Днес сме тромави хипопотамчета,а през НОЕМВРИ сладки мамчета

  • 13 094
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
Диана, да ти е жив и здрав храбтия Александър! Да трупа бързо килограми за радост на тати и мама!


Имало е ангел-хранител детенцето. Тези доктори във Враца са за убиване наистина #2gunfire,но и аз като Цвети не мога да кажа абсолютно нищо хубаво за Майчин дом, след всичко което преживях там миналия април. Мизерията беше едно на ръка, но по страшното е безхаберието, незаинтересоваността, арогантността, грубото отношение и.......които царяха там.
Радвам се, че при вас всичко е приключили благополучно и сега ще можеш да се радваш на малкия юнак. Hug

Мамчета изглеждате големи свежарки на снимките. newsm10

# 106
  • Мнения: 255
Диана, да е жив и здрав Александър! И името му ще го пази -име  на победител и водач! И поведе редицата на  ноемврийчетата.
Наистина страховито отношение си получила във Враца.. е как да не идваме от провинцията към София - скоро всички ще сме там Sad с това медицинско обслужване.
Мамчета, много сте сладки, и сигурно сте голама атракция.. Ние във Варна като ходим по три и се обръщат да ни гледат... Ако не бъркам, Мони - хич ти го няма тумбака на снимките Wink
И малко офф - разбрах какво е киселини Sad .. е, то събужда по-сигурно от часовник бе...
Моят челен опит от днес 6.20 - изпих доста вода, и после я върнах, заедно с гадните стомашни сокове. Милия стомах се успокои, и дори се успах до 8.20 днес.

# 107
  • София
  • Мнения: 549
Диана, радвам се, че сте успяли да се справите със ситуацията и в крайна сметка Александър е жив и здрав - това е най-важното. Иначе никой не е застрахован срещу непрофесионализма и нечовечността на нашите лекари. Да ти е живо и здраво синчето!!!
Мамета, добре сте си изкарали вчера. Много добре изглеждате Grinning
Хайде другия път и ние.....

Аз днес имам имен ден и искам да ви почерпя по повода. Честито и на София (предполага, че това и е истинското име)!!! Да си прекараш много весело днес (въпреки лошото време) и ноември да се радваш на сладко бебче.



Да ви е сладко Twisted Evil

# 108
  • Мнения: 3 215
Диана, преживяла си нещо наистина ужасно, но по-важното е, че всичко е завършило благополучно. Нека малкият Александър наддаде бързо, за да може да ви радва в къщи  Hug. А що се отнася до непрофесионализма на лекарите, ще кажа само, че според мен не зависи в кой град и болница си, а от лекаря и екипа, на който ще попаднеш. Дай боже, когато дойде нашето време да раждаме, да попаднем не само на професионалисти, но и на ХОРА.

Мами, много сте сладки на снимките - едни кръглички такива, като понички  Hug

Бубалина, да ти е живо и здраво името! Много здраве и щастие ти пожелавам и здраво и послушно бебе през ноември!    bouquet

# 109
  • Мнения: 2 673
Честит имен ден на всички мамета с най-красивите имена!! Да сте живи и здрави! Късмет!
П.П Прияде ми се торта....или ..топчета, като мъжо стане, ще го пратя да ми купи..

# 110
  • Мнения: 1 986
  Мила Диана,много,много се радвам,че всичко е завършило благополучно при вас и малкия юнак е жив и здрав-да расте силен и голям мъж!!!Пази се,и се наслаждавай на хубавите моменти с бебчо Hug
  Ей,много сте хубави,мами  bouquetВече личи,че края наближава Mr. Green/мен от сега ме хваща носталгията по това време Wink/,аз днес се претеглих-вече съм + 9 кг. от началото Confused-ама ,то накрая се растяло с часове,бе newsm78
  Честит празник на Bubalina  bouquetДа си жива и здрава,бебчо-също Grinning Уф,като ти видях почерпката,и ми се дояде Mr. Green-пращам мъжо да купува същото Mr. Green
  Честит празник и на всички софиянки  bouquet
  Прегръщам ви Hug

P.S. А, Karil виждам,че не само на мен ми се дояжда.... Wink

# 111
  • Мнения: 498
Честит имен ден на всички майчета с прекрасни имена на този прекрасен ден!   bouquet

Момичета, коремите ви са пораснали доста от последните снимки  Joy.
Много сте красиви!  Невероятно е наистина как бебчетата растат скоро ще ни радват още повече.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Диана,не вярвах че има още такива доктори,тва си е направо за телевизията. ConfusedВ твоето положение да ти кажат ,,много ми е интересно дали ще оживее това бебе...,,или нещто подобно беше...направо ме застреля.Важното е че сте добре и малчо да е жив и здрав! newsm32
И аз разгледах снимките на софийските мами,наистина сте много сладки.Представям си как са ви гледали newsm53

# 113
  • Мнения: 44
Благодаря за подкрепата и милите думи и Честит празник на всички именници и не само   bouquet
Дано вярата, надеждата и любовта са с всички нас и да гушкате най-сладките бебчета през ноември  Heart Eyes
Аз моето още не съм го гушнала, но се надявам и това скоро да стане  Praynig

# 114
  • София
  • Мнения: 2 438
Ех писах, писах и нищо не излезе. Mr. Green

Диана
тези лекари наистина са за убиване #2gunfire #2gunfire #2gunfire, но най-важното е, че малкият Александър се проявява като мъж още от началото. Не се притеснявай всичко ще се оправи след като вече са го изключили от апаратите страшното е минало и съм сигурна, че скоро с таткото ще си гушкате малката мишчица. Praynig 

На всички мами именнички честито, а и на всички ноемврийски софиянки  bouquet

Мерелин надписах снимките от срещата, надявам се, че не се сърдиш newsm78

Ако не бъркам, Мони - хич ти го няма тумбака на снимките Wink


Вени скъпа бъркаш. Тумбакът ми е огромен и това на снимките е зрителна измама заради модела на ризката, с която съм Laughing

 

# 115
  • Мнения: 1 064
Диана, цяло геройство е това, през което сте минали ти, таткото и най-вече бебе Александър! Да ви е жив и здрав (и вие покрай него разбира се) и оттук нататък живота му (ви) да бъде осеян само с положителни емоции, а злото нека ви подминава!!!  PraynigНека Бог е с вас, а ангела-пазител на Александър да бди винаги над него!!! newsm17

Ама сте много готини, софийски мамчета! направо не мога да ви се нарадвам!  love001

Честит празник на всички, които празнуват днес! smile3525

...аз днес реших да се захвана с есенно почистване newsm79, защото скоро сигурно няма да мога да шетам (все по-трудно ми става)...установих, че за разлика от преди, сега темпото ми е много по-бавно, нищо че впрегнах и татито да ми помага...успях преди обед да почистя основно само спалнята и да извадя зимните и да прибера част от летните дрехи hang 1ironing...а на пералнята сигурно ще и стане лошо от въртене wash...вече съм гроги...останалата част от апартамента ще оставя за другата събота и неделя...

Хубав следобед ви желая!

# 116
  • Мнения: 87
Мила,Диана!
Много се радвам за теб и за малкия юнак!Да е жив и здрав и все така борбен малкия Александър! Praynig Направо съм потресена от вашите там,така наречени "лекари".
Но да знаят и те,че никой не е застрахован от лоши неща.
Сега само трябва да си много силна и да забравиш това,което си преживяла(което едва ли ще стане) и да си гледаш бебчето,да му вдъхваш от твоята сила!
Дано оттук нататък да ви се случват само хубави неща! Praynig

# 117
  • Мнения: 87
Ей,страхотни сте софийски мами.....От сърце ви се радваме и малко завиждаме..... Wink

# 118
  • София
  • Мнения: 3 064
Диана, много се радвам за щастливата развръзка при вас! Само вие знаете какво сте преживели, но, важното е, че страшното е зад гърба ви! Бъдете живи и здрави тримата и много да ви радва малкият Александър  bouquet

Честит празник на всички празнуващи! Моето истинско име не е София, но благодаря Sunglasses

# 119
  • Мнения: 3 034
Ей, момичета, здравейте !  bouquet Домъчня ми за вас, но пък си починах мноооого добре. За това ще ви пиша после.

Дианка, много се радвам, че си родила такъв борбен мъж, сигурна съм, че и на теб ти е била необходима много сила. Но, както казах и преди, всички ще му пращаме положителната си енергия и дано скоро да можеш да си го гушнеш. За отношението на лекарите - няма какво да кажа, само ще пожелая никой повече да не се сблъсква с такова. Peace

Честит Имен Ден на всички именнички ! Да са ви живи и здрави имената и през ноември да гушкате сладки бебчета !  bouquet

Много сте готини на срещата /тайничко ви завидях Embarassed/ - хайде да не се бавим, а нова среща да си спретнем.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт