Ний сме веселите СЕПТЕМВРИЙКИ, чакащи си рожбите мънинки!!!

  • 10 815
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здрвейте пак.
Пия го тъпото но шпа и магнерот пия но никакъв ефект. Само дето ги гълтам. Но аз болките не ги определям като контракции. Чувствам все едно ми е изгорено мястото под пъпа на 4 пръста отдолу отвътрешната страна.  JoyЛеле как го обясних само. Мислех да ходя при някой доктор в Бургас, но на никой не вярвам и търпеливо ще си изчакам часа в петък.
Добре дошли на новите попълненя, леко бременеен с нас
Лек ден

# 76
  • Мнения: 64
здравейте сладкишки аз съм пак на линия, добре съм, не съм сигурна дали не си усещам бебето как точно се усеща и къде, че ми е едно такова странно чувсвото, пък и сънувам че го усещам, може би си помръдва докато спя, между другото често се улавям че съм по гръб и това ме притеснява много, както и да е де, виждам, че при вас само хубави работки стават, аз на 04.04 ще ходя за 3 дни в болница че тук такава е процедурата за да ми дадат болничен, ох няма да издържа дълго в тая зала, че е ужасно шумно и душно, липсвате ми много и се надявам скоро да ви видя. Целувам ви и да слушате Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 83
здравейте мили мами  Simple Smile
не мога да насмогна да ви изчета... много сте писали  Mr. Green
за креватчетата и аз да ви кажа, ние вече си взехме сгъваемо (доста ходим насам-натам и решихме, че такова ще ни бъде по-удобно, вместо да купуваме 2 - нормално и сгъваемо). Баща ми много отдавна го беше харесал това и все нямаше на склад като питаме и сега като докараха и веднага го взехме Simple Smile да не свърши пак случайно  Mr. Green не че е кой знае какво, ама на мен ми хареса и ми се струва удобно. А пък и така подвижно ще можем по-лесно да делегираме бъдещото потомство при някоя от бабите, ако искаме почивка  Mr. Green иначе скринче си имам от старата ми стая, само мисля да го лакираме отново или нещо такова, не съм го измислила още.
Инче, много хубаво, че си имаш домашно направени мебели, задължително да се похвалиш някой път със снимки, ама да не забравиш  Simple Smile сигурно са страхотни, предвид, че когато някой ти ги е правил поне знаеш със сигурност, че е това, което искаш  Wink
палечке да се оправяш бързо бързо и по-ведро  Hug аз знаеш, че почти през седмица съм си сама, ама се преживява, какво да се прави, важното е татковците работа да имат  Simple Smile
а за болничните да ви кажа мами, имаме познат от нап или нещо такова беше (все тая), та го питах и той каза, че най-вероятно през април ще дават болничните, но едва ли по-рано. Освен това и в самия нои са се видяли в чудо от новата система и никой не бил доволен, ама няма как, държавниците явно не ги е много грижа за хората, като приемат разни нови закони и системи  Confused

# 78
  • Мнения: 99
Людмила ти отдавна ни пишеш ама май под два ника, и Анири май вече те е записала в началната ни страничка. отново добре дошла.
Феми засега не мога да пусна снимка, но средата на април като тръгна пак на работа ще я сканирам и прибавя.
Ето малко да гледате легълца:
http://www.labirint.bg/index.php?option=com_content&task=vie … 337&Itemid=73
http://www.mechopyx.zastraxovki.com/krevatcheta.htm
http://www.javor.bol.bg/
http://911.bg/a2/firm.asp?id=4896
http://www.bebebg.hit.bg/first.html
http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&category=115& … pc=115&lang=1
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=23_69

има и още много други. Приятно гледане:)

# 79
Благодаря ви за топлото посрещане Simple Smile Много лека и безпроблемна бременност и на вас  Joy
Аз всъщност досега изобщо не мога да се оплача от някакви по-сериозни усложнения, така че дано и занапред да е така Simple Smile (не отчитам едни бактерии в урината, които скоро ще видя дали са излекувани и едни гъбични прояви, които били най-нормалното нещо newsm78 , според докторката ми).
Дано това да е всичко. Иначе аз не съм качила много килограми. Освен тези, когато спрях цигарите, други нямам. Коремчето расте и става забележимо, но понеже ми е първа бременност не усещам още ритничетата... newsm32
Усмивки на всички и до утре... Simple Smile

# 80
  • Мнения: 690
Привет, момичета!  Grinning Ето още един сайт за кошарки и от мен  http://www.dibobg.com/products.html  , аз отидох в магазина им и мисля, че мисля, че вече си харесах - може би "съни" или "марго" newsm78, но не зная все още - след няколко месеца може да ми хареса нещо друго Hug чао засега от мен и спокойна вечер - с по-малко посещения тази нощ до  smile3550

# 81
Мали мамита толкоз съм разсеяна че немам думи някой път не знам кво ще направя с моя велик ум smile3538.
Значи ще правя ся сърми. И взех си аз листа и развивам си - навивам си  развивам си - навивам си и по едно време гледам вътре в едното гол охлюв  Animal Snail викам си брех... почесъх са по главата newsm78, ама нали ми се бяха дояли та си казах айде ще се правя че го е нямало wait. Обаче аз докато ги направя тез сърми и половината листа се скъсаха ( а и една голяма част си бяха вече скъсани ) и мойте
сърми можете да се сетите че станаха точно един ред на тенджарата  и 2 отгоре да се кефят че са на високо #Crazy . Та остана ми плънка и аз ся ко да я правя и я зарязах в хладилника да я мисля за друг път. Слагам си аз сърмите както си му е реда на котлоно и се разпускам щастлива на компа atwork. И мина време мина и на вратата се звъни, ама яко. Пък мен няма кой да ме търси  и си викам брех кво е пък ся това newsm78. излизам аз от стаята и познайте newsm50 ( няма подходяща табелка ) . Абе викам си брех ко стана в ада ли съм Twisted Evil Rolling Eyes... един пушек нищо се не види. Бягам аз в кухнята и ко - то много ясно печката още малко ша пламне. Бягам после на вратата щото още се звъни и едно съседче ме гледа опулено Shocked '' Лелииии пожар ли стана ко дими така '' . И аз малко таковъ засрамено smile3506 Миииии ....
И така с мойте сърми. Хвърлих си тенджурата щото от нея нищо не ставаше вече и ко ко метнах едни чушки с яйчица да пека ( само да не ги опусна и тях че... #Crazy )...
Та мамита не знам кой се похвали че отново може да готви, ама мен пак ме хвана къръкщината smile3515...
Ама чакайте сега и по другите темички да се изкажа  ruporuu.
За таз активия аз си взимах преди с ягоди обаче и уж ми понасяше ама след известно време  Sick Sick обаче аз тогава всеки ден си ги правих тез изпълнения така че не мога да предценя дали и тя е оказвала влиание.
Ани ти за тез краставичоци много правилно думаш пълни са с химии сега. Преди все гледах с тараторче да се надумкам че хем ми се яде хем полезно eat обаче установих че като ям краставица и после пак така Sick та се въздържам сега.
За креватчетата аз хвърлих око на едно обаче това е на първи прочит, та ще го умуваме още.
Кво друго мислих да казвам. Добре дошли на новите мамчета smile3525 да си изкарват добре времето с нас и на есен здрави и пухкави бебоци newsm32.
Уххх мисля мисля ама не се сещам за друго. Айде аз отивам да видя 2 вечеря да не стане и тя за буклюка newsm45. Цунки и гушки до по късно newsm10.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет и от мен. Два дни не съм се вясвала и клко нови неща са се случили. Добре дошли на новите мамчета, лека и спокойна бременност.
Аз да ви се похваля, в събота си купихме количка за породени деца от продавалника, така че вече поне от тзи посока съм осигурена и съм много щастлива, защото количката е страхотна, а много рядко се срещат.
 През миналата бременност не посмях да си купувам нищо до 7мес. от суеверие, но сега съм по-спокойна. Пък и тогава в края на осмия и целия девети месец така се бях схванала /бебето беше притиснало някакси някакъв нерв, все едно бях с дископатия/, че едвам ходех и не можех да излизам от къщи, клевках като някоя бабетка. Така че сега съм решила по-рано да се обзавеждам за новото бебе, а не после на юруш.
Целувки от мен.

# 83
  • Мнения: 76
Здравейте мами,

Може ли някой да ми каже в кои седмици е най-подходящо да се направи консулт по фетална морфология  newsm78 Аз съм на  :blush:36 г, чакам първо дете , терминът е на 13.09. Сега ми предстоят генетичните изследвания , след което мисля да посетя Д-р Мазнейкова за ФМ. Четох различни мнения - че се прави между 20-24 г.с., 18-20 г.с. и т.н.

# 84
  • Мнения: 104
Феми засега не мога да пусна снимка, но средата на април като тръгна пак на работа ще я сканирам и прибавя.
Катринче, Благодаря ти наистина  Hug
Аз така или иначе требе да се уча на търпение, че ми се кара съпруга  tooth
Ама иначе не пречи да си любопитствам  newsm53
Лелееее... а за легълца .... суеверието така яко ме е праснало, че ... още ми е рано...  Rolling Eyes
Ама е много гот като вървим по улицата и се заблеем по детските дрешки и други сладки малки нещица   loveuuu
Сега е супер, ше видим като се родят маймунките живот и здраве каква идилийка ше бъде  Mr. Green

Целувки на всички и лека вечерррр  Hug

Беболино, дано удържиш фронта с вечерята  Mr. Green сладур  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 242
katrin7 Ето информация за БХС
тук
А ето за СПh … 84;ан

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 21:12 от St.Anger

# 86
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
galia2007 -ама ти направо ме уби Mr. Green Mr. Green

Аз несмея нищо да купувам и да озавеждам-ама какво да купувам като всичко ни е купено а не е ползвано Confused Confusedот преди......този път ще съм суеверна и когато бебо се роди жив и здрав дай боже тогава мъжо ще е под пара яко #Crazy #Crazy #Crazyще сглобява,ще чисти,ще хвърчи из  цяла Варна като пръскачка из лозе Joy hahaha hahaha hahaha

Бебе-добра си я свършила днеска мацка-шъ подпалиш къщата бе момееееее ooooh! ooooh!ко напрай ти с тез сЪрми "уби коня с лопатата направо"....ее поне дано мъжорля ти чушки да яде че ако и туЙ скопоСаШ напраО си за БОй hahaha hahaha hahaha hahaha
Аз оня ден наготвих една тава зеле-и ся три дена Зеле ще КльоПаме яко че ушите ни шъ пращят  chef  chef  chef  грух,грух

ох нещо ме е избила проСТаЩината и извинтявам се за което ...цунки гунки и локумки от меня  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 547
Здравейте,момичета!Искам да попитам тези от вас,които смятат че усещат вече бебчетата,нормално ли е след като ден-два съм го усещала да шава активно няколко пъти през деня следващите два дни изобщо да не усетя никакви движения.Сега в сряда свършвам 17 г.с.Бременността ми е рискова и много се притеснявам дали всичко с бебето е наред.Чакам да излязат резултатите от контролни имунологични изследвания и да мине следващия преглед и ако всичко с бебето е наред ще ви се представя официално.

Желая на всички лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Гепете девойки! Grinning
Добре дошла/и на новодошлите!

За броенето на месеците и аз като Клара, щом 13.09. ми е термина, значи на тази дата влизам в нов месец, а иначе термина е изчислен а база - 3 месеца + 7 дни.
За креватче аз съм харесала това ама няма нищо сигурно от сега Thinking.

Калина за ФМ доколкото съм чела 18-20г.с. е най -добре, а най-най- 19г.с.

Аз днес си записах час за ФМ при др.Марков за 16.04.  тогава ще съм(живот и здраве) точно 19г.с. , та съм много доволна. Flutter

Здравей Джи -джо, мисля че е нормално и те чакаме официално в отбора Hug

Бебо за бременния ми мозък думи нямам.....  направо не се познавам и понасям вече, ужасТ Twisted Evil

Е, лека нощ от мен и цунки -гунки!

# 89
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Dji-Djo, и аз мисля като Morena, че няма от какво да сде притесняваш, но щом караш рискова бременност, най-добре звънни на лекаря си - сигурна съм, че той ще те успокои - или по телефона, или ще те викне да видите бебчо на ехо-. Стискам палци за изследванията ти и те чакаме в отбора! Hug

kalina333, добре дошла при нас! За феталната не мога да ти отговоря, понеже няма да си правя, но Morena ти е писала по въпроса. Знам, че момичетата-септемврийки се записват за следващия месец, което прави точно 18-20г.с.

katrin7, БХС ми казаха, че излиза след 2 седмици, а другите кръвни изследвания ми станаха за около 3 дни, доколкото помня.

Общи условия

Активация на акаунт