Отговори
# 855
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Купих си 6 те дни, другата я няма, но първо да се запозная с тази, да пробвам пък тогава ще намеря начин да я намеря и купя 6седмичната. На работа често поръчваме специализирана литература от Amazon.com и ще проверя колко долара е, доставка и подобни и ако си струва, ще я поръчам, въпреки че отсега знам, че ще ми излезе солена, щото доставките са скъпи и са изгодни,само ако поръчваш за хиляди долари

# 856
  • Мнения: 2 897
Тони,

ей предателка такава  hahaha!!

# 857
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Не мога бе Дении, не се издържа вече, поне 100гр да отлепя надолу-за стимул, да знам що си отварям сметана и що се тъпча с пържолата-а пък то...

# 858
  • Мнения: 6 958
За 10 дни свалих 5кг.

Страхотен резултат  Peace Благодаря за отговора  Hug

Тони,

ей предателка такава  hahaha!!

 Joy hahaha Joy Еееее чудо голямо  Hug

поне 100гр да отлепя надолу-за стимул

Аз съм - 300 гр. само от вчера  bowuu ноооооо имам качени 2 кг. от яко плюскане, така че си свалям тях... важно е като ги сваля тях дали ще мръдна надолЕеее  Praynig  bowuu

# 859
  • Мнения: 2 897
Тони,

добре ще ти простя, ама ще сме светнеш за принципите на новия режим  Crazy!!

# 860
  • Мнения: 6 958
Никой ли няма да направи нова тема  newsm78 Така яко се търси какво и що в тази  Mr. Green

Да взема да избавам една на бързо  newsm78

# 861
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да-пусни една нова темичка, без много подробности, някъде в първите страници е линка към теста, а и превода на БГ пак там-за обща информация на желаещите да се запознаят, а подробности-от книгата
Не мога да си изям вечерята, така съм се зачела.... Laughing

# 862
  • Мнения: 6 958
Пускам веднага  Peace

Намерих много хубави обяснения  bowuu

# 863

Общи условия

Активация на акаунт