Дневникът тема 85 - Да отслабнем всички заедно!

  • 57 083
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 15 033
Браво, NoMe. Аз тази седмица не вечерям и се чувствам отлично. Уж щях да пия мляко с куркума, ама не ми е нужно. В цикъл съм, та не се и меря, ама важното е, че се чувствам добре.

# 631
  • Мнения: 7 745
За колко време се нагажда тялото?
моето не се нагажда, което нали не пречи да продължавам да правя опити
трта седмица дремкам между 63 и 64

Браво, NoMe  Peace

# 632
  • Мнения: 3 067
НоМе, честито!
Бийпс, аз ще опитвам да правя, но калорийни, не въглехидратни. В момента се опитвам да поддържам храненето си, т.е. влизам в такива опити - Високо въглехидратно, ниско мазнино, до Коледа веган, с минимално количество преработени храни.
Та от самосебе си се получават дни с повече калории и храна и такива с по-малко. Все още се колебая, дали да включвам 5;2 или да си карам на войнска, но с малко плод, тиква, супа през деня. Ще го до измисля. Оздравявай бързо!

# 633
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
NoMe, честито, на всички желая много минуси аз съм 61 тази сутрин т.е. пак в + бях 60 2 дена щото ядох риба ама тя свърши и пак качих Simple Smile

# 634
  • Мнения: 87
Ох сладурки добър вечер
Установих, че не е добре да имаш кантар вкъщи - постоянно го гледам и стойностите се менят! Сега за съжаление се премерих вечерта и съм с 1,600кг по-тежка от вчера без видима причина
Хаха даже и две аеробики съм направила
От тук на там ще се меря един път Simple Smile

# 635
  • Мнения: 10 012
Sc_, добре дошла и от мен! Не се стряскай, вечер сме винаги по-тежки. Сутрин се теглИ, на гладно. И пак ще има вариации според задържането на водата около овулация и цикъл. Нормално е.

Аз спрях моното, много ми е отпаднало и без енергия, чак се уплаших. ВЪрнах се на Whole 30- палео протокола. Вкусно ми е, добре ми е, само да не прекалявам с ядките....

# 636
  • Мнения: 7 745
Мис Северозапад и втора на мис БГ закусва протеинова палачинка, обядва пилешки филета и ориз, и вечеря протеинов шейк... и се усмихва много хубаво Simple Smile

Дези на мен винаги ми пада имутитета от моното - или херпес, или настинка ми се случват

# 637
  • София
  • Мнения: 3 710
Мис Северозапад и втора на мис БГ закусва протеинова палачинка, обядва пилешки филета и ориз, и вечеря протеинов шейк... и се усмихва много хубаво Simple Smile


Да не е наша Миска Сиска? Laughing hahaha Hug
Днес аз съм така:
З: две бъркани яйца с пуешко филе;
3х2 км. с по 500 м. бързи между тях на 12% наклон;
Протеин
Късен О: Пуешко филе на скара+ салата
В: печена тиква с фъстъчен тахан

# 638
  • Мнения: 7 745
Сиска е Мисис Севастократорка Централна БГ Simple Smile Flowers Hibiscus Trophy

така, отивам да изровя тахана от задния ред в хладилника Sign No Entry

# 639
  • Мнения: 10 012
Юхууу! Честито на Сиска! bouquet Hug Hug Hug

# 640
  • Мнения: 3 743
У нас ММ сега се е амбицирал да отслабне и да се изчисти и е спрял бирата, чипса, кафето замени със зелен чай и драстично е намалил сладкото и някаква фитнес програма за 90 дни е подхванал. За 4 седмици вече има видими резултати.

Пък аз мисля да отказвам кантара и метъра даже, ха-ха. По-добре да се фокусирам върху издържливост и гъвкавост, вместо върху цифри и теглилки Wink

# 641
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но редовно ви чета. Поздравления за хубавите резултати на всички (гуш)

Aз продължавам да слабея но само на сантиметри. Забила съм на кантара 78.8 и цифрата не мърда. Дрехите обаче пооширяха, околните твърдят, че доста съм отслабнала, и аз го виждам това та не се вманиачавам. Началото ми беше 83кг през юни. Калориите продължавам да следя, но напоследък не съм много редовна, с фастинга е същото. Тренировките обаче гледам да не пропускам. 3 пъти седмично ходя на степ аеробика и веднъж на плуване. За повече просто нямам никакво време. От понеделник пак започвам стриктно да следя ккал, че последните 3 дни попрекалих малко, ама то е грехота да имам домашни орехи, плодове, зеленчуци и да не се възползвам.

# 642
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
На подбив ли ме взехте?! Mr. Green
От тази сутрин-Ти напоследък много зле изглеждаш!-Моят мил съпруг.
След ужасния черен петък, който сама изработих и вчерашното 12 часово дежурство/и петъка беше 12 часа/ съм достойна за Мисис отрудена домакиня!

# 643
  • Мнения: 10 012
Аз мислех, че си спечелила титла наистина, и те търсих във Фейса. Няма подбив. Изненада съм, че нямаш награда. Объркали ли сме се? Защото реално би си заслужила такава.  Hug

# 644
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Радвам се, че темата отново оживя!
Даже виждам приятни лица, които бях забравила. 😄
В началото на седмицата бях като парцал, но в сряда вече бях като нова.
Като цяло храненето ми беше хаотично и малко в стил - " яде ми се нещо вкусно, за да си повдигна настроението"... После обаче винаги съжаляваш!
Още нямам нов компютър, нищо не мога да си харесам и се мъча от тел.
Радвам се на тези, които имат минуси.
Кога ли и аз ще се похваля с нещо конкретно ? 😴
Чета ви, но писането ми е пипкава работа.

Общи условия

Активация на акаунт