Дневникът тема 85 - Да отслабнем всички заедно!

  • 60 030
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • тук и там
  • Мнения: 14 281
Духче,бързо възстановяване! Hug Почини си  малко и не ги мисли тренировките точно сега.  Hug

# 151
  • Мнения: 3 067
Добро утро, благодаря ви за хубавите думи

Снощи съм написала, ама не съм публикувала - Галче, много яко позитивно мислене хахах, ако имам толкова рамо и повод за благодарност, колкото ме болеше нощес - бая благодарности и рамене са...
Herz - ами как се потроиш, от глупост как... Нали знаете колко е важна загрявката? Уж и аз знаех ама я претупах. Мислех, че мацката от ФБ ще направи, като видях че няма, спрях и загрях само колене и кръст, че са ми слабите места. Ако бях загряла хубаво нямаше да стане така, повече от сигурна съм.
pvacheva - Ами аз си нараних дясното рамо и мусукул. Краката, дупето  и корема са ми здрави (за сега), мисля да поклякам малко, напади, ходене пеша - без тежести, разбира се Simple Smile
Кайсия Purple Heart

# 152
  • Мнения: 2 889
Със закъснение ЧРД на Амур!
Момичета, знам, че не е за тук въпроса, но знаете ли дали може да се прави Манту на болно дете? То не че е толкова болно, но прикашля и има сополи. Питах личната, тя каза- ми както прецениш, ами моя работа ли е да преценям, да му се не види. Баща му каза, че това било само тест, не било ваксина, ама аз като не разбирам, някой има ли идея?

# 153
  • София
  • Мнения: 1 282
Момичета, знам, че не е за тук въпроса, но знаете ли дали може да се прави Манту на болно дете? То не че е толкова болно, но прикашля и има сополи. Питах личната, тя каза- ми както прецениш, ами моя работа ли е да преценям, да му се не види. Баща му каза, че това било само тест, не било ваксина, ама аз като не разбирам, някой има ли идея?
И аз да се извиня че не е по темата, но КАТЕГОРИЧНО НЕ. Мисля че е ваксина, вкарват зараза за да видят как ще реагира тялото/имунитета. Изчакай да е напълно здраво, а лекарката...... ти знаеш , ама.....

# 154
  • Мнения: 2 730
Със закъснение ЧРД на Амур!
Момичета, знам, че не е за тук въпроса, но знаете ли дали може да се прави Манту на болно дете? То не че е толкова болно, но прикашля и има сополи. Питах личната, тя каза- ми както прецениш, ами моя работа ли е да преценям, да му се не види. Баща му каза, че това било само тест, не било ваксина, ама аз като не разбирам, някой има ли идея?
В никакъв случай. Не е толкова спешно това манту.

Амур, честит рожден ден и от мен, жива, здрава и слаба Simple Smile
Дух, бързо възстановяване.

При мен нищо ново. Вчера бях на течности, хапнах малко вечерта. Днес ми е ден за ядене Smiley , като смятам да заложа на яйца и сирена и може би таратор.

# 155
  • Мнения: X
 Здравейте, отдавна не съм писала. Отчитам се, че задържам постигнатите резултати като продължавам да се храня по "правилния" за мен начин, и от 11.3. тази година съм свалила общо 25 килограма. Това само ми доказва, че методите ми са били правилните.

# 156
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 908
Ааа духче супер си щом ще тренираш крака и дупе - там е най-трудното Simple Smile
Аз снощи ядох много и днес вече съм 60 килограма не мога да се гледам няма да споделям какво ядох все режимни неща ама в огромни количества Sad
anōmalía, здравей Simple Smile Ти иде пролет ли си? Simple Smile По коя система отслабваш? Simple Smile
Скрит текст:
Спомних за един руски филм "Операция Нова Година" та там един герой питаше друг "Ти по каква система пиеш водката?" Simple SmileGrinning

# 157
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, отдавна не съм писала. Отчитам се, че задържам постигнатите резултати като продължавам да се храня по "правилния" за мен начин, и от 11.3. тази година съм свалила общо 25 килограма. Това само ми доказва, че методите ми са били правилните.

Иде пролет, това доказва, че методите ти са правилните за ТЕБ Wink За мен си е пълен глад. Тъй като сега чета книга, написана от лекар, мога само да кажа, че протеиновото недохранване е доста опасно, а ти не ядеше месо, доколкото си спомням. Растителните протеини не могат да осигурят всички необходими аминокиселини или че остават неусвоени от организма. Моята цел е все пак да съм здрава, а не слаба и болна.

Духче, дано бързо се оправиш.Flowers Hibiscus
Амурче, честит рожден ден със закъснение. Всичко най-добро. Flowers Cherry Blossom

# 158
  • Мнения: X
Благодаря и на всички останали за поздравите!     bouquet

Духче, оправяй се бързо!    Hug

# 159
  • Мнения: 3 067
Благодаря ви момичета!
Растителните протеини могат да набавят необходимото, ако се съчетават правилно и поне понякога се добавя яйца или извара.
Ма да не почваме пак тоя разговор.
Аз реших, че ще изкарам постите. От 11. 11 почвам

# 160
  • Мнения: 10 829
Има и лекари вегани, ултрамаратонци, които пак са си здрави. И продават книги.
В този подфорум веганите са в немилост, и ми писна как мине се - не мине, и все някой ще им скочи.

Аман!

Тази тема уж е различна, не?

Аномалия, поздравления за успеха!

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 06:25 от Deziderata

# 161
  • Мнения: 3 743
Дух, и аз нямам търпение за постите, ще си правим компания Wink А за психологията, те и децата като им казах първия път ми се смяха, но като се замислиш има някаква логика Simple Smile

Дези, замислих се сега с това топ 10, имаш предвид готови купени продукти ли?

# 162
  • Мнения: 10 829
Галче, имах предвид вечери, закуски, комбинации на заленчуци....
Ям все едно и също. Ужасно писва, и не ям достатъчно зеленчуци. Май ще започна да готвя големи супи, и най-добре ще е да се обзаведа с повече тенждери за начало.

И аз ще направя постите с вас.  bouquet

# 163
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 647

Аз реших, че ще изкарам постите. От 11. 11 почвам


На 15.11 започва поста .

# 164
  • София
  • Мнения: 4 069
Аз открих салатите в буркан (mason jar salads за гугъл), дори с (подходящи) остатъци от вечеря се получават чудни комбинации. За тенджерите, планирането и бързината- пак да си погаля по главата инстант пот-а, без него съм умряла. Снощи спретнах гарнитура за дмочадието ориз със заленчуци за 12 минути; замразих невероятен патешки бульон, приготвен пак там. Изобщо голямо удобство ми е. Днес ще варя тиква (може и за супа да отделя малко), иначе за днес червена леща с индийски подправки за семейството; за мен пушен врат и салати вероятно.
С леко възпаление на колянна става съм, мажа с гел и се надявам да не ме препъне за бягането в неделя. В този ред- Духче, бързо възстановяване! Гуш!
Хубав ден на всички ви!

Общи условия

Активация на акаунт