Детска кухничка за игра

  • 9 734
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте мамчета,
мойто момиченце скоро става на 3г   bouquet и иска да и взема детса кухничка да си играе  Cry. Обаче мен нещо не ми харесват моделите които гледах бяха или много ниски или недонаправени  Tired исками си да са и електрони да се чуват звуци примерно като се пускат котлончетата и т.н.  Rolling Eyes  споделете ако някъде сте виждали такива или ако ваште принцески имат подобни   bouquet

# 1
# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В Бонжур има на Smoby - mini Tefal:

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На Трилиън вариантът е супер Peace Но има и по-евтини - 30-35 лв. Преди десетина дена купувах такъв подарък. Струваше 33 лева - пластмасова, с тенджерки и продукти. Изглежда прилично.

# 4
  • Мнения: 1 455
Дет Маг до завод Витоша.Има страхотни кухни,детето ми се заигра случайно имаша звуци като за пържене,като ври,като пуснеш чешмата се чува как тече вода Laughing Много са хубави,но цените са им от 100 лева нагоре,но има и промоции.

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Този на Smoby май беше около 100-тина лева.
В складовете на Феликс тойс в София прес има абсолютно копие- дори надписите по кутията са изпипали- 40-50 лева беше. Но определено едва ли е на същото качество Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние имаме ето тази от около 2 месеца; дават я за след 3 години, но няма дребни части и става за по-малко дете.
Бих казала , че е най-успешната наша покупка на играчка.

Нашата девойка непрекъснато тичаше към голямата печка да включва котлони и фурна и се опитваше да се добере до всякакви съдове и лъжици за да готви. Кошмар за всички, защото кухнята ни е в общо помещение с трапезарията и дневната. Настана спокойствие като й купихме собствената кухня и отделно съдове и пластмасови зеленчуци за готвене.
Освен това е единствената играчка, с която се заиграва най-много - мие на импровизираната чешма, готви, сипва по пластмасовите чинии, сервира, храни куклите и нас големите хора с лъжичка ... Laughing

Има я в Хепиленд на бул.Черни връх, няколко лева (3-5 не си спомням точно) по-евтина от тази в Бонжур. Та в този магазин избора на кухни е най-голям - има и по-евтини и с по-големи размери ...


В Бонжур има на Smoby - mini Tefal:

# 7
Виж в Хиполенд в Скай сити.Виждала съм най-различни кухни там.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Този на Smoby май беше около 100-тина лева.
В складовете на Феликс тойс в София прес има абсолютно копие- дори надписите по кутията са изпипали- 40-50 лева беше. Но определено едва ли е на същото качество Naughty
Понеже 100 лв ми се виждат твърде много... Феликс тойс в Пловдив някой да каже? Харесва ми фасона на куФнята - не е розово-бутафорна както са повечето кухни-играчки.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Този на Smoby май беше около 100-тина лева.
В складовете на Феликс тойс в София прес има абсолютно копие- дори надписите по кутията са изпипали- 40-50 лева беше. Но определено едва ли е на същото качество Naughty
Понеже 100 лв ми се виждат твърде много... Феликс тойс в Пловдив някой да каже? Харесва ми фасона на куФнята - не е розово-бутафорна както са повечето кухни-играчки.
Ще попитам към 14 като излезна в обедна почивка направо в склада за адрес в Пловдив и да проверя пак за кухнята. Ако искаш и ако още я има утре мога да я снимам.

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
nati_nat, мерси, че сподели. Малко се колебаех дали Нели не е малка за такава кухня, но като гледам- дъщеричката ти е по-малка от Нели, така че май избрах коледния подарък с твоя помощ. Hug

# 11
  • Мнения: 103
да тази е много сладичка обаче е нисичка  Tired и аз си харесах 1 на смоби ама нещо никъде не мога да я намеря. Според мен кухничката трябва да е около 100 см висока да и е удобничко на малката да си играе е не да се навежда поне като се дават парички да е удобна за игра   bouquet

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Бу, имат склад в Пловдив:

ул. "Брезовско шосе" 147, склад 2
тел. 032/945 603
моб. тел. 0899/ 888120
e-mail: mis69@felyx-toys.com


Утре мога да постна снимка на кухничката- днес я снимах с телефона,  но е едно към едно с тази на smoby. Струва 42 лв без ДДС.

Намерих я в сайта им:

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Трилиън ,   bouquet

Ще "скокнем" до Търговиите, благодаря   love001

# 14
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трилиън ,   bouquet

Ще "скокнем" до Търговиите, благодаря   love001
За нищо Hug

# 15
  • в стаята
  • Мнения: 469
гледах в Хилопед -  различни видове, хубави са Peace

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Трилиън, и аз мерси заедно с ДЕ ВАня. Колко е висока куФнята, викаш?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 298
да тази е много сладичка обаче е нисичка  Tired и аз си харесах 1 на смоби ама нещо никъде не мога да я намеря. Според мен кухничката трябва да е около 100 см висока да и е удобничко на малката да си играе е не да се навежда поне като се дават парички да е удобна за игра   bouquet

По ринцип си права, тази е от по-ниските, но аз се влюбих в нея, защото е като истинска, а и нашето дете още е малко и става. А и тя си сяда на едно столче пред кухнята и така си готви. Като поотрасне може да се сложи на нещо като поставка и така ще е според ръста й.
Но в Хиполенд има всякакви и по-високи ...

# 18
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трилиън, и аз мерси заедно с ДЕ ВАня. Колко е висока куФнята, викаш?
Ами..... 60 и нещо ми се върти в главата. Пише, че е за деца над 3 години. Сигурно е помислено.  Thinking

Това са на smoby-то, предполагам, че и размерите са изкопирали Mr. Green
600x 315X 585 cm

# 19
  • Мнения: 5 228
Има няколко вида кухни Smobi, дъщеря ми има по-скромен вариант за 50-60 лв. Има печка, фурна, мивка и отделно разни тенджери, кренвирши и други чудеса. Много й е любима. Пак от Хепи  Ленд.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 181
http://bgphoto.net/photos/1511/o632959834679687500.jpg
http://bgphoto.net/photos/1511/o632959836082343750.jpg

Това е нашата кухня.Дъщеря ми е на 2г. и много си играе.Звук издава само котлона.Само че аз нямам спомен каква марка е.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Бу, имат склад в Пловдив

Трилиън, случайно да знаеш дали имат склад или представител във Варна?

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Бу, имат склад в Пловдив

Трилиън, случайно да знаеш дали имат склад или представител във Варна?
Ще мога да ти кажа в понеделник. Дадоха ми от склада един каталог с адресите отзад, но го оставих в офиса.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добре!
Благодаря ти предварително! Hug
Дано да имат, че точно щях да се оръся 100 лв за кухнята на Смуби...

# 24
  • Мнения: 103
Има и по евтини кухнички на Смоби за 70 80 лева по добре такава да вземеш защото тази китайската  Sad не струва чесно казано  има и друге фирми които имат качествени   bouquet

# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Добре!
Благодаря ти предварително! Hug
Дано да имат, че точно щях да се оръся 100 лв за кухнята на Смуби...


БУРГАС

бул. "Одрин" , борса " Цортови семена" 6
моб.тел. 0899/160347
officebs@felix-toys.com

Ако някой се интересува- има складове още във Варна, Ловеч и Велико Търново. Както и магазин на Илиенци

# 26
  • София
  • Мнения: 1 845
Тези Феликс Тойс имат ли интернет адрес?
А въпросната кухничка издава ли звуци и други подобни, ако някой знае?

# 27
  • София
  • Мнения: 281
ние имаме много готина кухня - купихме я за 39 лв. от един магазин срещу кино арена-запад. на него пише преоценени мебели от германия, но кухнята е чисто нова и съкровището мнооооооооого си играе с нея.  Laughing

# 28
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Тези Феликс Тойс имат ли интернет адрес?
А въпросната кухничка издава ли звуци и други подобни, ако някой знае?
Да, кухнята е музикална.
http://www.felyx-toys.com/

Момичета, да не ви подведа- нямам нищо общо с Феликс тойс и моето лично мнение е, че там продават изключително некачествени играчки- предимно копие на други по-известни марки. Същата фирма е и вносител на така разпространилите се обучки Бенетон, които са всичко друго, но не и Бенетон.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
БУРГАС

бул. "Одрин" , борса " Цортови семена" 6
моб.тел. 0899/160347
officebs@felix-toys.com

Ако някой се интересува- има складове още във Варна, Ловеч и Велико Търново. Както и магазин на Илиенци

Мерси!
Аз всъщност за Варна се интересувах (преместихме се), но мъжът ми ще е в Бургас в събота и, ако му остане време, ще провери на този адрис, който си дала. Все пак, във Варна ще ми е по-удобно - ще ми се и аз да я видя.

# 30
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771


Мерси!
Аз всъщност за Варна се интересувах (преместихме се), но мъжът ми ще е в Бургас в събота и, ако му остане време, ще провери на този адрис, който си дала. Все пак, във Варна ще ми е по-удобно - ще ми се и аз да я видя.
Ето тогава за Варна:

ВАРНА
бул." Владислав Варненчик" 271- завод " Родакар"
тел: 052/505 522
мобилен: 0899/888115
e-mail: mis69vn@felyx-toys.com

Ето и останалите:

ЛОВЕЧ
ул." Проф. Иширов" 10 ет3 ст 13
тел: 068/624 180
мобилен: 0899/888119
e-mail: mis69@felyx-toys.com

ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Търговска база "Велтед" , слад " Феликс Тойс"
тел: 062/ 603 761
мобилен: 0899/195422

# 31
  • Мнения: 8 505
В момента същата кухня на Smoby е намалена от 95 на 75лв в Хепиленд.

# 32
  • Мнения: 2 575
В момента същата кухня на Smoby е намалена от 95 на 75лв в Хепиленд.

 Oх, това ми е болката на мен - купихме въпросната кухня на Smoby, която е наистина страхотна от към електроника, звуци , светлини и всичко, от Комсед до Била и какво да кажа - струваше 129лв. и аз мислех, че е нормално, защото подобни аналози, но без никаква електроника бяха на цени 60-80 лв. ( да не говорим, че я взех за РД на Ясен, но това е друга тема - той обожава да готви)
 А ти на място ли видя тази цена или в брошурите на Хепиленд, които идват в новогодишните списания? Защото аз видях брошурата и помислих, че цената е печатна грешка Sick... за мое успокоение Embarassed

# 33
  • Мнения: 8 505
Днес бях там.

# 34
  • Мнения: 2 575

Никак не ме успокои Cry
Здраве да е  - но пък кухнята наистина е страхотна ( нищо, че не е висока - много е удобна за игра седнал на земята) Simple Smile

# 35
  • Мнения: 103
Всъщност аз още не съм взела на моята кукла кухничката и явно трябва да отскоча до Хепиленд да поразгледам   bouquet а ако някой има възможност може ли да снима кухничката си и да разкаже дали сте доволни от покупката Hug

p.s. СПОРЕД МЕН Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ ДАДАТ ОЩЕ 15 20 ЛВ ЗА ОРИГИНАЛНАТА КУХНЯ НА сМОБИ ОТКОЛКОТО ТАЗИ КИТАЙСКАТА ЗАЩОТО ПО ЕВТИНОТО ОБИКНОВЕНО СЕ ОКАЗВА ПО СКЪПО   bouquet

# 36
  • Мнения: 2 575
Всъщност аз още не съм взела на моята кукла кухничката и явно трябва да отскоча до Хепиленд да поразгледам   bouquet а ако някой има възможност може ли да снима кухничката си и да разкаже дали сте доволни от покупката Hug

p.s. СПОРЕД МЕН Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ ДАДАТ ОЩЕ 15 20 ЛВ ЗА ОРИГИНАЛНАТА КУХНЯ НА сМОБИ ОТКОЛКОТО ТАЗИ КИТАЙСКАТА ЗАЩОТО ПО ЕВТИНОТО ОБИКНОВЕНО СЕ ОКАЗВА ПО СКЪПО   bouquet

 Ами аз мисля, че ти отговорих, колко много съм доволна ( като изключим цената ,която сме платили в Комсед) , а за снимка - няма проблем да я снимам, но я имаш показана на предишната страница ит всички мами, които са ти писали за Smoby-то около 100лв.

# 37
  • Мнения: 1 455
Днеска купих от Хепиленд кухня на промоция за 75,00 лева.Става въпрос за мини тефал.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Трилиън, мерси много!

Този "Хепиленд" само в София ли го има?

# 39
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Трилиън, мерси много!

Този "Хепиленд" само в София ли го има?
Ей, ако бях видяла, че си писала, щях да мога да ти отговоря.
Аз днес ходих на обед в Хепиленд и купих кухничката. 75 лева е  Peace

Иначе телефонът на магазина е 92 71 27 с работно време от 10 до 19h.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 845
А обърнахте ли внимание само тази кухничка ли е на промоция или и други модели има?

# 41
  • Мнения: 103
Ами аз ходих днес освен тази кухничка на промоция са и други неща от серията мини тефал. Като например малки тостерчета канички пасатори май бяха около 12. 13лв.  Heart Eyes Иначе имаше 1 кухня от 100лв и още 2 за 125 и 145 от тези на Тефал   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 1 845
Оф, благодаря за отговорите. Толкова искам да й купя такава кухничка, че ми се плаче. Обаче таткото е решил да не дава- иска да не й даваме насочващи играчки. Twisted Evil. Вече съвсем полудях и се ядосах.
А промоциите имат ли някакъв краен срок? Бабите се ослушват, ама ако звъннат за съвет за подъръка, направо натам ги изпращам-хем живеят в Драгалевци-на път им е.

# 43
  • Мнения: 1 455
Промоциите са до изчерпване на количеството.Кухнята е страхотна и си заслужава парите,навсякаде е над 100,00 лева.

# 44
  • Мнения: 2 575
Оф, благодаря за отговорите. Толкова искам да й купя такава кухничка, че ми се плаче. Обаче таткото е решил да не дава- иска да не й даваме насочващи играчки. Twisted Evil. Вече съвсем полудях и се ядосах.

Леле - ти ме уби.... - какво значи насочващи играчки??? Че аз на моя син взех такава ( все пак децата са на по 2-3 годинки) - да не би мечтата за него да е ГОТВАЧ? Shocked
Или не съм разбрала правилчно смисъла? newsm78

# 45
  • София
  • Мнения: 1 845
Асинка, просто нашият татко от време на време започва да си навива на пръста разни странни неща. Под насочваща имам предвид за пола на детето/например кукли за момиче и камиони за момче/. Например за Рд-то не искаше да й подаряваме кукла. Просто смята, че детето трябва само да си избере с какви играчки да си играе, без да бъде провокиран интересът от родителя. Ама за да си избере, нали трябва да знае, че подобни неща съществуват.
Радвам се ,че на вас тази играчка се приема с такъв интерес-хем и за мама малко свободно време.

# 46
  • Мнения: 2 575
Асинка, просто нашият татко от време на време започва да си навива на пръста разни странни неща. Под насочваща имам предвид за пола на детето/например кукли за момиче и камиони за момче/. Например за Рд-то не искаше да й подаряваме кукла. Просто смята, че детето трябва само да си избере с какви играчки да си играе, без да бъде провокиран интересът от родителя. Ама за да си избере, нали трябва да знае, че подобни неща съществуват.
Радвам се ,че на вас тази играчка се приема с такъв интерес-хем и за мама малко свободно време.

 А-хахаааа - сега ме светна! Е, значи и аз в случая съм напълно на татковата страна - купих му на Ясен, каквото той СПЕЦИАЛНО си пожела - кухня  Mr. Green Grinning
И всеки ден ми поднася печено пиле със зеленчуци ( от комплекта на играта)  Wink

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние днес купихме кухничката от "Бонжур" - за 99 лв. В "Пикадили" им се водеше една бройка от "менте"-то на "Феликс Тойс", но не успяхме да я открием в магазина - според продавача сигурно е била натоварена в нечия количка в момента. Затова се грабнахме и купихме тази на "Смуби", предполагам, че качеството ще е различно все пак...

# 48
  • Мнения: 1 568
Ние пък днес купихме тази кухня:

В момента е на промоция в Хепиленд - 110 лева. Дара се влюби в нея веднага. Дори не поиска да отиде на детски клуб  Shocked
Кухнята пее, свири, издава разни звуци. Да не говорим, че Мечо Пух е на особена почит в момента.
Страхотно попадение!

# 49
  • Мнения: 2 807
Смайли , а дали случайно забеляза тази на Тефал дали я има още на промоционалната цена от 75 лева?

Благодаря предварително!   bouquet

# 50
  • Мнения: 5 255
Смайли , а дали случайно забеляза тази на Тефал дали я има още на промоционалната цена от 75 лева?

Не съм Смайли, но ще отговоря - да, вчера бяхме там и ги има.
Отидохме с нагласата да я купим, но....много малка /на размери/ ooooh!
Споменаха, че имало и по-голяма, но те я нямали  ooooh!
Има други варианти на френски фирми  Peace

# 51
  • Мнения: 2 575
Смайли , а дали случайно забеляза тази на Тефал дали я има още на промоционалната цена от 75 лева?

Не съм Смайли, но ще отговоря - да, вчера бяхме там и ги има.
Отидохме с нагласата да я купим, но....много малка /на размери/ ooooh!
Споменаха, че имало и по-голяма, но те я нямали  ooooh!
Има други варианти на френски фирми  Peace

Здрасти  Wink
 А защо ти е по-голяма - толкова място заемат, че за мен колкото по-компактно, по-добре  Laughing
Иначе си има всичко и е адски занимателна  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 5 255
Здрасти  Wink
А защо ти е по-голяма
Взех една идея по-голяма и комбинирана  Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 1 845
Взех една идея по-голяма и комбинирана  Wink

Каква и откъде?
Защото и аз исках Тефал, обаче много нисъчък ми се видя. Аз мислих, че съм виждала по-висок, но продавачките твърдяха, че никога не са имали такъв Thinking
Комбиниран?

Искам по-голимичък, защото ми се ще правичка да оперира пред кухнята

# 54
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Да, Smoby имат една идея по-голяма кухничка, но май не съм в виждала в Бг. Може би в Бонжур?

1150x410x970 mm

# 55
  • Мнения: 1 455
В Комсед ми казаха,че е малко по голяма и струва 129,00лв..А тази съм я виждала в магазин Играчките и струва 315,00лв.

# 56
  • Мнения: 2 575
В Комсед ми казаха,че е малко по голяма и струва 129,00лв..А тази съм я виждала в магазин Играчките и струва 315,00лв.

сериозно? тази в Комсед била по-голяма? ние от там я взехме за 129 лв. и на мен никак не ми изглежда голяма - само се ядосвах, че сме дали 129 вместо 75 #Crazy
е, ако наистина е по-голяма нашата - малко поне ще има успокоение заради прекарването в цената...... newsm78

# 57
  • Мнения: 5 255
...малко поне ще има успокоение...

Виж какви са размерите на вашата - най вероятно е от по-големите  Wink

# 58
  • Мнения: 2 575
...малко поне ще има успокоение...

Виж какви са размерите на вашата - най вероятно е от по-големите  Wink

да видя, ама в момента е командировка заедно с Яско при баба му  Laughing Mr. Green
той без нея не тръгва Joy

# 59
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Асинка,

проверих в сайта на Smoby:
наистина има 2 еднакви кухнички под различни номера в колекцията Мини тефал. Лошата новина е, че размерите им са абсолютно еднакви, а едната е с повече аксесоари:

http://smoby.fr/marques_marque_fiche_produit.php?id=492

http://smoby.fr/marques_marque_fiche_produit.php?id=492

# 60
  • Мнения: 5 255
Асинка,
Ясен нали не се разделя с нея - това е по-важното  Hug
За теб малко утеха от нас   action032  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 575
Асинка,
Ясен нали не се разделя с нея - това е по-важното  Hug
За теб малко утеха от нас   action032  Mr. Green

Абсолютно е така - аз и преди си казах " здраве да е" и това си е  Hug
Даже му подариха и допълнители тиганчета и прибори и сега комплекта е пълен  Joy

Трилиън - мерси , видях в сайта - всичко е ясно - повече няма да стъпя в Комсед  #2gunfire

# 62
  • Мнения: 5 255
.... повече няма да стъпя в Комсед  #2gunfire

Недей - много е кално наоколо  Mr. Green

# 63
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тази, по-голямата, я има тук, но е 318 лв.  Rolling Eyes
И на мен ми се струва малка кухничката, която купихме, но пък от всички най-много ми хареса по външен вид.

Общи условия

Активация на акаунт