.
Шефът , както и снощи писах , не прецени естеството на задачата . Много се изкефих , че не му направиха евалата. Докато готвеше , как се фукаше на Марга, хехе. И после... Ами така е. Игра е това. Без стратегии и правилно усещане за смисъла на някоя задача, не се печели.
Мегза  и мен ме изненада , че дума не каза. Но тя няма въображение. Та такива задачки най-много и отиват.

# 2 137
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
И аз Гала не я гледам.

# 2 138
  • Мнения: 2 742
Това, което чух от Мария в "Събуди се", ми хареса. Не каза, че е намерила своя човек на 35, а че на 35 е срещнала човека,  който я е научил да различава его от достойнство. Доста по-обрано говори за настоящата си връзка, не се изхвърля като с Гущеров.

От вчерашния епизод запомних че ДжулитУ се е намокрила до кожата на костите си. Това е някой нов термин от виШУто (тепърва ще анализирам кое от трите и' ).Joy

# 2 139
  • Мнения: 2 049
Меглена/Миглена с това ансамбълче за чистене, може да мине през Свинаря, да изчисти кенефа на Мичка, докато шеф Петров й готви с още 4ма...

# 2 140
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ами Спонсорът на Мария си има голяма дъщеря. Едва ли примира  Мара да  стане част от семейството му. Може да я подпомага и до там. Човекът явно е свикнал  на разнообразни мръвки от бранша. И дано не се  появи нова актуална  пееща бръмчилка, че Мичето да успее да си изучи чедото.

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 14:31 от Арбанашка кокона

# 2 141
  • Мнения: 2 049
Ами Спонсорът на Мария си има голяма дъщеря. Едва ли примира  Мара да  стане част от семейството му. Може да я подпомага и до там. Човекът явно е свикнал  на разнообразни мръвки от бранша. И дано не се  рояви нова актуална  пееща бръмчилка, че Мичето да успее да си изучи чедото.

Тя Мария си каза в Събуди се, че той си обичал свободата и тя уважавала това му решение, което ме навява на мисълта, че може би наистина са 13 певици и моделки на издръжка при него...

# 2 142
  • Мнения: 15 766
Доста по-обрано говори за настоящата си връзка, не се изхвърля като с Гущеров.

То няма и как да не е по-обрана, защото реално няма какво да каже за тази връзка. Вижда се с някакъв мъж на 50 години от няколко месеца, ходи при него от време на време за уикенда и това е. Това, че й дава пари изобщо не е нужно да се коментира - при нея е задължително условие за всяка връзка. Изчетка го няколко пъти в ефир, за да си заслужи вниманието му и това е. Само се чудя защо води дъщеря си при човек, с който няма никакви сериозни отношения. Много е грозно да си запознаваш детето /особено дъщеря си, която е само на 9 г./ с всяка мимолеПна връзка, която имаш. Защото така, като гледам хич не виждам бъдеще с този човек.

На мен пък друго ми направи впечатление - за раздялата си с Гущеров каза, че съжалява, че не го е напуснала окончателно още преди 2 години, когато за пръв път са се разделили. Това е било малко след сватбата - явно още тогава са започнали изцепките. Някъде четох, че са правили 10 инвитро процедури, но тя така и не е успяла да забременее и това е била една от основните причини за проблемите им. Само не разбрах преди или след сватбите се е случило това

# 2 143
  • Мнения: 8 557
10инвитро процедури са много за такъв кратък период?!!!

# 2 144
  • София
  • Мнения: 62 595
уф, Мара и тя с позитивистките измишльотини! И с това обяснение за парите - можеше да го каже в къщата, ама не би. сега реши да го извади, защото й е изгодно. И естествено, поредният е най-най. До следващия.

Общи условия

Активация на акаунт