супер ефективна маска за лице

  • 57 604
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 294
Ех няма ли отзиви? newsm78
Момичета хайде, моля Ви кажете тези които сте правили маската избелва ли много?? smile3523

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Хумата не избелва чак толкова, не се притеснявай! По-скоро омекотява и заличава червените петна по лицето. Аз, например, винаги си правя глинена маска след почистване, за да се заличат следите от стискане.

# 17
  • Мнения: 3 447
Не избелва, спокойно  Simple Smile Аз преди малко си купих мая и я направих - но само мая с малко прясно мляко, добре беше  Peace

# 18
  • Мнения: 5 647
Правила съм си такава маска преди. Благодаря на авторката, че ми я припомни!   bouquet Наистина ефектът е страхотен и е идеална за изравняване тена на лицето. 
 
Madeline  - много ли избелва лицето, защото искам изравняване на тена, но не и избелване.

Не. Освежава лицето и стяга порите. Маската е страхотна, пробвай.

# 19
  • Мнения: 286
звучи добре..след малко ще  пробвам и ще пиша Peace

# 20
  • Мнения: 1 428
Няма опасност от хумата да ви се избели лицето,а напротив тенът ви ще се избистри.Освен това тя има успокояващ ефект върху кожата.
И още нещо важно за тази маска е да не се нанася около очите,защото стяга и като вземе да засъхва не е приятно.
А може хумата да се замести и с най-обикновено брашно.Аз съм си я правила и така,когато нямам хума в наличност.В такива случаи мъжът ми често ме бъзика,че си слагам тесто за пица върху лицето Joy Joy Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 3 164
Маската  винаги след парна баня ли е задължително да се прави??
Хумата в пликче или в бурканче е?Защото аз съм виждала да продават в бурканчета, в пликче отдавна мисля че не продават Thinking А от тази в бурканчетата знам, че най-подходяща за мазна и смесена кожа е Жълта и Зелена хума Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 35 971
Madeline  Grinning  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 053
ааа,и аз ще я пробвам Crazy

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, бях я забравила тази маска.  Hug Баба ми й беше фен, а и майка ми.
Ще се намажа и аз с "тестото за пица".  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 428
Маската  винаги след парна баня ли е задължително да се прави??
Хумата в пликче или в бурканче е?Защото аз съм виждала да продават в бурканчета, в пликче отдавна мисля че не продават Thinking А от тази в бурканчетата знам, че най-подходяща за мазна и смесена кожа е Жълта и Зелена хума Peace
За предпочитане е маската да се прави след баня,защото тогава се отварят порите и ефекта ще е по-добър.А за самата хума според мен няма значение от кой вид е.Както писах по-горе даже и с брашно става Wink

# 26
  • Мнения: 5 647
Току що свалих въпросната маска от лицето си и съм безкрайно доволна от ефекта. Тенът ми се освежи и избистри, дори не ми се наложи да си сложа някакъв крем след това. Маската е страхотна. Отдавна не съм постигала такъв ефект. Сещам се, че преди я правих без хума, но като че ли с хумата се постига по-голям ефект. Така че, момичета, действайте. Ефектът е видим.  Wink

# 27
  • Мнения: 286
маската е невероятна..само след едно нанасяне ефекта е страхотен...кожата и отдавна не е била в такова прекрасно състояние Laughing  bouquet

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Ще пробвам!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 523
В момента съм намазана, по-късно ще докладвам!

Общи условия

Активация на акаунт