Слънчо пролетен изгрява, а бебчо ОКТОМВРИйски с ритничета ни дарява

  • 16 589
  • 296
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 593
Така че сега се насочих към Peg Perego Pliko P3 Classico, само 7.3кг е и е комбинирана.)
Тази е страхотна - пробвах я в магазина. Проблема е, че е скъпа 1200-1300 лв.  newsm78


Аз още не съм я пробвала, но до края на месеца ще мина през някой магазин.) Надявам се да я имат и да мога да я видя реално как изглежда и какво представлява.)

Аз пробвах тази количка, но момичета, толкова лека, че чак паянтова ми се стори  newsm78, не бих си сложила детето вътре особено под годинка. А и е с две дръжки, ако мамите не са свикнали вече с две дръжки, за новаците, една дръжка е пъти по удобна. А и ми се стори, че тази количка, всяко колело си има "собствено" мнение.

Ирен, аз за триколките съм чувала, че на Quinny Бъз-а, дава проблем предното колело, но ще преценявам като я пробвам. За другите не знам.

Ме_and_Baby, още онзи ден исках да ти кажа колко ми допаднаха тези колички на Casual Play, но не мога да намеря много инфо по нет-а и се притеснявам да заложа на нещо, за което не съм чела за качеството. Би ми се искало някоя мама лично да сподели, ама то лошото е, че и така не мога да се доверя, щото всяка си хвали стоката и няма брезпристрастни мнения.

Анет, гледах аз цените в Щатите, просто количките при нас са доста по-евтини от Европа - цял комплект на Quinny Buzz (барабар с чувалчето и стола за кола - Maxi Cosi) може да се купи за $1,000, което е какво, 800 Евро.
Оназ грозотия на Стокке, при нас е 800$ или $1,000 с кошчето. Чико Триото не се продава. Тази на Пег Перего дето я гледате е към $400.

За легло не съм мислила - но както споменах преди сме на вариант кошче за ранните месеци. Аз искам да уточня количката, че е най голям разход, другото са дребни подробности.  Thinking

# 271
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
и аз много се загледах по тези Casual Play особено триколката им изглежда невероятна и си има вси4ките 4асти с големи гуми и ми изглежда маневрена но наистина няма много инфо по нета тук я продават само в определени магазини и си е скъпи4ка но пак по добре е и от Quinny и от  Чико Триото

# 272
  • Мнения: 4 717
ами тук този модел - Vintage струва малко над 8500 крони, което е 600лв, а S4 и S6 са около 11 000крони, което  e 770лв, не са толкова скъпи, а като качество изглеждат по-стабилни от Джейн, сега навлизат на този пазар и не познавам мама, която да е ползвала такава, но пък иначе съм виждала доста и много удобни за управление изглеждат

Сега има промоции на Quinny ама на нас ни е още рано за количка мисля, на мен също не ми изглеждат много стабилни, а толкова много ги хвалят...

Лека и приятна вечер ви желая, и много ритничета от палавниците Joy

# 273
Здравейте пак и от мен.
Как сте след празника? Аз толкова агнешко изядох вчера, чак си мислех че днес няма да съм гладна, или поне да не закусвам.... ама закусвах де .... Thinking
Незнам какво ми става вече... непрекъснато съм гладна... и доста качвам, не знам как ще я карам по-нататък...
 #Crazy

enax-ta, ти в кой щат си. Аз съм в НДж, но живея много близо до НЙ (5км), ако си в района, можем да се видим на кафенце.
- Silverarrow, много готина идеа... за съжаление съм точно в другия край, калифорния.... Ма така като чета ти май доста пътуваш, та ако имаш път насам пиши непременно. Аз няма да мърдам от тук поне през следващите 5-6 месеца ; )

Иначе за колчките, и аз да споделя започнах да разглеждам... доста бегло де. Оня ден ми попадна 1 каталог, където доста неща ми харесаха, най-вече защото са с много приятни, бебешки цветове:) аз иначе от колички нищо не разбирам, ама тез на външен вид ми станаха симпатични Simple Smile
Само че не знам... вие каквито цени обсъждате... или тука наистина са много по-евтини ??? или тези са някакви супер некачествени...

Моля който разбира да си каже мнението, че доста започнах да се чудя...
Ето ги количка и седалка за кола, за $150.00



А ето и цялата колекция:
http://www.gracobaby.com/products/subcategory.asp?N=415+10417+529&act=A20

Бе не знам, дано не са големи болкуци, защото са ми страшно сладки и бебешки Simple Smile  Turn-l

Хайде поздрави от мен, и много усмихнат ден Simple Smile

# 274
  • Мнения: 1 593
Enax-ta, Graco не са некачествени, дори напротив, мисля, че столчето им за кола е ранкирано като най-безопасното сред продаваните в Америка. Но те са, така да се каже, народна марка, и си имат недостатъци по-скоро от рода на тежки и естествено не особено удобни (в сравнение с по-скъпите). Цветовете не са много много привлекателни, и като цяло, не е заложено много в дизайна. Но както си споменала са пъти по-евтини и, когато човек не държи сташно много да е всичко по-, по-, най-, са си идеална алтернатива.

За цените - да, в Европа май всичко е по-скъпо, и това не се отнася само за детските работи.

Иии, вече свърших 20тата седмица. Бебчо има половин рожден ден
 newsm44

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 08:34 от silverarrow

# 275
  • Мнения: 1 593
Да се оплача, пак се разписах с шофьорската си недалновидност - днес вечерта успях на празен паркинг да се натреса в единствената спряла кола (която е беше на 10метра от мене)  Stupid

Вдлъбнах вратата на другата кола а мене си одрах  doh
Един час разправии, казвам ви това бебешоче ми е изпило мозъкиите, щото ако някои от вас си спомнят за 10дни тва ми е второто "произшествие"  bash

# 276
  • Мнения: 18
Добро утро, тумбалани!
Аз наминавам само да ви поздравя и се захващам с работа, че моят шеф се върна от едноседмична отпуска и реши, че трябва всички да се разработим с неговото темпо. Даже се мъчеше да ме ядоса, но това мина по познатото - от едното влязло, от другото излязло.  Whistling
Вечерта съм на преглед и се надявам вече нашето мъниче да се покаже. После ще докладвам непременно, дори и снимка ще пусна.
silverarrow, честит ти полурожден ден  Wink на малкия, а на есен ще те поздравим с целия. 
Спорен ден на всички!  Hug Hug Hug

# 277
  • Мнения: 617
Здравейте!
Меги оцвети ме с синичко, въпреки че доки каза че засега е момче, ама не е много сигурен таткото е убеден че е видял пишленце  Joy.  Ще ставам свекървааа!  newsm47
Иначе се развиваме чудесно и сме цели 200гр.
Виждам че доста сте изписали за колички, а аз въобще не съм разглеждала ама мисля сега да поровя в нета та да вида какво се предлага.
silverarrow, честит ти полурожден ден  Wink на малкия, а на есен ще те поздравим с целия. 
  smile3501

Последна редакция: вт, 08 май 2007, 11:08 от mimi_mimi

# 278
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте оцветете ме и мен в сини4ко и аз Ще ставам свекърва а така иска мома но ниЩо да е живо и здраво малкото мишленце а второто Ще е моми4енце  Joy
при нас казаха 4е е сигурно, аз дори попитах дали може да се промени но ми казаха 4е ако то реши да се промени като навърши пълнолетие може но не и преди това hahaha
а за бебшката сериа на грако е много сладк тук успях да я намеря но няма нито цени нито пък са изнесени новите модели а другите не ми харесват

# 279
  • Мнения: 565
Аз малко се поизгубих, но ей ме на пак съм на линия. Ами то почивни дни ли не бяха, празници ли не бяха, ама работата край няма, че и повече става. А и на всичкото отгоре и аз като mamma mia едвам го изтрайвам моя шеф, че и аз капак и колегите ме дразнят. Ама и аз така гледам от едното да влиза и от другото да излиза. Тогава се чувствам най добре.  Joy
Мими мими ти къде ходи да те гледат. На обикновен ехограф или на 4Д. Че аз съм в понеделник при доки, ама и час за 4Д мисля да си записвам за другата седмица.
А за колички и кошарки и аз само ги гледам и си харесвам даже, ама като се сетя колко време има още и наистина ми е раничко. Но ако питате мен така ми се ходи да избирам на бебчо това онова и само гледам ли гледам, ама не смея нищо още да взема.
И не знам дали само на мен така ми се струва, но ми прави впечатление, че май бъдещите свекърви преобладават  newsm62
Слънчев и усмихнат ден! Но като гледам тук нещо облаците се опитват да засенчат положението!  newsm12

# 280
Здравейте момичета и ние чакаме момченце  baby_neutral
 Вчера д-р Мазнейкова го видя и ни го показа!

Да ви питам - вие усещате ли бебетата -  аз нищо не усещам и се чудя дали е нормално ...

# 281
  • Мнения: 9
Не се притеснявай и аз освен болките друго нищо не усещам.

# 282
  • Мнения: 502
Здравейте,
Ще свърши темата а аз не съм писала.
Излязох болнични и смятам така да карам докрая.
Все още не съм усетила малкото , нито пък знам пола, но вие сте по напред със седмиците.
За колички мисля че е рано още и не съм се заглеждала, но като гледам вие какво правите, ме карате да се замисля по въпроса.

# 283
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мен толкова много ме изненадаха днес на прегледа  newsm12, малко извънреден беше заЩото от сноЩи имам болки и малкото 4ове4е се въртя въртя и най накрая затихна и никаква новинка от него  smile3505
та тази сутрин отивам с доста силни болки в спешното и ми казват спокойно това е заЩото си по тясна и за бебето няма място та си прави място и питам аз а докога Ще имам болки ами до края на бремеността и ако са много силни на лекар
и сме по малки но заЩото няма място да растем на рамери Ще се родим малки но инъ4е вси4ки органи са добре развити и функционират добре
и им кавам от сноЩи не съм го усеЩала ( а той милия спеше, като не спа по4ти цяла ве4ер и го събудиха не му хареса да го преглеждат и много се въртя) и доки ами нормално е оЩе да не го усеЩаш много е малко след две три седмици и аз  #Shocked ама как аз си го усеЩам от две седмици и тоий не може друго е било
и така опитва се да ме убеди 4е незнам какво усеЩам

# 284
  • Мнения: 26
здравейте и от мен! и аз още не усещам моя бебо но мисля че е рано затова все още съм спокойна въпреки че съм голяма параноичка но в понеделник съм на доктор и всичко се надявам да е наред. По повод количките мисля ,че е излишно да се дават толкова пари аз ще ползвам тази от баткото а ще си купя други глезотийки които нямам . Слънчев ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт