"София - Ден и Нощ" - 24

  • 96 686
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 668
Прави впечатление заигравка с истинските имена на героите:
Стела в реалния живот е Михаела /Рая също е Михаела/- Михаела е приятелката на Дани
Галя и Симона /Калина и Калина/-Калина, сестрата на Боби
Джулия /Теди/-Теди, приятелката на Марио, Найден и др. Laughing
Асен /Еди/-Еди, шефа на Асен

Други има ли? newsm78

# 46
  • Мнения: 13 082
Аз тези дни се замислих нещо, две години вече дават сериала, героите са много известни, според мен имат голяма фенска маса сред тийнеджърите, но все още не съм попадала на нито едно интервю на никой от тях. Защо така? Има ли някой обяснение? Защото аз не мога да си го обясня. Засичала съм интервюта на разни други актьори от интернет сериали, незнам дали са по известни, според мен не са.

# 47
  • Мнения: 5 478
Факт, според мен просто в договорите им не е позволено да дават интервюта и прочее. Макар че, дори и в Нова не ги споменават и канят никъде. Причината обаче не ми хрумва каква може да е...

# 48
  • Мнения: 5 680
Прави впечатление заигравка с истинските имена на героите:
Стела в реалния живот е Михаела /Рая също е Михаела/- Михаела е приятелката на Дани
Галя и Симона /Калина и Калина/-Калина, сестрата на Боби
Джулия /Теди/-Теди, приятелката на Марио, Найден и др. Laughing
Асен /Еди/-Еди, шефа на Асен

Други има ли? newsm78


А Ана-Мария си беше просто... Ана-Мария  Joy

# 49
  • Мнения: 1 248
Прави впечатление заигравка с истинските имена на героите:
Стела в реалния живот е Михаела /Рая също е Михаела/- Михаела е приятелката на Дани
Галя и Симона /Калина и Калина/-Калина, сестрата на Боби
Джулия /Теди/-Теди, приятелката на Марио, Найден и др. Laughing
Асен /Еди/-Еди, шефа на Асен

Други има ли? newsm78


А Ана-Мария си беше просто... Ана-Мария  Joy




И Зара е Михаела. А Дани се казва Димитър - Митко.

# 50
  • Мнения: 1 248
Брата ми на Михаела много ми харесва. Симпатяга, добре играе. И героя му ми се струва че ще бъде интересен.

# 51
  • Мнения: 3 295
Прави впечатление заигравка с истинските имена на героите:
Стела в реалния живот е Михаела /Рая също е Михаела/- Михаела е приятелката на Дани
Галя и Симона /Калина и Калина/-Калина, сестрата на Боби
Джулия /Теди/-Теди, приятелката на Марио, Найден и др. Laughing
Асен /Еди/-Еди, шефа на Асен

Други има ли? newsm78


Ася също е Калина Peace

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Брата ми на Михаела много ми харесва. Симпатяга, добре играе. И героя му ми се струва че ще бъде интересен.
...той е "почти актьор",т.е.недипломирал се от натфиз...гадже е на една от близначките певици Алекс и Влади...
Добре се справя засега.

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 14:16 от Doli

# 53
  • Мнения: 3 295
...той е "почти актьор" гадже е на една от близначките певици Акекс и Влади...
Добре се справя засега.
Аа, ето откъде ми е познат.. И на мен ми хареса как играе засега.

# 54
  • Мнения: X
На Михаела брат и май ще завърти Аглика. Скромното момиче си пада по лоши момчета Simple Smile


Според мен не дават интервюта, защото много хора го приемат за реален сериал. Не си намирам точните думи, искам да кажа че тийновете си мислят че всичко е наистина, а и такава е идеята на филма като цяло.

# 55
  • Мнения: 1 019
За интервютата бях гледала едно такова на сценариста им и той каза, че не им позволяват в договорите, за да се запази идеята на сериала, че все едно наистина се случва. За да се възприемат героите такива каквито са в сериала, а не в реалнкя живот.. нещо такова... но умишлено не ги интервюират Simple Smile

# 56
  • Мнения: 5 478
Мда, така предполагах и аз. Което пък е странно, защото трябва да им забранят и в Инстаграм да публикуват... В профилите на всеки си личи прекрасно кой с кого е приятел от сериала. Симона много рядко поства нещо с някой от другите. Стела също. Явно двете не са се сприятелили чак толкова с колегите си.  Митко и Стефания до съвсем скоро постоянно бяха заедно, а дежурна увиснала на врата на Митко беше Ася.

# 57
  • Мнения: 3 295
Мда, така предполагах и аз. Което пък е странно, защото трябва да им забранят и в Инстаграм да публикуват... В профилите на всеки си личи прекрасно кой с кого е приятел от сериала. Симона много рядко поства нещо с някой от другите. Стела също. Явно двете не са се сприятелили чак толкова с колегите си.  Митко и Стефания до съвсем скоро постоянно бяха заедно, а дежурна увиснала на врата на Митко беше Ася.
Стела със Зара си е близка и извън сериала Peace Обаче, пък тях двете никак не съм ги виждала да са на някакви събирания, които си правят повечето.
Симона също доста е качвала с Марио, Лили (бившата на Боби) , Оги .. има и с други, където са излизали по кафета и т.н

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 15:47 от DebSs

# 58
  • Мнения: 5 478
Аз имам предвид цялостно. Разбира се, че сигурно се виждат и събират извън снимачния ден, нормално е. Наистина сега се сещам, че Стела и Зара си постват някакви неща двете. Но общата компания май се върти около Митко, Стефания, Ася, Галя... гледам ги все със сторита от разни дискотеки.

# 59
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
...той е "почти актьор" гадже е на една от близначките певици Акекс и Влади...
Добре се справя засега.
Аа, ето откъде ми е познат.. И на мен ми хареса как играе засега.

Водещ е на една от популарните 2008-2009-2010 г.  нощните тв. игри с думи и скъпи смс.....ако ги помните.
И този брата и Никол Станкулова тръгна тв. кариерата им от тези нощни игри с смс-и преди около 8-9 години.

Общи условия

Активация на акаунт