Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 124 476
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 350
Кажи поне как се омаза да се порадваме поне на твоята свеки,че се издънила
Ами доста години се старахме да поддържаме прилични отношения, въпреки че определено не ми е идеал за човек, а вероятно и аз на нея. И.....

Ох защо и моята не го свърши това. Тя пред синчето си е мазна и двулична а като го няма гледай какво става. Това не му пречи да е на моя страна де,но въпреки всичко от време на време се двоуми а ако го види или чуе просто ще я отреже тотално

# 496
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 281
Ами доста години се старахме да поддържаме прилични отношения, въпреки че определено не ми е идеал за човек, а вероятно и аз на нея. И изведнъж дойде у дома да си размахва портмонето, за да обяснява как съм съсипала живота на сина й и нейния, понеже съм пречка той да й дава пари, детето ни било нещастно с майка като мен и тем подобни. На момента не реагирах остро, просто й отвърнах с няколко реплики /примерно като каза, че никога не ме е уважавала, й обясних, че аз като човек също не я уважавам, но съм й засвидетелствала уважение, понеже е майка на съпруга ми/ и тя съвсем побесня. Резултата е, че до момента нямаме контакт, мъжа ми й е казал да не ме закача и нито сме се виждали, нито сме се чували. Mr. Green
Въпреки че не мога да се оплача от нея, даже преди тази ситуация по-скоро бих писала в темата за доволните снахи. Естествено, дразнила ме е е с някои свои постъпки и поведение, но съм гледала да отминавам тези неща. Предполагам и аз не съм й допадала особено, в крайна сметка ние сме различни хора. Все пак бях повярвала, че ще успеем да запазим дипломатичния тон и що-годе нормални взаимоотношения, но не би.
[/quote]
БОжееее,ама това сякаш аз съм го писала !!!! hahaha И при нас се случи почти същото....След 15 години сдържане изведнъж избухна свекървата и излая почти същите приказки.А аз само стоях като втрещена и не можех да повярвам,как е озъптала всичката тая омраза към мене толкова много години #Crazy

# 497
  • Мнения: 4 841
Разказаха ми една ситуация, на която невероятно се смях и забавлявах, но като се поставих на мястото на снахата, определено реших, че е достойна да влезе в тази тема  Laughing

Новобрачна двойка (1-2 месеца след сватбата) живее заедно със свекървата - вдовица, много мила на пръв поглед жена. Синът закъснява от работа - за първи път му се случва да не се обади, минава повече от час. Снахата отива да пита свекървата дали да не му звънне тя, да не се е случило нещо, но пък от друга страна да не си помисли той, че го контролира - дилема, един вид. И свекървата започва една добронамерена лекция:
- Няма да му звъниш, мамо, няма да го притесняваш. Те мъжете от нашия род са си такива, е.ливи - само в къщи ги не свърта... И баща му беше такъв, Бог да го прости, ходеше си. Ама човещина е, то като яденето - всеки ден боб, боб, ама накрая искаш да пробваш и пържола. Хич му се не притеснявай, да ходи къде иска, накрая пак ще се прибере, пак твойта пр.дня ще душка нощеска. "Оная работа" на мъжа не е сапун да се изтърка...

 Joy Joy Joy

# 498
  • София
  • Мнения: 3 802
Това истина или виц е  Shocked

# 499
  • Мнения: 4 841
Това истина или виц е  Shocked

Нямам представа, но мноооого ме кефи  Peace

# 500
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Не знам дали това е виц, но мога да дам пример за една друга ситуация, когато снахата научава за недотам ясни отношения между нейния съпруг и негова колежка. Свекървата, като всяка уважаваща себе си свекърва подслушва по вратите и е наясно какво се е случило. В един момент, докато синът го няма тя започва да обяснява на снаха си, че е болезнено ревнива, че то това нейното е болест и не е нормално. Всичко това само защото снахата е поискала обяснение от синчето, какви точно са им отношенията с колежката. Отделно от това синчето редовно проверява телефона на снахата, но това не се смята за болезнена ревност. Това си е нормално, все пак той е мъж и трябва да контролира нещата.
Извод: Мойто гардже може да прави каквото си иска. Чуждите гарджета-не!

# 501
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Помощ, не искам да ставам свекървааааа smile3514

И аз не ща, ама е неизбежно. За мен.

# 502
  • Мнения: 2 724
Ух ,и за мен е неизбежно, но ще ставам и тъща  Crazy.
После някои хора страдали от раздвоение на личността... Thinking

# 503
  • Мнения: 4 425
Гледахте ли новата реклама на кайма Чико?Свекървата от рекламата е достойна за тая тема  Grinning

# 504
  • София
  • Мнения: 1 951
Гледахте ли новата реклама на кайма Чико?Свекървата от рекламата е достойна за тая тема  Grinning
И аз си мислех сутринта за същото,докато течеше рекламата по тв.

# 505
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Той Митко не яде купешка.. Защо ли моят мъж се казва Митко...

# 506
  • Мнения: 4 425
 hahaha
Пак гледах рекламата,свекито там е мноооооого добра,рафинирано гадна .... hahaha

# 507
  • Мнения: 25 753
По коя телевизия дават показното? Че по принцип не гледаме реклами вкъщи.

# 508
  • Варна
  • Мнения: 1 795
По коя телевизия дават показното? Че по принцип не гледаме реклами вкъщи.

Снощи май по Нова я видях таз рекламка. Мноооо яка!  Peace

# 509
  • Мнения: 4 425
Често я дават сега сутринта по Бтв или Фокс..?

Общи условия

Активация на акаунт