Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743



МАРТЕНСКИ АПРИЛКИ smile3501 Незабравка - 17.03. - бебе Валентин - 3,960/50 - 35 дни преди термина - Пловдив
Nova - 23.03. - бебе Георги - София
VessiD - 29.03. - бебе Теодора - 3,400/49 - 12 дни преди термина - София
ani_dani - 31.03. - бебе Аделина - 2,950/48 - 22 дни преди термина -
mama_monik - 31.03. - бебе Габриела - 3,630/51 - Пловдив


МАЙКИ АПРИЛКИ newsm44
alegra (адвокат) - 01.04. - бебе Александра - 3,650/51 - София
Ani111 (предпечат и дизайн) - 01.04. - бебе Маргарита - 2,800/48 - 7 дни преди термина - София ("Люлин") снимки
4Baby - 01.04. - бебе Викториа - 3,300/50 - 1 ден преди термина - BG (Русе)/Spain - снимки
dupi - 01.04. - бебе Александра - 2,960/53 - София ("Дружба 2") - снимки
jujka (вет. лекар)- 01.04. - бебе Лазар - 4,050/53 - 2 дни след термина - София
MIAOW - 01.04. - бебе Николай - 2,900/47 - седем дни преди термина - София
peti (консултант) - 01.04. - бебе Габриела - 3,600/51 - 1 ден преди термина - Габрово - снимки
Звездица - 02.04. - бебе Дарина - 3,300/49 - 15 дни преди термина - София ("Св. Троица")
DesiAndrea - 02.04. - бебе Андреа - 3,100/52 - 10 дни преди термина - София
Rai_uno - 02.04. - бебе Калоян - 3,800/50
мама Яки - 02.04. - бебе Александра - 3,200/50 - София
feicheto - 03.04. - бебе Румен - 3,035/48 - 10 дни преди термина - BG (Бургас)/Canada
emi_jamie - 05.04. - бебе Лилия - 3,850/54 - София - снимки
Валета - 06.04. - бебе Валентин - 3,900/53 -  - точно на термина - Русе
ljuboznatelna - 07.04. - бебе Евгени - 3,250/5114 дни преди термина - Пловдив
pipince (специалист маркетинг и търговия) - 07.04. - бебе Максим - 3,850/51 - 5 дни след термина - София
mariika (Мария) - 07.04. - бебе Анна - 3,400/50 - 4 дни след термина
Slavi (програмист) - 09.04. - бебе Зора - 3,000/49 - 24 дни преди термина - София ("Люлин") - снимки
nadezhda - 09.04. - бебе Ева - 2,500/47 - София
Кала (Калина) - 09.04. - бебе Анелия - 3,400/50 - точно на термина - София ("Обеля") - снимки
shoshi - 09.04. - бебе Мартина - 3,100/52 - 8 дни преди термина - Молдова
Найка (Татяна) - 11.04. - бебе Наталия - 3,100/48 - 10 дни преди термина  - Пловдив
wel (куриерски услуги) - 11.04. - бебе Ивелина - 3,450/51 - 14 дни преди термина - София
nadejdica (Надежда) (социален педагог) - 12.04. - бебе Александра - 3,150/51 - 20 дни преди термина - Бургас
Валентина (Фирма за промоции и спец.събития-обслужване клиенти) - 14.04. - бебе Биляна - 3,800/50 - 6 дни след термина - София ("Суха река")
Demetra - 14.04. - бебе Борис - 4,180/50 (роден във вода)- Риека, Хърватска
ЕM4O (Павлета) - 14.04. - бебе Емануил - 3,850/51 - 4 дни преди термина - Добрич - снимки
Dona - 15.04. - бебе Кирил - 4,400/56 - София
Dori (научен сътрудник) - 16.04. - бебе Алекс - 3,350/51 - 19 дни преди термина - София ("Суха река")
hernandez1-16.04. - бебе Мартин - 3,000/50 - 2 дни след термина - София ("Гео Милев")
Maria Yo (инженер топлотехник) - 17.04. - бебе Моника - 3,650/52 - 4 дни преди термина - София ("Люлин")
pipi74 - 17.04. - бебе Тея - 3,400/50 - 9 дни преди термина - снимки
Ваня (секретар-преводач) - 17.04. - бебе Емануил - 4,050/51 - 5 дни след термина - София ("Х. Димитър") - снимки
ina-e (художник - дизайнер) - 17.04. - бебе Каролина - 3,400/50 - 11 дни след термина
eliss (проектиране на ел. инсталации) - 18.04. - бебе Женя - 3,550/51 - точно на термина - Бургас -
bg_paint (Жана) - 20.04. - бебе Михаела - 2,050/45 - 15 дни преди термина - София -
eli_nikol - 20.04. - бебе Виктор - 3,950/52 - Варна -
marianna - 20.04. - бебе Йоана - 2,890/51 - 5 дни преди термина - Ямбол -
Vesi - 20.04. - бебе Мартин - 3,350/50 - 3 дни след термина - София
bubence - 20.04. - бебе Андреа - 3,750/52 - 1 ден след термина - София ("Зона Б19")
Мария х. - 20.04. - бебе Калоян - 16 дни преди термина - Варна
arma - 21.04. - бебе Кирил -
katence - 21.04. - бебе Константин - 3,415/53 - 3 дни след термина - София ("Левски Г")
vess74 - 21.04. - бебе Борис - 2,750/50 - София ("Зона Б 5")
maria d - 21.04. - бебе Асен - 3,000/51 бебе Мила - 2,550/48 28 дни преди термина - София снимки
Mimka 2 (Мариана) - 22.04. бебе Ивайла - 3,550/50 - 5 дни след термина
Mama Desislava - 22.04. - бебе Александър - 3,235/52 - Монреал, Канада
mamanageri (Веселина) - 22.04. бебе Гергана - 3,950/52 - София ("Младост") - снимки
Emilie - 22.04. - бебе Виктор - 3,350/49 - София ("Дружба 2")
alexs (треньор по художествена гимнастика) - 22.04 - бебе Александър - 3,220/50 20 дни преди термина - Варна
Naneto - 24.04. - бебе Мартин - 2,950/48 - София
Fairy (София) - 24.04. - бебе Михаела - 3,100/49 - 9 дни преди термина - Перник
svetlateddy (Светла) - 24.04  бебе Теодора - 2,320/43 - 38 дни преди термина - София ("Люлин")
Живка - 25.04. - бебе Валентина-Стефани -
Bugi - 25.04. - бебе София - 1,800/43 месец и половина преди термина - София
mspp (Мария) (кредитен експерт) - 25.04. - бебе Велин - 2,630/49 - 3 седмици преди термина - София (кв."Суха река")
Valka - 27.04. - бебе Благовест -
didi75 - 27.04. - бебе Йордан - 2,650/45 - Велико Търново - 1 месец и 1 ден преди термина
petya_nic - 27.04. - бебе Савина - 3,100/47 - Пловдив
maryia - 27.04. - бебе Александър - 3,570/52 - един ден след термина - Варна
zdravi4 - 29.04. - бебе Пресиан - 3,300/50 - Варна - 4 дни след термина
ruth - 30.04. - бебе Вероника - 2,900/49 - София - 1 ден преди термина
Kate123 - 30.04. - бебе Патрициа - 3,360/51 - Англия - 2 дни преди термина

ТОТАЛ
30 юнака + 38 принцеси = 68 бебока[/color] Flowers Sunflower

Най-финна мадамаFlowers Rose – бебе София (2,050 кг.) на мама Bugi
Най-голям юнак  Hands Thumbsup – бебе Кирил (4,400 кг.) на мама Dona
Най-късичък newsm32 - бебе София (43 см.) на мама Bugi и бебе Теодора (43 см.) на мама svetlateddy
Най-дългичък  Hands Clap - бебе Кирил на мама Dona (56 см.)
Най-точно бебе newsm01 1stroller – бебе Анелия на мама Кала на 09.04.2005, бебе Женя на мама eliss на 18.04.2005 и бебе Благовест на мама Valka на 27.04.2005
Най-нетърпеливо бебе running - бебе София на мама Bugi - 45 дни преди термина
Най-мързеливо бебе smile3524 - бебе Савина на мама petya_nic - 7 дни след термина

Първо-априлски бебета и най-големи майтапчии tongue (родени в деня на шегата) - Александра (dupi), Александра (alegra), Викториа (Baby@), Маргарита (Ani111), Лазар (jujka), Николай (MIAOW), Габриела (Peti)

Най-продуктивна дата Two Hearts – 01.04. - 7 бебока

Най-предпочитани имена
за момичета babydust7 - Александра (alegra, dupi, nadejdica и мама Яки), Михаела (bg-paint и Fairy) и Габриела (mama_monik и Peti);
за момчета smile3540 - Виктор (eli_nikol и Emilie), Емануил (Vanya K. и ЕМ4О), Мартин (Vesi и Naneto), Александър (alexs , Mаmа Desislava и maryia)

Бебета родени с еднакви мерки
- 2,950/48 - бебе Аделина (ani_dani), бебе Мартин (Naneto)
- 3,400/50 - бебе Анна (mariika), бебе Анелия (Кала), бебе Тея (pipi74)
- 3,800/50 - бебе Калоян (Rai_uno) и бебе Биляна (Валентина)

Зодиакални близнаци - бебета Александър и Александър на мами alexs и Mаmа Desislava - родени на 22.04.

МАЙКИ АПРИЛКИ - СНИМКИ  photo - потребителско име aprilki; парола aprilki

Старите ни темички:
Лято идва вече и АПРИЛското дете, тича на море!
АПРИЛчета лудуват и още много рождени дни празнуват!
Рожденици са нашите деца - АПРИЛски слънчица!
Пролетна усмивка АПРИЛчето дарява, деня на мама с щастие огрява!
Пролетното слънце вече грее,а АПРИЛчето расте и хубавее!
АПРИЛчето с усмивки сладки ни дарява и празника на мама с щастие огрява!
АПРИЛчета засмени, закичили са мартенички бели и червени!
АПРИЛЧЕТО сладко солетки гризка и самичко да ходи и тича иска
Виж! АПРИЛското човече голямо станало е вече!
Към АПРИЛ се приближавам, на годинка аз ще ставам!
Ходещи крачета вече има в АПРИЛската дружина!
AПРИЛчета се номинират и за призовете претендират!
AПРИЛското дете се смее от сърце.На 9 месеца човече, а първи крачки прави вече!
Я! Една снежинка бяла на АПРИЛското носленце се стопява.
Тихо се сипе снежеца навън, сънуват АПРИЛчета приказен сън
Героите след празници са уморени,но АПРИЛските бебоци са си все засмени!
Нашите АПРИЛски палавници чакат своите Коледни подаръци!
Пролет беше през АПРИЛ, Дядо Коледа дали пък не е подранил?
АПРИЛ отдавна мина, на вратата чука Баба Зима
АПРИЛчетата наши подивяха - снежинки първи те видяха!
Кой със зъбки, кой без зъбки, АПРИЛчетата ни растат кат' гъбки
темата относно Коледно парти 2005  People Santa
АПРИЛКИ горди бебетата сбират - парти Коледно организират!
АПРИЛ остана тъй далече, Коледата наближава вече!
Априлчетата наши сладки, вече слагат зимни шапки!
Лятото съвсем отмина, АПРИЛЧЕТАТА стават на половин година VIII
Виж АПРИЛчетата сладки още "ходят" по чорапки - VII
Мъничета АПРИЛЧЕТА - мамини сладурчета VI
Мъничета АПРИЛЧЕТА се смеят и обичат V
Мъничета АПРИЛЧЕТА се смеят и обичат IV
Майки-априлки III
Майки-априлки ІІ
Майки-априлки
Мами през Април ІV
мами през април 2005 III
мами през април 2005 II
мами през април 2005
Апрличета празнуват първа годишнина
Снимки РД- Слави
Снимки РД - Слави 2
Снимки РД - ВесиД
Снимки РД - Дона
Снимки РД - Дамаянти
Снимки РД - Бъжева
Снимки РД - Дори
Снимки РД - Мими Велин
Снимки РД - Уел
Снимки РД - Звездица
Снимки РД - Веси
Снимки РД - Сейф Хевън

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 20:28 от Дамаянти

# 1
  • София
  • Мнения: 6 258
Хе-хе, аз ли ще севтосам новата темичка? Flutter

Благодарности за коментарите за Емко и моята особа, а за тортите (Дамаянти, Слави, Пипенце, Наде, Доне и всички желаещи) както съм и казвала - нямате проблеми, събираме се по женски и хоп - торта. Laughing

Наде, мерси за комплимента ама не съм отслабнала - свалих някое и друго кило и зациклих,  Confusedособено пък откакто почнах работа вечеряме много късно, но се взимам в ръце, щото лятото дойде, пък и ми тежат килцата. Sick Пипинце, издай тайната на твоето вталяване.

За ягодите - при нашите обриви хич не искам и да опитвам, днес пак има  пъпцичи, тук таме по цялото тяло  Sad - нямам си и идея от какво може да е. А пък човека вече иска от нашата храна да яде, та още повече внимавам. Но череши мисля да му дам, дано няма проблеми с тях.

О, щях да забравя - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА КИКО!!!! Да е все така чаровно детенце и много да радва мама и тати. newsm51

Аз днес почивам и искахме да се поразходим до Витоша, но тати не го пуснаха от работа Confused, но пак ще си използвам максимално времето да сме с Емко.

Приятни разходки   love001 и Влади да не вдига темп. вече. Praynig

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Здравейте всички мами и дечица Hug Hug Hug
Днес купих на Макси сандалки, много съм доволна.
ето ги
http://www.bgphoto.net/photos/10293/o632840769312500000.JPG

http://www.bgphoto.net/photos/10293/o632840767055000000.JPG (тук как му стоят)

струват 9 лв., купихме ги от магазина на Sandic на ул. "Шишман". В петък ще получават стока и пак ще отидем, ако ни хареса нещо, ще му го вземем. И като гледам как ходи с тях, съм сигурна, че са му супер удобни.

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Честит имен ден на Кико Hug Hug Hug
Да му е живо и здраво името и от внуци и правнуци да го чува baloni baloni baloni

Ваня, относно вталяването да ти кажа - аз ям много зеленчуци и месо, отвреме навреме млечни продукти (кашкавал и някакво синьо сирене, Ементал, Гауда) и плодове. Ям до 16.00 часа, след това не. Е, позволявам си разни изкушения като шоколад, сладолед, тортичка, но мнооого рядко...
Не ям никакви тестени изделия - хляб, паста, т.н.
Вече кантарът започва с 6, а не със 7, което ме мотивира още повече Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И пия много течности, най-вече вода. На ден може и по 2,5 литра да изпия, а в тези горещини само вода пия.
Това е като цяло, не ям под час или нещо определено като храна и количество. Колкото ми е сладко, толкова Peace

# 4
  • Мнения: 972
Честит празник!
Разговорили сте се за ягоди. Аз не съм им фен. За сега не съм давала, но ако ми донесат домашни може да я пробвам. Че тия които продават сега ми изглеждат мутанти.
Ваня за пъпчиците, майка ми забеляза че когато се изпоти се засилват. Та затова сега я къпе  веднъж през деня само с вода и после вечерта истинското си къпане. Аз се чудя  newsm78 да не би да е от рязкото затопляне.
Дамаянти да не би и Влади поради същата причина да вдига температура.  Thinking Мен няколко дни ме болеше глава и ми беше зле, че нали сега излизам през деня - а то жегата е ужасна  sweating
Да ви питам забелязвате ли промяна в изяжданото сега през горещините. Че майка ми казва, че Ивето много малко яде. Но изпива най-малко литър на ден.
Пипинце много са весели сандалките  Grinning Със здраве да си ги носи и да няма аварии  Mr. Green

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Wel, относно яденето при Макси наблюдавам същото. Малко ядене и мноого течности, най-вече вода.
Тази сутрин му бях направила овесени ядки, изяде половината, а досега винаги е изяждал всичко, но пък като грабна шишето с вода - за отрицателно време изпи 180 мл., а той по принцип хич не е по пиенето на течности.
Явно, че в жегите налитат на течностите, а храната е на заден план Wink

# 6
  • Мнения: 3 447
Тенкю пийпъл за поздравленията Hug
За черешите да кажа и аз - не ми е известно да са алерген, аз съм му давала миналото лято на сок и не е имал проблеми. Сега обаче им се назлъндисва Tired
Ние бяхме днеска у свеки, където Киро Багера прекопа градината с голи ръце (и нокти), похапна пръст и замалко да се почерпи с един плужек, ама мама го хвана овреме Sick
Гледам, че от жегата се е изринал около деколтето и отзад на врата - там, където се поти от столчето за кола. Не е релефен обрив, стои като червени точици. Мене обаче такава слънчева алергия ме е налегнала, че ми се реве, целите ми ръце са в обриви Rolling Eyes
Вода не мога да преценя колко пие, щото пие от чаша, но си посръбва доста.
Айде, лека Hug

# 7
  • Мнения: 667
С няколко думи да се отчета и аз.
Направихме страхотно кръщене на Коко. Точно на имения ден (в неделя) в именен храм в стария Пловдив. Снимки още не съм качил.
Вчера и прощъпулник направихме. Синчето грабна речника, който бяхме нарочили за дипломат.

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 08:53 от SafeHeaven

# 8
  • София
  • Мнения: 6 258
Браво на Коко! Чакаме снимки. Grinning

За пъпчиците - Емко и той има такива както Дона ги описва - отзад на вратлето, опред на целите гърдички и където е ластика на памперса, та предполагам, че са от жегата, защото е все потен. Но отделно има и едри, които не знам от какво може да са. Thinking

Учудващо Емко продължава да яде по доста - онзи ден изял на закуска 2 филии с лютеница (без кората), вече давам и вечеря, и пак се буди нощем да суче, но може и да е от жажда. Хубавото е, че пропи вода - изпива по 1-2 чаши от тези със сламката, което за него е добре, като се има предвид, че доскоро не пиеше почти никакви течности.

Киро Багера прекопа градината с голи ръце (и нокти), похапна пръст и замалко да се почерпи с един плужек, ама мама го хвана овреме Sick
  Joy Ами купи му на детето една лопатка и да обръща двора. Joy Heart Eyes Ние пък пуснахме Емко в пясъчника (то е едно доста голямо пространство, засипано с пясък) и го оставихме - ходи, обикаля, заряза си кофичките и лопатките и отиде да взима на другите деца нещата, засипваше си главата с пясък, беше мръсен като прасенце, чак около устата имаше мръсно. Party

Пипинце, много добре изглеждат сандалките, а цената им е учудващо добра. Wink Но аз май взех да се разубеждавам и май ще му вземем по-закрити отпред, страх ме е да не си разранява пръстите, каквата е фъркотевица.

Лек ден и дано не се окаже вярна прогнозата за дъжд. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
Ееее днес никой не е сервирал кафенце, а Сейфа има и поводи пък се услушва. Wink
Честито ви християнче, а за дипломатическата кариера ще идва на уроци при Невена. Тя като беше малка викаше: "Посланикааа, наздраве!" и всички се смееха, а той: "Не се смейте, така се прави кариера" hahaha
Днес и аз съм на отчет, но никак не е оптимистичен. Вчера най-накрая водих Мартина да я премерят - 9200, а преди два месеца беше 9800. Видимо е отслабнала. Sad Откакто спрях да я кърмя си хапва много добре, а слабее. Вярно, че се движи, ама чак пък толкоз. С течностите също нямам напредък. Вече цяла седмица е жега, а тя продължава да не иска да пие нищо.
Единственото, с което мога да се похваля е, че и тя се сдоби вчера със сандалки. Също са с отворени пръстчета, като на Али, но крачето й стои стабилно без да изскача напред. Надето ще каже как е при тях.
Пипинце, и на Макси сандалките ми харесаха, но не трябва ли да са затворени на петичката, или нещо бъркам? newsm78
Не можах да изчета всичко, но видях хляба на Слави и почти съм се навила да си взема и аз такава машинка. Първо обаче ша черпиш един хляб и тогава ще взема окончателно решение Wink
На Ваня тортите както винаги са супер, Peace но на мен са ми мерак да се пробвам на тези с трансфера.
Дона, да го пратиш Кико на вилата да помага на майка с прекопаването на градината, че го е закъсала горката.
Днес при нас времето е кофти и няма да се излиза. Връщам се да дочета пропуснатото.
Хубав ден на всички  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 447
Добър ден, как сте в жегите Nature Sunny



Пипинце, много свежарски сандали, със здраве да пешеходствате Peace Къде точно на Шишман е тоя магазин newsm78
SafeHeaven , честит ви християнин-дипломат Grinning Сигурно е било страхотно в стария Пловдив. Ние все още не можем да постигнем консенсус за мястото и озбора на кръстник, та нашия още си ходи еврейче Rolling Eyes
Ваня, Емко голям фен на лютеницата май, а Grinning
Айде лека и безаварийна!

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ха добър ден и от нас Hug
обре, че днес се позахлади малко, иначе не знам как щях да изкретам Crazy Crazy Crazy много зле ми действат тези горещини, а Макси, горкият, само вода иска да пие - вчера е изпил 600-700 мл. вода #Crazy #Crazy #Crazy, отделно сокове, айрян и адапте....; за хапването, си хапва, но с намален апетит...
Днес пак се разхождахме до педито и пак не сложихме ваксината; има много пъпчици по телцето, които били потница, та педито иска да е сигурен, че всичко е минало (обриви и прочие), а и тр. да мине поне месец откакто ни изписаха от болницата. Затова ваксина най-рано след 2 седмици...
Шоши, вече съвсем се изумих какви трябва да са обувките/сандалките. Нали уж само докато проходи стабилно, трябва да придържа глезена newsm78 newsm78 или пак аз си правя мои си интерпретации Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
В събота пак ще ходим до този магазин, ако има със затворена петичка, ще му купя.
Дона, магазинът се намира до пицария "Мама миа". Ама Кико много работен, хехехе. Знае детето, трябва да се помага на баба Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ваня, как му даваш на Емко тези филийки? И каква лютеница даваш?

# 12
  • Мнения: 648
Привет, момичета  bouquet
 
Мчи по ред да ви карам Mr. Green

Пипинце, честит ви сандал- много са сладки, безаварино ползУване Peace

Уел, от как почнаха жегите и Александра драстично намали количествата храна, дори вчера тотално си  отказа попарата, караме предимно на кърма, сокчета, вода, банан, и ако успея да я прилъжа с някой хапка с манЖа Crazy Нормално, то и на мен в тия жеги не ми се яде много Sick

Ние бяхме днеска у свеки, където Киро Багера прекопа градината с голи ръце (и нокти), похапна пръст и замалко да се почерпи с един плужек, ама мама го хвана овреме Sick
Свеки разбера ли Mr. Green Кико естественик ще го прайти hahaha

Ване, и аз я пускам да си щъка свободно, тя още много, много надалече не оди, та са възползвам Grinning

Честито на Коко за туй, че вече е християнче и за избора на прощъпулника  bouquet

Любопитностното около нас бе вчерашната ни среща с Ели и семейство Heart Eyes Беше супер, разбира се ще приложа снимков материал, за да ви осъпричастнича с малката забава bowuu
Жени наричаше през цялото време Али "кака", по много сладък начин, едва си поделиха един стол и си размениха закачки Party Големият купон настана горе на пързалката, където имаше нещо като къщичка Peace Жени е едно голямо сладко диване, което много бързо тича Whistling и разбира се с характер, както каза Милко "като майка си" Mr. Green Mr. Green- ма не мога да не си пофала събрата по зодия, та Ели, де, ми ако знайте къв е мастор, как шие на малките, видох снощи последното яке, което е направила на Жени, еми меко казано са респектирах, аз като един "вдянат у ръцете човек" Sick
Пък Силвето е едно много красиво кротко дете, благородно завидях на Ели, че си има такава отмяна Hug Ма стига съм прикзвала, вижте: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=39264

Хубав ден Party

1000 часа пиша и пак сте ме преварили Shocked

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 10:56 от Nadejdica

# 13
  • София
  • Мнения: 6 258
Ваня, как му даваш на Емко тези филийки? И каква лютеница даваш?
Ами мажа филията и му давам да си отгризва. Simple Smile Но той предпочита явно да яде само лютеницата без хляба и е много смешен - отваря голяяяяма уста и захапва (уж), но обира само лютеницата, а хляба стои. Laughing Та затова по-лесно и бързо ми е като му откъсвам залчета и той си ги дъвче. В началото му давах домашна лютеница, но не й се нахвърляше толкова (една наша близка ни я даде и леко киселее, защото тя слага дюли мисля), докато сега му давам Олинеза домашна и е по-сладникава (в къщи всички я харесваме домашната на Олинеза).

# 14
  • София
  • Мнения: 6 258
Абе, Наде, много хубави детски площадки имате в Бургас. То и тука има, но сякаш са все за по-големи деца Thinking - примерно и пързалката и люлките пред Билла.
Много е сладка снимката, където Женя гушка Али, а тя плаче. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт