Очакваме ритничета от МАРТенски момчета и момичета - МАРТ 2018 - Тема 2

  • 52 102
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Здравейте, и аз вече го усещам нашето момче силно, понякога сутрин ме буди с ритниче. 19 Г.С съм +2-3 дни. качени 5 кг за мен и около 260 гр за него. Heart Eyes

За сега съм се насочила към Токуда, др Кръстанова. някой има ли впечетление / опит с нея? Пия ФЕМИБИОН 2.

# 31
  • Мнения: 38
Искам да попитам мами ходили при Д-р Яков, Майчин Дом Варна мнения да изразят? Относо ФМ, следене, израждане?

# 32
  • Мнения: 6 890
Искам да попитам мами ходили при Д-р Яков, Майчин Дом Варна мнения да изразят? Относо ФМ, следене, израждане?
Има тема за Майчин дом където ще получиш повече мнения предполагам - http://old.bg-mamma.com/?topic=978967

# 33
  • Мнения: 1 195
Мерси за новата темичка, много е хубава Simple Smile Аз утре съм на ФМ и нямам търпение.

# 34
  • Мнения: 384
И аз в сряда съм на ФМ и аз нямам търпение да видим бебка .. и как ми се иска да я усещам вече, но още не Sad

# 35
  • Мнения: 1 195
Аз на няколко пъти усетих потупване, но не е супер често още..

# 36
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, и в новата темичка. Аз днес празнувам започватето на 20г.с. Grinning и мога да кажа със сигурност, че вчера усетих малката да първи път ама истински иии не мога да опиша прилива на щастие, който ме обзе,а представям си като се роди.... иначе във фейса съм по-активна честно казано. Пия си магнезии от около седмица г.д.Друго сега не се сещам. Ще намина пак скоро.
А по повод къде мислим да раждаме- не знам дали е разумно  само заради всички позитивни коментари тук в темите, но на 99% съм се насочила към Вита. Ако някоя от вас също има мнение по темата ще се радвам да прочета Simple Smile

# 37
  • Мнения: 674
Здравейте!
С термин 01.04.2018г съм /друг калкулатор ми показва 31.03.2018г/ , Втора бременност ми е Simple Smile Ако е удобно ще ме добавите ли във фейсбук групата - kot_girl@abv.bg ми е имейла Simple Smile
Благодаря!
Леко бременеене на всички и пуФкави бебчета на финал Simple Smile

# 38
  • Мнения: 9
Здравейте,
Днес много се исплаших, получих зацапване розовикаво_ кафеникаво, като последния ден от цикъл. Отидох веднага до доктора и ми предписа Утрогестан 3*2 и магнерот 3*2 и каза само да лежа.
Дано всичко е на ред...
Случвало ли се е на някоя от вас ?

# 39
  • Мнения: 1 959
Случвало ми се е с първата бременност и сега пак, но в по-ранна седмица 9г.с.
Може да е от ниска плацента, контракции, шийката на матката.
Пии лекарствата, лежи и без секс и всичко ще е наред.

# 40
  • Мнения: 9
И на мен се случи с първата бременност ,ама в 6 месец, сега пак Disappointed дано да е само сега и да помогнат хапчетата


[/b]
Случвало ми се е с първата бременност и сега пак, но в по-ранна седмица 9г.с.
Може да е от ниска плацента, контракции, шийката на матката.
Пии лекарствата, лежи и без секс и всичко ще е наред.

# 41
  • Мнения: 1 959
И избягвай пътуването, особенно по паваж или улици с дупки.
При мен няколко пъти се появи след пътуване.

# 42
  • Мнения: 9
И аз усещам ,че возенето, като че ми пречи вече, а по принцип не се спирам, возя дъщеря ни на какви ли не извънкласни неща, но явно ще трябва да спря.


И избягвай пътуването, особенно по паваж или улици с дупки.
При мен няколко пъти се появи след пътуване.
[/quote]

# 43
  • Мнения: 13
Здравейте, записвам се и тук, защото на последния преглед ми преизчислиха термина за 29.03, въпреки, че по традиционни изчисления е 4.04, но явно бебенцето е по-големичко и съм с ранна овулация, та вероятно ще съм от мартенските мами. Казаха ми, че нося ниско и трябва да се пазя доста. Пия утрогестан и магнезий, имам леки бодежи, но в никакъв случай болки. Чувствам се супер,  освен, че ми се спи.
Слядя ви с интерес Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 959
Вели,
Добре дошла. С предната бременност пих утрогестан. Е, страшно много ми се спеше... от него е.

Общи условия

Активация на акаунт