Случи ми се нещо странно..

  • 244 029
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 57
Цитат
Вие пък голяма емоционална връзка имате с личната лекарка...Тя приятелка ли ти е? newsm78

Да, приятелка ми е. Мразя да се случва така. Не ми е за първи път. Гадост.

# 826
  • Мнения: 187
парализирах се от страх  Confusedмомичета аз мислех пак да полягвам ,че още е доста рано само 04:10 е а с извинение толкова ме достраша ,че и до тоалетната ме е страх да отида  Scream по добре да бях я подминала тази тема  hit
Цитат
На който му е интересна темата, гледайте за привиденията в корбина:

22:00 "ФАНТАСТИЧЕСКИЕ ИСТОРИИ". "ЖИЗНЬ ПОСЛЕ СМЕРТИ. ОТКРОВЕНИЯ ПРИЗРАКОВ"

http://www.corbina.tv/video_recorder/make_query.php?date=20080518&chanel=007
как да го гледам имаше да дам отметка на филма ,но не разбрах как се гледа  Blush,бихте ли ми казали

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 05:33 от madagascar

# 827
  • Мнения: 4 380
Цитат
как да го гледам имаше да дам отметка на филма ,но не разбрах как се гледа  ,бихте ли ми казали

То за бъзли не се препоръчва. Joy Още повече в 4 сутринта. Laughing

Трябва да се регистрираш първо. После го отбелязваш и поръчваш. После отиваш в "записанные передачи" и гледаш. Имаше тези дни интересен документален филм за НЛО на третия рейх или нещо подобно...не помня по коя програма беше...Гледала съм го отдавна, страхотен е. За такива които си умират да треперят има всяка събота и неделя по ДТВ "Територия призраков", но не винаги е интересно. По ТНТ има всеки ден "Необъяснимо, но факт".

# 828
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На мен най-странно ми е когато имам сън за не толкова близък човек, който се оказва верен. Последно сънувах едно детенце-приятелче на моята дъщеря, как си играе и отива при баба си, а там майка му с двама мъже, които са и братя (знам, че е единствено дете майката)  А бабата беше облечена цялата в черно. Решавам на другия ден да им разкажа съня-те в комплект, дядото, бабата, майката и малкото приятелче на моята госпожица. Много гадно ми стана, всички пребледняха и се оказа, че са имали момченца-близнаци, които са починали Cry

# 829
  • Мнения: 187
Цитат
как да го гледам имаше да дам отметка на филма ,но не разбрах как се гледа  ,бихте ли ми казали

То за бъзли не се препоръчва. Joy Още повече в 4 сутринта. Laughing

Трябва да се регистрираш първо. После го отбелязваш и поръчваш. После отиваш в "записанные передачи" и гледаш. Имаше тези дни интересен документален филм за НЛО на третия рейх или нещо подобно...не помня по коя програма беше...Гледала съм го отдавна, страхотен е. За такива които си умират да треперят има всяка събота и неделя по ДТВ "Територия призраков", но не винаги е интересно. По ТНТ има всеки ден "Необъяснимо, но факт".
Joy Joy Joy регистрирах се .да малко по рано станах тази сутрин  Blush мъжо тръгна за работа и аз наистина ме достраша да легна повече  Tired Благодаря ти xenia  Hug

# 830
  • Мнения: 4 380
"Необъяснимо но факт" от 22.05 е доста любопитно. За невероятните съвпадения. От няколко истории тръпки ме побиха. Историята на Ирина Роднина или братята близнаци...егати! Thinking

# 831
  • Мнения: 1 554
Къде го гледа те това newsm78

# 832
  • Мнения: 4 380
Кое това? Горе нали има линк?

http://www.corbina.tv/video_recorder/make_query.php?date=20080522&chanel=003

08:30 НЕОБЪЯСНИМО, НО ФАКТ. "Роковые совпадения". Документальное расследование

# 833
  • Мнения: 1 878
Преди години ми се загубиха едни важни документи в офиса, побърках се от търсене и прерових де що има шкафове и шкафчета и............. и през нощта сънувах, че са паднали зад чекмеджето на контейнера на бюрото, така де подпъхнали се и отишли на дъното, не могат да се видят от никъде и .............. и на сутринта първата ми работа беше да проверя ..............оказа се факт  Shocked

Когато почина любимата ми баба  Cry на 2 пъти усетих странна миризма, преливаща във вкус някак (трудно ми е да го обясня) нещо подобно на тамяна в черквата - първия път се постреснах, втория път като че ли беше някак по-спокойно, мило.........странно но не и страшно  Thinking

Апропо, това до сега с никой не го бях споделяла, но някак темата ме предизвика.

# 834
  • Мнения: 24
 Shocked  Прочетох цялата тема на един дъх /ммм...добре де на два / и сега вече знам, че довечера ще спя в отбранителната поза  1countingsheep

# 835
  • Мнения: 6 461
Да ви разкажа и аз Sunglasses
 Това се случи на скоро...бях на работа до 22.00 ,мъжО беше наряд ,малкия ми беше в нашите ,а майка ми дойде до нас да доведе голямото ми дете.
Приказвахме си с с нея около час и след това мама си тръгна.
Изкъпах Тошко ,нахраних го ,пуснах му детско да гледа и докато аз се къпех детето беше вече заспало.
Когато си легнах и аз погледнах преди това часовника и той показваше 23.45
Заспала съм...и по сред нощ чувам вратата на терасата се отваря  Shockedи след това стъпки.Направо ми премаля  ooooh! ...скочих ,погледнах часа беше 04.15...погледнах детето и си казах на ум ...боже господи какво става тук...(все пак с Тошко сме сами в къщи)Заради детето си дадох кураж(ако бях сама вече сигурно нямаше щяха да ми правят четиридесет дена Twisted Evil  Wink) ,отворих вратата и извиках ...Кой е там ?
И веднага след това чух гласа на бабата на моя мъж и ми вика ...Аз съм баба да не те стреснах.Бабата си е жива и здрава и широко усмихната Mr. Green Ами днес ме докараха от село и Насето не ти ли каза че останах тук?
Божеееееее само дето не умрях от страх  Crazy
Сега като се сетя ми е адски  Laughing

# 836
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Дими, да застреляш Насето, начи.  Laughing

Когато бях ученичка и аз имах "случка". Майка ми беше нощна смяна, а ние с брат ми - самички. Баща ми беше в командировка, а с брат ми спяхме в различни стаи. Та посред нощите отварям очи и чувам странен шум в коридора. Ама едно дрънчене, едно тракане...реших, че е крадец и си затраях. Да, ама пустия крадец не спира да дрънчи. Викам си, брей, тоя изнесе къщата, не се ли накраде бре? И реших да се намеся. Взех си ученическата чанта (която представляваше огромна дамска чанта), пълна с учебници и бая тежка, с цел да дрънна оня по главата. Отворих вратата, видях силуета, аха да го цапна и онзи ме извика по име.  Shocked Светнах лампата - баща ми.  ooooh! Прибрал се човекът в два часа през нощта и нанася някакви железа в коридора. Оттам и дрънченето. Добре, че бързо реагира, инак да си беше отнесъл чантата.  Laughing

# 837
  • Мнения: 24
Една нощ, докато спях сладко сладко след дълъг работен ден и внезапно се събутих от странен звук, който приличаше на влачеща касета. Тъй като бях ужасно уморена, реших да се престоря пред себе си, че не съм го чула... но странната "музика" не спира. АЗ -  Shocked  Станах, огледах се, няма никой. Установих, че "музиката" се чува от тавана  #Crazy  Там ме е страх да се кача дори през деня, но въпреки това реших да отида да видя какво е това. Събрах смелост и тръгнах като през цялото време си спомнях подобни сцени във филми на ужасите...Вървях вървях, а "музиката" се чува още по-силно, отворих вратата и....една детска музикална играчка се е включила, но тъй като батерията е била много изхабена, звукът е излизал така провлачен.  ooooh!

Много често ми се случва, докато слушам музика звука на уредбата да се усилва сам. За това сигурно си има логично обяснение, но като ми се случи и аз  newsm43

# 838
  • Мнения: 4 380
Хайде престанете де! Една си написа страховете и всички след нея обърнаха темата на 180 градуса. Crossing Arms
Това е тема са странни случки, а не за това как ви било шубе от звуци в съседната стая което се оказало котката.

# 839
  • Мнения: 24
Sorry  newsm10 няма повече

Общи условия

Активация на акаунт