Как да пазаруваме?

  • 7 769
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 384
Няма лошо пак да си ядете чипсове и снаксове, но да не ви е основната храна Wink
имам си една чантичка пълна с такива нещица Grinning и понякога след вечеря пред TV си хапваме

# 46
  • Мнения: 263
Няма лошо пак да си ядете чипсове и снаксове, но да не ви е основната храна Wink
имам си една чантичка пълна с такива нещица Grinning и понякога след вечеря пред TV си хапваме
Абе то че няма лошо няма... ама ние го правехме всяка вечер и главно и това си купувахме Grinning Grinning Grinning

# 47
  • Мнения: 263
иначе 2 торби пълни от кауфланд и вътре само чипсове, снаксове, солети, сладки работи.. уажс.... снощи за пръ път от  поне седмица си купихме снакс Simple Smile) йеееееее горда съммм

# 48
  • София
  • Мнения: 12 006
Като стана въпрос за съхранение на продукти да ви питам къде и в какво си съхранявате зеленчуците - лук, картофи, домати и т.н.? Искам да си реорганизирам кухнята, но ми липсват идеи. Не искам да са в шкаф на кухнята, защото ще се облажнят и мухлясат, а не ми харесва да ми се мотаят извън шкафовете. Идеи?

# 49
  • MI
  • Мнения: 11 867
В мазата/килера в малки щайги. За чесъна имам кутия без капак. Доматите според зависи - ако са много зрели, в хладилника. Тези за салата също в килера, ако са повече - в мазата. Но ако няма маза и килерът е ОК, стига да не е винаги затворен и да могат да се проветряват...

# 50
  • Мнения: 384
Като стана въпрос за съхранение на продукти да ви питам къде и в какво си съхранявате зеленчуците - лук, картофи, домати и т.н.? Искам да си реорганизирам кухнята, но ми липсват идеи. Не искам да са в шкаф на кухнята, защото ще се облажнят и мухлясат, а не ми харесва да ми се мотаят извън шкафовете. Идеи?

Скрит текст:
Скрит текст:

Две много любими идеи! Heartbeat ноо за жалост няма да мога да ги осъществя .. 

# 51
  • Мнения: 263
Ооо чудно е, многооооо ми харесвааа Heart

# 52
  • Мнения: 9 701
Аз всичко съхранявам в хладилник, иначе не знам защо, за броени дни всичко се разваля, ако е в шкаф - моркови, картофи, домати.. Пък да речеш не е много топло в нас.

# 53
  • Мнения: 384
Аз лично не предпочитам хладилника и все си мисля, че по-дълго се запазват продуктите, но свикнах и така и така. Сега е по студено и не държа в хладилник

Общи условия

Активация на акаунт