Стара Загора 7 - дремем на Бирхала със кафета, други пържат дупе по морета...

  • 13 489
  • 281
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пък сте ми едни...
Искам с тортичка и мен да черпите...
И да не забравите...
Да донесете нещо разхладително за пийване...
Че слънцето спряло сърдито пече...
smile3532

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 02:26 от Ekcnpec

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Добро утро,
да се разпиша в новата тема, вчера бяхме в Търново, станах кръстница.
Днес ще има ли среща по обяд?

# 2
  • Мнения: 6 243
Защо не? Не сме се броили отдавна.
Не искате ли някъде на хладно да се видим? В "Сити" имат ли климатици?

Джейд, какво пак направи Мъжът, че си му сърдита?

# 3
  • Мнения: 9 108
а може би правилния въпрос е "Какво не направи?"  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Държа се свински, т'ва направи, но на мен ми мина вече...

Танче, честито кръстница! Аз смятам да ходя днес на Бирхала, но с никой още не съм се разбирала.

А в Сити не знам дали имат климатици Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 6 243
На Бирхала ще ни заврат мозъците. Айде, ние щестоим под чадъра, ама малките мишки, дето щъкат навсякъде...

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На Бирхала ще ни заврат мозъците. Айде, ние щестоим под чадъра, ама малките мишки, дето щъкат навсякъде...


Нищо им няма, тъкмо ще се научат да се съобразяват с климатичните условия  Mr. Green

Всъщност и аз не смятам, че Бирхала е най-подходящото заведение за обедните ни срещи, но пък и не мога да измисля по-добро. А не ми се ще да ги навираме някъде на климатик малките... поне за 2 часа да са навън някъде.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Без нас днес. Ще ходим на басеин  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 000
УТРЕ……1 ЮЛИ Протести за детските и майчинството в София, Пловдив, Варна, Бургас, Плевен, Пазарджик
СОФИЯ - Начало 10.00 часа, фонтана пред Президенството, крайна точка Парламента - 12 часа. Молим присъстващите да носят снимки на децата си или собствени ако са бъдещи майки. Ще се направи постер с тези снимки и други качени в интернет. Постерът ще бъде оставен пред парламента.
ПЛОВДИВ - Начало 10:00 часа на пл."Съединение", шествието ще мине по Главната улица и ще завършим на пл. "Централен" в 12:00 часа.
ВАРНА - 10.00 часа, на Входа на Морската градина.
БУРГАС - 10.00 часа, Пантеона в Морската градина.
ПЛЕВЕН - 10.00 до 12.00 ч. Маршрут - театър "Иван Радоев" по Главната улица до трибуната пред мавзолея - костница "Св Георги Победоносец".
ПАЗАРДЖИК - 10.00 до 12.00 часа. Площад Константин Величков (Тортата)
Да се запознаем и да се поразходим заедно..Молим майките от всички градове и тези който не могат да присъстват на протеста в София за снимки на вашите деца. Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Изпращайте ги от ТУК >> http://www.visx-develop.info/first_july/ 
Благодарим за подкрепата !
Инициативен комитет на Настоящите и бъдещи български майки.

Имате снимка на моето дете вече, успех с протеста! newsm10

# 10
  • Мнения: 179
И аз подкрепих протеста!
да се похваля-открих лекарка-не е педиатър обаче,която подкрепя безусловно кърменето!пожела ми да си кърмя детето до 2 години!Работи в комбина с 2 педиатърки,в смисъл ако посетиш кабинета им в събота или неделя-работят и тогава!!!ще те обслужат,а пък тя после дава направление.ако някой се интересува мога да му дам координатите им.

# 11
  • Мнения: 6 243
И аз подкрепих протеста!
да се похваля-открих лекарка-не е педиатър обаче,която подкрепя безусловно кърменето!пожела ми да си кърмя детето до 2 години!Работи в комбина с 2 педиатърки,в смисъл ако посетиш кабинета им в събота или неделя-работят и тогава!!!ще те обслужат,а пък тя после дава направление.ако някой се интересува мога да му дам координатите им.
направо пиши кои са и къда са.

# 12
  • Мнения: 179
ами рекох да не прозвучи като реклама! Laughing Докторката е Виделина Русева,а педиатърките,с които работи са Рачева и Крумова-детски сърдечен специалист.кабинетът им е с обурудване за инхалации,системи и разни такива по-специални процедури,до които хич и не искам да стигам,но ако пък се наложи........Кабинетът им е на Граф Игнатиев-срещу 9 Основно у-ще.Моя приятелка ги посещава от скоро и е много доволна.Ако някой има мнение за тях-бързо да казва!Русева днес ми сподели,че докъто кърмела по-малкото си дете давала на по-голямото да пие кърма и разни други такива...Бях много доволна като си тръгвах!  newsm44

# 13
  • Мнения: 9 108
аз имам две близки, които като видят зор и тичат при Крумова или Рачева, а те дори ходят на посещение по домовете. Отзивите им са все хубави. а едната сестра ми е близка

# 14
  • Мнения: 6 243
Ами аз съм малко скептична към точно тези двете педиатърки, ама затова и не ходя там.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Точно при Крумова водя Тони на периодични кардиологични прегледи, заради вродения и сърдечен дефект, който за щастие вече е само спомен.
Русева не съм я чувала, само при последното посещение в кабинета разбрах, че има и 3 лекарка при тях.

Впечатленията ми от Крумова и Рачева относно кърменето и захранването са меко казано негативни. Когато водих Тони на преглед на 6 месечна възраст и ми се наложи да обясня начина на хранене бях подложена на укорително конско за това, че кърмата не може да задоволи нуждите от витамини, минерали и хранителни в-ва на тази възраст.
А последният път, когато Тони беше болна я водих за второ мнение при Рачева и понеже беше с пневмония се наложи да я преслушва. Тони обаче умира от страх като види слушалка и веднага започват кански писъци. В кабинета на нашата педиатърка и намирам цаката като я сложа на цицата - млъква от раз  Mr. Green Реших да приложа този успокоителен метод и пред Рачева, която щеше да падне от стола Shocked Заяви ми, че вече била голяма и трябвало да я отбивам, но като видя, че съм твърдо против закима неодобрително с глава...

Иначе и аз съм чувала за тях само хубави отзиви, но честно казано методите им на лечение не се различават много от тези на почти всеки педиатър - най-силния АБ, сиропи на килограм и синтетични витамини с шепите  Rolling Eyes

Дано наистина тази Русева е с по-съвременно мислене, има нужда от такива...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И инхалации, та инхалации... С тия техните инхалации, трябва да караш сто години само на инхалации... Иначе ще мреш...!
И аз съм с негативно отношение към тях... Но не заради професионализма им... Който не съм имал възможността да оценя... А заради отношението им към пациентите...
Веднъж отидох при тях и няма да повторя... Мда-а-а...

Ама от де се извъдихме трима негативисти... Мецка сподели положително впечатление и ние... Бла-бла-бла, веднага да очерним жените-дофторици... Като нек`ви квачки... Засрамете се, тц-тц-тц...

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Като нек`ви квачки... Засрамете се, тц-тц-тц...[/color]

Че ние сме си квачки, ти се засрами  hahaha

# 18
  • Мнения: 6 243
Абе Мецка ни знае, надявам се, че няма да се разсърди. Ако не друго, поне на педиатри съм се находила и съм се нагледала. За мен качестевния педиатър е д-р Динева, писала съм я вече няколко пъти - чете, знае, невероятна е. Освен това и от кърмене разбира. Само дето не работи с Касата, ама пък наложи ли ти се - няма грешка. И не дава антибиотици за щяло и нещяло.

При мен резервите към Крумова и Рачева се коренят в тяхната невероятна склонност да лекуват с инхалации кажи - речи всяко детско заболяване. И заради смелото изписване на АБ. Аз си имам джи пи с такива таланти, нямам нужда да давам и пари на частно, за да получавам същите насоки.

Но пък съм наясно, че и двете се ползват с голяма популярност в града, която вероятно почива на нещо. Просто това "нещо" не е моето "нещо".

Аз лично все повече се убеждавам, че добрият детски лекар няма какво толкова да е специалист по кърмене. По цял свят това са отделни специалности. Трябва да разбира, да, в смисъл да са му ясни основните понятия, но не е нужно да е специалист. Само дето нашите педиатри НЕ разбират, но въпреки това са се наложили като най-авторитетните консултанти в областта. Откъдето идват и слабите резултати като цяло. Както и да е. Като се разгърне занапред едно ЛЛЛ в БГ, като се ширнат ония ми ти ЛЛЛидерки, като вземат да ръсят акъл и информация, тогава кърменето определено ще добие популярността, която му се полага сред детската аудитория.

# 19
  • Мнения: 179
хич не се кахърете!  Hug все ми е тая какви са дофторките!да не са ми роднини!  Wink аз похвалих основно Русева,която не е педиатър и нали ви казвам-зарадва ме това,че ми пожела да се кърмим поне до 2 години!както писах по-нагоре-дано не ми се налага Рачева и Крумова да преглеждат малката и да имам лично впечатление от тях!а пък за инхалациите....аз съм впечатлена щото съм новак и ми се стори добре обурудван кабинета им!абе да са ни здрави децата,това пожелавам на всички! Hug
Що ли си помислих че мога да ви изненадам с някой доктор?!?  Wink

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес бяхме на преглед...бебчо е вече 900гр. Shocked добре си охранвам чедето Mr. Green
Рекох да ви се пофръцкам малко де.... Mr. Green
Лека вечер Heart Eyes

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Като се разгърне занапред едно ЛЛЛ в БГ, като се ширнат ония ми ти ЛЛЛидерки, като вземат да ръсят акъл и информация, тогава кърменето определено ще добие популярността, която му се полага сред детската аудитория.

Оптимиситка  hahaha hahaha hahaha

Херка, браво бе! Голям бебок вече  Heart Eyes

Ето и снимките от прословутия прищъпулник на Никола - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2415&AlbumId=57955

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херка, браво бе! Голям бебок вече  Heart Eyes
Че мама да не е малка Mr. Green
Уф да ми е живо и здраво само.... Blush

# 23
  • Мнения: 449
Благодарим за снимките, сватя, ама мене пак ме няма-отмъсти си за Митко, ей! Пък аз така се нагиздих  Mr. Green
Херолинче, браво, добре се справяш с охранването  Heart Eyes

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Експрес, те са квачки, ама като гледам и ти си се наредил в кокошарника. smile3534

Аз пък съм с негативни впечатления от Динева, за 4 години, ама не водя детето там и готово. Специално на нас за щяло и нещяло ни изписваше антибиотици и си хвалеше прословутия професор, при който е учила.

Херич, да не излизаш по горещото  Crossing Arms, днес в тази жега де се бяхте понесли с Минито?

А аз да си поФаля мъжа - днес си взе последния изпит smile3501 и вече е втори курс.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Свате, не се сърди на мен, не съм аз фотографа...  Mr. Green

Лале, честит ти второкурсник Grinning

За утре да кажа, че няма да идвам в Д-град, че достатъчно го изнервих моя мъж с тазвечершното закъснение  Embarassed

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я сум петел-квачок...

# 27
  • Мнения: 449
Внимание! Внимание!
Важно съобщение!
Драги хоровод(к)и и всякой вид хоротропци!
След кратко обсъждане с многоуважаемата ми сватя Джейд решихме да ви поканим на (сред)нощно излизане у събота, следващата, ден 8ми на месец юли, лето две иляди и шесто. И айде, завъртете си чувийките и мислете, и отговарайте.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, да не излизаш по горещото  Crossing Arms, днес в тази жега де се бяхте понесли с Минито?
Лалич ходих на дофтор тогава и после рекох да нахраня чедето....кила гоним все пак Mr. Green
Честит ти второкурсник   bouquet / кажи му, че и аз пия Старопремен Mr. Green/
За среднощната сряща съм ЗА с двете ръце и двата крака Crazy

# 29
  • Мнения: 6 243
Днес имам нет (О!!! Чудо!!! Благодаря ти, другарю Запрянов!!!) обаче компютъра нещо се опитва да се самоубие, затова пиша набързо каквото ми е на душата.

1. Експресе, това заглавие въобще не ми харесва. Писна ми от рими на думата "ебане". Или махни това, дето е след запетаята, или ще се примоля на Хера да го направи, а на нея не мож й излезе насреща. С тия заглавия изглеждаме като банда недоклатени кокошки.

2. Херче - браво, кака!!! Добре се развивате. От тия 900 г. сигурно 100 са чурка, а  Wink

3. На среднощната среща няма да дойда, щото ще си пека красотите извънградско другата седмица, но искам да се снимате. От мен една препоръка - не се хабете да ходите на "Чевермето" - не струва.

4. Ходихме на Димитровград, напазарувахме. Отчет - в другата тема като си взема малко въздух, че още ми е омотано от жегата и прахоляка.

# 30
  • Мнения: 1 343
ПРАВА СИ JADE МЪЖЕТЕ СА СВИНЕ !!!
ОХ ЩЕ ГО ОТРОВЯ СЪС УСМИВКА НА УСТА УТРЕ ...

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

2. Херче - браво, кака!!! Добре се развивате. От тия 900 г. сигурно 100 са чурка, а  Wink
Незнам дали е чурка...както се крие пак може и от другия вид атрибути да е Mr. Green
Оставих само "Стара Загора " като име на тема...чакам предложения за продължение /Експрес вече неможе да редактира/

П.П абе що мъжете са свине...обяснете Crazy

# 32
  • Мнения: 6 243
...абе що мъжете са свине...обяснете Crazy
Не ти трябва да знаеш. Ти си романтична натура.

П.С. Мерси за намесата. Ще черпя една тортичка  Grinning

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Уф, не мога да намеря темата с новото заглавие  Mr. Green. Херич, мерси.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Експрес вече не може да редактира

Блажени са верующите...

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Експрес вече не може да редактира

Блажени са верующите...
Забравих, че това са отчетни... ooooh! Както и да е...важното е, че спечелих тортичка от Хапката Mr. Green

# 36
  • Мнения: 11 315
Гледам добре сте повилняли без мен. Дано не съм ви липсвала, щото аз си пекох сланинките по разни планински полянки и събирах чист алпийски въздух за зимата. Е, не само аз де, и челядта беше с мен.
И тук е жега, нищо, че сме по на север, ама така е като се борим с глобално затопляне  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 280
Момичета и момчета,знаете,че ние с Ива сме от ранобудните и раноизлизащи.Ако има някакви промени в плановете и срещата днес не е на Бирхала,моля уведомете ме по телефона.Благодарско.
 Хапке,благодаря за личното!

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ше ходили някой на Бирхалето днес Rolling Eyes

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да Simple Smile

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тъкмо да ми разясниш защото мъжете са свине, че сън не съм спала Mr. Green

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Тъкмо да ми разясниш защото мъжете са свине, че сън не съм спала Mr. Green

Ооо, разбира се, тъкмо през уикенда събрах повече материал за обвинението  Laughing

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За обвинението май и адвокат трябва да има... А и за обвинението, на Хапката по-ще й иде отръки...
Делото започва в 12:00 на Бирхалето, при открити врата, на открито небе и на теферич... Че днес е приятно хладничко... Със сандвичоядене и биропиене... И Пиегушките на Джейд за десерт...
Въпроса е, кой ще е съдията... И да няма после "Съдията, съдията, съдията - тътърътъ...

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз мисля, че по-важното е кой ще купи Пиегушките  Mr. Green

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Другарки и другари, намира ми се един билет (2 места) за цирк Монте Карло. Предлагам го на вашето внимание. Който е желаещ, моля да се обади.
Представлението е в сряда (5.07) от 19,30 часа.

# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Другарки и другари, намира ми се един билет (2 места) за цирк Монте Карло. Предлагам го на вашето внимание.
То аз и сега заемам две места...значи за един човек като мен ли  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 243
Другарки и другари, намира ми се един билет (2 места) за цирк Монте Карло. Предлагам го на вашето внимание.
То аз и сега заемам две места...значи за един човек като мен ли  Mr. Green
Да-да! А Сержи в скута ти ли ще седи?

Офф: Чудничко заглавие, Херче! Заслужи си го Експрес  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 6 243
Майки и татко,
вижте какво прочетох в една друга тема:
Цитат
Аз пак предлагам да ги вдигнем тез Старозагорски майки, нали ими е депуПатка Масларова, нали са и избиратели...BgViki измисли някой качествен специален постинг за тяхната отчетна...Алооооо ........ Стара Загора........Спите ли!
Това е темата.

Ако има някой, който чуства, че има ресурс в себе си да се заеме с организацията на протестите, да си казва. Аз си признавам, че съм на изчерпване и на време, и на сили за обществено полезна дейност.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ако има някой, който чуства, че има ресурс в себе си да се заеме с организацията на протестите, да си казва. Аз си признавам, че съм на изчерпване и на време, и на сили за обществено полезна дейност.

Мисля, че Експрес е особено подходящ. Разбрахме, че има организаторски качества, защо да не се развилнее и на този фланг  Mr. Green

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ако някой се заеме да организира, ще помагам с каквото мога. Но за организация нямам сили. Скапана съм тотално.

Аре бре, на никой ли не му се ходи на цирк? Уточнявам - билета е безплатен и го подарявам на този, който иска,

# 50
  • Мнения: 619
на мен ми се ходи на цирк......
ама вссе не мога да убедя мъжо да ме заведе-цирка бил за децата!аз му разправям,че и аз съм дете,ама не ми хваща вяра.... Mr. Green

# 51
  • Мнения: 9 108
Ако някой се заеме да организира, ще помагам с каквото мога. Но за организация нямам сили. Скапана съм тотално.

Аре бре, на никой ли не му се ходи на цирк? Уточнявам - билета е безплатен и го подарявам на този, който иска,

По първа точка - аз нямам организаторски умения. Но мога да помагам

По втора -  хайде да кажа за билетите около 10ч., става ли?  (за тийновете) че забравих снощи да ги питам

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Пепчо, чакам да кажеш. Ще наглеждам компа до около 11.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Днес ще има ли някой на Бирхалето  Rolling Eyes

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз ще дойда, ще оставям едни дънки да им сложат копче, и ще съм там към 12 и нещо

# 55
  • Мнения: 426
Здравейте! АЗ като съм от вкъщи на работа и обратно не съм посветена но цирк ли има в Ст.З.?  atwork

# 56
  • Мнения: 9 108
Пепчо, чакам да кажеш. Ще наглеждам компа до около 11.

Готово, взех ги. Само ще ти пиша следобяд на ЛС да се разберем кога ще ги взема.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И язе че дойдем на Бирхо...
И искам тортичка от Хапката...!!! За хаир...

# 58
  • Мнения: 6 243
И язе че дойдем на Бирхо...
И искам тортичка от Хапката...!!! За хаир...

Е няма днес тортичка от Хапката.
Като я направим, ще свирнем. Някой път... Mr. Green

# 59
# 60
  • Мнения: 280
Да бе,кажете и на мен за този цирк,че нещо не съм в час.Много ми се ходи,за Монте Карло съм чувала,че си заслужава.Само не знам на кого да оставим Ивата,че няма да я свърта там според мен.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Балкански entertainment
представя цирк "Монте Карло" и ви очаква в град Стара Загора в градината зад Механотехникума всеки ден от 5 до 9 юли 2006 г. включително.
Спектакли - от 17.00 и 19.30 часа.
Богата международна програма - жонгльори, гимнастици, еквилибристи, велофигуристи, каучук от Китай, въздушни гимнастици от Италия, дресура на котки и гълъби, масова дресура на сибирски тигри от Русия, сензационни акробати на трамплин и кокили и Колелото на смъртта - трупа "Балкански", клоуните Кики и Пачо, балет "Беларус".

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Уууу Лалич гледам, че си измътила яйцето Mr. Green

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Уууу Лалич гледам, че си измътила яйцето Mr. Green

Аз го гледам пък, че е непокътнато  newsm78

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Уууу Лалич гледам, че си измътила яйцето Mr. Green

Аз го гледам пък, че е непокътнато  newsm78
Ами то да не екато да заглеждаш чужди мъже Twisted Evil Mr. Green
Я виж по-хубаво Crazy

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ами то да не екато да заглеждаш чужди мъже Twisted Evil Mr. Green
Я виж по-хубаво Crazy

Виж сега има разлика. Като гледам чужд мъж хич не ми е сложно да си го представя без обвивката  Twisted Evil
Ама това яйце му се кьоря, кьоря и пак цяло бе  Crazy

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ич биля не е непокътнато. Паднало ми се е голо пиле ( можеше и по-лошо, Ерика например си има тостерче). Ще го видиш излюпено през IE

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ич биля не е непокътнато. Паднало ми се е голо пиле ( можеше и по-лошо, Ерика например си има тостерче). Ще го видиш излюпено през IE

Ааа, там ли бил ключа за палатката...

# 68
  • Мнения: 6 243
Аз изобщо не се интересувам от голотиите на Сержи, ама и аз не виждам голото пиле. А тостерът на Ерика и той ли е гол? Само по шнурче, а Mr. Green

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Toй си има и филийка даже Simple Smile
Абе вижте темата в клю-то.
Сега ще си чакам пилчока да порастне.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ич биля не е непокътнато. Паднало ми се е голо пиле ( можеше и по-лошо, Ерика например си има тостерче). Ще го видиш излюпено през IE
Цък... и пер IЕ нИ Съ види  Confused

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518


Тъй виждаш ли го?

# 72
  • Мнения: 11 315
Toй си има и филийка даже Simple Smile
Абе вижте темата в клю-то.
Сега ще си чакам пилчока да порастне.
Направо ме убихте с тоя пилчок. Фърлих аз едно очо на темата в Клюто ама то лапешка работа, бе. Лале, ти като достолепна дама, що си се вързала да мътиш виртуални пилета? Кога ще дойде ред на истинското? Остави Хера сама да бременее Laughing

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Йок  Sad

# 74
  • Мнения: 6 243
Лале, туй голо пиле като порасне, дали ще му пораснат и други работи newsm78

В този ред на мисли, сетих се за рекламата на вафли "Мура"

"Яжте само вафли "Мура"
за да ви порасне шнура".

Това трябва да го пратя на Ерика, да го има предвид за тостерчето.

# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ако искаш може да дойдеш от моя комп да го видиш...ама сержи като е на работа Mr. Green
Ей човек да не дремне и пак емнахте мъжкото ми като трудовашка количка Crazy

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ууу, ти пък тоя мъж като орлица го пазиш бре.  Mr. Green
Ние няма да му вадим око я.  smile3534

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ние няма да му вадим око я.  smile3534

И няма да ти го изпишем... само ще ти го подострим  newsm48

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ние няма да му вадим око я.  smile3534

И няма да ти го изпишем... само ще ти го подострим  newsm48
Веднага по леглата  smile3515

# 79
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Злате, сега видях лентичката ти... Ами честито и едно хууууубаво бебче!!!

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз няма кво да прая в леглото. МъжО е болен, тръшнал го е летен вирус, лежи и пъшка. Не ми е интересно.
Херич, сержи легна ли си? smile3533

# 81
  • Мнения: 23
хей утре на берхала ли сте бе хора newsm78

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз смятам да съм там.  Grinning

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На Бирхалето сме, другарко...! Ти къде се скри...? Стиснала те е тая "безработица" май, не можеш да дишаш...

Jade, аз го виждам "отрочето" на Лалка и с IE, и с Opera, и с Mozilla... А ако и сега не го видиш пилето... Безнадежден случай си...

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Аз смятам да съм там.  Grinning

Най-накрая... Да се появите...

# 85
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919

Сега вече е съвсем друго нещо, мерси  bouquet
При мен явно е в кеша проблема  newsm78

# 86
  • Мнения: 23
е добре утре ще се видим
че ми домачня за вас newsm10
вече всико е наред с работниците smile3503

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хапката и Jade...
Публично порицание...!!! На мен ми се... Пък вие си говорите за чужди мъже, обвивки мъжки, за порастнали работи на порастнали голи пилета, голи тостерчета по шнурче, вафли Мура за да ви расте... Носа... Ааа-ма-ха... На десет нормални постинга, десет сексуални постинга... И после кой е разгонен, а...?
Ша ви кажа аз на вас...
Само още една такава публикация и сменям заглавието на темата...!!!

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Пак съм изтървала среднощния чат в темата Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 426
Сред мамите има ли счетоводителка за помощ. Weary

# 90
  • Мнения: 9 108
Сред мамите има ли счетоводителка за помощ. Weary

иди в дир-бг-то  клубове, има счетоводители, определено помагат. Или тук питай в клюкарника или дом и семейство, където влизат повечко мами.

# 91
  • Мнения: 426
Благодаря! smile3525

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Питай, Щерева, може и да мога да ти помогна... Само 11 години съм учил икономика...

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Последни решениа за нощното събиране:

Дата - 8 Юли (Събота)
Час - все още не уточнен, но не по-рано от 20:00, за приспиващите бебета - 21:00  Mr. Green
Място - ресторант Мантос (приемат се и други предложения в рамките на града, заради крехките бременни попълнения в групата)

Групата в състав:

Джейд
Хера
Експрес
Краси
Злати
Августа
Таня
Лалка (ако не пере)

Записването продължава, всички желаещи са добре дошли  Grinning

# 94
  • Мнения: 6 243
Вземете се резервирайте, че в събота вечер в Мантос ще ви се засмеят, ако отидете в 9 вечерта и нямате запазена маса толкоз народ. Нейде им имам телефоните, ама идея нямам къде са... Ако знаех, днес ходих до там, щях да взема номера.

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Телефона веднага го намерих, но забелязвам, че работното им време е до 23:00, а за мен тогава започва вечерта  Confused

# 96
  • Мнения: 6 243
Е аз ще те уча как се прави...
Ядете на Мантос и после отивате да гоните момченца в Маджерито. (или в Могила newsm78). Или в "Абсолют" - пък квото хванете...

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
...отивате да гоните момченца в Маджерито. (или в Могила newsm78).

В Богомилово бе, нали тамошните ги похвалиха много  hahaha

# 98
  • Мнения: 6 243
Вярно, че беше Богомилово  Laughing Я вземете се обадете на ония щури казанлъчанки, може и на тях да им излезе късмета  Wink

# 99
  • Мнения: 1 343
Их значииииииииииии
За събота си направих устата аз ама познайте  Naughty Мъжа каза че неможе да се справи ако Денис ревне ... А оня път като бях избесняла той си замъкна д-то на рожден ден Sad  Crossing Arms чуствам се ве4е втора ръка человек...

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Их значииииииииииии
За събота си направих устата аз ама познайте  Naughty Мъжа каза че неможе да се справи ако Денис ревне ... А оня път като бях избесняла той си замъкна д-то на рожден ден Sad  Crossing Arms чуствам се ве4е втора ръка человек...

Ами поправи нещата, замъкни си д-то на женски купон... ще видиш, че ще се справи Wink
За такива неща не се пита, бе моме... представяш пред свършен факт и толкова  Wink

# 101
  • Мнения: 1 343
Ама той наистина не може да се оправи с малкия. Най много ако ревне да го остави да се съдере от рев и толкова. Даже няма да го 4уе 4е пла4е.

# 102
  • Мнения: 6 243
Уо, това е дълъг процес, но все някога трябва да започне. Не можеш винаги да си ти заедно с детето, трябва да намериш начин и баща му да пожелае да прекарват врем есамо двамата. И ти си човек, в крайна сметка...

Днес на обяд в 12 ще съм на Бирхалето!!!

# 103
  • Мнения: 280
Аз пък няма да съм SadЩото трябва да почивам.Отивам да изпия едно кафе в кварталното кафене  и после се надявам Ива да е благосклонна,та да полежа някой час.

# 104
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз пък няма да съм SadЩото трябва да почивам.Отивам да изпия едно кафе в кварталното кафене  и после се надявам Ива да е благосклонна,та да полежа някой час.
Я марш в леглото...никво кафене Twisted Evil Да не идвам у вас със шамарите ей Crossing Arms

# 105
  • Мнения: 280
Ей,следиш ме,не ме оставяш да дишам,значи.Ами нали трябва и кухнята на детето да взема,та рекох да ги съчетая.И една риба ми се е прияла,наблизичко продават...
Ама днес съм лежала до 8.30!!!

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ей,следиш ме,не ме оставяш да дишам,значи.Ами нали трябва и кухнята на детето да взема,та рекох да ги съчетая.И една риба ми се е прияла,наблизичко продават...
Ама днес съм лежала до 8.30!!!
Следя аз...зорко...фнимавай Mr. Green Тя кухнята не беше ли от 11,20 часа Mr. Green щото сега сме още 9,45 Crazy
Пък и незнаех, че рибата я продават в съседното кафене Mr. Green

# 107
  • Мнения: 6 243
Само аз ли ще съм там на обяд?
Ако няма желаещи, казвайте, да хващам пътя за Богомилово (нали там бяха ония расовите) Mr. Green

# 108
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Няма да си сама и аз ще дойда .  Laughing

# 109
  • Мнения: 6 243
Няма да си сама и аз ще дойда .  Laughing
Разгеле! И без тнова не съм те виждала от сто години.

Айде, аз излизам, все пак ще отскоча набързо до Богомилово, може да успея до 12 да хвана нещо.

# 110
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Без егоизъм моля! Хвани едно и за мен  Laughing

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз съм там, не забравяй и за мен едничко... дългокосо по възможност  Mr. Green

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Край...!!!
Темата отново променя заглавието си...!!!

# 113
  • Мнения: 9 108
Надявай се, ей сега ще се върне Херка с деЛонги-то

# 114
  • Мнения: 280
Е,не се спряхте с това заглавие!!!Тъкмо го науча и хоп-промянааааа
Искам да помоля за подробен преразказ на днешната среща,щото ми е много мъчно,че не мога да присъствам и много ми липсвате.Поне да съм информирана какво се случва.

# 115
  • Мнения: 426
И аз искам в списъка за вечерно виждане newsm45. Само как да ви позная? И с децата ли ще сте?

# 116
  • Мнения: 179
Момичета,някой да е погледнал като се разделяхме,с 1 обица или с 2 бяхме?  newsm78 Една продавачка ни видя,че сме с 1 обица!Вече сложих официалните,но се притеснявам да не я е глътнала!В интерес на истината като свалях другата,не стана много лесно!та се чудя дали не я е свалила с дърпане,не я намерих и в количката..... Thinking...ако някой се сеща да пише на лични!

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мецка бяхте с две обици със сигурност на Бирхалето....
Злати общо взето беше само пукница /както винаги Crazy/ Нанята беше много еротише...пак показваше памперса. Накрая обвиниха Джейд, че не си гледа децаат /Коко и Тони/  Mr. Green Злати и ти ни липсваше много но сега бебчо е важен...лежи и мъти като мене. Hug
Мама на "2 бебета" аз съм с моето щото е в корема ми  Flutter но другите ще са без...значи ще късат синджирите Mr. Green

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Край...!!!
Темата отново променя заглавието си...!!!

Мечтай си Mr. Green

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
 Laughing Мисля, че можем да се номинираме за тема с най-много промени в заглавието...

Мецка, съжалявам за обицата, но и моят спомен е, че беше с 2 обици детето. Rolling Eyes

Момичета и момче, резервирах маса в Мантос за Събота вечер за 8-9 човека, от 20:30 на името на Живка Александрова.

Мама на "2 бебета", ние си личим отдалече, армия кудкудякащи кокошки с един-единствен петел Mr. Green

Злати, и ти ни липсваш, душо. За събота съм те броила обаче. Той покоя и на стол в ресторант пак си е покой Wink

# 120
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Понеже моя мъж сутринта не го взеха на работа, в събота ще работи. Т.е прането ще е някой друг път. И аз ще се присъединя къ списъко  Mr. Green

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Последно преброяване на дивите кокошки:

Дата - 8 Юли (Събота)
Час - 20:30
Място - ресторант "Мантос"

Групата в състав:

Джейд
Хера
Експрес
Краси
Злати
Августа
Таня
Лалка
Мама на "2 бебета"
Мама Б (под съмнение)

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Забравяме кумата на Лалич. Лалич вземи се обади да и кажеш какво сме се разбрали.

# 123
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Кога се видяхте с нея?

Имам проблем, помагайте. Трябва ми камионче или бус, няма значение, за пренасяне на нещ0 (2,30х1,00) от затвора до нас. Не знам какви са цените на пиацата, не съм и проверявала. Рекох първо да питам вас, дали някой тати няма такова возило?

# 124
  • Мнения: 6 243
Ние имаме. Пиши ми на ЛС кога ти трябва - може след 17 ч. вечер, обаче. В работно време е по задачи.

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Кога се видяхте с нея?
Сборихме кореми ония ден пред Универсалния...ама моя е по-голям Mr. Green
И ние имаме камионче...ама само извън работно време щото в работно време им трябва на баща ми. Гледам, че и Хапката имат...ако можеш да ползваш техния добре...инак ако стане спънка там и ние имаме.

# 126
  • Мнения: 6 243
Лошо, Лалич... говорих с любимия. Не може да го отклони в работно време по никакъв начин. Ако намериш някакъв вариант за след 5, но проблемо.

# 127
  • Мнения: 1 033
Привет на старозагорската клика Simple Smile
С интерес прочитам темичката ви, защото ме зарежда с положителни емоции  Laughing
В момента се включвам с една питанка - молба и ще съм благодарна, ако някой има информация и я сподели:) Та конкретно:
В резултат на протеста във Варна на 1 юли ни предстои среща с кмета за обсъждане на някои проблеми. Едно от исканията ни е намаляване цената на храноден на детската кухне. От вас разбрахме, че в Ст. Загора цената на месец е 8 лева.
Някой/я от вас има ли информация  как е постигнато това? С дотации от общината ли?
Какво се включва в менюто - добре ли е органиозирано?
Предварително благодаря:)

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Янич, 8 лв. е цената на първите 2 групи купони, другите 2 групи са по 13 лв.
Групите включват:

I - зеленчуково пюре и кисел
II - супа и кисел
III - супа, мабджа и кисел
IV - супа, манджа (с по-едри парчета) и кисел или друг десерт.

До колкото знам, общината преди години им поемаше голяма част от средставата за производство, но сега мисля, че са на самоиздръжка. Някой да ме поправи, ако греша.
Преди 4-5 години, когато общината поемаше разходите цените на купоните започваха от 1 лв. (за месец;))

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Херич, не става душо. Тиквениците от затвора работят до 5. Уф, ша отивам на пиацата да питам, ама се страхувам, че ще ми смъкнат 3 кожи

# 130
  • Мнения: 1 033
До колкото знам, общината преди години им поемаше голяма част от средставата за производство, но сега мисля, че са на самоиздръжка. Някой да ме поправи, ако греша.
Преди 4-5 години, когато общината поемаше разходите цените на купоните започваха от 1 лв. (за месец;))
Мерси за инфото,  Shocked ей такива очи ококорих като каза, че са на самоиздръжка.... 
Ще имате ли възможност да подпитате утре? Информацията ми трябва за понеделник.
Още веднъж благодаря Simple Smile
Джейд, май като дойда в Ст.Загора ще трябва да почерпя. Вече 2ри път помагаш Simple Smile

# 131
  • Мнения: 6 243
Джейд, май като дойда в Ст.Загора ще трябва да почерпя. Вече 2ри път помагаш Simple Smile
Почерпи и нас, де, кибиците...Ние ядем по-малко от Нянята на Джейд  Laughing

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз мога да подпитам в общината. Пресаташето ми е приятелка и ще я накарам да провери.
Ако беше казала по-рано - колегите можеше да знаят, ама утре не съм на работа.

# 133
  • Мнения: 1 033
Аз мога да подпитам в общината. Пресаташето ми е приятелка и ще я накарам да провери.
Ако беше казала по-рано - колегите можеше да знаят, ама утре не съм на работа.
Ми то тоз мозък изтече Sad  newsm78 Ще съм благодарна за всякакво инфо:)

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Джейд, май като дойда в Ст.Загора ще трябва да почерпя. Вече 2ри път помагаш Simple Smile

На Хапката и купи едно кисело мляко "На баба", а мен може да ме почерпиш с един мургав, варненски, 25 годишен... Стига, че се размечтах!  Mr. Green

Лале, ако не успееш да питаш утре ми кажи, аз ще се свържа с един познат, който работи там и вероятно е наясно.

# 135
  • Мнения: 6 243
В този ред на мисли, видяхте ли, че клипчето за Митко има и продължение - Митко 2. До преди малко сме се хилили у нас с тия гьобеци. Ама туй варналии верно сте нахални хора - аз само го показах на Небесната Краставица моя Митко, и тя веднага го съблазни, прелъсти и сега си има и Митко, и хАнатоли. А ние тука - някакви кафяви баби Crossing Arms

(който не е чувал за Митко - ето го, да не решите, че за Джединия става дума през цялото време.

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Лале, ако не успееш да питаш утре ми кажи, аз ще се свържа с един познат, който работи там и вероятно е наясно.

Ако не те затруднявам, питай го човеко, колко ще ми струва едно возене на нещото от затвора до пазара.

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Лале, ако не успееш да питаш утре ми кажи, аз ще се свържа с един познат, който работи там и вероятно е наясно.

Ако не те затруднявам, питай го човеко, колко ще ми струва едно возене на нещото от затвора до пазара.

 Laughing всеки със зора си...
Не знам дали върши такива услуги, но със сигурност знам, че работи до към 14:00. Утре ще му звънна да го питам.

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Laughing всеки със зора си...

Смей се ти, ама на мен туй нещо живота ми скъси.  Twisted Evil
Ако имах излишни пари щях да им я оставя тази рамка да си я чукат в главите, и да си поръчам друга от друго място, ама нямаааам....

# 139
  • Мнения: 426
Добро утро!
Някои да има отзиви за цирка. А пък за събота ще гледам да дойда.

# 140
  • Мнения: 449
Здравейте, момичета и момче! Аз съм болна  Sad Обаче до събота би трябвало да съм о.к., така че да дойда в Мантос  Simple Smile

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Тъй като слънцето спряло сърдито пече...а аз съм вече морж...предпочитам да се търкалям на спалнята, че много жега беееее и днес по обед няма да съм с вас. Та в този ред на мисли да попитам утре за час...в колко ще се чакаме на Мантос-а Blush
Avgusta оправяй се чеде Flutter

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Августичка, бързо се оправяй, свате, че Митко пита за тебе  Mr. Green

Херке, от 20:30 е резервацията. До 21:00 се надявам да се съберем

Лалич, уреди ли трнаспорт, да звъня ли на моя познат да го питам?

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Уредих, не звъни

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ок, браво, че си се уредила. Вече ще спиш спокойно  Simple Smile

А днес сме в 12:00 на Бирхала с Хапката, желаещите са добре дошли.

# 145
  • Мнения: 9 108
Момичета (и момче), в обедните новини на бтв ще дават за протест на старозагорските майки. Някой от вас има ли нещо общо, какво, как, защо и ако трябва да се включваме някъде  newsm78 newsm78 newsm78

# 146
  • Мнения: 619
за включването съм навита...

# 147
  • Мнения: 1 033
За обгазяването на града ще е протеста...

# 148
  • Мнения: 9 108
За обгазяването на града ще е протеста...

е това ясно, ама кога какво ще има  newsm78  Нищо, малко остана до новините, ще чуем

# 149
  • Мнения: 1 343
Граждани ще правят проверки в полигон "Змейово"

06 Юли 2006

Граждански контрол върху дейността на полигон "Змейово" започва от днес. Независимият мониторинг предвижда и внезапни проверки на военния обект.
От няколко години изпитателният полигон “Змейово” е източник на напрежение в Стара Загора. Хората се притесняват, че при тестването на боеприпасите се вършат дейности, които обгазяват региона.
От днес групи от граждани и експерти ще могат по всяко време да видят с очите си какво точно става на полигона.

Полк. Дечко Колев - началник на ЦАТИП Змейово: “Хората в края на краищата трябва да се успокоят и аз мисля, че това е целта на този граждански контрол, който да установи една съществуваща истина, че на полигона не се извършват никакви дейности, които да застрашават в някаква степен здравето и живота на гражданите на област Стара Загора”.

Първата група от граждани днес сама определи местата за контрол - площадка за попадение и един от бункерите за наблюдение. И на двата обекта днес не се извършаваха изпитания.

Групите за граждански контрол няма да имат никакво ограничение за влизането в полигона - увери полк. Колев. Единственото условие е да спазват предварително съгласувания регламент и инструкциите за безопасност. За всяко посещение на граждани тук ще бъде съставян и протокол, подписван от двете страни.

# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Уо какво реши за събота? Flutter
Злати бързо у кревата... Crazy

# 151
  • Мнения: 1 343
Няма да идвам Simple Smile
Все пак на 17 сме на консултация и после на 18 заминаваме на море за 1 месец. Ще му простя този път прегрешението Wink нали после няма да го виждам и ще си почина добре надявам се.

# 152
  • Мнения: 280
У кревата,у кревата,ма още не бях приспала Ивата.Ама за твое успокоение като легнах в 13.30,чак сега ставам.

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Видяхте ли се днес със Smurfieta...?

# 154
  • Мнения: 1 343
Мами и татко Simple Smile търся си за временно ползване преносима кошара ... Ако някой има такава и не му трябва за около 20дни може и по малко и иска да ми я даде моля ви пишете ми на ЛС Simple Smile А да и столче за кола .. май много станаха  Embarassed

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Кошарата не мога да ти я дам, защото заминаваме на море след 4 дни и ще ми трябва за там. Столче нямам, но имам кошница, която е до 13 кг и вече не я използвам за Тони. Ако мислиш, че ще ти свърши работа ти я давам.
Само че не може да се монтира по посока на движението, а само с гръб напред, те всички кошници са така де...

Даниеле, да, видяхме се със Смърфи - същата си беше сам със сменен цвят на кожата... розово червен  Mr. Green 

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
да, видяхме се със Смърфи - същата си беше сам със сменен цвят на кожата... розово червен  Mr. Green 

Ха, тя и горе на Бузлуджа беше с червени бузи... А сега сигурно е доня Доматина цялата... Grinning

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Уф, побъркахте се с това заглавие. Човек не може да намери темата.
Аз отпадам от мантос - мъжо няма да работи и отиваме на пикник, съчетан с пране на килими.

Чакай да се поФаля - досега лепихме тапети, много задобрях. Ако някой има нужда от нови тапети, да се обажда  Mr. Green

# 158
  • Мнения: 1 343
Jade с автобус ще пътувам в четвъртък или петък. Няма да я мон тирам просто малкия да има лкъде да стои да не го държа в ръце и ако иска да спинка да спинка. Ако не ти е проблем ще я взема ... само трябва да се уговорим как и кога Simple Smile Остави ми телефон на ЛС че го нямам твоя .
Остава кошарата ... ама ще видим може и да спим с малкия заедно в краен случай.

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Лалич пак предаваш отбора и накрая отборно...да знаеш Mr. Green Ако туй целиш си кажи..не се мъчи ша та оправим Crazy /сори лигата ме пере днес яко/ Иначе за тапети няма нужда у нас...ама август ще боядисваме..ако до тогава се специализирате и откъм бояджийство ша свиркам Flutter
Експресчо...стига вече с тая смяна на имената...аз дето съм такъв дебил забелязвам а си представям наблюдателните мами Flutter
Уо приятно море и кажи на вашия тати да вземе да ви купи една подвижна кошара /и други път ще водиш чеде извън града/ а са удобни Party

# 160
  • Мнения: 449
Само да кажа, да не помислите пак, че съм несериозна: на мен 8.30 ми е рано, ще се появя към 9, 9 и нещо, щото малчо най-рано тогава заспива. Абе, мами (и татко, де),  Ники 2ри ден поддържа една температура между 39,6 и 37,6-ту падне, ту се вдигне, ама все си е топъл, възможно ли е да е от зъби? Иначе като цяло е веселичък, аз нищо не съм давала...   

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Eйй, пак ли болести бе... бързо да се оправя зетя   bouquet

А за причината не знам дали са зъби, но Тони и тя преди няколко дни ми вдигна Т без други симптоми и продължи един ден.
По-скоро имунитетът на децата пада при зъбоникненето и това ги прави податливи на разните му вирусни инфекции, а ако се случи някой безобиден вирус, като нищо ще мине от само себе си, защото организъм му ще го пребори с температурата.

# 162
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Къде сте, бре?
Спите ли... събирате сили за довечера, а?

# 163
  • Мнения: 1 343
Някой спят други правят крем и играят табла в yahoo  Laughing

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Някой спят други правят крем и играят табла в yahoo  Laughing
Другите да не загорят крема  Laughing

# 165
  • Мнения: 619
и аз ще се причисля към кремоправещите,довечера няма да се видим,че снощи голям зор беше докато заспи щерката-приспивахме я от 8 часа и заспа в 11......общо взето не му се спи на детето.

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Къде сте, бре?
Спите ли... събирате сили за довечера, а?
Почиваме я...ти кво правиш? Mr. Green

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Надявам се че си изкарахте добре  Laughing

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добре прекарахме..в ядене/най-вече/ и пийване на биричка. То за това преди малко станах...сноще си легнах късно Crazy
Ти определено липсва и да нали знаеш...който се цепи от колектива..... Mr. Green

# 169
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Още ли отрезнявате Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 6 243
Как изкарахте снощи, бе, разбойнички? Никоя ли няма да си признае? Или да ходя до Мантос да разпитвам какво сте правили???

# 171
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Как изкарахте снощи, бе, разбойнички? Никоя ли няма да си признае? Или да ходя до Мантос да разпитвам какво сте правили???
Аз бях послушна Blush питай Джейд  Mr. Green

# 172
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А снимков мат'риал няма ли да има?

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А снимков мат'риал няма ли да има?
Пия Старопремен Mr. Green

# 174
  • Мнения: 6 243
Ами да си представям тогава как изглеждаш, пиейки Старопрамен newsm78 Само това ли? Айде де, че ние с Лалка откачаме от вълнение тук.

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами да си представям тогава как изглеждаш, пиейки Старопрамен newsm78 Само това ли? Айде де, че ние с Лалка откачаме от вълнение тук.
Аз чакам снимки от Еленския балкан...разбрах, че елените имали рога Mr. Green
Снимките са в Експреса...търсете ги там Flutter Аз няма да разказвам щото после пак ще кажат, че Хера е клюкарка Crossing Arms

# 176
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А снимков мат'риал няма ли да има?
Пия Старопремен Mr. Green

И аз пия, ама няма.  Mr. Green
Айде, разказвай, не се мотай.  Twisted Evil

# 177
  • Мнения: 122
Здравйте мами, приемате ли още едно попълнение във вашата компания от една бъдеща мама?

# 178
  • Мнения: 6 243
Здравйте мами, приемате ли още едно попълнение във вашата компания от една бъдеща мама?
Приемаме, естествено. Пък и тук е пълно с бъдещи мами, с изключение на Експрес.

А за тези, които се интересуват от Еленския Балкан, мога да поясня, че имаше хубав басей в комплекса. Вечер от планината слизаха елените, за да пият вода от него

# 179
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
И аз искам такъв елен  Crazy
Добре дошла на новата мама  bouquet

# 180
  • Мнения: 2 082
tannia _4 разчисти си кутията на лични защото не мога да ти пратя съобщение

# 181
  • Мнения: 619
здрасти!утре ще има ли някой на бирхала?питам от сега ,защото незнам ще имам ли достъп до компа утре...
добре дошла на таня-4!

# 182
  • Мнения: 6 243
tannia _4 разчисти си кутията на лични защото не мога да ти пратя съобщение
Нано, добре дошла и ти   bouquet

Уършипър, не зная за утре.
Част от момичетата във вторник заминават на море, може да събират багажи... знам ли  newsm78 Ако нямаш комп утре, що не ми звъннеш един телефон, да ти кажа какво сме се уговорили?

Таня, кога е твоя термин?

# 183
  • Мнения: 122
Благодаря за топлото посрещане, чакам бебето да се появи след месец.

# 184
  • Мнения: 6 243
Брей, то не останало... Супер! Тъкмо ще си имаме още едно бебе за гушкане, че нашите маймунета вече пораснаха и почнаха да бягат. А и Авигеа на Worshipper да си има наборче.

Експресе бре, маскара!!! Давай снимките от "Мантос", че ще се изям от любопитство! Остави ги тия мачове!!!

# 185
  • Мнения: 1 343
Херче ти какво се точиш на елените  Mr. Green имаш още малко да държиш фронта после не един два щи намерим / ако ти останат сили /  Twisted Evil

tannia_4 добре дошла   bouquet

# 186
  • Мнения: 23
здравейте от мен
аз мога да се похваля че днес се завърнах от разходка
до рилския манастир Hug
беше много хубаво и релаксиращо newsm10
да не ви казвам че два дена не свалих дългия рякав защто там не никък топло

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аре бре Експресе, окапаха ми веждите от любопитство вече... Давай снимките.  Crossing Arms

Хапчице, на мен еленче доведе ли?  Mr. Green
Добре дошла на новата мама, а на тия дето отиват на море - лек път и весело изкарване. И да ми донесете мидичка, ей  Laughing

# 188
  • Мнения: 426
Добро утро на всички. Явно добре сте прекарали в Мантос. Само мога да съжалявам, но щерката ми изпи силите.От къде я взимат тази енергия тези дребосъци. smile3556

# 189
  • Мнения: 1 033
Аз пак нахълтвам Embarassed
Лалка, Jade, имате ли някакво инфо за куните???

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Живи ли сте бре  Rolling Eyes Заспахте ли бре  Rolling Eyes Кво е това чудо незнам  Crossing Arms

# 191
  • Мнения: 449
Ами, Херче, кво да ти кажа  Rolling Eyes
Някои пишем от сабаалян и вече не знаем дали сме живи и защо  Laughing
Някои стягат багажите за морето или вече са отгърмели, тях не ги мисли.
Други бачкат и хич не им е на акъла, че трети чакат снимки и вече се хапят тук-там от любопитство 
Изобщо шарена работа...   Laughing

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Включвам се само набързо, че багажа ме чака.

Янич, питах моя познат, каза, че общианта ги поддържала, тези 13 лв. които ние плащаме не стигали до никъде.

Добре дошли на новите мами   bouquet

На останалите много поздрави и да слушате Херка Wink
Аз отивам да си пека д-то или да го наквася с дъжд (спред прогнозата)  Mr. Green

# 193
  • Мнения: 6 243
Отказвам да слушам Херка.
Мога да слушам само гласовете в главата си... Херка ми иде вповече.

Ти се грижи добре за д-то си, щото разни фотоконкурси са се задали, трябва да ни представляваш, нъл тъй Mr. Green Wink

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Отказвам да слушам Херка.
Мога да слушам само гласовете в главата си... Херка ми иде вповече.

Ти се грижи добре за д-то си, щото разни фотоконкурси са се задали, трябва да ни представляваш, нъл тъй Mr. Green Wink

Вече ви представих с ей тая снимка-реклама на Загорка (дали няма да дадат нЕкой лев за кърмаческата кауза? Mr. Green) :



Сега остава и вие да го направите Grinning


 

# 195
  • Мнения: 1 343
Ох да ви поплача.. Изкарах си ума сега се връщаме от спешния кабинет  #Crazy Моя синковец като бебе не е повръщал толкова. Искам да попитам мамите дето взимат кухня ... от сирената каша да имате някакви оплаквания ? Денис от 19:30 до 10:30 повърна 4-и пъти като последния вадеше само пяна ... Още нямаме разстройство но предполагам че сутринта ще сме и с тази екстра.. Моля ви пишете ако на някой детето е получило такива неща от кашата защото след нея по4на да повръща.
Лека нощ

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Уо, има някакъв вирус тия дни с повръщане, може него да сте пипнали.
На мен кашата ми се вижда безобидна в случая  Rolling Eyes

Дано да му минава бързо на Денис.
А ти да ми пазиш кошницата, че съм се уговорила да я продавам като ми я върнеш  Wink

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Уо, спокойно... Има вирусче... Без висока температура... Повръщане и разстройство... Ивката на Злати го е прихванала също... Минавате на лека, съвсем лека храна... И внимаваш да не се обезводни... С повече настояване...

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 01:47 от Ekcnpec

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайде на снимките от Мантос...! Най-накрая...
И вие нетърпеливите... Стига сте се хапали където не ви сърби...
Разкази на очевидци - на живо на Бирхалето...
Вторник, обедно време... 12, 12 и нещо...

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ох ТУК е имало посрещане  Mr. Green
След ресторанта де ходихте бе маскари Crazy

# 200
  • Мнения: 426
Ауу как ви е заинтерисувала тази червена книга? smile3529

# 201
  • Мнения: 6 243
Днес на обяд ще съм ковната в 12 ч., че имам фиксирано работно време. Ще намеря ли някой там?

# 202
  • Мнения: 449
Там сме, как Laughing
Ама не е ли култова снимка как ме посрещат на входа на мазетата, а?
Който иска да разбере повече подробности-днес на Бирхалето... Mr. Green

# 203
  • Мнения: 1 343
Е Jade на мен я продай де .. Ако знаех хич нямаше да ти я взимам за ползване направо щяхме да се пазарим .  Twisted Evil

Ами от 2 часа снощи не е повръщал давам му само мляко... Сутринта се събуди с 37.6 за сега е жизнен ама полягва по често от обикновенно. Сутринта към три ама така хубаво се оака че трябваше и аз да се къпя после  Sick
Но това последното го отдавам на свещичките против повръщане. Мале утре трябваше да пътувамееееееее Sad дано да му светне до утре и да се махаме от тукаааааааааааааааа.

# 204
  • Мнения: 9 108
Момичета, приятно изкарване на пляжа и почивката!
Ние ще се крием тук под климатиците

# 205
  • Мнения: 6 243
Въпрос към Херка:
Душке,
кога ще ни поканиш на гости за един час да сортираме дрешките, че да ги занесем в Дом 44 тая събота. С Експрес и Августа сме мераклии, обещаваме да не пипаме Сержи и да си носим безалкохолното. Heart Eyes

# 206
  • Мнения: 449
Да, обещаваме...аз нищо не съм обещавала, ама няма да е това целта на посещението сега. А пък и аз страдам за Митя, оставете ме  Sunglasses

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Kakви дрешки? Що не казвате нищо? У нас има, ама май не стават за 44, големи са.

Ние вървим към приключване на обекта, та скоро ще имам повече свободно време.

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хера се е дотъркаляла до леглото и сега лежи по гръб и пуфти като парен локомотив по нагорнище от жегата...
Пък ние, на гости ша й са натрисЯме...
smile3532

Лалич, това са дрешките, които донесе мама Нора... И те са за сортиране, защото има и за бебета, и за по-големи... Трябва да се отделят такивата за Дом № 44, щото се гласим да ходим с "недорасляците" (дребосъците, бебешорите, демек децата) скоро... Може би в събота преди обед... Ама това са само наши планове - на мен, Хапката и Августа... Не сме го споделяли с Радина Стоянова...

# 209
  • Мнения: 9 108
... Не сме го споделяли с Радина Стоянова...[/color]

 newsm78 newsm78 нещо съм изтървала, но коя е госпожата  newsm78
При мен е останала  блуза +  2 чифта детски сандали в идеално състояние. Дайте някакви телефони на директорката на дом Българка, да се срещна с нея и да ги дам, сега е момента да ги използват дечицата, или друга подходяща идея давайте  newsm78

# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Радина Стоянова е директорката на Дом № 44... Днес по обяд бяхме с нея на Бирхалето... Пихме кафе и бистрихме щекотливи теми за дома и като цяло...
Пепчо, що се отнася до блузката и сандалите при теб... Ами занеси ги направо до Българка, през деня се предполага, че директорката е там... А аз лично неин телефон нямам... Хапката май го беше записвала някъде... А те големи ли са, не стават ли за 44-ти...?

# 211
  • Мнения: 9 108
не стават за дом  - за около - годишно дете/момче са.
Няма кога да ходя до горе до дома, ще чакам някой да пусне телефон и да я причакам из града госпожата.

# 212
  • Мнения: 6 243
Нямам тел. на г-жата от Дом Българка. Връзката с нея я прави Катинка. Ще видя дали ще успея да й звънна и ако взема номера, ще го дам на Пепи.

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
620 123 и 642 023 - това са телефони на Българка. Извадих ги от протокола за дарение.

# 214
  • Мнения: 619
здравейте!вече сме с компютър-добре,че бързо се оправи.днес ще има ли някой на кафето ???

# 215
  • Мнения: 9 108
Благодаря, Лалка, сега ще се обадя.

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Когато искате идвайте....само не днес, че сега тръгвам на ЛКК-то и незнам кога ще се прибера.
За сержи няма да повтарям  Twisted Evil Ако искате и в петък, че съм сама /сержито е наряд тогава  Crazy/
Иначе правя точно това, което е описал Експрес Mr. Green

# 217
  • Мнения: 1 343
Прощъпулката

С удоволствие Ви съобщавам че ние затвърдихме хвърленото пъпче. Денис както се вижда от снимките хвана парите , а пъпа му баща му го хвърли в банка така че имам си 120%-ов банкер в къщи.
Отивам да приготвям и стягам багажи. Целувки от нас.

# 218
  • Мнения: 449
Ние пък още не сме хвърлили пъпа-ама че сме разсеяни -  дали е късно вече

# 219
  • Мнения: 6 243
Когато искате идвайте....само не днес, че сега тръгвам на ЛКК-то и незнам кога ще се прибера.
.. Ако искате и в петък, че съм сама /сержито е наряд тогава  Crazy/

По кое време в петък, слънце мое? На обяд ли?

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Когато искате идвайте....само не днес, че сега тръгвам на ЛКК-то и незнам кога ще се прибера.
.. Ако искате и в петък, че съм сама /сержито е наряд тогава  Crazy/

По кое време в петък, слънце мое? На обяд ли?
Когато ви е удобно на вас  Heart Eyes

# 221
  • Мнения: 280
Ох,нахалничка съм малко,ама искам и аз на гости.Омръзна ми вече само вкъщи да стоя и все на бебешки да говоря.Пък и нали бебо е наред,мога да си позволя една бавна разходка Grinning

# 222
  • Мнения: 6 243
Херич, ако все пак ти се домъкнем на обяд, ще ни пуснеш ли?

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херич, ако все пак ти се домъкнем на обяд, ще ни пуснеш ли?
Ако слушате Mr. Green
Става няма проблем....знаете къде живея...пък и с това кръвно няма де да ходя. Уф изкарах си акъла значи днес. Ама туй е щото махах много сладко последните дни..знам си аз Crazy

# 224
  • Мнения: 280
Ами,ако повече махаш,ще ти падне кръвното!Нали знаеш,като стоиш на едно място,се получава венозен застой,оттам отоци по краката,дъра-бъра и после кръвното скачаааа.Или пък,което е по-вероятно,се успокои,че Джейд замина за морето и няма нужда да пазиш Сержи и като се кротнааа,чак кръвното вдигна.Ама тя онази знаеш ли с какъв тен ще се върне,ум да ти зайде Mr. Green

# 225
  • Мнения: 6 243
...Ама тя онази знаеш ли с какъв тен ще се върне,ум да ти зайде Mr. Green
Тогава може на Херка да й падне кръвното от напрежение Mr. Green

# 226
  • София
  • Мнения: 440
Извинете, че се намесвам в темата ви. Искам да попитам, има ли в града приличен басейн, че ще гостуваме на бабата и дядото точно когато си е време за плувни забавления.

# 227
  • Мнения: 6 243
В града и в близост до него е пълно с басейни.
Няма да имате проблеми да си намерите нещо по ваш вкус. Има и закрит басейн, но надали точно това ще ви хареса през лятото.

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Басейни дал Господ. Разправят, че Ескейп бил хубав, ама аз не съм ходила. Щерката ходи и беше доволна, ама баща и сърцето го заболя - 10 лв. не и стигнаха  ooooh!

# 229
  • Мнения: 6 243
Аз Ескейп-а не го харесвам, щото е пълно с ученици. Поначало всичмки басейни в града са пълни с ученици и е голяма лудница, затова ходя на Колена. Сега имало и нов басейн на тенискортовете на Аязмото, но бил по-скъп. А Ескейп-а май го водят най-евтин newsm78

На Баните се сещам за Гроди, Армира (гласувам за него) и май още някакъв нов има...

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Как най-евтин бре? Ужас...
А работи ли басейна на Моньо Христов?

# 231
  • Мнения: 6 243
Как най-евтин бре? Ужас...
А работи ли басейна на Моньо Христов?
Оня до Богомилово ли? Работи и той. И там е пълно с ученици.

# 232
  • Мнения: 294
Здравейте помогнете ми да си намеря детегледачка бебка е на 5 месеца но ми се ще да си намеря жена която да ми помага защото ходя на работа .Предпочитам да е мед.сестра или акушерка или най малкото поне да има опит в гледането на деца не ми се ще да е възрастна да е баба.Ако се сетите нещо ми пишете на лична аз ще дам телефона си.Мерси

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Кажете мили съгражданки кога ще ми дойдете на гости, че да не ме заварите по килоти още Mr. Green
Бъзикайте вие старото със кръвното Crossing Arms То си е за притеснение...сержи как така ще го изпусна Mr. Green

# 234
  • Мнения: 6 243
Херче, на обяд мисля да дойдем, как си тогава?
Нямаш грижа да ни хрантутиш, аз съм на плодов разтоварващ ден утре  Grinning

Светило, за съжаление нямам предвид подходяща жена... Някоя от другите мами може да се сети.

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херче, на обяд мисля да дойдем, как си тогава?
Будна съм тогава и ще ви чакам Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 9 108
Сладка и Херка, сърдечни поздрави от Моренката.
Ейскейпа е евтин, щото си плащаш 3 лв. вход само, а другото е отделно. Новия над стадиона е 6лв. и включва чадър, шезлонг и вход - т.е. все тя. А е пълно с хлапета, щото едни ..... решиха, че е много лошо за хлапетата да поработвам лятос, та все някъде трябва да се шляят /говоря за тези над 16/

Сладка, ти кога ходи на солариум бре, я какъв тен newsm78 newsm78

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 17:14 от pep-4o

# 237
  • Мнения: 6 243
Сладка, ти кога ходи на солариум бре, я какъв тен newsm78 newsm78
Това е от рома и от пурите. Или от кърменето, не съм сигурна вече, че взе да ми отслабва паметта, откак ударих 70така. newsm78

# 238
  • София
  • Мнения: 440
Ейскейпа е евтин, щото си плащаш 3 лв. вход само, а другото е отделно. Новия над стадиона е 6лв. и включва чадър, шезлонг и вход - т.е. все тя. А е пълно с хлапета, щото едни ..... решиха, че е много лошо за хлапетата да поработвам лятос, та все някъде трябва да се шляят /говоря за тези над 16/

Благодаря ви за отзивчивостта и информацията. Бъдете здрави!

# 239
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
здравейте мамчета -бъдещи и настоящи.
радвам се да се присъединя към вашия клуб.първо да се представя Wink
казвам се Дони и терминът ми е 17 септември, очаква се да е мъж....
по принцип съм от Бургас, но от няколко месеца живея тук .....какво да се прави ...любов необяснима Heart Eyes
пожелавам ви леко бременеене и зрави и красиви бебоци , когато му дойде времето!!!  ylinfant 

# 240
  • Мнения: 6 243
Добре дошла, Дони   bouquet
Стара Загора ще ти хареса. Леко бременеене.

Девойки хубави, срещата - разговор с д-р Даков за кърменето ще е на 27.07.2006 год. от 10:30 ч. в Столовата на Родилно отделение. Поканени са бременните мами, кърмещите мами и всички, които имат желание.

Официалната покана ще я пусна в понеделник, защото файлът остана на служебния компютър.

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
...Девойки хубави, срещата - разговор с д-р Даков за кърменето ще е на 27.07.2006 год. от 10:30 ч. в Столовата на Родилно отделение. Поканени са бременните мами, кърмещите мами и всички, които имат желание.
Там съм /живот и здраве/ .... къде без мен Mr. Green Ще доведа себеподобни с надути кореми....Марийка и братовчедката/ако нея не са я приели вече за раждане, че тя е на финала/. И времето е много добро...т.е няма да е по жегите, че ме знаете, че едва плъхтя в туй време...тая снага носене иска Mr. Green
doni972 добре дошла при нас  bouquet и заповядай на срещите ни.

# 242
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Благодаря ви момичета за топлото посрещане ! Heart Eyes

С удоволствие бих присъствала на срещите на групата и ще се радвамда се запозная с вас и на живо!!! Laughing

Истина е -градът много ми харесва ,а и хората в него!!! Hug

Тази среща , която се организира от д-р Доков смятам да не я пропусна и аз .
А може би дотогава ще сме се срещнали вече....кой знае newsm78

Лек ден и от мен и дано не ви мъчат много горещините. Laughing

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
А може би дотогава ще сме се срещнали вече....кой знае newsm78
Ако си слещала дебела бременна да се търкаля по градската градина...значи си видяла мен Mr. Green

# 244
  • Мнения: 6 243
Днес ходихме до Дом 44: Сеньор Експресио, Мадам Лалка и дон Анхелио, Доня Златина със синьорита Ивалина, Мадам Аугуста с младия инфант Никола и аз с Малкото Зло.

Занесохме дрешките, които ни остави Мама Нора, зрънчовци и кайсии. Получихме много целувки и прегръдки, пихме кафета, а някои ядоха бой от дъщеря ми, за което отново се извинявам.

На мен ми беше много приятно, но Ирина е направо смазана от толкова внимание.

Снимки от Сеньор Експресио по-късно.

В ПОНЕДЕЛНИК НА БИРХАЛЕТО - СБОР И ОБЕДНА ПРОВЕРКА. Облекло по желание.
(не значи по желание с дрехи или без дрехи, а за стила на обличане имам предвид. Не ми придиряйте, и на мен ми дойдоха прегръдките вповече и се оттеглям на следобедна сиеста. Аста маняна.)

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 15:01 от Сеньора Хапка

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайдеееее...
Сеньорити, сеньори, мадами, дони, инфанти, малки злини и прочее благородници...
Юруш на снимкитееееее...



П.С. Сеньорита Хапка... Ако човек го влече да дойде дибидюс на Бирхалето... Вие какво му се вмешавате и пояснявате... Нека дойде... Нека... Ще има уно гранде атракционе...


П.П.С. Леееееека нощ...!

# 246
  • Мнения: 449
Приятна ви сиеста  Grinning
А аз докато спите, мога да поддържам тонуса в темата с некои разсъждения като например Хапчо, не е необходимо да се извиняваш заради Иринка още повече, благодаря ти за дискретността и че не изкара нашия резил на показ(едно момиче тъй да ни натупа) Laughing
Освен това, ти вече си го отнесе когато извиках на Иринка "Роси, не!" Laughing
И в заключение предлагам среща реванш в Маджерито-Ивата, Иринка и Никола всеки срещу всеки в басейна, а ние-мами, татковци и прочие-жури на салатка, ракийка, биричка-на когото квото му е кеф. Експрес е специално поканен като арбитър и страна в спора ако реши да дойде с Роси и Нели.
Кво шъ кайете, а? Умни ли ги ражда моята глава? Laughing

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Кво шъ кайете, а? Умни ли ги ражда моята глава? Laughing
Аз ша кажа, че ми текат лигите като чета какви събирачки си правите Crossing Arms Ама кво да правя съдба...другата година вече и с нас Blush
Иначе на снимките...сладури бе Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 449
Да, бе, и на мен много ми харесват сбирките и викам ако сте свободни ей ся следобед пак да се видим. Не моа да ви се наситя, пък мисля да изведа дребния насам натам...
Херче, ти само го роди и ни глей сеира...

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Херче, ти само го роди и ни глей сеира...
На есен да сте готови със сеира тогава Mr. Green

# 250
  • Мнения: 6 243
Да, бе, и на мен много ми харесват сбирките и викам ако сте свободни ей ся следобед пак да се видим. Не моа да ви се наситя, пък мисля да изведа дребния насам натам...
Херче, ти само го роди и ни глей сеира...
туу лейт Sad
Моето злато заспа чак в 18 ч, дотогава се гонихме из къщи. Не може и да става дума за разходка тепърва.

Друг път.

# 251
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
здравейте мами! newsm03

Хера , струва ми се че не сме се срещали-аз чак толкова грамадна бременна, колкото описваш не съм виждала из града...освен ако не преувеличаваш за килограмите и габаритите  Thinking

Но бих могла да дойда и да се запознаем на срещата в понеделник , само ако ми кажете /напишете/ в или около колко часа и къде се намира това Бирхале- може и да съм ходила , но като не знам имената на всички заведения в Стара Загора все още ,не съм много сигурна......  Embarassed   newsm78

пожелавам ви лек и весел  ден! Laughing
и до скоро Joy

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Бирхалето се намира до стария театър. В градската градина. Събираме се около 12 наобяд.
Заповядай  Grinning

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Имаме си рожденичка дето се спотайва. Да си жива и здрава Миме и скоро да се търкаляш като мен Mr. Green
Аз в понеделник няма да мога да дойда...при докторката съм и после да си взема болничния от ЛКК-то...и това все по обед и ще съм със сержито...да ме кара с колата. В тая жега не мога да дишам Crazy

# 254
  • Мнения: 6 243
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМЕТО!!!
Да си жива и здрава и скоро да се поздравяваме за бебе!!!

И да се появиш вече, да се видим, да почерпиш, че пак те хвана липсата, драга моя   bouquet Затъжили сме се .

Дони, пращам ни на лични телефона си, ако не можеш да се ориентираш, да ми звъннеш.

# 255
  • Мнения: 6 243
Ето поканата към кърмещите майки от Стара Загора, която бях обещала да публикувам:

Кърменето - най-доброто за майката и бебето

Покана до всички бъдещи майки от Стара Загора по повод Световната седмица на кърменето (ССК)

Мили бъдещи майки,

Ако искате да научите повече за храненето на вашето неродено бебе, ако искате да разберете как можете да му дадете най-добрия старт в живота и да направите най-ценната инвестиция за неговото и вашето здраве, заповядайте на среща-разговор на 27.07.2006 год. от 10:30 ч. в Столовата на Родилно отделение - АГ Комплекс при МБАЛ "Киркович" - Стара Загора.
Ние - кърмещите майки от града ви каним да си поговорим за всичко, което ви чака след раждането - кърмене през първите дни от живота на бебето, справяне с най-честите проблеми, с които се сблъскват майките, за тайнството на това древно и модерно "изкуство".

Елате и ще ви разкажем как можете да се "преборите" с някои предразсъдъци на  обществото, как да отгледате здраво, умно, спокойно и щастливо дете, как да превърнете храненето и гледането на бебе в удоволствие и не на последно място - как да направите най-доброто и за собственото си тяло след изтощителните 9 месеца.

Искаме да отпразнуваме заедно с вас ССК, която ежегодно се провежда в целия свят от 1 до 7 август.

Домакин на нашата среща-разговор ще бъде д-р Данаил Даков, Началник Отделение по Акушерство и гинекология при МБАЛ "Киркович", Консултант по кърмене.

Приветстваме носенето на всякакви калорични и не толкова калорични вкуснотии и напитки, за да превърнем празника в истински купон!

Очакваме ви!

# 256
  • Мнения: 179
  Страхотно начинание!   bouquet Аз обаче,ще присъствам само мислено! Cry в Родилно ще вляза отново,само когато раждам  Embarassed! много искам да присъствам,ама мразя даже да минавам покрай сградата,а живея 2 пресечки зад нея!  Mr. Green
  Имам питане-има ли някой идея къде мога да си намеря прима пакет с топка?В центровете на мтел няма,може би в някое по-закътано магазинче... newsm78 Ако някой се сети да помага.

# 257
  • Мнения: 1 639
Рожденничката е на море  Grinning
Ще се завърне утре . За почерпки и очни ставки не отговарям  Simple Smile

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Рожденничката е на море  Grinning
Ще се завърне утре . За почерпки и очни ставки не отговарям  Simple Smile
Значи се опитва да се скрие чак на морето така ли Crossing Arms Лесно няма да и се размине Mr. Green

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мецка, има по магазините, различни от фирмените на Мтел... Опции имаш много - Jeff, Тотал, Бийп и прочие магазинчета...... Последно видях едно огромно количество топки... В един магазин за GSM-и на бул. Патриарх Евтимий... Точно вляво от входа на механа Алана - през един магазин... Ако и така не се сещаш къде е - югозападния ъгъл на кръстовището Цар Симеон Велики и Патриарх Евтимий... Два-три магазина по на юг...

Шумков, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН...! Да си жива и здрава... Пожелавам ти за другия рожден ден да дундуркаш един палавник... И това, че си се скрила чак на гьола... Не те спасява от едно черпене, мда-а-а... Наздраве! За твое здраве...

Морските се върнаха... Разправят трескаво багаж и чистят пясък от гъзета и дупета... Джейд е циганка, утре ще ни трябва опитно куче следотърсач за да я познаем на Бирхалето... Нянята е попочерняла по-малко, Алекс повече, а Митко - тайна-майна... Красито и фамилия попохванали тен... Изпонахапани от комари, с пъпки като планински върхове... Чакаме отчети утре... А снимките - казаха по-късно...
smile3532

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ха, добър вечер и от нас  Grinning

Първо да честитя на рожденичката и да и пожелая много здраве, любов, пари и бебе... а защо не и 2  Mr. Green  Hug

После да ви покажа снимките - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2415&AlbumId=59907

И да знаете, че не съм с планински ухапвания от комари. Ще доказвам утре на Бирхала с вдигане на крачоли до коляното. Херче, може да доведеш Сержи  Heart Eyes Twisted Evil

Времето беше супер, последната вечер валя, но това не ни попречи за днешния плаж. Изобщо всичко щеше да е 6+ ако не беше гадния вирус, който ни повали почти всички - и малки, и големи... Голямо повръщане падна  Sick добре че бързо минава...

Ами това е засега, вече ми липсва... някой за басейн през уикенда?  Mr. Green

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
. Херче, може да доведеш Сержи  Heart Eyes Twisted Evil
Хайде бе жИна...кръвно вдигахф от спокойствие тука Mr. Green
За протокола - мечтай си Twisted Evil

# 262
  • Мнения: 449
Добре сте си изкарали, виждам  Laughing
Ама, сватя, тия двете снимки с д-то на снаата в близък план дали не бива да ги позаключиш само занаше ползване Laughing

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ето и нашите снимки  http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=14481&AlbumId=59870  Джейд аз съм навита за плаж през уикенда. Laughing

# 264
  • България
  • Мнения: 224
Ехооооо,старозагорски майкииии!!! Grinning!!!!Утре ще съм в Ст.Загора  и ще моля да ми кажете за някое магазанче,където продават разни щуротии -сувунири-костенурки,слончета...Увлякох се по фън шуи Mr. Green та да си поукрася дома Simple SmileА ако имам време ще ида и до Бирхале Simple Smile

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Такива магазинчета има колкото си искаш - най-лесно ще ти е да отидеш в Универсалния - и на четирите етажа има такива магазинчета.

# 266
  • Мнения: 6 243
В Универсалния на ІІІ етаж, като тръгнеш вдясно от стълбището - един голям магазин, пълен с какви ли не такива джунджурии...

Мен утре ме няма, жалко че няма да можем да се видим.

Другият път, надявам се скоро пак да наминеш.

# 267
  • България
  • Мнения: 224
Разбира се,че Универсалния Simple SmileПонеже утре ще нося документите си за почивка-ще ходим по НОИ-приемните дни за тези документации са понеделник-цял ден,вторник и петък 13-16ч.Някой знае ли дали няма промяна newsm78Информацията ми е от преди 2 г Confused

# 268
  • Мнения: 179
Перуника,точно такова им е работното време!Аз също оправям документи за почивка тези дни  Simple Smile.

# 269
  • България
  • Мнения: 224
mecka,да се консултирам с теб WinkДокументете за почивката по НОИ са:направление от личния лекар,амбулаторна карта,амбулаторен лист,ксерокопие от заповед за отпуск,удостоверение за осигуровки,резервация от хотела...друго.. Thinkingмисля,че трябваше и ксерокопия от личната карта newsm78 Знаеш ли точно в коя стая и на  кой етаж се носят докуметите?ние ще сме на Костенец-х-л Констанция.А вие къде ще сте?Поздрави!!! Peace

# 270
  • Мнения: 619
де се скрихте днес??понаминахме да ви видим,ама или не съм гледала добре или ви е нямало....

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
http://image59.webshots.com/59/8/7/11/2428807110056861445VPrqTD_ph.jpg

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 15:09 от Лалка

# 272
  • Мнения: 179
Перуника,ще ти пиша на лични.Искат и ксерокопие на резервацията.Днес видях,че работят и в петък цял ден.Ураааа.....ще си имаме компания на  Костенец!  Hug

# 273
  • Мнения: 6 243
Утре среща гореща на кафе на Бирхале???

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650

Лали, какво си ни пуснала... Нямаме достъп до него... Ремонтирай нещата...
You don't have permission to access /59/8/7/11/2428807110056861445VPrqTD_ph.jpg on this server.

Утре 12 часа на Бирхалето... Да сте там... Че да не се разкарва Ива напразно...

# 275
  • Мнения: 619
Утре среща гореща на кафе на Бирхале???

ок(поне ще се опитам...)

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Брех, мамка му...
Що така не става с тези снимки  newsm78



Помолиха ме момичетата да го пусна и на вас. Инициативата е на Ирина от Па-Па

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Брех, мамка му...
Що така не става с тези снимки  newsm78

Ей сега ще го оправя всички да могат да го видят...

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ето и самото изображение...

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Е хубаво де, аз виждам изображението, което съм пуснала. Какво бъркам, че не става?

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Е хубаво де, аз виждам изображението, което съм пуснала. Какво бъркам, че не става?
Сървъра за снимки бъркаш  Mr. Green Майтап бе, аз нали не съм им фенка на уебшотовците...
Сигурно има рестрикции на албума и трябва да се позволи достъпа  newsm78

Утре на Бирхала казвате... ние със Злати щяхме работа да вършим, ама може и да я отложим за следобед... К'во ще кажеш Злати?

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бегом...
Към ей тая посока...

Общи условия

Активация на акаунт