Матиране на руса коса

  • 197 345
  • 194
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 282
Аз сложих малко боя /зависи от косата, мойта е дълга и гъста/ малко окислител и шампоан /като че ли с шампоан става по-лесно за разнасяне/, разтворих ги в един голям съд с доста вода, водата стана тъмна, но не чисто черна. Облях си косата, постоях 20-30 секунди и готово. Стана супер.

# 91
  • Мнения: 1 502
Много ме заинтригувахте с това матиране. Аз съм в процес на просветляване на косата и сега съм на етапа много светло медено. Изпозвам балсам за матиране, но не виждам особен ефект. Бих искала да попитам дали мога да използвам този метод с черната боя за медено руса коса?  Thinking

Предварително ви благодаря.   bouquet

# 92
  • Мнения: 1 418
Косата трябва да ти е поне жълта,иначе няма да има ефект.

# 93
  • Мнения: 434
Е,вчера го пробвах това с черната боя...и нищо не стана...  no Сигурно аз нещо съм объркала. Thinking

# 94
  • варна
  • Мнения: 564
Аз си купих боя на индола,та въпросът ми е следният:Ако искам матиране с нея от всички неща ли да сложа,дадоха ми боята и 2 шишенца с нещо си вътре.Боята е светло русо,с малко розовичко за цвят JoyИскам да облея с това нещо косата си.Как да стане това?

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Двете шишенца са оксидант 12 %. Най-светло русите тонове на Индола вървят с два оксиданта, за да се получи добро изсветляване. В магазина не ти ли обясниха какво ти дават  newsm78

# 96
  • варна
  • Мнения: 564
не,не ми обясниха!Изключително съм недоволна

# 97
  • Мнения: 1 502
Косата трябва да ти е поне жълта,иначе няма да има ефект.

Ужасно жълта, направо съм като морков.  Sick Banghead Определено ще пробвам занчи.

Мерси.   bouquet

# 98
  • Мнения: 2 448
Аз си купих боя на индола,та въпросът ми е следният:Ако искам матиране с нея от всички неща ли да сложа,дадоха ми боята и 2 шишенца с нещо си вътре.Боята е светло русо,с малко розовичко за цвят JoyИскам да облея с това нещо косата си.Как да стане това?
Искаш да се матираш с руса боя или аз нещо не разбрах? newsm78 Shocked
Матирането се прави с черна разредена боя върху изрусена коса.

# 99
Zdravei te, momicheta moga da vi predloja 6ampoana na Vela Frameze,ima inikalno deistvie

# 100
  • Мнения: 31 208
Матирах се с обливка с черна боя. Почти нищо не се получи. Ще пробвам пак, но очаквах повече. Искам наистина сиво.

# 101
  • София
  • Мнения: 498
Въпреки, че бях малко скептично настроена при мен стана и съм много доволна...хем косата ми не беше много светла..... Simple Smile

# 102
  • Мнения: 31 208
Въпреки, че бях малко скептично настроена при мен стана и съм много доволна...хем косата ми не беше много светла..... Simple Smile

 Какво  точно става? Да не би аз да не съм го направила точно. Спазих всичко, но не се получи сив отенък. Съвсем малко.

# 103
  • Мнения: 31 208
Пробвах пак и се получи. Стоях около минута и половина и стана сиво каквото исках. smile3521  newsm44 smile3501

# 104
  • Мнения: 434
И аз мисля днес пак да опитам това матиране с черната боя,защото предният път нищо не ми се получи. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт