Днес сме тромави хипопотамчета,а през НОЕМВРИ сладки мамчета

  • 13 080
  • 286
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 289
Честит празник на имениците! Хубав празник, въпреки мрачното време в неделния ден - по-малко оплаквания да ни спохождат и повече добри новини!  bouquet

# 121
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Честит имен ден на всички именички, всички софиянки и въобще всички от нашия отбор. Нека вярата, надеждата и любовта да пребъдат във всяка от нас и така да си отглеждаме, живот и здраве, и нашите бебоци! Two Hearts
И аз съм за нова среща като Ивиче newsm10. Предлагам ви този път да отидем на мястото, дето Ивето 75 предложи - тъкмо ще дойдат и мамите от Младост. Иначе някои от нас така или иначе се срещат на лекциите на "9 месеца", очакваме да се присъединят и още мами. Мисля, че темата във вторник ще бъде интересна: "С бебето у дома. Какво да правим?". Поне за мен, мисля, че ще бъде доста полезна.
П.С.: Ивиче, добре дошла и чакаме да разкажеш как сте изкарали.

# 122
  • Мнения: 198
Дано малкият Александър скоро се прибере вкъщи за да радва всички близки Hug
Диана, важното е , че сте попаднали на хора с призвание и всичко е завършило благополучно Heart Eyes  От сега нататък ви желая само радост и щастливи преживявания с бебо  bouquet

Честит празник на всички , които днес празнуват ! Щастие и любов !  bouquet

# 123
  • Мнения: 815
Честито и от мен на всички именници!

Ивиче- добре дошла- какво всъщност избрахте- море или планина? И аз подкрепям идеята за нова среща- предлагам някой мис каприз, че там правят много хубави спагетки карбонара- но пък други неща не са им наред- така че казвайте- другите подобни заведения, които не сме посетили са Уго, Кривото (и на двете имам любими хапвания), но където и да решите- аз съм ЗА- все ще има какво да се хапне!

Днес беше страшно уморителен ден за мен. Вчера си купихме пердета и первази за пода- да ни стане по- уютничко в къщи, че вече 2 години живеем без пердета- само от едната страна на хола имаме щори- но пък цял ден Момчил слага первазите, а аз се грижа за Ран, което е доста, ама доста изтощаващо- той пък напук спа на обед само час и половина- сега пак спи- но не вярвам да изкара цяла вечер- все ще се събуди по някое време за час - два- Утре е втория опит да отиде на детска градина- ще видим какво ще стане..

Айде отивам да опъна умореното си тяло някъде, че гърба ми се обажда много сериозно...

# 124
  • Мнения: X
Цвети, а пък аз напоследък всяка свободна минута в къщи прекарвам в чистене, подреждане - нали съм след ремонт и почти всичко ми е ново /включително и нова кухня, ура!/. Но страшно много се уморявам - боли ме таза, яйчниците, кръста, но нещо не мога да се спра. Иначе съм си уговорила помощници за чистенето, но тъй като все още текат довършителни работи, не съм им се обадила да почват. Да ме пита човек защо се озорвам така. И както не смятам да спирам работа - кога ли ще си почина изобщо?

# 125
  • Мнения: 325
мамчетааа ,само на мен ли не ми отваря 2-ра страничка от снимките Rolling Eyes?????
     Iviche-ДОБРЕ ДОшЛА smile3525надявам се във вторник да разкажеш подробничко ,а и да приложиш малко снимки!!!!     
Историята на Диянка много ме развълнува-както и всички вас не се и самнявам и макар  все да се  сблъсквам с нечовешко отношение  пак не мога да свикна с него newsm61но това е стискаме зъби и им пожелаваме ЗДРАВЕ на такива мними сестрички и докторчета  защото сме по-добри от тях  :love001
http://www.neterra.net/-ТОВА Е АДРЕСА НА КОЙТО ВСИчКИ МАМИ ПОЖЕЛАЛИ ДА ГЛЕДАТ СЕРИИТЕ НА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"-ТРЯБВА ДА СЕ РЕГИСТРИРАТ И ДА СЛЕДВАТ НАПИСАНОТО tv

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 19:54 от klukarkata

# 126
  • София
  • Мнения: 2 437
Ивиче добре завърнала се и от мен  bouquet
Клюки не мога да отворя адреса за филмчето Mr. Green

Мацки преди малко прочетох, че една мама он септемврийките е родила мноооога голямо бебче 5150 гр. и то момиче. Да й е живо и здраво! Направо се шашнах, дали ще имаме и ние такова голямо бебе newsm78

# 127
  • Мнения: 325
Мони копни адреса и го сложи горе в адрес бара,ама на мен защо не ми отваря всички снимки от срещата ни тези от МЕРИЛИН и онази извън пицарийката cry

# 128
  • Мнения: 2 274
   Хайде в края на деня и аз да се включа  Mr. Green! Честит имен ден на всички именнички и честит празник на града на всички софиянки   bouquet!
   Иве, добре си дошла! РАзправяй как беше почивката!

# 129
  • Мнения: 3 034
Ей сега ще разкажа, но в момента качвам снимките, за да имам и доказателствен материал  Wink
А иначе, за да не ви мъча - избрахме планина, но съвсем други дестинации - първо ходихме до Трънска Банкя, а после - в Рила, като спахме на Говедарци.

# 130
  • Мнения: 708
здравейте и от мен,
4естит имен ден на вси4ки празнува6ти май4ета.Да си носите имената със здраве и скоро да се радвате на сладки бебоци   bouquet

Диана мога само да кажа БРАВО на теб,на съпруга ти и на малкия Александър,който наистина се е проявил като силен мъж.
Радвам се 4е въпреки ло6ото отно6ение и страха който сте преживели сега сте 6тастливи с ва6ето малко съкрови6те което скоро 6те огрее и дома ви.  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Ина4е аз да се оправдая за6то толкова време не съм се вясвала във форума.Няма да повярвате оба4е една моя приятелка ме запали по разни 6иа4ески дейности и в момента 6ия не6то като гоблен за бебката,който в последствие 6те се превърне във възглавни4ка и 6те бъде зака4ен на вратата на стаята и.Избрах едно ме4е и отсрани на него 6те пи6е Алесия, това е името което избрахме за на6ата принцеса  Laughing
Та така,станала съм като някоя баба и си 6ия по цял ден  hahaha
Мъжо само ми се смее и даже ме е снимал,ама няма да ви пра6там снимката 4е да не ви стресна  Joy

Много ви цункам и обе6тавам да пи6а по_4есто.4е много ми липсвате.

П.С.Стархотни сладурки сте на снимките
   bouquet

# 131
Честит празник и от мен на всички именнички! newsm51  Да са живи,здрави и през ноември да гушнат най-сладките бебчовци. /то при вас вече е понеделник,но при мене е все още неделя./
http://www.neterra.net/-ТОВА Е АДРЕСА НА КОЙТО ВСИчКИ МАМИ ПОЖЕЛАЛИ ДА ГЛЕДАТ СЕРИИТЕ НА "ТАКЪВ Е ЖИВОТА"-ТРЯБВА ДА СЕ РЕГИСТРИРАТ И ДА СЛЕДВАТ НАПИСАНОТО tv
Адраса вече е www.neterra.tv. От тук гледам и други предавания.

Иначе ние сме добре. Пратихме таткото до магазин IKEA да види на живо легълцата, че аз само по интернет ги гледам и не мога да преценя много добре. Ще видим с какви отзиви ще се върне.

Поздрави на всички от слънчева Калифорния и успешна седмица! newsm03

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 04:30 от Pal4eto

# 132
  • Мнения: 2 673
  Добро утро, мами!  bouquet От ранна сутрин 5.30 съм се събудила, да си нагледам децата, че днес е реалния им първи учебен ден newsm64След като се справих като  supermama едната от дъщерите я .. ritnik , защото е много "разхвърляна" и разсеяна. Това с  Rageне че помогна особено, но едвам ги издържам понякога.. Аз не помня да съм била такава безпланова, винаги съм следяла точно до минута, в колко трябва да си подредя, в колко часа да изляза, приготвях си дрехи от вечерта и пр..Вие, мами, повечето сте с малки деца, ама чакайте да порастнат да видите - докато те Joy..вие.. clean
  Понеже не се върнах обратно в леглото, търсих стари теми за складовете на ТСМ, откъдето съм се вманячила да си купя кошара! Е, днес се надявам да  отида до този в Хаджи Димитър.. Към всички мами от кварталите Иван Вазов, Слатина, Лагера.. -Бойна задача-да проучат наличността на гореспоменатите кошари в ТСМ магазините! Искам пълен доклад в края на хиподеня! Доклада да е под надслов: "Хипомамета с кореми - атакуват ТиСиЕми!!!"

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Тази сутрин по Нова телевизия в предаването ,,Добро утро България,, казаха,че утре ще говорят за бременната от Варна,която почина.Имало разследване за допуснатите грешки на докторите и дано си получат заслуженато.

# 134
  • София
  • Мнения: 549
Добро утро мамета!
Желая ви лека и успешна седмица. Крайно време е да започнете да излизате в заслужена почивка и да събирате сили за голямото събитие.

Към всички мами от кварталите Иван Вазов, Слатина, Лагера.. -Бойна задача-да проучат наличността на гореспоменатите кошари в ТСМ магазините! Искам пълен доклад в края на хиподеня! Доклада да е под надслов: "Хипомамета с кореми - атакуват ТиСиЕми!!!"

Аз във връзка с това да спомена, че вчера бях до така наречения склад на ТСМ в Младост - пълна скръб. Няма нищо. Рапорт даден

Общи условия

Активация на акаунт