Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 124 450
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Бтв.

# 511
  • Мнения: 11 004
Тази как съм я пропуснала  Rolling Eyes Вечер не съм я виждала в рекламните паузи.

# 512
  • Мнения: 4 422
Тази как съм я пропуснала  Rolling Eyes Вечер не съм я виждала в рекламните паузи.
гледай я,мене ми идва да и захлюпя чинията със сърмичките като и чуя гласчето  hahaha
Актрисата е много добра явно...

# 513
  • Мнения: 4 841
Актрисата е много добра явно...

А може просто да е свекърва и да й идва отвътре  Mr. Green

# 514
  • Мнения: 2 724
Хм ,и какво искате от жената, толкова е любезна,мила, усмихната ...
И снахата, и тя. Семейна идилия  Mr. Green.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 2 378
А Митко где е в картинката? Party

# 516
  • Мнения: 2 724
Митко нагъва сърмички  Laughing.

# 517
  • Мнения: 5 877
Дайте линк, моля!

# 518
  • Варна
  • Мнения: 2 378
За рекламата ли? newsm78

# 519
  • Мнения: 4 841
Моля, бъдещи свекърви, запишете си този виц там, където си записвате трикове за дразнене на снахите  Grinning :

- Какво казва мъжът, когато срещне перфектната жена, готова да изпълни и най-странните му капризи, която никога няма да го предаде заради друг и винаги за нея той ще е най-най-най...?
- Здравей, мамо!

 Grinning

# 520
  • Мнения: 55
Записвам се ,но с позитивна нагласа.А това ми звучи като божите заповеди:"Ето това трябва да знае всяка снаха-мечта   :
- да отдава дължимото внимание на свекървата и на свекъра
- да уважава волята и
- да не и отказва нищо и никога
- да им отговаря смирено, без рески думи
- да се примири с дишането във врата и
- да се грижи добре за сина им ".
Според мен ,както и да се стараеш, не можеш да угодиш.Та затова по-добре да си отстояваш твоето.
И ,накрая, една моя леля казваше: " Като бях снаха, всички свекърви бяха лоши.А сега ,като станах свекърва, всички снахи станаха лоши".
 

# 521
  • Мнения: 804
Записвам се ,но с позитивна нагласа.А това ми звучи като божите заповеди:"Ето това трябва да знае всяка снаха-мечта   :
- да отдава дължимото ...
Е, това със сигурност може да извади от равновесие всяка нормална свекърва. То си е живо нещастие, синът ти да споделя живота си с нищо!

# 522
  • Мнения: 1 734
" Като бях снаха, всички свекърви бяха лоши.А сега ,като станах свекърва, всички снахи станаха лоши".
 

Ето това е самата истина и показва, че всичко чисто и просто си зависи от гледната точка

# 523
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Моля, бъдещи свекърви, запишете си този виц там, където си записвате трикове за дразнене на снахите  Grinning :

- Какво казва мъжът, когато срещне перфектната жена, готова да изпълни и най-странните му капризи, която никога няма да го предаде заради друг и винаги за нея той ще е най-най-най...?
- Здравей, мамо!

 Grinning

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 524
  • Мнения: 126
Един виц и от мен,но в полза на снахите(дали му е тук мястото Embarassed но става и за снахи Wink)

Вървят двама съпрузи и внезапно жената спира пред една аптека и се заглежда в емблемата .А мъжът очудено я пита:
-Какво става скъпа,добре ли си?
А жената отговаря:
-Да добре съм просто видях,че майка ти е на коктейл  Grinning

А на една лекция преподавателка ни каза,че казвала на тези аптеки "секърва ближе сладолед"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт