Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 124 466
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 840
.. Аз ша ставам люта свекърва някой ден, понеж знам за що иде реч!

Ей това ме притеснява - липсата на опит със свекървите.
Направо се чувствам застрашена и беззащитна.
Иде ми вече да се заема с някакви тайнства, че да се предпазя за в бъдеще.

Още от лятото ще почна да ловя прилепи и да им клъцкам крилцата.
После ще видим...... Twisted Evil

# 556
  • Мнения: 179
Ехооооооооо момичета,аз май съм най-нова във форума.Къде теми за свекърви без мен?Па макар и за нас бъдещите,па макар и проклети?От многото писаници тук(изпуснала съм цяла година назад) останало е и аз какво да добавя.М/у другото може би частично ще се повторя с някои,за което съжалявам,но може и нашите свекърви на времето да са се учили една друга така посредством пощенски гълъби вероятно.
         -няма да пропускам на всяко събиране да размахвам под носа на всички дипломата си за висше образование(нищо че и някой друг може да има такова-никой не може да бъде по-учен от мен) и да се изтъквам как съм най-интелигентния човек на света
         -да се изказвам компетентно по всички въпроси-това ядрена физика и квантова механика науки ли са...Аз какво съм училааа...
          -да изтъквам колко отговорна и престижна работа имам и една моя грешка може да коства живота на планетата
          -да бъда винаги център на вниманието,дори ако се наложи да крещя колкото ми гърло държи
          -моето мнение е миродавно
          -някой друг може да вземе думата от мен само ако АЗ преценя
 А за младите.......... smile3508
          -синът ми и на 50 год да стане все още ще му е рано да се жени-нека изчака някоя по-подходяща
          -сватба ли???каква сватба???не може ли да я отложат за след 10год-аз сега не съм готова(след 10год ще кажа същото)
           -обаче пустите невъзпитани млади се налагат-оная му е влязла под кожата ,издула е корема,за да го върже ,а той маминия нали си е наивен...
           -о и гости ще канят на сватбата(мислех да сме си само ние)-  е тогава няма да дойда,да си правят каквото искат без мен,ще заплаша сина ми че ще се откажа от него и ще го уплаша,нека да реве снахата,да се спука от мъка та ега абортира
          -най -накрая,когато всички приготовления са готови ще склоня да дойда(от мен да мине-да разберат,че все пак съм човек)
          -на сватбата ще кажа най-милите думи на снаха си,ще разплача всички гости от умиление-ТОВА Е МОЯ ЗВЕЗДЕН МИГ ПОД СВЕТЛИНАТА НА ПРОЖЕКТОРИТЕ
          -няма да и дам на снахата дума да ми каже .на всеки неин опит за споделяне ще отговарям с "и АЗ съм била така,дори и по-зле.какво знаеш ти?"
          -снахата е бременна 9-ти месец,наближава и термина,щяла да ражда ,дрън,дрън,така стават тия работи-ПЪРВА БРЕМЕННОСТ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО СЕ ПРЕНАСЯ-ей,не се научиха младите,че аз от всичко разбирам
           -ама те нямали топла вода у тях поради ремонт-какво ме интеренсува мене-те знаят ли,че моята врата на банята се е издула от влагата и сега трябва да седи затворена.айде чупка-аз отивам у сестра ми за 3 дена(дано вратата на банята ми да спихне до тогава)
           -ох не знам,с това дете сега дето се роди....аз съм толкова заета и изморена....снаха ми да не съм я чула гък да каже....тя знае ли на мене какво ми е -по 3 часа работа на ден и тези банкети.....Тя оная да не се оплаква-АЗ още по-зле съм била.Никой не е страдал повече от мен клетата......уф
          -ще науча внучето да ми казва "Рори" или нещо по-шантаво,но в никакъв случай "бабо"-това ме обижда и уронва престижа ми
          -когато детето порасне малко-към1г и 6м- ще започна да го искам през ден през два-толкова е забавен и интересен,а преди беше просто едно бебе-какво да му гледаш на едно бебе...Пък сега защо вместо да ходя по кина,театри и циркове да не се позабавлявам малко с това дете(да не го нарека внуче,че ми е срамно)



Е,толкова мога до тук.Много неща изпускам,но имам време-оная гад няма скоро да ни остави на мира-ще се уча още.До голяма степен се покривам със Саня и Biby,но трябва да призная,че това което прочетох от Love sunrise и Karil направо ме потресе.Както беше казала една участничка по-напред:моята свеки направо ми се издигна в очите след прочетеното.

# 557
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Виждам, че имаме достойно попълнение Mr. Green
Балеринка, добре дошла в клуба  Hug

# 558
  • София
  • Мнения: 2 840
Гледайте сега колко е часът.
Аз, достойна бъдеща свекърва, не спя.

Като стана действаща свекърва, мисля да се обаждам по това време на "децата" да си поговорим Joy Joy

# 559
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Аз също  Mr. Green Ама по-оригинално е (като така и така не ни се спи и ни е скучно), да им звъннем и да кажем - край, насви ме сърцето, кръвното и т.н., умирам, тичайте да се простите с майка си, че докато дойдете може и да не я заварите между живите. Синът със сигурност се притесни и ще дотича. Онази змия, снахата, веднага ще се зарадва, даже и тя ще дойде с него да се убеди лично, че се отървала. Амаааа.... ядец  Naughty Пращаме синчето да търси денонощна аптека, а снахичката през това време да звъни в спешното. През това време затваряме очите и изчакваме. След като дежурният доктор ни е измерил кръвното и си е тръгнал, вече сме се свестили и готови за нови подвизи. Младите да отиват направо на работа, че вече е съмнало. Абе никакво спане, че ще си проспят живота. Ние си лягаме да спим. Утре на свежа глава ще измислим нов номер. Утрото е по-мъдро от вечерта.
На снахата надеждите са попарени. Никакво умиране Peace

# 560
  • Мнения: 25 700
Записвам, записвам... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 561
# 562
  • София
  • Мнения: 2 840
Още докато са гаджета, мисля да "споделя" с бъдещата снаха, че всеки полет със самолет скъсява живота ми с няколко години. Че мисълта да почивам в Тайланд ми докарва хиперточнични кризи с непредсказуем изход и че ако не загина при мисълта за подобно пътешествие или по време на полета, то, с моя късмет/тук ще я погледна, ще въздъхна и с умиление ще впия поглед в бебешката снимка на сина ми, която в голям размер ще украсява стената, много ясно/, непременно ще стана жертва на някое опустошително цунами.

После ще обясня, че ако синът ми иска да живея дълго и щастливо, да съм все до него и да се грижа за семейството му, никога не би ми подарявал екзотични екскурзии. Twisted Evil
Още повече, че имам алергия към морски дарове, а съм безобразно лакома и току-виж на такова място не се сдържа и загина.

Рано или късно снахата ще се сети колко добре ще й се отрази накоя Нова година да не прекара с мен в семейна обстановка/щото аз ще настоявам всеки път за такава/, а да ме пратят на екзотично пътешествие. Вероятно ще убеди сина ми/ние, жените сме убедителни за такава изненада/, като ще му изтъкне предимствата на подобно изживяване.
И, о, чудо!!!
Веднага ще се съглася.
Ама с тях, разбира се!!!
Мама ще се разплаче от умиление, че искат с нея да пътуват. Twisted Evil
Ако сред приказната екзотика не успея да накарам милата му булка да намрази всички далечни дестинации, че да съм убедена, че никога няма да ми замъкне детето на повече от 100 км от мен, няма да съм никаква свекърва Mr. Green Crazy

Може да се сдобия и с още по-впечатляващи резултати, естествено. Crazy

# 563
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
чета ви и се чудя  newsm78
как ви раждат главите толкова ... неща  Embarassed
мен ме е срам от това, че ще ставам свекърва един ден  #Crazy

# 564
  • Мнения: 25 700
мен ме е срам от това, че ще ставам свекърва един ден  #Crazy

Така ли? Защо? Сподели с нас!  Hug

# 565
  • Мнения: 616
 smile3508
Аз вече знам със сигурност, че ще ставам свеки един ден.... (ако момчето ми не си пада по мъже, ма това е друга тема...)
Та сега още по-сериозно се зачитам в тая тема!!!

А и такава юбава къщичка си купихме оня ден, да не си мисли малкия, че като съм го разнасяла 9 месеца навсякъде, после и жена му така  Naughty Ааааа! Аз сега си правя къщата за мен, па като стане на 18 - куфарите и пътя!
Двор няма, така че и внучетата да не мисли че ще дундуркам тука... кво като е на един хвърлей от Розариума!

# 566
  • Мнения: 39
леле леле и аз един ден ще ставана свекърва.....чак не ми се мисли как ще бъде като гледам сега с свекито какви "приятелки" сме остави дано да се разбираме аз затова отсега викам на мъжо да видим да се ориентираме да купим нещо за детето че да са си отделно  хем ние ще сме добре хем и те ще са добре

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Айде и аз тука,зла свекърва, че и тъща ще съм  и светли примери и за двете имам.
Ма ще ги тормозя,много ще ги тормозя всичките.Всяка вечер по един ще гърми.През вечер всички ще ги събирам,охаааааа newsm48 smile3508

# 568
  • Мнения: 2 441
Клонка, можеш изтъкнеш и възпитателния ефект на любовта към животните и да помолиш - как иначе, ти си лИбезна свеки - за експериментално пътешествие из Австралия, за да преброиш лично колко коали и кенгура са оживели, та лично после да заведеш внучето да ги види. Естествено плащат мама и тати, детенце е тяхна грижа. Пък на тебе като придружител, ако не ги е срам да не поемат разноските, нали в крайна сметка им даваш възможност да си починат от родителските грижи.

# 569
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Добре дошли на новите проекто-свекита  Mr. Green
Ха така, много сме, силни сме  Peace
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт