Враца

  • 107 572
  • 672
  •   2
Отговори
# 480
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Някои знае ли до кога ще я има Коледната украса на центъра?

# 481
  • Мнения: 2 466
Здравейте, има ли някой, който си е следил бременността или в момента се следи при д-р Антимова? Ако може да ми пише на ЛС. Благодаря предварително!

# 482
  • Мнения: 374
Не съм се следила при нея, но ми се наложи да отида на преглед  заради кървене в ранна бременност. Много мила женица, но апаратурата и е адски стара. Няма вагинален накрайник и гледа само през корема на едно малко екранче и до 8-9 седмица нищо не се вижда ... Не откри проблема при мен, прати ме вкъщи  без отговор , оказа се, че имам хематом в матката.

П.с следя се в София, място за сравнение от към компетентност и апаратура няма.

# 483
  • Мнения: 1 331
Тя за мила е много мила, но гледа как да те ошушка. Затова"миличка, скъпичка". Иначе предразполага, но взима пари за всичко. На мен ми е взимала даже с направление като съм, но не за бременност.

# 484
  • Мнения: 2 466
Благодаря за отговорите.
Аз съм ходила не веднъж при нея и имам впечатление от работата и апаратурата й. Също се следя в София в момента,  но на частно, а ми трябва тук някой по ЗК, защото ми се налага да изляза в болничен и се интересувах дали тя издава без проблем.

# 485
  • Мнения: 1 331
Някой знае ли кога ще отварят магазин "Синсай"?

# 486
  • Мнения: 374
Къде ще го отварят ?
Някой знае ли кога ще отварят магазин "Синсай"?

# 487
  • Мнения: 1 331
До "Pepco" и Била в Медковец.

# 488
  • Мнения: 3 010
За незапознатите - какво представлява магазинът?

# 489
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
https://www.sinsay.com/bg/bg/?gclid=CjwKCAiA24SPBhB0EiwAjBgkhq1m … jv7BoCjukQAvD_BwE

Имам дрехи от тях и не са лоши. Удобни, здрави и цените според мен са прилични. Не е нещо уау но не е зле за парите си.

# 490
  • Мнения: 7
Здравейте! Това беше темата,която ми излезе в гугъл търсейки Враца в БГ мамма,за това си направих регистрация и бих искала да ви попитам във Враца има ли магазин за бременни?
Или ако не е точно магазин за бременни,поне да продават и такива дрехи,дори не като основни артикули?

# 491
  • Мнения: 374
Може ли мнение за доктор Романова - педиатър? Къде преглежда, работи ли с часове?

# 492
  • Мнения: 1 375
Моите деца са записани при нея, големи са на 10 и на 16. Внимателна, любезна и приветлива е, часове не се дават, чака се пред кабинета, и обикновено има доста хора, преглежда в I-ва градска.Веднъж ми се наложи да звънна в почивен ден и не си вдигна телефона, не знам изключение ли е. Като цяло впечатленията ми са добри.

# 493
  • Мнения: 114
Здравейте! Видях, че са коментирани ортопеди в града. Ориентирах се към д-р Пламенов. Ще се радвам някой да ми даде координати. Благодаря предварително!

# 494
  • Мнения: 374
Здравейте! Д-р. Пламенов е чудесен избор . Ето телефона му 0879456047

Здравейте! Видях, че са коментирани ортопеди в града. Ориентирах се към д-р Пламенов. Ще се радвам някой да ми даде координати. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт