Натриев Глутамат, Маргарин, Подсладители и други вредни съставки в храните - 3

  • 29 624
  • 336
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 242
мъж ми практикува лечебните диети на Пол Брег и отдавна си търси такъв уред за дестилиране на вода
додо огромно благодаря Hug да знаеш за други освен този?

Сейф ти си пътеводна светлина  Wink таман задобрях с киселото мляко сега ще взема да се навия за сирене....  ей ще фалира млечната индустрия

# 331
  • София
  • Мнения: 1 877
леле, кога ще ви изчета...

# 332
  • Мнения: 2 761
Някои има ли идея какво е съдържанието на саламурата? 


Ами аз знам,4е саламура се прави като във водата се  сложи едно сурово яйце.Когато не е достатъ4но солена яйцето е на дъното.Когато е достатъ4но солена-яйцето  трявба да изплува нагоре.

А сиренето с мая за сирене ли го правите?
6тото аз 4етох,4е тази мая изоб6то не е добра за дебелото 4ерво.
Според веди4еската кухня млякото трябва да се  преси4а с лимон или лимонтузу,а не с мая.
Както трябва да се избягва и маята в хляба.

А като споменах хляба,кой е по-полезен?П6ени4ния или ръжения? 4увам разностранни мнения за ръжения,като например,4е бил по-трудно смилаем.
Съ6тевременно ведите ,както и  древните траки са си правели хляб от п6еница,или по-то4но от п6ени4ни трици.

# 333
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076


А сиренето с мая за сирене ли го правите?
6тото аз 4етох,4е тази мая изоб6то не е добра за дебелото 4ерво.
Според веди4еската кухня млякото трябва да се  преси4а с лимон или лимонтузу,а не с мая.
Както трябва да се избягва и маята в хляба.

ако го пресечеш с лимонтузу тогава се прави кашкавал.

а сирене ми е ставало и само с кисело мляко. сложих да се подквасва, ама го забравих на котлона (беше на 1 да подгрява на водна баня) и след няколко часа имах сирене, отделено от цвика Party

за хляба - нямам идея...

# 334
  • Мнения: 2 761
Според мен става не6то между сирене и ка6кавал.


Safe,това за протиевата вода от xnet.... ли го копна?Ина4е наистина го е писал Малахов в книгите си.
Ето тук малко инфо с разни джаджи:
https://secure15.ozhosting.com/ionlife/shop/shopdisplayproducts. … 20Water%20filters.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 15:56 от Omega

# 335
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Доколкото знам, за акумулаторите е дейонизирана. Аз питах за вода, получена чрез такъв уред   в домашни условия, чрез изпаряване.  Simple Smile

А дали това не е рекламен трик!?  newsm78 Поне вкуса и различен ли е? И къде може да се закупи и на какви пари?

# 336

Общи условия

Активация на акаунт