Vip Brother 2017 - тема 5 (02.10 - 08.10)

  • 233 372
  • 2 276
  •   1
Отговори
# 2 145
  • До морето
  • Мнения: 7 159
Аз пък си мисля, че колкото и да е сурово това месо, сигурно не е приготвено цялостно както трябва, за да предизвика всеобща отврат.
Между другото разгледах и презентациите на шефчето в ресторанта му , в трип адвайзъра и честно к азано не съм впечатлена от бъркочите му и презентирането на 17 степенното му меню.Мисля, че само в бг могат да му минат готварските тъпотии за вип.
Всъщност той, освен че е бил готвач в Шератон по време оно, което мен лично ме притеснява, като знам, че от служителя на паркинга бяха с връзки, какви международни тапии и резултати има?Школи , успехи, дипломи? Тоя човек за мен е луд, а какво по- добро място от бг за самоизтъкване и изява на лудите Simple Smile

Ми май май ще се окаже, че той всъщност освен, че е поработил в 2-3 ресторанта в Испания, няма с какво друго да се похвали. Че даже и главен готвач не е бил там. Ама се завръща с гръм и трясък и както му знае балалайката си е доукрасил нещата. Какво пък чак толкова е постигнал, като Диневи го ползват за придворен шут и му плащат заплата, а топ- ресторантите му и в Банско ( с размерите на средно голяма маза), и в София май все са  празни. Този човек си е измислил една приказка и толкова пъти я е разказвал и преувеличавал и разкрасявал, че вече сам не различава кое е истина и кое не. Световно признат бил, всеизвестен и доказал се на световно ниво- това са само част от твърденията му, докато бълва помия срещу някого от съквартирантите. И толкова категорично и високопарно го заявява, че хората чак не смеят да го питат какви са му пък толкова постиженията, да не ги помислят за прости, че не са запознати с тоз интергалактически кулинар.

# 2 146
  • София
  • Мнения: 62 595
то и Енджито не я питат. Кога ли ще лъсне цялата работа, със сигурностББ ще измисли начин да изкара част от неяснотите в биографиите.

# 2 147
  • Мнения: 827
то и Енджито не я питат. Кога ли ще лъсне цялата работа, със сигурностББ ще измисли начин да изкара част от неяснотите в биографиите.

Дано да лъсне някаква истина,защото всичко до момента е страшно замазано и прикрито със селфита,грим,хиалурон,ботокс, ринопластика и арабски дрънкулки по тялото......:
https://www.blitz.bg/article/25317

Последна редакция: сб, 07 окт 2017, 15:46 от Berussa

# 2 148
  • София
  • Мнения: 62 595
Всичките влизат като голямата работа, а Мара изхитря и изчезна преди да гръмне някоя бомба и за нея.
Странна ми е тази жена, Мара имам предвид. Абе, не знам как да се изразя, но поведението й все ми напомня на това на едни жени, които са само и единствено опортюнистки, много бързо се нагаждат, стига да не са сами. Дори мисля, че не е заради паррите, тя просто не иска да е без мъж, сякаш е половин човек.

# 2 149
  • Мнения: 3 502
Аз съм сигурна, че Шеф Петров е добър готвач, поне що се отнася до техническата част. Изпитвам силен респект към добрите кулинари, може би защото готвенето не ми е най-голямата сила. Simple Smile Но за мен храната не е само вкусово възприятие, но и отношение; даже най-вече отношение. Не мога да си представя как някой ще ми крещи, ще ме обижда, а след половин час ще ми сервира изискано дванайсетстепенно меню и аз ще се захласна от възторг от виртуозните му кулинарни умения. Не, мерси. Предпочитам си простата селска пилешка яхния на баба ми - не е гурме, ама е приготвена с любов.

# 2 150
  • София
  • Мнения: 62 595
И Рамзито го гледахме как крещи в Кухня от ада.

# 2 151
  • Мнения: 1 304
Аз не бих имала против да си хапна леко алангле Блек Ангъс, харесва ми.Наскоро ядох, топеше се в устата ми.Въпрос на вкус.

# 2 152
  • Мнения: 6 604
Това, което чух от Мария в "Събуди се", ми хареса. Не каза, че е намерила своя човек на 35, а че на 35 е срещнала човека,  който я е научил да различава его от достойнство. Доста по-обрано говори за настоящата си връзка, не се изхвърля като с Гущеров.

От вчерашния епизод запомних че ДжулитУ се е намокрила до кожата на костите си. Това е някой нов термин от виШУто (тепърва ще анализирам кое от трите и' ).Joy
Така е. За новия. Но все пак у мен остави впечатление, че се опитваше да ни убеди, че сегашния е най. Иначе и на мен ми направи грозно впечатление, че води и Марая на тези воаяжи. Детето ми се стори някак тъжно.

# 2 153
  • Мнения: 2 114
Аз съм сигурна, че Шеф Петров е добър готвач, поне що се отнася до техническата част. Изпитвам силен респект към добрите кулинари, може би защото готвенето не ми е най-голямата сила. Simple Smile Но за мен храната не е само вкусово възприятие, но и отношение; даже най-вече отношение. Не мога да си представя как някой ще ми крещи, ще ме обижда, а след половин час ще ми сервира изискано дванайсетстепенно меню и аз ще се захласна от възторг от виртуозните му кулинарни умения. Не, мерси. Предпочитам си простата селска пилешка яхния на баба ми - не е гурме, ама е приготвена с любов.

Е защо да не е гурме яхнията? Въпрос на поднасяне. Свари отделно месото, соса сложи в миниатюрна купичка, сервирай в претенциозна чиния и готово. Гурме яхнийка Joy Joy

# 2 154
  • София
  • Мнения: 62 595
Като чуя гурме, и все едно ми казват "виж какво има изостанало в хладилника и забъркай нещо".

# 2 155
  • До морето
  • Мнения: 7 159
Той може да е добър кулинар ( макар че съм яла в този смешен ресторант в Банско и ВЪОБЩЕ не ми хареса). Въпросът е дали е световно признат и достигнал и постигнал всичко в тази професия (цитирам). Защото той точно това не спира да тъмани и винаги говори от позицията на свръх успял в сферата си човек.

# 2 156
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Феновете на ББ в Испания победихмеееееее!

Върнаха 24-часовия канал.

# 2 157
  • Мнения: 69 266
Готвача не знам известен ли е на света. На мен не ми бе известен и не ми е известен.

# 2 158
  • София
  • Мнения: 15 504


Снощи е излизал Тото.

# 2 159
  • Мнения: 9 865
Днес в ресторанта на шефа имаше някакво събиЧие. Минахме оттам понеже в съседство са ми любимите бургери, по парвенюшки с горе-долу средно изпечено кюфте (ама аз обичам сурово месо, ко да прайш, поростотия). Похапнах аз, погледах през витрината на шефа и викам, чакай да кажа на мойте приятелки.

За готвенето му смятам, че умее нещО, но също така и набляга на показността, формата по папагалски, но не толкова на качеството и на вкуса. Но не съм го посещавала, впечатленията ми са косвени.

Семките от щир са амарант, киноата е братовчедка на други популярни култури (спанак, цвекло, лобода). Киноа ям, амарант тоже, но онуй нящо ЧИА, батко, е, това нещо не мога да го гледам даже. Правих много опити да го ям, ма то гадно, лигаво, забива ми се по зъбите... бляяяхти и здравословното, и сичкото.
Така, сега, който се е смял на мойта лекция, да му мисли!!!

Общи условия

Активация на акаунт